Windows 8 i 8.1 - problemi izdvojena tema

poruka: 2.074
|
čitano: 562.733
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 i 8.1 - općenito
15 godina
offline
Windows 8 - Problemi
Steam: charmander2005 || Origin: Bassotronic || Xfire: charmander1 || Skype: thebass999
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - Problemi

Ljudi ovako nadam se da bude netko iskusniji od vas pomogao, Curi se nesto zbrčkalo nanjenom laptopu ima windows 7i mislio sam joj preinstalirati tj staviti windows 8 

ona ima laptop HP Probook 6555b dajte mi recite dali su svi driveri dostupni ? bar onaj za grafičku ? 

http://h20565.www2.hp.com/portal/site/hpsc/template.PAGE/public/psi/swdHome/?javax.portlet.begCacheTok=com.vignette.cachetoken&javax.portlet.endCacheTok=com.vignette.cachetoken&javax.portlet.prp_bd9b6997fbc7fc515f4cf4626f5c8d01=wsrp-navigationalState%3DswEnvOID%253D4060%257CswLang%253D%257Caction%253DlistDriver&javax.portlet.tpst=bd9b6997fbc7fc515f4cf4626f5c8d01&sp4ts.oid=4174173&ac.admitted=1392554797269.876444892.492883150#Driver - Graphics 

na ovoj stranici su dostupni za win 7 hoce li isti raditi i na win 8 ??? 

 

10 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - Problemi

pls pomagajte ...NAKON STO sam napravila jedan obican refresh (orginal win 8) ,ubacio mi se build 9200,nakon tog trazi se aktivacija kljuca za kojeg mi govori da je kljuc proizvoda unešen(naravno kad sam pri kupnji lapa dobila orginal kljuc)kontaktiram MICROSOFT ,da bi mi ONI bez problema,ukucali novi kljuc,naaaakon kojeg se pojavljuju problemi s azuriranjem kojih je ponajprije 100 ,(kojih skine) no,vec 15 neprospavanaih dana i noći,zbog nadolazecih azuriranja (nakon ovih 100) tj.problem sto se javljaju non-stop nekih 13 azuriranja koja neprestano pokazuju konfiguriranje neuspielo.pomagajte ! dal je moguce da su mi uvalili krivi kljuc,pošto odem u provjeru  greske kod instalacije azuriranja (nepopravljeno) i govori mi tj.izbacuje kod mislim da 0x800700 52 ili 6 zadnji,gdje googl-am i vidim po gresci koda sve vezano oko win 7. pls HELP ! THANKS. DAKLE sry na dodacima,ali lap je samsungov,i original win ,ali bez cd-a i ikakvih ostalih 'pomagala' oko istog,tj.proviere kljuca ..pliz pomagajte .unapried zahvalna ;){#}

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2014 15:20 (andrea 8977).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi

key nema veze s ažuriranjima, refresh je krivac, tj sad imaš stanje od prije godine dana i neke updateove koji imaju obavezan redosljed (prerequistie) ili zbrljavljen sys.

-pobriši sve tempove, pobriši sadržaj foldera C:\Windows\SoftwareDistribution\Download. Ili na MSovoj str potraži fix (ima wizard i za problematičan update, možda ne baš za ovaj slučaj). Ponekad je npr nedostatak mjesta uzrok ili bilo koji HW kvar (jer je već neki problem postojao).

-pusti update da obavi posao (to traje, traje..). Ili pogledaj na što se problematična ažuriranja odnose i (ako zaključiš da nisu neophodna) isključi ih.

 

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2014 23:14 (ihush).
13 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
andrea 8977 kaže...

pls pomagajte ...NAKON STO sam napravila jedan obican refresh (orginal win 8) ,ubacio mi se build 9200,nakon tog trazi se aktivacija kljuca za kojeg mi govori da je kljuc proizvoda unešen(naravno kad sam pri kupnji lapa dobila orginal kljuc)kontaktiram MICROSOFT ,da bi mi ONI bez problema,ukucali novi kljuc,naaaakon kojeg se pojavljuju problemi s azuriranjem kojih je ponajprije 100 ,(kojih skine) no,vec 15 neprospavanaih dana i noći,zbog nadolazecih azuriranja (nakon ovih 100) tj.problem sto se javljaju non-stop nekih 13 azuriranja koja neprestano pokazuju konfiguriranje neuspielo.pomagajte ! dal je moguce da su mi uvalili krivi kljuc,pošto odem u provjeru  greske kod instalacije azuriranja (nepopravljeno) i govori mi tj.izbacuje kod mislim da 0x800700 52 ili 6 zadnji,gdje googl-am i vidim po gresci koda sve vezano oko win 7. pls HELP ! THANKS. DAKLE sry na dodacima,ali lap je samsungov,i original win ,ali bez cd-a i ikakvih ostalih 'pomagala' oko istog,tj.proviere kljuca ..pliz pomagajte .unapried zahvalna ;){#}

 

 

skini negdje sa neta windows 8, instaliraj windows 8 ponovo, full format te particije di su windowsi, unesi kljuc, skini 8.1 update i mirna si. ako neces znat javi se na keewee23@gmail.com

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.2.2014 23:21 (Cryogenic).
15 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - Problemi

Ne znam je li do Osmice ili ne, ali SVAKI put mi se dogodi to da pri prvom boot-u logo i "loading kružići" se zablesave, postanu pikselasti. Nakon toga se ništa ne događa, pojavi se crni ekran, i nakon restarta (koji je obavezan, inače se PC sam restarta nakon minutu-dvije) sve radi kako spada, i logo se prikazuje korektno.

 

Ima li netko takav problem ili zna kako ga riješiti?

ZOTAC: It's Time to Play.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - Problemi

Možda je do nekog problema s napajanjem? Pogledaj također da ti kućište nije puno prašine, moj stari kompjuter se stalno gasio zbog prašine, i kad sam ju uklonio sve je bilo normalno.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - Problemi
je li itko uspjesno rjesio problem s (ne)gasenjem, u mojem slucaju, laptopa? probao sve s interneta al svaki put ugasi se ekran i sve, al lampica power gori, a laptop ne reagira i ugasi se samo na dugo drzanje tipke
10 godina
protjeran
offline
Windows 8 - Problemi

Prijatelju mi na windows 8.1 konstantno izbacuje poruku da aktivira windowse a windowsi su aktivirani. Koji god ključ s interneta upišemo nevalja. Ima li ko kakvo rješenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - Problemi
Du_Jo_Cro kaže...

Prijatelju mi na windows 8.1 konstantno izbacuje poruku da aktivira windowse a windowsi su aktivirani. Koji god ključ s interneta upišemo nevalja. Ima li ko kakvo rješenje?

Naravno. KLIK:  http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Windows-8.1/productID.288401200

ZOTAC: It's Time to Play.
10 godina
protjeran
offline
Re: Windows 8 - Problemi
DmL kaže...
Du_Jo_Cro kaže...

Prijatelju mi na windows 8.1 konstantno izbacuje poruku da aktivira windowse a windowsi su aktivirani. Koji god ključ s interneta upišemo nevalja. Ima li ko kakvo rješenje?

Naravno. KLIK:  http://www.microsoftstore.com/store/msusa/en_US/pdp/Windows-8.1/productID.288401200

Hvala puunoo

10 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - Problemi

Imam problem, naime krenuo sam instalirat win 8.1 sa usb. Stisnuo sam da zelim custom instalaciju, znaci da obrise sve podatke, i izbrisalo mi je također i stari os (win7). E sad, problem je u tome sto ne mogu instalirat zato jel mi je disk u drugom formatu, pise mi ovako: "Windows cannot be installed to this disk. The selected disk has an MBR partition table. On EFI systems, Windows can only be installed to GBT disks." Nisam znao da trebam formatirat disk, e sad kako da formatiram disk a nemam OS? Sta da radim? Pomoc neko brzo pls, ako sta pomaze, imam uefi bios

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.3.2014 8:23 (maniac77).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
maniac77 kaže...

Imam problem, naime krenuo sam instalirat win 8.1 sa usb. Stisnuo sam da zelim custom instalaciju, znaci da obrise sve podatke, i izbrisalo mi je također i stari os (win7). E sad, problem je u tome sto ne mogu instalirat zato jel mi je disk u drugom formatu, pise mi ovako: "Windows cannot be installed to this disk. The selected disk has an MBR partition table. On EFI systems, Windows can only be installed to GBT disks." Nisam znao da trebam formatirat disk, e sad kako da formatiram disk a nemam OS? Sta da radim? Pomoc neko brzo pls, ako sta pomaze, imam uefi bios

 imaš OS, tj installer i sve potrebno za kreiranje ili formatiranje. Čitaj (s razumijevanjem), podesi UEFI-BIOS, odluči se, nakon tog GPT ili MBR, obrišeš sve i kreiraš...

btw, medi s kojeg instaliraš je sporedan ako je ispravno napravljeno, dvd-usb... svejdno, ipak, početnici mogu imati svakakvih problema kod izrade USBa (ili CD-DVDa..), ne radi sve jednako na svakom hardwareu i ovisi o utilsu kojim se kreira, kao i OSu na keojem se kreirao USB. Previše 'if-then'...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - Problemi

Pozdrav svima! 

 

Imam problem s mrežom danas instaliranom windowsu 8. Problem je vezan uz ustanovu koja kabelski dobiva internet od servera (bez mogućnosti bežičnog spajanja) tako da je u postavkama internet protokola poterbno ručno upisati IP adresu. Pri instalaciji sam postavke naredio da zadrži programe, osobne datoteke i postavke, ali kada je instalacija završila piše mi da imam ograničen pristup odnosno nemam pristupa.

 

Stoga vas molim za pomoć i unaprijed zahvaljujem

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
kule93 kaže...

Pozdrav svima! 

 

Imam problem s mrežom danas instaliranom windowsu 8. Problem je vezan uz ustanovu koja kabelski dobiva internet od servera (bez mogućnosti bežičnog spajanja) tako da je u postavkama internet protokola poterbno ručno upisati IP adresu. Pri instalaciji sam postavke naredio da zadrži programe, osobne datoteke i postavke, ali kada je instalacija završila piše mi da imam ograničen pristup odnosno nemam pristupa.

 

Stoga vas molim za pomoć i unaprijed zahvaljujem

Čini mi se da nema to veze sa windowsom nego nisi dobro odradio IPv4.

"Možemo upotrebljavati najrazličitija dostignuća tehnologije, no ako su bez srca, nehumana - ostavimo ih po strani."
13 godina
neaktivan
offline
Windows 8 - Problemi

Nije mi jasno što bih trebao mijenjati ako sam zadržao postavke prije instalacije windowsa (IPv4 je ostao isti kakav je i bio na sedmici na kojoj je radio)....

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Windows 8 - Problemi

Molim vas ako mi netko moze pomoci ko se dobro razumije u software. Ovaj problem mi se desava od jucer kad sam instalirao win7 na novi hardware(mislio sam da je sedmica razlog) a evo danas i na win8. Ovako nebitno sto radim, ukucavam u pretrazivacu, surfam bezveze, otvaram programe, desi mi se nekoliko puta potpuni freeze svega ali bas svega, toliko da ne radi ni ctrl+alt+del, ni start button ni mis ma nista. Svaki put moram na restart(sreca da imam ssd pa da ne moram puno cekati boot ali opet nervira!). Pomoc plz

Hejjjjj
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - Problemi
Chico12 kaže...

Ovaj problem mi se desava od jucer kad sam instalirao win7 na novi hardware(mislio sam da je sedmica razlog) a evo danas i na win8. Ovako nebitno sto radim, ukucavam u pretrazivacu, surfam bezveze, otvaram programe, desi mi se nekoliko puta potpuni freeze svega ali bas svega ...

Očito je onda problem u hardveru ili driverima za isti.

 

Bez popunjenog ''Moj PC'' više ti se ni ne može reći.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
13 godina
offline
Windows 8 - Problemi

Chico12

 

- Pupuni Moj PC rubriku.

 

- Kolega me pretekao. :))))

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ---------- Sva pitanja, nejasnoće, prigovore molim na PM. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2014 16:12 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
Valentin17 kaže...

Chico12

 

- Pupuni Moj PC rubriku.

 

- Kolega me pretekao. :))))

Gigabyte b75m-d2v

I7 2600

2x4 kingston hyperx 1600mhz

kingston v300 120gb

gigabyte gtx 460oc

Be Quiet 500w

Hejjjjj
15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows 8 - Problemi
Chico12 kaže...

Gigabyte b75m-d2v

I7 2600

2x4 kingston hyperx 1600mhz

kingston v300 120gb

gigabyte gtx 460oc

Be Quiet 500w

Otvori svoj profil i C/P to u Moj PC!!

 

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
13 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
Chico12 kaže...

Gigabyte b75m-d2v

I7 2600

2x4 kingston hyperx 1600mhz

kingston v300 120gb

gigabyte gtx 460oc

Be Quiet 500w

- Napajanje mi je malo sumnjivo, za početak, provjeri situaciju (SMRZAVA ILI NE) s nekom Live distrom Linuxa, npr. Mint je OK,

  driver, Nvidia ima malo problematične drivere u zadnje vrijeme, probaj snimit driver v314.22.

- RAM memoriju možeš isto brzo eliminirati, nema potrebe ići na neki program, imaš dva modula,

  isprobaj jedan po jedan i u svim utorima.

- Dalje, HDD, napravi dijagnostiku prema uputi.

- Znači, prvi korak je eliminacija softwerskog problema ili problema s driverom, zatim je eliminacija RAM,

  pa HDDa, napajanje,

  posudi negdje drugo i isprobaj, zatim grafa, izvadi ovu Nvidia karticu van, spoji monitor na integriranu HD2000

  i provjeri da li je problem nestao, ostaju procesor i matična, procesori se rijetko (nikad) kvare, znači problem je

  matična.

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ---------- Sva pitanja, nejasnoće, prigovore molim na PM. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2014 19:14 (Valentin17).
10 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
Valentin17 kaže...
Chico12 kaže...

Gigabyte b75m-d2v

I7 2600

2x4 kingston hyperx 1600mhz

kingston v300 120gb

gigabyte gtx 460oc

Be Quiet 500w

- Napajanje mi je malo sumnjivo, za početak, provjeri situaciju (SMRZAVA ILI NE) s nekom Live distrom Linuxa, npr. Mint je OK,

  driver, Nvidia ima malo problematične drivere u zadnje vrijeme, probaj snimit driver v314.22.

- RAM memoriju možeš isto brzo eliminirati, nema potrebe ići na neki program, imaš dva modula,

  isprobaj jedan po jedan i u svim utorima.

- Dalje, HDD, napravi dijagnostiku prema uputi.

- Znači, prvi korak je eliminacija softwerskog problema ili problema s driverom, zatim je eliminacija RAM,

  pa HDDa, napajanje,

  posudi negdje drugo i isprobaj, zatim grafa, izvadi ovu Nvidia karticu van, spoji monitor na integriranu HD2000

  i provjeri da li je problem nestao, ostaju procesor i matična, procesori se rijetko (nikad) kvare, znači problem je

  matična.

 

Ovako drivere sam sve instalirao sa onog Gigabyteovog cd-a. Maticna, ram, psu i procesor su novi, gpu i ssd nisu(ustvari jeste i ssd ali je izvadjen iz laptopa koji je star 2 mjeseca i prebacen na desktop pc). E sad ovako pvi put sam sistem instalirao na hdd i tu mi je win7 bio par dana i nikakvih problema nisam imao sve dok ga nisam opalio na ssd i odjednom su se pocela s...anja desavati(evo i ovo dok sam pisao pao je jedan freeze {#}). Razmisljam o ssd-u jer sam obrisao onaj file na njemu sto pise System Reserved pa ne znam da tu nisam nesto pogrijesio? Ne znam, ne da mi se dnevno 100 puta na novo instalirat windowse.

A i kad izracunam potrosnju moje konfiguracije na be quiet stranici ne treba mi vise od 450w

 

Hejjjjj
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2014 19:43 (Chico12).
13 godina
offline
Windows 8 - Problemi

Chico12

 

- Zašto si brisao System reserved? Pa to zauzima samo 100 MB u slučaju win 7.

- Ta particija sadrži boot fileove, sad mi baš nije jasno kako sustav radi, a te particije nema,

  osim ako kod instalacije win na SSD bio priključen i HDD, pa je snimilo boot fileove na HDD,

  a ne na SSD.

- Ono što bi ja napravio na tvome mjestu je to da bi otpojio HDD, zatim pokrenuo instalaciju win,

  zbrisao sve particije, kreirao nove i ponovno snimio win na SSD, ali daj ovaj puta nemoj ništa

  brisati, sve je tu s razlogom, kad snimiš win, možeš spojit HDD natrag.

 

EDIT:

 

- Zdravlje SSDa si pogledaj s programom SSD life.

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ---------- Sva pitanja, nejasnoće, prigovore molim na PM. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.3.2014 19:58 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
Valentin17 kaže...

Chico12

 

- Zašto si brisao System reserved? Pa to zauzima samo 100 MB u slučaju win 7.

- Ta particija sadrži boot fileove, sad mi baš nije jasno kako sustav radi, a te particije nema,

  osim ako kod instalacije win na SSD bio priključen i HDD, pa je snimilo boot fileove na HDD,

  a ne na SSD.

- Ono što bi ja napravio na tvome mjestu je to da bi otpojio HDD, zatim pokrenuo instalaciju win,

  zbrisao sve particije, kreirao nove i ponovno snimio win na SSD, ali daj ovaj puta nemoj ništa

  brisati, sve je tu s razlogom, kad snimiš win, možeš spojit HDD natrag.

 Ma kod mene je bio i hdd ushtekan kad sam instalirao. Znaci da otkacim hdd i onda ponovo instalacija. I jos nesto da li bih morao flashati bios mozda jer ni to nisam radio jer ovaj chipset je za ivy bridge out of box?

Hejjjjj
13 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
Chico12 kaže...

 Ma kod mene je bio i hdd ushtekan kad sam instalirao. Znaci da otkacim hdd i onda ponovo instalacija. I jos nesto da li bih morao flashati bios mozda jer ni to nisam radio jer ovaj chipset je za ivy bridge out of box?

- Probaj, friški win stavit kako sam rekao, BIOS isto nadogradi ako postoji novija verzija, isto vrijedi i za firmware SSDa,

  u BIOSu upali AHCI ako nisi (pregledaj prije installa).

- Prije si provjeri zdravlje SSDa s SSD life, a predložio sam ja tebi malo više toga, npr. kako da eliminiraš RAM, grafu,

  napajanje i dr, imaš toliko toga za probati.

---------- Drži se majstore, moje misli su uz tebe. ---------- Sva pitanja, nejasnoće, prigovore molim na PM. :D
10 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
Valentin17 kaže...
Chico12 kaže...

 Ma kod mene je bio i hdd ushtekan kad sam instalirao. Znaci da otkacim hdd i onda ponovo instalacija. I jos nesto da li bih morao flashati bios mozda jer ni to nisam radio jer ovaj chipset je za ivy bridge out of box?

- Probaj, friški win stavit kako sam rekao, BIOS isto nadogradi ako postoji novija verzija, isto vrijedi i za firmware SSDa,

  u BIOSu upali AHCI ako nisi (pregledaj prije installa).

- Prije si provjeri zdravlje SSDa s SSD life, a predložio sam ja tebi malo više toga, npr. kako da eliminiraš RAM, grafu,

  napajanje i dr, imaš toliko toga za probati.

 Dobro hvala evo skidam novi nvidia driver i vidjet cu ssd. Ako ne pomogne sve od pocetka. Hvala ti jos jednom

Hejjjjj
10 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
Chico12 kaže...
Valentin17 kaže...
Chico12 kaže...

 Ma kod mene je bio i hdd ushtekan kad sam instalirao. Znaci da otkacim hdd i onda ponovo instalacija. I jos nesto da li bih morao flashati bios mozda jer ni to nisam radio jer ovaj chipset je za ivy bridge out of box?

- Probaj, friški win stavit kako sam rekao, BIOS isto nadogradi ako postoji novija verzija, isto vrijedi i za firmware SSDa,

  u BIOSu upali AHCI ako nisi (pregledaj prije installa).

- Prije si provjeri zdravlje SSDa s SSD life, a predložio sam ja tebi malo više toga, npr. kako da eliminiraš RAM, grafu,

  napajanje i dr, imaš toliko toga za probati.

 Dobro hvala evo skidam novi nvidia driver i vidjet cu ssd. Ako ne pomogne sve od pocetka. Hvala ti jos jednom

 

Evo skinuo sam novi Nvidia driver za graficku 334.89 i nema vise zaledjivanja ekrana, sve leti kao po loju!

 

Hejjjjj
11 godina
offline
Windows 8 - Problemi

imam jedan problem koji je pomalo cudan.

 

Cijeli dan komp bude upaljen i radim tek predvecer na njemu 2-3 sata, nebitno sta on radi super, prije spavanja stavim neki torrent skidati i ujutro kad probam raditi na kompu on je neupotrebljiv. Moram ga resetirati preko kucista jer nemogu nista raditi na njemu ko da se memorija popuni do max i proc. a do task managera ni nemogu doci da vidim sta zdere tu svu memoriju. jel ima neko neku ideju sta da napravim da se to vise nedesava? komponente koje imam mozete pogledati pod moj pc

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Windows 8 - Problemi
dennocro kaže...

imam jedan problem koji je pomalo cudan.

 

Cijeli dan komp bude upaljen i radim tek predvecer na njemu 2-3 sata, nebitno sta on radi super, prije spavanja stavim neki torrent skidati i ujutro kad probam raditi na kompu on je neupotrebljiv. Moram ga resetirati preko kucista jer nemogu nista raditi na njemu ko da se memorija popuni do max i proc. a do task managera ni nemogu doci da vidim sta zdere tu svu memoriju. jel ima neko neku ideju sta da napravim da se to vise nedesava? komponente koje imam mozete pogledati pod moj pc

Neznam u cemu je problem ali prvi dio recenice me smeta kao ljubitelja kompa. Zašto ga držiš upaljenog cijeli dan ako nisi na njemu? Tako mu skracujes "život" al doslovce.

"Možemo upotrebljavati najrazličitija dostignuća tehnologije, no ako su bez srca, nehumana - ostavimo ih po strani."
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 8 i 8.1 - općenito
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice