Drakensang online

poruka: 822
|
čitano: 241.900
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

bilo bi dobro da kazes i na kojem serveru igras {#}

sale
15 godina
offline
Re: Drakensang online
Forsell kaže...

pa valjda sam ja jedini takav baksuz ti iz prve ubijes sigija i dobis uniqee armor,moj frend ga je dobio iz 2.,a ja valjda sigaca ubijo 150 puta i nista

LoL,pa nisam ga samo jedared ubio xd Ali noćas iz prvog puta sam dobio oklop.

 

Nego,identificirao sam Bearach Tormentor Unique Bow,pa da podjelim s Vama

njegove statse:

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
12 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
Forsell kaže...

bilo bi dobro da kazes i na kojem serveru igras {#}

grimmagu :D ime: Huntart

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.9.2012 12:43 (ivek-ire).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

nije los ,cini mi se da je long bow ako se ne varam,kolko ti je trebalo cotova da otkljucas

sale
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online
ivek-ire kaže...
Forsell kaže...

bilo bi dobro da kazes i na kojem serveru igras {#}

grimmagu :D ime: Huntart

Dodacu te i ja posto tamo igram !

15 godina
offline
Re: Drakensang online
Forsell kaže...

nije los ,cini mi se da je long bow ako se ne varam,kolko ti je trebalo cotova da otkljucas

uopće nije loš xd 640 komada

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
11 godina
neaktivan
offline
Re: Drakensang online

pa dobro nije ni pretjerano cotova uzevsi u obzir da je uniqee od legendery-a,jucer sam te vidio online,al nisam znao da si to ti da sam znao mogo sam ti oko questova pomoc

sale
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

nakon 2 dana konstantnog farmanja dede Sigija,bacio je i meni poklon..

steta sta i 1500 COT-a nije bacio usput{#}

 

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

farmanje COT-a  {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
mrccina kaže...

farmanje COT-a {#}

  I koliko je ispalo? {#}

 

 

Neki od smiješnih nickova na koje sam naišao.

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.10.2012 20:00 (boxer).
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

pozz

koji je boss poslije sigija i koji je lvl. ima li zainteresiranih za skupljanje xp. vec igram nekoliko mjeseci i nikako da napokon skupim sve dijelove za wand od vile. jel valja sta taj wand. ima li tko specifikacije.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
docich kaže...

pozz

koji je boss poslije sigija i koji je lvl. ima li zainteresiranih za skupljanje xp. vec igram nekoliko mjeseci i nikako da napokon skupim sve dijelove za wand od vile. jel valja sta taj wand. ima li tko specifikacije.

  Poslije Sigrismara sljedeći boss je Gorga 40 lvl koji je došao u dodatku Atlantis.

Igram od 6 mjeseca, imam 3 lika i nisam još skupio sva 4 dijela za vilu. Fali mi samo dijamant, a kada se dobije imaš samo vilicu koja leti oko tebe i 25% ubrzanje u naseljenenim područjima i ništa više. Jedan od featura igre koji i nije baš koristan za samo igranje.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Ljudi jel ova igra ima onu ovisnost kao Diablo jel sliči na Diabla. I može li se normalno igrat bez kupovanja nečega u igri sa stvarnim novcem

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

hvala. ma vidim da svi imaju tu vilu pa zato. a taj gorga koji je min lvl za njega potreban a da se ne izgine odmah :). sigurno je lijepi xp kad se ubije.

 

vrlo je slican diablu po meni i malo bolji jer ima elemente koje nema diablo. u pravilu ne trebas nista placat ali ces se namucit sa farmanjem :). ja osobno ne placam i stvarno se moze.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
docich kaže...

hvala. ma vidim da svi imaju tu vilu pa zato. a taj gorga koji je min lvl za njega potreban a da se ne izgine odmah :). sigurno je lijepi xp kad se ubije.

 

vrlo je slican diablu po meni i malo bolji jer ima elemente koje nema diablo. u pravilu ne trebas nista placat ali ces se namucit sa farmanjem :). ja osobno ne placam i stvarno se moze.

Ma Gorga se većinom farma u grupici, možeš probati i sam ali će ti trebati duže vremena i dosta healtha i esencije. Što bi se mučio, upadneš u grupu i odete i za 1 minutu je riješite. Daje oko 10 000 expirienca po killu. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Pozdrav,

 

Igram Drakensang na Grimmag serveru. Ima li koji Hrvatski guild?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Pozdrav:)

Ima,ime guilda je CROTIGERS

Ali,nije isključivo hrvatski,imamo i stranaca i ekipe s područja bivše Juge.

 

Ostavi nick ovdje pa će te netko već dodati u savez:)

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

thx

 

nick: RedRidingHood

lvl24

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Evo,identificirao sam Chestplate of Eternal Ice.

 

1500 CoT je trebalo,pas mater XD

 

A,dobio sam ukupno 275 armora,20 štete i 4 slota za gemove.

 

Stari oklop je bio 347 armora,112 healtha i 2 slota

 

U biti sam isprofitirao za štetu i ajd' ti slotovi nisu za baciti.

 

Ipak,stari oklop čuvam,žao mi kristala koje sam potrošio za identif.

 

Chestplate of Eternal Ice Chestplate of Eternal Ice
ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

I ako ste veći level i dobijete Cooper Key,nemojte ga škartati.

Možete u Hagastove Grottu dobiti u škrinjici 50 Andermanta ili 15 CoT

 

Nije za baciti,zar ne? {#}

:) :)
ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Drakensang online

Može poziv u guild!!! nick mi je   buxxxa

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

pozdrav:) pozivnica za guild poslana:)

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Drakensang online
fromcelltohell kaže...

I ako ste veći level i dobijete Cooper Key,nemojte ga škartati.

Možete u Hagastove Grottu dobiti u škrinjici 50 Andermanta ili 15 CoT

 

Nije za baciti,zar ne? {#}

Da,  ali nekada zna izbaciti potpuno nebitne stvari kao meni danas, jedan health potion i 2 prstenčića. Ali uglavnom izbacio Andermante i CoT.

 

Da nebi bilo da samo ti znaš samostalno ubiti Gorgicu...{#}

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
15 godina
offline
Drakensang online

XD Da ne bi bilo da samo tebi super ide farmanje CoT-a :P

 

I na Grimmagu sam dobio Unique Chest Armor.

990 CoT treba za identifikaciju XD

Inače je to Scutu's Hunting Cloack i daje 25 Damage-a,4 slota,33 Armora i +10 Critical Hit Chance

CoT CoT
Scutu's Hunting Cloack Scutu's Hunting Cloack
ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.10.2012 21:37 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

Evo,za nevjerne Tome (xd),29. sam lvl i po Temple Sectoru pravim reda,sam samcat.

Ajd' vi ako se usudite :P

samo za Boxera :P samo za Boxera :P
ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

{#}  public chat

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Drakensang online

Evo tek sada vidim da na stranicama i službeno stoji da će biti nova klasa i nove mape. Pretpostavljam da će nove mape biti postavljene u donjem dijelu glavne mape koja još nema nikakvog sadržaja.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Drakensang online

A siže i mini patch gdje će biti uveden novi chat system te još par manjih promjena kao i bugfix-eva.

 

O svemu više na:

 

http://en.board.bigpoint.com/drasaonline/showthread.php?t=478743

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.10.2012 15:28 (fromcelltohell).
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Drakensang online

Odlično, kada se vratim sa posla baš ću da vidim na što sada liči chat. Dosadašnji je bio sranje, spam, bot chat i sl. Raja je od samog starta igre prigovarala na chat i davala razne sugestije, ali tek sada idu promjene. Također me raduje što su malo balansirali level cap u PVP da i slabašniji likovi mogu biti konkurentniji. Također mi se znalo desiti da uletim u pvp meč i sam napravim oko 35 killova jer me ubaci sa slabijim igračima i obratno kada se pojavi pay to win igrač sa crvenom esencijom.

 

Također je super stvar što su ubacili language filter, da se riješimo dosadnih Rusa i Poljaka.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Drakensang online

A jedva čekam tu četvrtu klasu,da vidim šta će to biti. Možda bude zanimljivo za igrati,svakako ću isprobati ako ništa drugo.

ne pomažem nikome ništa,sve dok se ne naučite čemu služi tipka hvala (ako je ima na topicu)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice