Nakon lažljivaca i prevaranata - noćna mora

poruka: 8
|
čitano: 3.442
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Red Dead Redemption, Lažljivci i prevaranti
16 godina
offline
Nakon lažljivaca i prevaranata - noćna mora

Rockstar Games danas je objavio detalje o novom DLC-u "Undead Nightmare" koji će stići ubrzo nakon "Liars and Cheaters" DLC-a koji izlazi kasnije ovog mjeseca. 

Undead Nightmare biti će drugačiji od prije dostupnih DLC-ova, bacajući fokus na single-player komponentu igre.

 

Pušten u svijet Red Dead Redemptiona, Undead Nightmare DLC donijeti će potpuno novu kampanju u kojoj ćemo pratiti Johna Marstona u potrazi za lijekom za izrazito zaraznu zombi epidemiju koja se proširila prerijom. Uz navedenu single-player avanturu, Undead Nightmare donosi i nekoliko novih modova za mrežnu igru, informacije o njima ćemo dobiti netom prije izlaska.

 

Undead Nightmare biti će dostupan na PS Network i Xbox Live servisima za cijenu od $9.99 odnosno 800 MSP.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Nakon lažljivaca i prevaranata - noćna mora
Danny_HR kaže...

Rockstar Games danas je objavio detalje o novom DLC-u "Undead Nightmare" koji će stići ubrzo nakon "Liars and Cheaters" DLC-a koji izlazi kasnije ovog mjeseca. 

Undead Nightmare biti će drugačiji od prije dostupnih DLC-ova, bacajući fokus na single-player komponentu igre.

 

Pušten u svijet Red Dead Redemptiona, Undead Nightmare DLC donijeti će potpuno novu kampanju u kojoj ćemo pratiti Johna Marstona u potrazi za lijekom za izrazito zaraznu zombi epidemiju koja se proširila prerijom. Uz navedenu single-player avanturu, Undead Nightmare donosi i nekoliko novih modova za mrežnu igru, informacije o njima ćemo dobiti netom prije izlaska.

 

Undead Nightmare biti će dostupan na PS Network i Xbox Live servisima za cijenu od $9.99 odnosno 800 MSP.

Hoće li biti za PC Smijeh

A life? Where can I download one of those?
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2010 15:24 (Alex Mercer).
15 godina
protjeran
offline
Nakon lažljivaca i prevaranata - noćna mora

Iskreno, kad sam vidio naslov teme, pomislio sam da se radi o prelasku sa T-Coma na nekog drugog internet poslužitelja :PNevinašce

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nakon lažljivaca i prevaranata - noćna mora
Alex Mercer kaže...

Hoće li biti za PC Smijeh

Nema još nikakvog spominjanja PC inačice.  :)

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
15 godina
neaktivan
offline
Nakon lažljivaca i prevaranata - noćna mora

Naslov teme bi definitivno mogao drugačije glasiti.Namigiva

I'll be back
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Nakon lažljivaca i prevaranata - noćna mora
Onda nebi bilo zanimljivo. :)
When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
15 godina
protjeran
offline
Nakon lažljivaca i prevaranata - noćna mora

Jel se u toj Undead Nightmare ekspanziji borimo protiv zombija. Jer ja ih jednostavno obožavam :D

 

Samo da izađe za PC

 

Need BRAINSSS

http://apazinjan3d.webs.com/index.html
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nakon lažljivaca i prevaranata - noćna mora
Danny_HR kaže...
Onda nebi bilo zanimljivo. :)

Netreba mijenjat naslov, al bi bilo dobro stavit u zagradu da se radi o RDD-u. Šisto da nebude Zbunjole

I'll be back
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Red Dead Redemption, Lažljivci i prevaranti
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice