Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.234.696
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cuspajz kaže...
deklok kaže...

Iz kojeg si ti grada, zanima me na sta tocno moram pazit?

Osijek.

 

Moraš pazit da sve napraviš kako treba, tj. školski

I predpostavljao sam da si iz osijeka, i ja sam isto... E a kad je on unutra, jer bude tisnjak ili ipak pricate nesto ili da bar malo upalim radio da mi ubije onu napetost ?

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
deklok kaže...

I predpostavljao sam da si iz osijeka, i ja sam isto... E a kad je on unutra, jer bude tisnjak ili ipak pricate nesto ili da bar malo upalim radio da mi ubije onu napetost ?

Ja sam bio dosta nervozan, tak da nisam na nist ni mislio osim kak vozim. U auto nismo nis pricali, sam ti on govori skreni tu i slicno

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cuspajz kaže...
deklok kaže...

I predpostavljao sam da si iz osijeka, i ja sam isto... E a kad je on unutra, jer bude tisnjak ili ipak pricate nesto ili da bar malo upalim radio da mi ubije onu napetost ?

Ja sam bio dosta nervozan, tak da nisam na nist ni mislio osim kak vozim. U auto nismo nis pricali, sam ti on govori skreni tu i slicno

Strasno, zavisi na kakvog ispitivaca naletis imas neke koji i pricaju, po meni glupo da suti i jos gore onda moram pazit na svaku sitnicu.. Jucer se ja prestrojavam tamo kod Doma zdravlja i kaze mi instruktor bas si naso usred raskrizja se prestrojavat, a ako tako 3 puta padas na ispitu ili nesmijes naglo krenut to ti je odmah pad, to mi malo jadno....

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
deklok kaže...

Strasno, zavisi na kakvog ispitivaca naletis imas neke koji i pricaju, po meni glupo da suti i jos gore onda moram pazit na svaku sitnicu.. Jucer se ja prestrojavam tamo kod Doma zdravlja i kaze mi instruktor bas si naso usred raskrizja se prestrojavat, a ako tako 3 puta padas na ispitu ili nesmijes naglo krenut to ti je odmah pad, to mi malo jadno....

Meni je jedino greška bila što mi se 2 puta auto ugasio

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
14 godina
odjavljen
offline
Polaganje vozačkog

Pozdrav svim budućim vozačima, no ja tek za koji dan izlazim na pismeni dio, dakle polaganje propisa, pa eto imam par nedoumica, i ako je netko voljan pomoći da mi ih razjasni {#}

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
alankish kaže...

Pozdrav svim budućim vozačima, no ja tek za koji dan izlazim na pismeni dio, dakle polaganje propisa, pa eto imam par nedoumica, i ako je netko voljan pomoći da mi ih razjasni {#}

Napiši tu šta neznaš pa će valjda netko od nas znat

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog
Od koliko se pitanja sastoji ispit i koliko ima raskrsca?
_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
H4X0R_Bug kaže...
Od koliko se pitanja sastoji ispit i koliko ima raskrsca?

To ti škola daju probni test pa probaj riješit test ako su sve točni znat češ. Ja sam im zamolio da mi daju par školski testova pa sam riješio a neki su točni a neki nisu pa sam morao još bolje učit iz knjige.

Nenad
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
H4X0R_Bug kaže...
Od koliko se pitanja sastoji ispit i koliko ima raskrsca?

Ispit ti se sastoji od 36 pitanja od toga su 4 pitanja raskrižja, naravno ne smijes past ni na jedno raskrižje, a na ostalima mozes ali gledaj da ne padnes. Znaci ispit ima 120 bodova, od toga ti je 108 za prolazak sve ispod padas...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cuspajz kaže...
deklok kaže...

Strasno, zavisi na kakvog ispitivaca naletis imas neke koji i pricaju, po meni glupo da suti i jos gore onda moram pazit na svaku sitnicu.. Jucer se ja prestrojavam tamo kod Doma zdravlja i kaze mi instruktor bas si naso usred raskrizja se prestrojavat, a ako tako 3 puta padas na ispitu ili nesmijes naglo krenut to ti je odmah pad, to mi malo jadno....

Meni je jedino greška bila što mi se 2 puta auto ugasio

E a gdje te vozio na parkiranje u natrag ili parkiranje u lijevo?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
deklok kaže...

E a gdje te vozio na parkiranje u natrag ili parkiranje u lijevo?

To ti instruktor vožnje sam odlučuje di češ parkirat u gradu. Najčeće prvi put se uči na poligonu tamo se vježb.  Za početak se uči kako pališ, uči se kako se prebaci brzinu učiš kako spuštaš kvačila i sve postepeno nauči, poslije sve lakše, onda se uči u vožnji prva pa na drugu brzinu naravno na polugonu, onda se uče koćenjem, pa ubrzavanjem, pa  učiš parkiranje i sl. Za početak malo teže sve dok ne savladaš, i kasnije češ naučiš na cesti da svladaš osječaj vožnje na cesti. Samo moraš slušat instruktora kako ti kaže i važno da postuješ prometna pravila.

Nenad
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Nello kaže...
deklok kaže...

E a gdje te vozio na parkiranje u natrag ili parkiranje u lijevo?

To ti instruktor vožnje sam odlučuje di češ parkirat u gradu. Najčeće prvi put se uči na poligonu tamo se vježb.  Za početak se uči kako pališ, uči se kako se prebaci brzinu učiš kako spuštaš kvačila i sve postepeno nauči, poslije sve lakše, onda se uči u vožnji prva pa na drugu brzinu naravno na polugonu, onda se uče koćenjem, pa ubrzavanjem, pa  učiš parkiranje i sl. Za početak malo teže sve dok ne savladaš, i kasnije češ naučiš na cesti da svladaš osječaj vožnje na cesti. Samo moraš slušat instruktora kako ti kaže i važno da postuješ prometna pravila.

Nisi citao moje postove od gore, pitao sam ga gdje ga je ispitivac vozio da se parkira, jer sam ti ja na 28. satu i to me ceka ne u ovaj, nego u onaj tamo ponedeljak kad izlazim na ispit...

14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
deklok kaže...
Nello kaže...
deklok kaže...

E a gdje te vozio na parkiranje u natrag ili parkiranje u lijevo?

To ti instruktor vožnje sam odlučuje di češ parkirat u gradu. Najčeće prvi put se uči na poligonu tamo se vježb.  Za početak se uči kako pališ, uči se kako se prebaci brzinu učiš kako spuštaš kvačila i sve postepeno nauči, poslije sve lakše, onda se uči u vožnji prva pa na drugu brzinu naravno na polugonu, onda se uče koćenjem, pa ubrzavanjem, pa  učiš parkiranje i sl. Za početak malo teže sve dok ne savladaš, i kasnije češ naučiš na cesti da svladaš osječaj vožnje na cesti. Samo moraš slušat instruktora kako ti kaže i važno da postuješ prometna pravila.

Nisi citao moje postove od gore, pitao sam ga gdje ga je ispitivac vozio da se parkira, jer sam ti ja na 28. satu i to me ceka ne u ovaj, nego u onaj tamo ponedeljak kad izlazim na ispit...

E pa ovisi kako što kaže, i ne očekuj da ide na isto mjesto. To ovisi ispitača do ispitača jer svaki tjedno mjenjaju ispitavača i nikad neide na isto. Iako ja živimiz  Bjelovara a ispitivač je došao iz Zagreba pa zamisli.

Nenad
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Nello kaže...
deklok kaže...
Nello kaže...
deklok kaže...

E a gdje te vozio na parkiranje u natrag ili parkiranje u lijevo?

To ti instruktor vožnje sam odlučuje di češ parkirat u gradu. Najčeće prvi put se uči na poligonu tamo se vježb.  Za početak se uči kako pališ, uči se kako se prebaci brzinu učiš kako spuštaš kvačila i sve postepeno nauči, poslije sve lakše, onda se uči u vožnji prva pa na drugu brzinu naravno na polugonu, onda se uče koćenjem, pa ubrzavanjem, pa  učiš parkiranje i sl. Za početak malo teže sve dok ne savladaš, i kasnije češ naučiš na cesti da svladaš osječaj vožnje na cesti. Samo moraš slušat instruktora kako ti kaže i važno da postuješ prometna pravila.

Nisi citao moje postove od gore, pitao sam ga gdje ga je ispitivac vozio da se parkira, jer sam ti ja na 28. satu i to me ceka ne u ovaj, nego u onaj tamo ponedeljak kad izlazim na ispit...

E pa ovisi kako što kaže, i ne očekuj da ide na isto mjesto. To ovisi ispitača do ispitača jer svaki tjedno mjenjaju ispitavača i nikad neide na isto. Iako ja živimiz  Bjelovara a ispitivač je došao iz Zagreba pa zamisli.

To bez daljnjega, neki instruktori vec znaju gdje bih odprilike mogli neki ispitivaci dovest na parkiranje...

12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Nesto mi nije jasno sto je na raskrizju vaznije prometna pravila ili znakovi (sto se prvo gleda od toga)?

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
H4X0R_Bug kaže...

Nesto mi nije jasno sto je na raskrizju vaznije prometna pravila ili znakovi (sto se prvo gleda od toga)?

mislim da ide ovako
policajac>semafor>znakovi>pravila

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
deklok kaže...

E a gdje te vozio na parkiranje u natrag ili parkiranje u lijevo?

Kod zrinjevca, tu sam i završio vožnju...

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
sonytony kaže...
H4X0R_Bug kaže...

Nesto mi nije jasno sto je na raskrizju vaznije prometna pravila ili znakovi (sto se prvo gleda od toga)?

mislim da ide ovako
policajac>semafor>znakovi>pravila

koliko znam ide ti prvo semafor > policajac > znakovi > pravila

16 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
deklok kaže...

koliko znam ide ti prvo semafor > policajac > znakovi > pravila

Krivo, policajac je prvi.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
Old Iggy kaže...
deklok kaže...

koliko znam ide ti prvo semafor > policajac > znakovi > pravila

Krivo, policajac je prvi.

moguce onda... Najbolje mi kad me odveo instruktor na neko na raskrižje, a ja nemam pojma ko ima prednost ja se utrokirao, gledam nemam ni jednog znaka, a zaboravio sam gledat dali ovi iz drugog smjera imaju dok mi instruktor nije rekao, cekao mene covjek da ja prodjem, strasno...

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
deklok kaže...

moguce onda... Najbolje mi kad me odveo instruktor na neko na raskrižje, a ja nemam pojma ko ima prednost ja se utrokirao, gledam nemam ni jednog znaka, a zaboravio sam gledat dali ovi iz drugog smjera imaju dok mi instruktor nije rekao, cekao mene covjek da ja prodjem, strasno...

Koja autoškola?

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cuspajz kaže...
deklok kaže...

moguce onda... Najbolje mi kad me odveo instruktor na neko na raskrižje, a ja nemam pojma ko ima prednost ja se utrokirao, gledam nemam ni jednog znaka, a zaboravio sam gledat dali ovi iz drugog smjera imaju dok mi instruktor nije rekao, cekao mene covjek da ja prodjem, strasno...

Koja autoškola?

Ja sam ti u autoskoli Novak, stvarno su svi odlicni tamo... U koju si ti isao?

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
deklok kaže...

Ja sam ti u autoskoli Novak, stvarno su svi odlicni tamo... U koju si ti isao?

Starčević. Meni je bilo super što su uvijek dolazili po mene, nisam nikad moro ić na Zrinjevac kao što moraju u ostalim školama

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cuspajz kaže...
deklok kaže...

Ja sam ti u autoskoli Novak, stvarno su svi odlicni tamo... U koju si ti isao?

Starčević. Meni je bilo super što su uvijek dolazili po mene, nisam nikad moro ić na Zrinjevac kao što moraju u ostalim školama

Jer ti bio Drašković instruktor, a meni škola nije daleko imam 5 min do nje...

14 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
deklok kaže...
cuspajz kaže...

Starčević. Meni je bilo super što su uvijek dolazili po mene, nisam nikad moro ić na Zrinjevac kao što moraju u ostalim školama

Jer ti bio Drašković instruktor, a meni škola nije daleko imam 5 min do nje...

Nije. Ja isto imam 5min do nje

Sve mi dobro ide kazem hvala Bogu, oni sto me mrze nista mi ne mogu
14 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Jel ima tko sutra ispit?.....ja imam i pomalo me trema hvata,nadam se da će pitanja biti ista kao u onom priručniku xd

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Polaganje vozačkog

ma stari koliko se ja sjecam najmanje 5 pitanja nisam znao bezveze se zaokruzio, srecom 2 od ta 5 sam pogodio i prosao :p

12 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

imam ja sutra ispit, valjd će bit nešt {#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
YaGuy kaže...

ma stari koliko se ja sjecam najmanje 5 pitanja nisam znao bezveze se zaokruzio, srecom 2 od ta 5 sam pogodio i prosao :p

Jesi davno polagao,jel se možda sjećaš kojeg tipa su bila?

12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Sada ce ispasti da se hvalim,ali ja sam u svoja ukupno 4 izlazaka na ispite (A,B,C,E kategorije),imao samo jedan netocan odgovor!

I to po meni totalno glupo pitanje,koje ti u praksi nikada nece zatrebati-osim ako si glup ili nesta drugo...

Zanima me koliko vas ce odgovoriti isto kao i ja!?

 

Pitanje:

(slika pokazuje ostar zavoj u ljevo,sa znakom upozorenja,punom linijom,van naselja)Nailazite na ostar zavoj u ljevo!Kako cete postupiti?

 

4 Ubrzati vozilo
7 Drzati se ogranicenja 80 km/h
11 Voziti sredinom prometne trake
5 Svirati,radi upozorenja
0 Blicati radi upozorenja
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice