Vista Xp

poruka: 19
|
čitano: 2.379
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
windows xp =windows vista

evo ovdje ću vam napisati programe potrebne da vam Xp izgleda kao vista.

  vista mizer,  vista transformation pack, vista start menu, windows binds, crystal clear.

Ja sam ga osobno iskušao i izgleda predobro.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2008 21:39 (Mezzo Pianisimo).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vista Xp

A da bude stabilan ko Vista i da ima podršku za DX10 ko Vista i da se boot-a brzo ko Vista. Eto belaja!

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.8.2008 22:48 (Hex).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Vista Xp

svejedno probajte, nečete požaliti.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vista Xp

Nema poante ako samo izgleda kao Vista a nema poboljšanja u samom OSu, nego je još i sporiji zbog sve te 'šminke' Neodlučan

Radije si zaista instalirajte 64 bitnu Vistu Namigiva

Intel Core2 Duo E8400 6MB, 4GB OCZ Gold 800Mhz, Gainward GF8800GTS 640MB, Gigabyte X38-DS4 Ultra Durable 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vista Xp
Dado_ZG78 kaže...

Nema poante ako samo izgleda kao Vista a nema poboljšanja u samom OSu, nego je još i sporiji zbog sve te 'šminke' Neodlučan

Radije si zaista instalirajte 64 bitnu Vistu Namigiva

 Istina
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vista Xp
Dado_ZG78 kaže...

Nema poante ako samo izgleda kao Vista a nema poboljšanja u samom OSu, nego je još i sporiji zbog sve te 'šminke' Neodlučan

Radije si zaista instalirajte 64 bitnu Vistu Namigiva

 tako je....šminka je sporija od same viste...
bobo desmra
15 godina
odjavljen
offline
Vista Xp

A najgore je to što u windows blindsu kod nekih tema ima bugova

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Vista Xp
Kordy kaže...

A najgore je to što u windows blindsu kod nekih tema ima bugova

 I da dodam da meni Vista transformation uopce ne radi kako treba na SP3, dok je na SP2 radila ok.
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vista Xp
boxer kaže...
Kordy kaže...

A najgore je to što u windows blindsu kod nekih tema ima bugova

 I da dodam da meni Vista transformation uopce ne radi kako treba na SP3, dok je na SP2 radila ok.
 Takoder...Viče
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
16 godina
neaktivan
offline
Vista Xp

Ma ovi packovi za XP da izgleda kao Vista samo oduzmu perfomanse i uvijek je sve krcato bugova

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Vista Xp
Dado_ZG78 kaže...

Nema poante ako samo izgleda kao Vista a nema poboljšanja u samom OSu, nego je još i sporiji zbog sve te 'šminke' Neodlučan

Radije si zaista instalirajte 64 bitnu Vistu   Namigiva

 Ako imaš dosta dobar komp (kao ja) ne šteka ti ni mrvicu.
15 godina
protjeran
offline
Vista Xp

Čista glupost samo si usporavaš komp, a po mom ukusu  na XP se puno lakše naviknuti nego na vistu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Vista Xp
Warlock kaže...

Čista glupost samo si usporavaš komp, a po mom ukusu  na XP se puno lakše naviknuti nego na vistu.

 A cuj, nije sve u performansama, nesto je i u estetici. Dojadi buljenje u standardni Xp skin, pa se baci koji vista look ili nesto drugo sa par widgeta, cisto da se promjeni izgled.
"Float like butterfly, sting like a bee" "Suffer now and live the rest of your life a champion" - Muhammad Ali Gospodar si rijeci dok ih ne izgovoris, kad ih izgovoris postajes njihov rob..
15 godina
protjeran
offline
Vista Xp

Isprobao sam nabrojene programe na vrhu strane i uopče nije loše, ne šteka mi ni malo rekao bih da je ova tema za korisnike sa dobrim komponentama.

Naprimjer Moja sestra (sa lošijim kompm) me zamolila da joj tio instaliram zato što joj je dobro izgledalo i šteako joj je več kod vista transformation packa.

Isprobajte izgleda zakon.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vista Xp

možeš instalirat kolko hoćeš tih programa,ali prava vista je ljepša Namigiva

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Vista Xp

to nije vista to je napravljeno za one koji žele da im je komp kao vista(meni izgleda ko vista).

 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: windows xp =windows vista
Mezzo Pianisimo kaže...

evo ovdje ću vam napisati programe potrebne da vam Xp izgleda kao vista.

  vista mizer,  vista transformation pack, vista start menu, windows binds, crystal clear.

Ja sam ga osobno iskušao i izgleda predobro.

 Ej nije nabrojao rocket dock skinite najnoviju verziju.
16 godina
neaktivan
offline
Vista Xp

hahaha,

Ja sam pred nekih 5-6 mjeseci trazio na netu "Make Vista look like XP", sto znaci hocu da mi Vista izgleda kao XP, a jedino sto mi je vracalo su bili neki cudni likovi koji iz nekog neopisivog razloga zele da im XP izgleda kao Vista!?!?!

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Vista Xp

ja znam kako promijeniti izgled xp-a u vistu samo trebate skinuti vista VG temu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice