Nokia N9

poruka: 8
|
čitano: 3.251
|
moderatori: XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Predstavljena je Nokia N9 u Singapuru

Izasla je Nokia N9, predstavljena danas u Singapuru

http://swipe.nokia.com

 

slike i video govore vise od rijeci

 

pogledajte i linkove na http://www.meego.com/

 

i ovo http://www.developer.nokia.com/swipe/ux/

 

Ehhhh, napokon nesto dobro od Nokie, a svi su je pokopali, ili mislili da nece biti nista od Meego-a

Morati ce priznati i ljubitelji iPhone-a i Androida da je Nokia nakon dugo vremena izbacila dostojnog konkurenta, ako ne i bolji telefon od njih

Sad cekajmo prve testove, ja sam imao N900 Maemo, meni je i on bio super dok nije pao u more:(

Ovo onda mora da je izvrsno

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2011 8:05 (sailor1).
 
4 0 hvala 7
14 godina
offline
Nokia N9

Ovaj zvuči gore nego neko iz applea kad predstavlja ovu nokiu.

Evo i nokia predstavlja revoluciju....

 

Bilo bi još bolje da je ovo WP7 mobitel, mislin da ih ovo neće spasit od propadanja dalje. Al neću ništa posebno komentirat dok ne vidin mobitel, barem u nekom t-centru.

Peace means I'm reloading my gun.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia N9
sirka666 kaže...

Ovaj zvuči gore nego neko iz applea kad predstavlja ovu nokiu.

Evo i nokia predstavlja revoluciju....

 

Bilo bi još bolje da je ovo WP7 mobitel, mislin da ih ovo neće spasit od propadanja dalje. Al neću ništa posebno komentirat dok ne vidin mobitel, barem u nekom t-centru.

Bolje da nije, neka ga naprave kad bude spreman potpuno,a ne da ga ne mogu updeati ili slicno kao neki drugi

A ne propada Nokia, samo je dobila konkurenciju,pa ce sa 100% doci na normalnu razinu, sve je to prenapuhano, pa nisu prodali nesto manje telefona nego prije

trziste smartphonea je naraslo usli su drugi igraci i oni ce tu imati 20-30% i sa Symbianom i sa WP7 i sa Meego, morati ce reorganizirati i to je to

11 godina
neaktivan
offline
Re: Predstavljena je Nokia N9 u Singapuru

Imam NOKIU N9 i kad skidam aplikacije skinem na kompjuter pa onda prebacim na mobitel preko usb-a i kad to zavrsim udjem na mobitel da nađem te aplikacije ne mogu ih pronaci,mozda treba neki program ili ??

 

11 godina
neaktivan
offline
Nokia N9

Imam mobitel NOKIA N9 i skinem aplikacije na kompjuter pa preko usb-a prebacim na mob i kad trazim te aplikacije na mobitelu ne mopgu ih pronaci,moze pomoc sta bih to moglo biti,mozda treba neki program???

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nokia N9
asim1996 kaže...

Imam mobitel NOKIA N9 i skinem aplikacije na kompjuter pa preko usb-a prebacim na mob i kad trazim te aplikacije na mobitelu ne mopgu ih pronaci,moze pomoc sta bih to moglo biti,mozda treba neki program???

mozda, a mozda su u sumi...

- PRAVI VJERNIK NIJE ONAJ KOJI SLIJEPO VJERUJE, NEGO ONAJ KOJI UVIJEK SUMNJA.
14 godina
offline
Nokia N9

Ima li još tko da koristi N9?

Mislim je uzeti najviše zbog multitaskinga i gesta a trenutno sam na windows phoneu.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nokia N9

Koristim ja.

 

Što se tiče multitaskinga, ja sam nedavno pokrenuo 30ak aplikacija i telefon je normalno sljakao, mozda se mrvicu usporio.

 

No, kada mi dolazi poziv, obavezno mi malo uspori telefon kod koristenja neke aplikacije (recimo Angry Birds).

 

Aplikacija možda nema ko na Androidu / iOS / WP-u, no ima ih dosta korisnih i zanimljivi, pogotovo što se tice gesta koje si naveo,

preporučam my gestures.

 

Za social networking telefon je skroz ok, pogotovo akoćeš koristiti built in aplikacije.

 

Telefon je podlozan "maltretiranju",pa ga možeš overclockat, tweakat i sve razne makinacije.

 

Ja sam jučer stavio Jelly Bean pored MeeGo-a na njega, a uskoro bi mogao staviti i još jedan OS.

 

U bookmarkse stavi talk.maemo.org, tamo stvarno svašta možeš naći.

 

Sve u svemu, ja sam telefonom presretan, pogotovo što sam umirao od želje da ga kupim.

Svojih mana definitivno ima, no ima i prednosti, na tebi je da se odlučiš :)

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice