Ima li smisla ugradnja SSDa u ovu konfu

poruka: 9
|
čitano: 2.211
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Ima li smisla ugradnja SSDa u ovu konfu

zanima me ima li smisla ugraditi SSD disk na matičnu Intel D975XBX2, intel q6600 i 6GB DDR2 800MHz RAM te GPU R7 240 te bi li se dobile i koliko brže performanse ugradnjom SSD diska s obzirom da je komp star preko 7 godina i nema SATA III nego samo SATA

 

HVALA

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Ima li smisla ugradnja SSDa u ovu konfu

Itekako! razlika je enormna ne zbog brzine pisanja i čitanje vec brzine pristupa podacima koja je mizerna (citaj skoro pa nula)!LP

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 20:16 (Stjepanj).
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Ima li smisla ugradnja SSDa u ovu konfu

Koliko vidim tvoja ploca je SATA300 , odnosno SATA II.  Naravno da se isplati uzeti, obrada audio, video se jako ubrzava, SSD može potrajati nešto kao buduća investicija koja se moze iskoristiti i u novom racunalu.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ima li smisla ugradnja SSDa u ovu konfu
g3arv8 kaže...

Koliko vidim tvoja ploca je SATA300 , odnosno SATA II.  Naravno da se isplati uzeti, obrada audio, video se jako ubrzava, SSD može potrajati nešto kao buduća investicija koja se moze iskoristiti i u novom racunalu.

 Video montaža se radi na tom kompu 

14 godina
offline
Ima li smisla ugradnja SSDa u ovu konfu

elem sad kada sam već otvorio temu da ne pišem dalje, dvojim između mushkin chronos g2 240GB ili transcend ssd320 256gb

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ima li smisla ugradnja SSDa u ovu konfu
kale_fotograf kaže...

elem sad kada sam već otvorio temu da ne pišem dalje, dvojim između mushkin chronos g2 240GB ili transcend ssd320 256gb

Samsung 840 EVO (ili 850 ako imaš malo više para). Ili Intel 520.

14 godina
offline
Re: Ima li smisla ugradnja SSDa u ovu konfu
GuitarMaster kaže...
kale_fotograf kaže...

elem sad kada sam već otvorio temu da ne pišem dalje, dvojim između mushkin chronos g2 240GB ili transcend ssd320 256gb

Samsung 840 EVO (ili 850 ako imaš malo više para). Ili Intel 520.

 a daj mi reci kakav je ovaj kingston hyperx 3k 240GB

14 godina
offline
Re: Ima li smisla ugradnja SSDa u ovu konfu

Posalji mi PM ako te zanima novi, neotvaran, te naravno, s garancijom SSD 128 GB

14 godina
offline
Re: Ima li smisla ugradnja SSDa u ovu konfu
x360gamer kaže...

Posalji mi PM ako te zanima novi, neotvaran, te naravno, s garancijom SSD 128 GB

 e hvala ti na ponudi, nažalost bio bi preknap frendu, zato i ide na 240 do 256GB

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice