Windows 10 - problemi izdvojena tema

poruka: 6.677
|
čitano: 1.747.105
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
7 godina
protjeran
offline
Windows 10 - problemi

vec sam ti napisao...ili promijeni stroj ili promijeni monitor...imao sam racunalo sa istim, fm2+ socketom i identican problem kao i ti, samo sto sam ja vrtio a8-7600 i njegovu apu grafiku. Instalacija win, win povuku drajver, black screen i ciao bao...

promijenio sam monitor za drugi iste firme, i taj imam sad i radi super, a te kante sam se takodjer rijesio...

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.7.2018 14:39 (Gorstak79).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Windows 10 - problemi

Možda netko zna...

 

Windows 10, mobile hotspot opcija uključena. Uredno se može spojiti, internet radi.

Upload ide koliko ide mreža - 15Mbps.

Međutim.

Download je banana. 2Mbps... Ako... What gives?

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

operater/centrala .. ljeto. (ili si mislio da DL ne ovisi o opterećenju mreže jednako kao gužva kod Lučkog..) :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Imam problem prilikom spajanja dva računala, na obadva su windows 10. Evo ovako sam sve napravio kako je navedena u ovom tutorialu http://receivetipstricks.com/how-to-connect-pc-to-pc-lan-cable/

Samo što sam stavio na oba windows lozinku, tu u tutorijalu kaže isključiti, al nisam zato što mi je prije radilo i lozinkom tj password protected sharing.

Uglavnom spojio sam računala sa ethernet kablom, pa onda tamo u properties kod tcp/ip ručno postavio ip adrese itd... Nakon toga uključio network discovery i to je sve na kraju private network..

Sad problem je taj što kad odem na explorer, pa dole kliknem na networks nema naziva računala da kliknem i onda normalno bi se trebalo pojaviti ono sto je dijeljeno u lokalnoj mreži.

Prije je to funkcioniralo, a sad neće. Jedino kako hoće je da u run utipkajm \\192.168.1.2 i onda se otvori to što je sherirano jel..

Zašto nema one ikone naziva računala s kojega se nešto dijeli kad kliknem ne networks.. - - - -  https://i1.wp.com/techwiser.com/wp-content/uploads/2012/10/Image-6.jpg?zoom=2&resize=316%2C237&ssl=1

Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.7.2018 22:38 (sage).
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - problemi
Grisha kaže...
Pokušao sam instalirati zadnje 3 verzije drivera za tu karticu, skinute sa službene web stranice AMD-a.

Kod sve tri verzije daje istu grešku. I to u pola instalacije drivera.

Ja ne znam što bih više mogao napraviti.

EDIT: Kada I uspijem instalirati driver, tj. kada u Device Manageru piše ime grafičke, onda komp mogu pokrenuti samo u Safe modu. Dok bez drivera mogu i normalno.

 Nemoj uopće instalirati driver nego ga pobriši i win 10 će ti preko win update povući ispravan driver.

tako sam riješio jedno računalo koje je imalo problema s NVidia driverima za 1060 grafičku.

Pametan mu je taj update.

iskopao je jedan driver iz studenog 2017 koji mu savršeno paše. ima i NVidia control panel,sve, ne samo driver.

 

htjedoh reći, nije instalirao najnoviji driver već driver 5-6 mjeseci raniji ?!

Kako je baš taj odabrao a ne najnoviji ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 12:17 (Anđeo bez falinge).
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

-prvo je ubijen discovery fixnih ipa (vidljivo ono što hendla router-dhcp).. pa moraš ručno utipkavati npr naziv-ip da bi došao do računala. (može shortcut kad jednom vidiš PC, desni klik, send to desktop..).

-nedavno ubijen uopće search/smb.. 1703-09-1803.. kao sigurnosni razlozi (mada u pravilno podešenoj mreži radi.. kad se čačka lako nestane, kao što je btw ubijen i msov homegorup bezvezarija..). Moraš pokrenuti-aktivirati opciju u servisu.. auto/delayed. vidi pod .. 3] Check Function Discovery Resource Publication Service

ili ovo.. (bilo je još boljih linkova.. ne moraš proći sve stavke, nabrojane su kao školski primjer diagnostike..).

-kod spajanja na neki router, prvo pitanje koje se pojavi je public-private (home/work) mreža, treba odabrati private-work.. u suprtonom se sve zaključava, firewall i sl.

 

edit: btw, ovo nije win10 problem, nego sys.updatea odnosi se na sve win jednako..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.7.2018 11:35 (ihush).
12 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
ihush kaže...

-prvo je ubijen discovery fixnih ipa (vidljivo ono što hendla router-dhcp).. pa moraš ručno utipkavati npr naziv-ip da bi došao do računala. (može shortcut kad jednom vidiš PC, desni klik, send to desktop..).

 Ovo je feature??

Đizus... 3 dana pokušavam "složiti" mrežu koja je radila prije koji tjedan...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Ihush uključio sam ovo Check Function Discovery Resource Publication Service, al i dalje neke greške izbacuje, pojave se ikone, al bude access is denied.
Na sistem run pa //192.168.1.2 radi :) ne kužim zašto su to napravili nešto što je radilo dosad sad ne radi kako treba.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
Poruka je uređivana zadnji put sri 25.7.2018 23:26 (sage).
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

-previše problema (sigurnosnih) u poslejdnjih 5+ godina.. crypt/ransom

-previše trulih standarda npr MSov smb 1.0 (print/share) ili bezvezni homegorup.. a mreža je mreža, ista, godinama, neovisno o osu, unix, linux, win, mac.. protokoli, standardi, soft kao flash-java-smb.. i zamjene/zakrpe (placebo). Problem je isti svugdje, ne samo win (ili winver), jer sve je to ista mreža (linux također koristi npr msov smb..).

-previše sitnica može biti pogrešno, npr antivirus koji nešto blokira ili neki tweak (skrivanje računala je jedna od zaštita, ako ga ne vidiš.. vidiš ga tek kad je user autentificiran,..)

.. a tad dođeš do klasičnog kućnog juzera kojem je ''do sad radilo''... :) ..npr juzer bez passa. User & pass su svije osnovne stvari za sve na mreži, npr gmail, share, permisioni. Nekad je sve bilo 'otključano', može.. ali danas je sve zaključano-zatvoreno, radi tek nakon autentifikacije (sigurnost). Da bi se juzer prepoznao, mora biti definiran, na 'onom drugom' računalu ili AD server.. tj, da sad napraviš clean install s pravilno kreiranim user&passom (na svim računalima, npr isti user-ime/pass), sve bi ti radilo.

... + na to sve ima i različite opreme, npr ovisno o operateru (brandirani firmware modema) i LAN port može biti firewallan pa se dva PCja ne vide, dok se vide kroz WLAN.. kao u tvom slučaju kad upis ip-a dokazuje da je sve fizički ispravno (nije kvar, žica, driver..), tj samo razne postavke, previše softa-opcija ili nedostatak opcija, pa do tog da je važno kad se prvi put spojiš na router odabrati ponuđeno (tip mreže, automatika za firewall) home-work-public.. ili win automatski sve blokira.

-protokoli, npr SMB 1.0 su prastari, puni rupa, kao java, kao sve.. a često su neophodni, nisu čak ni stvar OSa ii MSa jer se koriste na svim OSevima.

 

+ .. ''do sad je radilo'' -najgori argument, ne pomaže. Tj. to znači da do sad nisi imao pravilno podešenu mrežu nego nešto ofrlje, npr juzer bez passa. Do sad je radilo, sad ne. Nije stvar ni winver (osim zbog updatea koji to promjeni) .. jednako na dos-xp-7-10, linux, mac.. npr na macu je isto uvedeno (ako se ne varam) prošle godine za share, samo što to juzer ne primjeti ili nema radnu mrežu (više računala) da bi primjetio..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Dobro ne znam ja to tako stručno objasniti kao ti. Uglavnom windowsi su tek instalirani, nema av programa ni ništa. Na svakom win accountu je password.
Postavljene su ip adrese prema ovom tutorialu http://receivetipstricks.com/how-to-connect-pc-to-pc-lan-cable/
Ne znam gdje griješim, al do prije mjesec dva sam isto tako napravio i funkcioniralo je. Al očito je došlo do nekih promjena, koje si ti dobro objasnio.
Što nose vjetrovi sudbine nitko ne može znati.
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

-to je primjer crossovera (kad nemaš npr router/switch.. tad moraš direktno, nekad je trebalo poseban kabel-cross, danas automatika mdix-a.. ali je 'bolje' imati cross kabel jer ne ovisiš o automatici-podršci mrežne koja možda podržava mdi-x).

-nepotreban tut, jer svi danas imaju router-mrežu, tj većini pa vjerojatno i tebi nepotrebno kemijanje, dok je samo postavljanje ip-a ili korištenje dhcpa sporedno (može i s routerom, tj dio kutije je dhcp server kojeg možeš i ne moraš koristiti, izbor). + naravno, kao sve drugo, može postojati i dobar razlog, npr većina starije mrežne opreme, routeri.. su fast-100mbps... novije mrežne su gbe-1000mbps.. bez dodatnog troška osjetno veća brzina za kopiranje, ali s cijenom gbe switcha od stotinjak kn, nepotrebno kemijanje ako uzmemo prosječnog juzera, znanje i stvarne potrebe (brzinu), za npr gaming nije važno (pogotovo za online gaming vs lan-gaming..), za internet neupotrebljivo (jer ideš kroz switch-router/modem tj klasičnu lan..)

 

-mreža radi jednako, na svim OSevima. Razlika može biti samo npr defaultni share i sl ili defautne postavke firewalla koji može biti isključen, uključen, može propuštati ili blokirati sve...

+kad kažeš nema antivirusa, imaš ga, dio win-defender (ili kako ga sad nazivaju..)

+kad kažeš na svakom acc je pass.. koji acc (konkretni user name, identičan mora biti na oba računala + pass, tek tad ono drugo računalo prepozna juzera.. ili imaš servera koji se brine o autentifikaciji i pravu pristupa-sharea..). To što imaš user&pass ne znači ništa ako nije poznato onom drugom računalu.. (identično), tad na svakom računalu moraš imati kreirano onoliko juzera (s passom) koliko računala-juzera imaš.. identičnih. npr na svakom je user name = npr 'juzer' .. i pas npr 'pass123' .. ako takvog juzera kreiraš na svim računalima, ako je mreža ispravna, tad će svima sa svih biti dostupno ono što je u shareu i ovisno o permisionima (user-admin-guest.. read-write itd..). Identično je na linux-unix-osx itd..

-ako nisi odabrao npr radnu-privatnu mrežu, tad je označena kao public-nesigurna i tad je defaultno sve mrežno blokirano firewallom.

+ banalni primjer mreže, npr ne smije biti identičan naziv PCja, kolizija, jednako kao da postaviš istu ip adresu.

+ prije su win dozvoljavali korištenje jednog juzera za win-login i drugog za mrežu (ako taj juezr nije autentificiran, pojavljivao se prozor s user-pass pitanjem i tad ako si dao valjan za drugo računalo, normalno si koristio mrežu).. neko vrijeme to MS ne dozvoljava, tj filozofija, ako si se logirao kao neki juzer, tad si taj juzer, ne drugi... i ne dozvoljava više takvo koristenje ali može kroz cmd-batch net-use/map i sl. pa do tog da zbog 'sigurnosti' više ni ping ne prolazi dok ga ne dozvoliš u firewallu.

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Windows 10 - problemi

Uh!

 

Nakon patnje oko postavki u lokalnoj mreži (a ima veze i sa problemima korisnika koji su se već javljali za pomoć ovdje), evo da podijelim svoje iskustvo (i privremeno rješenje).

 

Dakle, tri win 10 stroja (desktop+ 2 laptopa) uredno dijelila sadržaje kroz lan za vrijeme egzistiranja homegroupa. Također, sve uredno radilo nakon ukidanja homegroupa od strane MS-a, sve do zadnjeg (sada već predzadnjeg) updatea.

 

Situacija nakon updatea (sva tri na isti winver) je bila sljedeća:

-laptopi uredno u This PC/network, osim multimedijalnih servera, TV-a i mobitela, vide SVA TRI PC-a i mogu pristupiti svemu što je dijeljeno (naravno na sva tri su accounti s passwordom - MS accounti)

-Desktop PC pod Network u This PC vidi samo multimedijalne srvere, TV, i telefone. Ne vidi nijedan PC (čak ni samog sebe)

?!?!@#? WTF!

 

Malo proguglam, te vidim da žirom internetskih pronstranstava ima još živuljki sa istim problemom, i to nemali broj. Uglavnom su savjeti po raznim tutorialima istovjetni ovom žto je kolega ihush linkao. Kao krajnja mjera je reset mreže. Naravno, nižta od tog mi nije pomoglo.

 

Tada mi naumpadne nešto, što mi je na neki način riječilo problem.

 

Dakle, u This PC gore ima Add a network location. Ovom procedurom dodajemo mrežno mjesto kroz par koraka. Kad dođem do koraka za unos mrežnog mjesta, ne dopušta mi browsanje mreže, no dopušta unos mrežne adrese ručno. Kreirao sam na desktopu folder naziva Proba i desni klik- sherao folder svima. Njegova mrežna adresa je \\CRAY\Users\morri\Desktop\Proba , te sam to unio u adresu novog mrežnog mjesta. Nakon toga se to mrežno mjesto kreiralo i bilo je vodljivo u This PC. Kad se otvori to mrežno mjesto, normalno je i čitav lokalni PC vidljiv u Network. No, da ne bi stalno morao traćiti taj kompjuter u mreži ručno, pinnao sam ga u quick acces, te je uredno tu vidljiv.

 

Proceduru sam ponovio sa folderima Proba2 i Proba3 koje sam kreirao na laptopima, te ih dijelio. Na Desktopu sam na isti način dodao novo mrežno mjesto za koje sam upisivao mrežne adrese foldera Proba2 i Proba3 sa oba laptopa. Ta mrežna mjesta su postala vidljiva u This PC na Desktopu, te sam, otvarajući ih mogao pristupiti Laptopu 2 i Laptopu 3, a onda seni klik na jedan, pa Pinn to quick acces, te i za drugi isto.

 

Konačno, za rezultat imam vidljive laptope sa Desktop PC-a, doduše u quick accesu, a ne pod Network, gdje bi trebali biti vidljivi da je sve ok.

morrisoN
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 18:01 (ihush).
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Neće otvoriti link
morrisoN
15 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
To sam odradio, nije pomoglo. I dalje u Network ne vidim nijedan PC. Čak ni samog sebe. Dakle, nije mi problem pristupiti mreži, niti dijeljenim sadržajima, ali samo ako sam prije toga dodao mreznu lokaciju ručno (upisivanjem mrezne adrese)
Nakon toga sa te mrezne lokacije normalno browsam u exploreru čitavo umreženo računalo. (Ono sto je dijeljeno na njemu)
No, u Network i dalje nema tog.
morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 18:05 (morrisoN).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 10 - problemi


Znaci cijeli dan nemogu pokrenuti windows 10 crni ekran samo mis se vidi,pa gledam moze li se popravit.
I tako bude automatic repair pa to cekam pola sata pa dyagnosting windows i onda tek nakon 1 sata upali mi se ono choose an option i odem na troubleshoot i sve sam pokuso pod advanced options nije radilo tako da sam bio primoran izbrisat cijeli windows i ponovo ga sa butailnim usb-om instalirat
I tako krenem reset this pc i opcija da izbrisem cijeli win i cekam pa mi izadje da se doslo do problema ja vise neznam sta da radim nemogu nista,nadam se da nije do hdd jer je nov.
POMOZITE !!!!

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.7.2018 20:34 (XXX-Man).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Windows 10 - problemi

Pozdrav ekipa,

 

Da li je u Windows 10 moguće složiti da kada kliknem desnom tipkom miša na neki file i odaberem opciju SEND TO => MAIL RECIPIENT, da se taj isti file attachira u Windows 10 mail clientu. Znači onaj modern app iz store-a koji dođe po defaultu u windowsima 10?

Trenutno mi želi file atachirati na Outlook iz Office paketa kojega ja nemam instaliranog niti ga želim instalirati.

Windows 10 Mail app je već postavljen kao defaultni ali svejedno ovo gore ne radi. 

Kada odaberem tu opciju traži me da kreiram NEW PROFILE. Ali kako rekoh ne želim koristiti Outlook iz Office paketa već ovaj defaultni mail app.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Ekipa pozz

Danas sam upalio racunalo te mi zvucnici ne rade...softver je instaliran...zvuk pojacan do kraja ali nema zvuka kroz zvucnike..radi se o lenovo idepad 520 prijenosniku....
Jucer je sve bilo uredu i radilo normalno te sam racunalo posve normalno ugasilo...
Dal netko ima iskustva sa slicnim..
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Windows 10 - problemi

Kako rješiti non-paged pool memory leak ? Od jučer se počelo događat isprobao sve "fixeve" koje sam pronašao.Istestirao memoriju , razno razne regedit fixeve probao , servise iskljucio bla bla bla i ništ ne pomaže.

5min od startupa non paged memorija ode na 3.3gb i sve uspori u pm.

Više ne znam šta bi probao

Ideje dobrodošle

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Windows 10 - problemi

Ima li netko problema sa sleep modeom, naime prije kumulativnog update u 5.mjesecu je dizanje iz sleepa normalno radilo.

Nakon instalacije kumulativnog updatea komp normalno odlazi u sleep ali nakon podizanja jedino dobivam "no-signal" poruku na monitoru i jedino šta mi preostaje je restartanje kompa na gumb.

Obrisao sam taj kumulativni update i nakon toga je sve šljakalo. Pretpostavio sam da se radi samo o bugu koji će fixat u nekom od sljedećih updateova.

No danas sam updateo na v1803 i naravno identična stvar.

 

Više ne znam šta bih isprobao, sve postavke su iste kao i prije.Ove stvari su provjerene čisto da vidim da li se možda nešto promijenilo nakon updatea.

- Power plan sam provjerio ( sve je kao i prije)

- driveri su up to date

- u device manageru pod Keyboard stavljena je kvačica na "allow the device to wake the computer"

- hibernacija je isključena

- pokrenut Windows Power troubleshooter

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.8.2018 17:58 (big smoke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Windows 10 - problemi

Riješio sam sve svoje probleme pobrisavši win 10 jer mi je nakon zadnje nadogradnje počeo ignorirati drivere za USB3 i USB 2 te sam više poludjevši nakon dugo vremena instalirao win 8.1

Preporodio sam se, života mi.

Vanjski USb disk ponovo zapisuje brzinom 140 MB/s, vanjski USB 2.0 ponovo zapisuje 40 MB/s dok su nakon nadogradnje oba pala na max 28 MB/s i koga god pitao za objašnjenje nitko ne zna odgovor.

Zna ga microsoft.

*Kupite novi hardver svake 3/4 godine i ne očekujte da vam naš vrhunaravni win 10 radi dobro na hardveru iz 2011, s "običnim i5 2500 K CPU i P8Z68-V PRO"*

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
0 3 hvala 0
13 godina
online
Re: Windows 10 - problemi
Anđeo bez falinge kaže...

*Kupite novi hardver svake 3/4 godine i ne očekujte da vam naš vrhunaravni win 10 radi dobro na hardveru iz 2011, s "običnim i5 2500 K CPU i P8Z68-V PRO"*

Ti trkeljaš bezveze.

10 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi

Sad kad "sredi" Win 8.1 da rade po njegovim postavkama (some settings are hidden or managed by your organization) i počne kukat na OS

...a možda mu je do Intel bugovitih procesora ?...evo moja dva sa AMD vrte desetku bez problema a ovaj stariji je iz 2009 sa GA MA770 ds3 /Athlon64 x2 5000+ 4GB DDR2-800.

5 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - problemi
big smoke kaže...

Ima li netko problema sa sleep modeom, naime prije kumulativnog update u 5.mjesecu je dizanje iz sleepa normalno radilo.

Nakon instalacije kumulativnog updatea komp normalno odlazi u sleep ali nakon podizanja jedino dobivam "no-signal" poruku na monitoru i jedino šta mi preostaje je restartanje kompa na gumb.

Obrisao sam taj kumulativni update i nakon toga je sve šljakalo. Pretpostavio sam da se radi samo o bugu koji će fixat u nekom od sljedećih updateova.

No danas sam updateo na v1803 i naravno identična stvar.

 

Više ne znam šta bih isprobao, sve postavke su iste kao i prije.Ove stvari su provjerene čisto da vidim da li se možda nešto promijenilo nakon updatea.

- Power plan sam provjerio ( sve je kao i prije)

- driveri su up to date

- u device manageru pod Keyboard stavljena je kvačica na "allow the device to wake the computer"

- hibernacija je isključena

- pokrenut Windows Power troubleshooter

Probaj za test na disable c6 i cool n quite u BIOS-u.

Meni je upravo C'n'Q počeo raditi ogromne probleme sa zadnja dva update-a. Doduše ne sa 'sleepom' već kod dizanja windowsa.

6 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - problemi
Valentin17 kaže...

Ti trkeljaš bezveze.

 Dečkić,  ti trkeljaš s vezom ?!

Što si ti sad pametno napisao ?

Kad si došao na ovaj forum nisi znao razliku između pci i pci-e slota....

 

AF139 kaže...

Sad kad "sredi" Win 8.1 da rade po njegovim postavkama (some settings are hidden or managed by your organization) i počne kukat na OS

...a možda mu je do Intel bugovitih procesora ?...evo moja dva sa AMD vrte desetku bez problema a ovaj stariji je iz 2009 sa GA MA770 ds3 /Athlon64 x2 5000+ 4GB DDR2-800.

 Super.

Tebi sve fenomenalno šljaka. Blago tebi.

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Anđeo bez falinge kaže...
Valentin17 kaže...

Ti trkeljaš bezveze.

 Dečkić,  ti trkeljaš s vezom ?!

Što si ti sad pametno napisao ?

Kad si došao na ovaj forum nisi znao razliku između pci i pci-e slota....

 

AF139 kaže...

Sad kad "sredi" Win 8.1 da rade po njegovim postavkama (some settings are hidden or managed by your organization) i počne kukat na OS

...a možda mu je do Intel bugovitih procesora ?...evo moja dva sa AMD vrte desetku bez problema a ovaj stariji je iz 2009 sa GA MA770 ds3 /Athlon64 x2 5000+ 4GB DDR2-800.

 Super.

Tebi sve fenomenalno šljaka. Blago tebi.

 

 Neš ti problema pa iz aviona se vidi da je razlika -e 

Meni također desetka odlično radi na socketu 775, 1366, 2011-v3, 1155 i nekoliko laptopa od kojih je najmlađi 5-6 godina star. 

 

SHOW MUST GO ON
6 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - problemi
nicky.sl kaže...

Meni također desetka odlično radi na socketu 775, 1366, 2011-v3, 1155 i nekoliko laptopa od kojih je najmlađi 5-6 godina star. 

 

Jebaji ga kad si ti doktor za windows 10.

Tebi je sve "kompatibilno" što god win 10 promijenio.

Nego doktore, odgovorite mi; zašto mi se "ono" gore događa sa zapisivanjem na vanjske diskove nakon zadnjeg upgradea ?

 

Ne znaš ?

Nitko ne zna na ovoj temi a hrpa doktora informatike je tu, kojima "sve" radi OK.

 

 

 

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Anđeo bez falinge kaže...

Jebaji ga kad si ti doktor za windows 10.

Tebi je sve "kompatibilno" što god win 10 promijenio.

Nego doktore, odgovorite mi; zašto mi se "ono" gore događa sa zapisivanjem na vanjske diskove nakon zadnjeg upgradea ?

 

Ne znaš ?

Nitko ne zna na ovoj temi a hrpa doktora informatike je tu, kojima "sve" radi OK.

 

 

 

 Kako da doktor dopisno prepiše ljek kad nezna čime se lječio pacijent a neće da kaže ili nezna više ni sam ... možda žabljim kracima i šišmiševim ušima u izmetu bjelih miševa.

 

Najbolje otić doktoru da obavi sve pretrage i na kraju lječenja naplati uslugu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.8.2018 21:26 (AF139).
6 godina
protjeran
offline
Re: Windows 10 - problemi
AF139 kaže...

 Kako da doktor dopisno prepiše ljek kad nezna čime se lječio pacijent a neće da kaže ili nezna više ni sam ... možda žabljim kracima i šišmiševim ušima u izmetu bjelih miševa.

 

Najbolje otić doktoru da obavi sve pretrage i na kraju lječenja naplati uslugu.

 Lijek se piše sa slovom "i"

Ne lječio nego liječio, sa slovom "i"

Ne zna se piše odvojeno a ne skupa.......

Ne bjelih nego bijelih sa slovom "i"

 

Kako nepismen doktor može pomoći pacijentu ?

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
10 godina
offline
Re: Windows 10 - problemi
Anđeo bez falinge kaže...
AF139 kaže...

 Kako da doktor dopisno prepiše ljek kad nezna čime se lječio pacijent a neće da kaže ili nezna više ni sam ... možda žabljim kracima i šišmiševim ušima u izmetu bjelih miševa.

 

Najbolje otić doktoru da obavi sve pretrage i na kraju lječenja naplati uslugu.

 Lijek se piše sa slovom "i"

Ne lječio nego liječio, sa slovom "i"

Ne zna se piše odvojeno a ne skupa.......

Ne bjelih nego bijelih sa slovom "i"

 

Kako nepismen doktor može pomoći pacijentu ?

 Kod nekih pacijenata pomaže samo eutanazija 

SHOW MUST GO ON
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 10 - općenito
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice