AMD problem sa XP SP3

poruka: 31
|
čitano: 5.375
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
AMD problem sa XP SP3

Imam AMD atholn 5000+ dou core i nekad ili bolje receno svaki put mi se od prve ne hoce bootat "pokrenut" komp. vidio sam na netu da je windows priznao kako ima problemi sa SP3 na AMD procesorima u bootanju pa ako neko ima slicni problem a rješio ga se neka se javi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
ajme lol..kako to pises? xD xD...ovaj ja imam athlon 5000+ i sp3 i radi sve kako treba.....e sad nisam nist pomogao...hahaha..kao i inace....al nije spam!! =))))
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD problem sa XP SP3

http://www.tehnopedija.net/?p=266

dado16 kaže...
ajme lol..kako to pises? xD xD...ovaj ja imam athlon 5000+ i sp3 i radi sve kako treba.....e sad nisam nist pomogao...hahaha..kao i inace....al nije spam!! =))))
 evo ako ne vjeruješ gore ti je link
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2009 13:03 (sk8 4 life).
15 godina
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
tko zna sta si ti radio...looool......format c...i vidit ces kak ce bootat =)...zanimljivo..hm....kad ti se pali komp stisni f8 ili f11..pa vidi xD.
15 godina
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
sk8 4 life kaže...

http://www.tehnopedija.net/?p=266

dado16 kaže...
ajme lol..kako to pises? xD xD...ovaj ja imam athlon 5000+ i sp3 i radi sve kako treba.....e sad nisam nist pomogao...hahaha..kao i inace....al nije spam!! =))))
 evo ako ne vjeruješ gore ti je link
 budi na sp2 i onako nema neke razlike
Asus P5N-T Deluxe | Intel C2D E8400@Scythe Orochi | Patriot Extreme Performance 2 x 2 gb DC | 2 x 9800gtx 512mb | WD 320gb + HITACHI 500gb| Fortron 650w| 22" Benq Wide Screen
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2009 13:07 (toxic).
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
dado16 kaže...
tko zna sta si ti radio...looool......format c...i vidit ces kak ce bootat =)...zanimljivo..hm....kad ti se pali komp stisni f8 ili f11..pa vidi xD.
 look ne bi stavio ovu temu kao problem da prije toga nisam prška po kompu formatira ga nove SP3 build-ove update-a itd...
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
toxic kaže...
sk8 4 life kaže...

http://www.tehnopedija.net/?p=266

dado16 kaže...
ajme lol..kako to pises? xD xD...ovaj ja imam athlon 5000+ i sp3 i radi sve kako treba.....e sad nisam nist pomogao...hahaha..kao i inace....al nije spam!! =))))
 evo ako ne vjeruješ gore ti je link
 budi na sp2 i onako nema neke razlike
 Igram GTA 4 a on nece na SP2
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
sk8 4 life kaže..
 Igram GTA 4 a on nece na SP2
 oce..lol..ima neka caka...odes u registry i promjenis ime sp2 u sp3 tako nesto...i radit ce ti.......
15 godina
neaktivan
offline
AMD problem sa XP SP3

ok dakle ništa od rješavanja problema !?Mršti se

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
lol..jbg..ja neznam za ovaj problem....cekaj da ti se javi netko pametniji xD xD
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
dado16 kaže...
lol..jbg..ja neznam za ovaj problem....cekaj da ti se javi netko pametniji xD xD
 NE treba se pocjenjivat
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
haahhhah..lol...
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
sk8 4 life kaže...

Imam AMD atholn 5000+ dou core i nekad ili bolje receno svaki put mi se od prve ne hoce bootat "pokrenut" komp. vidio sam na netu da je windows priznao kako ima problemi sa SP3 na AMD procesorima u bootanju pa ako neko ima slicni problem a rješio ga se neka se javi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Ja sad ne znam jesi li ti stvarno nepismen ili sto je...   ako sam dobro razumio sto pises (molim te potrudi se ubuduce malo oko toga) pogledaj npr. ovdje pa se javi da li je uspjelo.

Kazes da si vidio na Netu da postoji taj problem?  Onda si morao vidjeti da postoje i rjesenja za problem; nisi napisao nista o konfiguraciji koju imas, niti precizno sto se dogadja kada palis PC - kako ocekujes (tj. zahtjevas) pomoc ako ne opises konkretno i koncizno u cemu je problem?

I da, ako vec trazis pomoc, bilo bi lijepo to uciniti na malo uljudniji nacin...

15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
sk8 4 life kaže...
toxic kaže...
sk8 4 life kaže...

http://www.tehnopedija.net/?p=266

dado16 kaže...
ajme lol..kako to pises? xD xD...ovaj ja imam athlon 5000+ i sp3 i radi sve kako treba.....e sad nisam nist pomogao...hahaha..kao i inace....al nije spam!! =))))
 evo ako ne vjeruješ gore ti je link
 budi na sp2 i onako nema neke razlike
 Igram GTA 4 a on nece na SP2
Hoće, ali treba podesit. 

1.Idi u folder gdje je instaliran gta 4 i nađi LaunchGTAIV.exe datoteku
2. Idi na svojstva datoteke i klikni na Compatibility
3. Klikni na "Run in compatibility mode" i odaberi "Windows 2000" opciju zatim klikni uredu

ASUS P5Q DELUXE, NVIDIA 9800 GX2, INTEL CORE 2 DUO E8500 @ 3,5GHz, CORSAIR DOMINATOR 2X2GB, CORSAIR HX620 W, SEAGATE BARRACUDA 320GB, WINDOWS VISTA ULTIMATE SP1. -------------------------------------- Razer Copperhead + Razer Exactmat , Logitech G11, Samsung 2032bw, Altec Lansing 221.
15 godina
offline
AMD problem sa XP SP3

Jesi ga overclocko? Dali ti je ukljucen cool&quiet?

Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz / HD4870 2D(250,237)- 3D(800,781) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD problem sa XP SP3

isključi ga

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
veridian kaže...
sk8 4 life kaže...

Imam AMD atholn 5000+ dou core i nekad ili bolje receno svaki put mi se od prve ne hoce bootat "pokrenut" komp. vidio sam na netu da je windows priznao kako ima problemi sa SP3 na AMD procesorima u bootanju pa ako neko ima slicni problem a rješio ga se neka se javi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Ja sad ne znam jesi li ti stvarno nepismen ili sto je...   ako sam dobro razumio sto pises (molim te potrudi se ubuduce malo oko toga) pogledaj npr. ovdje pa se javi da li je uspjelo.

Kazes da si vidio na Netu da postoji taj problem?  Onda si morao vidjeti da postoje i rjesenja za problem; nisi napisao nista o konfiguraciji koju imas, niti precizno sto se dogadja kada palis PC - kako ocekujes (tj. zahtjevas) pomoc ako ne opises konkretno i koncizno u cemu je problem?

I da, ako vec trazis pomoc, bilo bi lijepo to uciniti na malo uljudniji nacin...

 OK,OK vidit cu pa cu javit dali je uspjelo "uljudno" overclocka ga nisam jer mi nije potrebno
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.2.2009 16:30 (sk8 4 life).
15 godina
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
sk8 4 life kaže...
veridian kaže...
sk8 4 life kaže...

Imam AMD atholn 5000+ dou core i nekad ili bolje receno svaki put mi se od prve ne hoce bootat "pokrenut" komp. vidio sam na netu da je windows priznao kako ima problemi sa SP3 na AMD procesorima u bootanju pa ako neko ima slicni problem a rješio ga se neka se javi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Ja sad ne znam jesi li ti stvarno nepismen ili sto je...   ako sam dobro razumio sto pises (molim te potrudi se ubuduce malo oko toga) pogledaj npr. ovdje pa se javi da li je uspjelo.

Kazes da si vidio na Netu da postoji taj problem?  Onda si morao vidjeti da postoje i rjesenja za problem; nisi napisao nista o konfiguraciji koju imas, niti precizno sto se dogadja kada palis PC - kako ocekujes (tj. zahtjevas) pomoc ako ne opises konkretno i koncizno u cemu je problem?

I da, ako vec trazis pomoc, bilo bi lijepo to uciniti na malo uljudniji nacin...

 OK,OK vidit cu pa cu javit dali je uspjelo "uljudno" overclocka ga nisam jer mi nije potrebno
 O bome ti je potrebno!
 
Znaci samo si stavio SP3 i vise se nece svaki put bootat? Ja nemam problema sa sp3 tj. nisam imao. Koristio sam na x2 5000+ BE : xp, xp sp2, xp sp3, vista ,vista sp1,windows 7 i upravo windows 7 64-bit.
Koliko keksa ram-a imas? ak imas 2 ili vise probaj samo sa jednim keksom upalit comp 
Konfa: athlon x2 5000+ BE @3,0Ghz / HD4870 2D(250,237)- 3D(800,781) / 2x2GB kingmax 800MHz / corsair TX650W / WD 6400AAKS blue edition / Pioneer 215-DBK / Gigabyte MA 770-ds3 rev2.0/ logitech x-530 LAPTOP - ACER 5630G ( t5800, hd3470,2GBram ,320GB hdd) MSN- drazen016@net.hr
15 godina
neaktivan
offline
AMD problem sa XP SP3

Imam 2x2gb keksa lol

 

to mi se cini logicno jer mi ne priznaje punih 4 gb na SP3 pa možda ga to zbuni na bootanju

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
Hyperion kaže...
sk8 4 life kaže...
veridian kaže...
sk8 4 life kaže...

Imam AMD atholn 5000+ dou core i nekad ili bolje receno svaki put mi se od prve ne hoce bootat "pokrenut" komp. vidio sam na netu da je windows priznao kako ima problemi sa SP3 na AMD procesorima u bootanju pa ako neko ima slicni problem a rješio ga se neka se javi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 Ja sad ne znam jesi li ti stvarno nepismen ili sto je...   ako sam dobro razumio sto pises (molim te potrudi se ubuduce malo oko toga) pogledaj npr. ovdje pa se javi da li je uspjelo.

Kazes da si vidio na Netu da postoji taj problem?  Onda si morao vidjeti da postoje i rjesenja za problem; nisi napisao nista o konfiguraciji koju imas, niti precizno sto se dogadja kada palis PC - kako ocekujes (tj. zahtjevas) pomoc ako ne opises konkretno i koncizno u cemu je problem?

I da, ako vec trazis pomoc, bilo bi lijepo to uciniti na malo uljudniji nacin...

 OK,OK vidit cu pa cu javit dali je uspjelo "uljudno" overclocka ga nisam jer mi nije potrebno
 O bome ti je potrebno!
 
Znaci samo si stavio SP3 i vise se nece svaki put bootat? Ja nemam problema sa sp3 tj. nisam imao. Koristio sam na x2 5000+ BE : xp, xp sp2, xp sp3, vista ,vista sp1,windows 7 i upravo windows 7 64-bit.
Koliko keksa ram-a imas? ak imas 2 ili vise probaj samo sa jednim keksom upalit comp 
 moguće i pogledaj razmještaj rama to je nekad meni bilo
AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
15 godina
neaktivan
offline
AMD problem sa XP SP3

raspored je ok ali cu pogledat kad budem diza 2. keks

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD problem sa XP SP3

Bio sam i na stranici gdje si pročitao o problemima sa sp3 i tu se vidi da govore o problemu sa driverima koiji se kose. znači treba samo sve poštelovat i sve če raditi.

 

Evo ja ovako imam na jednom računalu AMD Turion64x2 2000ghz a drugo računalo AMD Athlon 5200 duo core i na oba dava sam stavio SP3 i sve radi ok ovaj prvi je čak od HP a ne stvara problem bota iz prve i sve štima.

ne vidim niti zašto bih bilo problema.

 

Koliko je meni poznato da niti jedan procesor ne pravi probleme kako Amd tako i intel ali zato driveri znaju paviti probleme kada su stari ili nisu kontabitilni ali sve je to rješivo.

A bitmo je dosta dali su widowsi legalni kod mene jesu svi pa upadate ide sam i nikad problem.

kod brata je znalo biti problema na računalu ali isto sa drverima isto ima Amd 5000 procesor i nekad stavi od nekih programa drivere koji mu niti trebaju a znju se kositi sa postječima pa to mu bobrišem stavim nove i sve ok.

ispričavam se ako sam malo zakomplicirao.

15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
majstor.zlatko kaže...

Bio sam i na stranici gdje si pročitao o problemima sa sp3 i tu se vidi da govore o problemu sa driverima koiji se kose. znači treba samo sve poštelovat i sve če raditi.

 

Evo ja ovako imam na jednom računalu AMD Turion64x2 2000ghz a drugo računalo AMD Athlon 5200 duo core i na oba dava sam stavio SP3 i sve radi ok ovaj prvi je čak od HP a ne stvara problem bota iz prve i sve štima.

ne vidim niti zašto bih bilo problema.

 

Koliko je meni poznato da niti jedan procesor ne pravi probleme kako Amd tako i intel ali zato driveri znaju paviti probleme kada su stari ili nisu kontabitilni ali sve je to rješivo.

A bitmo je dosta dali su widowsi legalni kod mene jesu svi pa upadate ide sam i nikad problem.

kod brata je znalo biti problema na računalu ali isto sa drverima isto ima Amd 5000 procesor i nekad stavi od nekih programa drivere koji mu niti trebaju a znju se kositi sa postječima pa to mu bobrišem stavim nove i sve ok.

ispričavam se ako sam malo zakomplicirao.

 upravo downloadam drivere pa cu vam javit dali štima
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
AMD problem sa XP SP3

sad ga restartam...dignut cu jedan keks evo me za 5 minuta

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AMD problem sa XP SP3

radi....... bilo je neki problem u Biosu pa sam ga narvno rješi Hvala svima

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AMD problem sa XP SP3

Ja imam windows 95, AMD Turion 6500+, GeForce 8800 GTX, 500Gb HDD, I SP10 na Windows 95. Derem GTA 4 ko lud i Witchera.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
sk8 4 life kaže...

Imam 2x2gb keksa lol

 

to mi se cini logicno jer mi ne priznaje punih 4 gb na SP3 pa možda ga to zbuni na bootanju

  pa ako su 32 bitni windowsi normalno je da ti nevidi 4 GB ram-a , stavi 64 bitnu verziju....
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
Mateo2307 kaže...

Ja imam windows 95, AMD Turion 6500+, GeForce 8800 GTX, 500Gb HDD, I SP10 na Windows 95. Derem GTA 4 ko lud i Witchera.

  win 95 ima ogranicenje od 128 MB RAM-a...
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
Mateo2307 kaže...

Ja imam windows 95, AMD Turion 6500+, GeForce 8800 GTX, 500Gb HDD, I SP10 na Windows 95. Derem GTA 4 ko lud i Witchera.

 aaaaaaaaa što ?? windows 95 SP10 pa kad je zadnji izaša zar se još rade SP za njega
Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
15 godina
neaktivan
offline
RE: AMD problem sa XP SP3
sk8 4 life kaže...
Mateo2307 kaže...

Ja imam windows 95, AMD Turion 6500+, GeForce 8800 GTX, 500Gb HDD, I SP10 na Windows 95. Derem GTA 4 ko lud i Witchera.

  aaaaaaaaa što ?? windows 95 SP10 pa kad je zadnji izaša zar se još rade SP za njega
  zajebaje ...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice