Win 7 i probelmi u igrama

poruka: 3
|
čitano: 1.081
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Win 7 i probelmi u igrama

Problemi koji se javljaju su slijedeći, isprobane dvije igre: Dragon Age i Need for Speed SHIFT, kad se pokrene igra (znači kada prođu filmići koji izgledaju normalno)

igra je sva puna nekakvih okomitih, vodoravnih, i dijagonalnih linija (poligona), tako da se slika uopće ne vidi.

A najveća zanimljivost je da su igre instalirane na dva idenstična kompa i na jednom radi savršeno a na drugom zamršene i iskrivljene linije,

OS je Win7 home edition, a kante su:  AMD Athlon II X2 250,  Asrock A785GMH/128M, 2 Gb RAM,  GAINWARD GTS250 1 GB DDR3 256bit, Seagate 500Gb...., tako da mislim da sa

jačinom ne bi smjelo biti problema. Usput svi driveri su default-ni koji dolaze sa djelovima osim što sam isprobavao za grafu drivere koje sam dobio i nove skinute,

ali su rezultati isti.

 

Da nije možda problem da DirectX-om, javlja mi da je 10.

Opinion is like an asshole, everybody has one.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Win 7 i probelmi u igrama
Dali ti se graficka jako pregrijava?dali je to slucaj samo sa tim igrama,ili sa svima?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Win 7 i probelmi u igrama

Temperatura je nomalna, slučaj je samo sa tom grafom, dok takva ista grafa u drugom kompu radi savršeno, problemi su samo

u igrama i to bilo kakvim, jakim ili slabima. I to u pojedinim slučajevim ne na cijelom ekranu - zanimljivost (kreirnaje lika u Dragon

Age-u  - slika je rasturena samo na liku dok ostatak ekrana je potpuno normalan gdje su statovi lika, kad udje baš u igru i igra započne

nastaje raspod tekstura i poligoni su prisutni - isprobao sam sve rezolucije, frekvencije, DirectX 9.0, najslabije moguće postavke, pa sve

moguće grafičke postavke. I nema rezultata, a što me najviše mući druga grafa u drugom kompu (identična konfiguracija i Os i driveri -

radi sve savršeno.

Opinion is like an asshole, everybody has one.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice