Facebook se zatvara 15 zaključana tema

poruka: 48
|
čitano: 7.251
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
RE: Facebook se zatvara 15
Plahi kaže...

Kad bi ugasili fejsbuk onda bi sva raja navrla na twitter ili bi netko drugi napravio fejsbuk 1.1 tak da ništa od vraćanja normalnom životu...{#}

Twitter: backup for Facebook 

zato, ne brini te se

14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook se zatvara 15
tonihrvat kaže...
Plahi kaže...

Kad bi ugasili fejsbuk onda bi sva raja navrla na twitter ili bi netko drugi napravio fejsbuk 1.1 tak da ništa od vraćanja normalnom životu...{#}

Twitter: backup for Facebook 

zato, ne brini te se

Pa to sam upravo rekao... koji je smisao tvojeg ponavljanja mene?

(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam tu)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
15 godina
offline
Facebook se zatvara 15

iskreno i ja koristim facebook..ali kad se sjetim vremena kad smo tražili broj mobitela itd,da nenabrajam,nema ljudi vecina provodi po cijele dane na facebooku..volio bi da to nije ni postojalo,nema dijece na igralistu nemas skime na nogomet jel bolje je na faceboku..zato boli me ona stvar za to nek ga ugase

 
2 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Facebook se zatvara 15
Plahi kaže...

Kad bi ugasili fejsbuk onda bi sva raja navrla na twitter ili bi netko drugi napravio fejsbuk 1.1 tak da ništa od vraćanja normalnom životu...{#}

nebi, pošto twitter, fala bgou nema likeanja (da, upravo sam izmislio glagol) te postavljanja fuckin' albuma sa sobom u 4545 poza

Acta, non verba.
13 godina
neaktivan
offline
Facebook se zatvara 15

Dobro,popustite malo više,ne morate mi davat TD samo zato sto sam napisao "vijest". Ja sam to procitao i odlucio postavit ovdje, ja nisam kriv sto je ta vijest lazna i sto ste vi toliki HEJTERI da vam je krivo sto se facebook ne gasi, ili u suprotnom sto ste toliko OVISNICI da vam zivot zavisi od njega.

LoL nick: Alkser (EU)
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
online
RE: Facebook se zatvara 15
brijem da nije do toga što si naveo, nego do toga da je to već 6. tema o tome...
Acta, non verba.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook se zatvara 15
The Unforgiven kaže...
Plahi kaže...

Kad bi ugasili fejsbuk onda bi sva raja navrla na twitter ili bi netko drugi napravio fejsbuk 1.1 tak da ništa od vraćanja normalnom životu...{#}

nebi, pošto twitter, fala bgou nema likeanja (da, upravo sam izmislio glagol) te postavljanja fuckin' albuma sa sobom u 4545 poza

Kad mačka nema mesa, i kruh je dobar...

(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam tu)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook se zatvara 15
boxer kaže...

Ja još nemam profil na facebooku...{#}

Ni ja!

Ajmo napraviti grupu za one koji nemaju Facebook. {#}

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
13 godina
protjeran
offline
RE: Facebook se zatvara 15
boxer kaže...

Ja još nemam profil na facebooku...{#}

LOL,izvukli ste me iz pakla droge

Chuck Norris je uspio hakirati 4chan
14 godina
offline
RE: Facebook se zatvara 15 marta
Aliser kaže...

Zuckerberg je na jednoj press konferencij rekao da ce 15 marta ugasiti facebook. Razlog je tome što je facebook otišao van kontrole.

 

Izvor (na engleskom je)

http://weeklyworldnews.com/headlines/27321/facebook-will-end-on-march-15th/

neka hvala bogu!!!!

14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook se zatvara 15
tonihrvat kaže...
Plahi kaže...

Kad bi ugasili fejsbuk onda bi sva raja navrla na twitter ili bi netko drugi napravio fejsbuk 1.1 tak da ništa od vraćanja normalnom životu...{#}

Twitter: backup for Facebook 

zato, ne brini te se

meni je myspace bolji ima chat :)

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
14 godina
neaktivan
offline
Facebook se zatvara 15

Zar stvarno postoje ljudi koji jos uvijek nasjedaju na te glasine? {#}

How much wood would a woodchuck chuck if a woodchuck could chuck wood?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook se zatvara 15

a jeste likovi ovo je isto kao da kazes ukidaju se fratri, pa ljudi moji gdje je lova, vrjedi ona ako radi ne popravljaj!

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Facebook se zatvara 15

da sad bi se zuckerberg odrekao fejsa kad mu je vrijednost narasla na 50 milijardi koliko znam.teško teško.{#}

metal u srcu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Facebook se zatvara 15
razer1911 kaže...

iskreno i ja koristim facebook..ali kad se sjetim vremena kad smo tražili broj mobitela itd,da nenabrajam,nema ljudi vecina provodi po cijele dane na facebooku..volio bi da to nije ni postojalo,nema dijece na igralistu nemas skime na nogomet jel bolje je na faceboku..zato boli me ona stvar za to nek ga ugase

 

Pfff... Tko to jos igra nogomet, zar nismo prevazisli to?

 

Svi su na Facebook-u, to je ono sto ga cini koliko toliko dobrim.

Polako, ali sigurno, BUG postaje trash. (uzdah)
16 godina
offline
RE: Facebook se zatvara 15
godo kaže...
boxer kaže...

Ja još nemam profil na facebooku...{#}

Ni ja!

Ajmo napraviti grupu za one koji nemaju Facebook. {#}

na Facebooku?? {#}

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
13 godina
neaktivan
offline
Facebook se zatvara 15

ma boli zuckemberga neka stvar ...on ima svoju ekipu koju placa a on si hladi jaja s parama...kome smeta takav zivot? o.O

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Facebook se zatvara 15

Dajte dosta je tema na temu "Facebook se zatvara"....Pisite sve u jednu temu,vidio sam na forumu slicne teme npr.."Facebook Ukinut","Facebook se ipak ne ukida."...Bezveze se zaspamljuje forum, potom ide............... {#}.......

Softwer
 
1 0 hvala 2
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice