Ne mogu pokrenit nijedan program

poruka: 14
|
čitano: 8.613
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Ne mogu pokrenit nijedan program

Prije par dana su mi nestale neke ikone u system trayu (od nod-a, bluetootha i nvidije). Jučer sam deinstalirao nod i stavio probni Bit defender i sad ne mogu pokreniti nikakav program. Kad kliknem na neki program da se pokrene, u task manageru se uredno prikaže da radi ali mu se sučelje ne otvara. Maknuo bih Bit defender ali Uninstaler ne radi, manual uninstal ne radi, ništa ne radi. Nije mi neki problem formatirat disk ali ako se može riješit drugačije neka netko predloži. U sve foldere mogu ulazit ali ne mogu pokrenit nijedan program.

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu pokrenit nijedan program

Na neke slične probleme sam već odgovarao i prije pa da ne pišem ponovno a mogu riješiti ili pomoći u rješavanju problema. Jawohl!

 

http://www.bug.hr/forum/topic/razni-softverski-problemi/ne-mogu-instalirati-jedan-program/17291.aspx

 

 

 

 

s.t.a.l.k.e.r. aka automaton aka yamijima
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu pokrenit nijedan program

Znači, probaj prvo riješiti problem SYSTEM RESTORE-om na dan prije problema, a ako ne pomaže probaj sa komandom sfc/ scannow u run polje, tada mora u CD-DVD uređaju treba biti originalan WinXP OS. Jawohl!

s.t.a.l.k.e.r. aka automaton aka yamijima
16 godina
offline
Ne mogu pokrenit nijedan program

Ne vjerujem da je neki virus, imam NOD i Malwarebytes na kompu a Bit defender sa skinuo sa njihove stranice. Što se Ad-awarea tiče imam i njega instaliranog i to već dosta dugo i dosad mi nije radio probleme, jedino da se nije poklao sa Bit Defenderom?. Kad idem pokrenit neki program ne izbacuje mi windows nikakvu poruku.

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu pokrenit nijedan program

Nisi do kraja pročitao onda temu, niti ja nisam tvrdio da se radi o virusu već drugi korisnici, samo sam dao naslutiti da se ne radi možda o sličnome problemu kojeg imaš. Pokušaj napraviti System restore ili sistem file checker.

s.t.a.l.k.e.r. aka automaton aka yamijima
16 godina
offline
Ne mogu pokrenit nijedan program

Znam da nisi, to je bilo za one koji će eventualno pročitat post. Pokušat ću sa tvojim savjetom kad dođem doma, hvala unaprijed

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu pokrenit nijedan program
Adoon kaže...

Prije par dana su mi nestale neke ikone u system trayu (od nod-a, bluetootha i nvidije). Jučer sam deinstalirao nod i stavio probni Bit defender i sad ne mogu pokreniti nikakav program. Kad kliknem na neki program da se pokrene, u task manageru se uredno prikaže da radi ali mu se sučelje ne otvara. Maknuo bih Bit defender ali Uninstaler ne radi, manual uninstal ne radi, ništa ne radi. Nije mi neki problem formatirat disk ali ako se može riješit drugačije neka netko predloži. U sve foldere mogu ulazit ali ne mogu pokrenit nijedan program.

 Prvo, nisi maknuo NOD32 do kraja (vjerojatno ti je ostao patch). Drugo, zašto mijenjaš nešto što valja, s nečim što ne valja. NOD nadzire i dalje kernel i ne dozvoljava ti više podizanje bilo kakvih programa.
 Edit > slika u prilogu govori više od tisuću riječi.
Evo ti rezultat testiranja Evo ti rezultat testiranja
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu pokrenit nijedan program

kako sii net uspio otvorit

16 godina
offline
RE: Ne mogu pokrenit nijedan program

Normalno da sam maknuo NOD do kraja i provjerio u task manageru da li je ostao koji module pokrenut. Bit defender sam isprobao jer je dobio jako dobre rezultate na nekim testovima. Možeš li stavit link na stranicu sa koje si skinuo sliku jer se ne vidi o kakvom je testu riječ a i NOD je koliko vidim na slici, lošiji od Bit Defendera?

 

Na net sam išao sa laptopa.

 

Inače uspio sam rješit problem nakon što sam pokrenuo Mini XP pomoću Hirens Boota, obrisao Ad-aware, Bit Defender i reinstalirao drivere od grafičke. Na kraju sam napravio sfc (hvala Stalkeru) i sad je sve ok. System restore nije uspio. Ne znam u čemu je bio problem, proskenirao sam ponovno komp ali virusa nema.

 

Jel može neko predložit dobar antispyware koji će radit uz NOD bez klanja? Koristio sam Ad-aware dosada i nije bilo problema ali vidi da ga dosta ljudi pljuje.

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
16 godina
offline
Ne mogu pokrenit nijedan program

evo našao sam stranicu sa rezultatima

 

http://www.matousec.com/projects/firewall-challenge/results.php

 

Meni ovo izgleda malo smiješno a za ovu stranicu nisam nikad čuo, pa da čujem komentare.

 

Inače zanimljiva mi je i ova rečenica iznad samog testa: ''If you click on any of these links and then buy the target product or other product offered on the target webpage, we will profit from it. This is one of the ways how you can support this project.''

 

wtf??

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu pokrenit nijedan program

Nema na čemu, i drugi put. Glede spyware-a - Windows Defender. Jawohl!

 

http://www.microsoft.com/windows/products/winfamily/defender/default.mspx

 

s.t.a.l.k.e.r. aka automaton aka yamijima
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu pokrenit nijedan program
Adoon kaže...

evo našao sam stranicu sa rezultatima

 

http://www.matousec.com/projects/firewall-challenge/results.php

 

Meni ovo izgleda malo smiješno a za ovu stranicu nisam nikad čuo, pa da čujem komentare.

 

Inače zanimljiva mi je i ova rečenica iznad samog testa: ''If you click on any of these links and then buy the target product or other product offered on the target webpage, we will profit from it. This is one of the ways how you can support this project.''

 

wtf??


 skeneri nemaju veze sa ovim testom, Kalea opet širi dezinformacije umjesto da pročita o čemu se radi na samoj stranici

Kalea kaže...
 Prvo, nisi maknuo NOD32 do kraja (vjerojatno ti je ostao patch). Drugo, zašto mijenjaš nešto što valja, s nečim što ne valja. NOD nadzire i dalje kernel i ne dozvoljava ti više podizanje bilo kakvih programa.
 Edit > slika u prilogu govori više od tisuću riječi.

Kalea ako pogledaš malo bolje vidjet ćeš da je Nod slabiji od BitDefendera u tom testu...
mama ti je larva
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.2.2009 19:16 ((s)izgoreo).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne mogu pokrenit nijedan program

čovjek kaže da ima nod32 i bitdefender ZAJEDNO INSTALIRANE !!!

 

baš me čudi šta je ovdje uljezPlač 

16 godina
offline
RE: Ne mogu pokrenit nijedan program
neron kaže...

čovjek kaže da ima nod32 i bitdefender ZAJEDNO INSTALIRANE !!!

 

baš me čudi šta je ovdje uljezPlač 

 Nema čovjek zajedno instalirane NOD i BitDefender, pročitaj post do kraja
Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice