Vista Home Premium

poruka: 3
|
čitano: 1.589
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Vista Home Premium

Evo jos malo pa cu uzesti laptop Acer Aspire 7730,i na njemu je instaliran Windows Vista Home Premium.Pa bih samo htio pitati nesto.......

 

Ali prije toga mi recite jeli Acer Aspire 7730 crne boje....

 

Vi koji imate Windows Vista Home Premium recite mi kakav je operativni sustav ;D,jel ima dobre teme haahaha :D

 

Jeli bolji windows xp ili vista?Neki kazu da im je bolji windows xp a neki da im je vista...... Misljenja molim

 

 

AJMO HRVATSKA PO ZLATO!!!!

Hajduk zivi vjecno!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista Home Premium
hacker1993 kaže...

Ali prije toga mi recite jeli Acer Aspire 7730 crne boje....

 To pitaš u dućanu.
hacker1993 kaže...

Vi koji imate Windows Vista Home Premium recite mi kakav je operativni sustav ;D,jel ima dobre teme haahaha :D

 Imam Ultimate i zadovoljan sam, ali razlika Ultimate i Home premium je par sitnica koje sigurno nećeš nikada koristiti, moja preporuka ide Home premium. Teme si staviš ;)
hacker1993 kaže...

Jeli bolji windows xp ili vista?Neki kazu da im je bolji windows xp a neki da im je vista...... Misljenja molim

 Gle, kad tad će XP prijeći u zaborav... Ako pažljivije sagledaš XP je star 8 (slovima: OSAM) godina, Vista je novija i bolja, ja se na XP nebi vratio ni za živu glavu... Vista je kod mene našla svoj dom...
Kublach
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vista Home Premium

gledao sam par slika acera aspire neki je bijele boje neki crne neki sive neki plave :D

 

 

looool :D

 

 

hvala puno..........

Hajduk zivi vjecno!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice