Xiaomi Mi Note 3

poruka: 1.127
|
čitano: 286.502
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Mastakilla22 kaže...
Nije da sam neki ultra veliki fan HTC-a, ali od M7 mi je HTC top topova zbog zvuka. Jest da volim kvalitetnu kameru na mobu, al sam vise audiofil neg neki fotograf. Prekasno sam procitao tvoj komentar za brzinu fokusa na Mi Note 3, tak da mi realno U11 to bolje odraduje jer najvise u zadnje vrijeme slikam malca, a njegova automatika to bolje odraduje. Nisam ekspert, al bar se meni tak cini. :)

Inace cesto mijenjam mobove, malo sam si freak vec kaj se tog tice :D

 

Ako si audiofil onda ok, a sa U11 jos imas i super kameru pored toga....meni audio nije toliko bitan pa mi je i ovaj ok.

Ima stereo zvuk i vec i to mi je top topova i to sam jedino imao na odličnom HTC 10.

15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Trenutno najjeftinije mjesto za kupit mi note 3? Goldway? (da je tax free)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Mislim da ti je goldway najjeftiniji sa 335,99usd sa uključenim dhl slanjem.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Pogledaj tu malo:

 

https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-xiaomi-mi-note-3

 

Ja sam naručio s Mi Store, 303 USD + poštarina (sve skupa 330 USD). Ide preko DHL-a UK, tako da je tax free.

 

Trenutno je negdje na putu....

bunch
15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Preporuka za case i tempered glass?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
MarioVk kaže...

Preporuka za case i tempered glass?

 

 

Koristim masku koju sam dobio, a u dolasku mi je Nillkin Nature koju sam imao vec na nekoliko drugih i zadovoljan sam sa tom maskom...prozirna je i ne sakriva mob, a ja sam uzeo tamniju varijantu koja bolje dolazi do izrazaja na crnom da ne izgleda kao kurton na njemu kako obicno izgledaju potpuno prozirne na crnome...kaljeno imam ono koje sam narucio zajedno sa mobitelom neko njegovo...savrseno je sjelo.

 

https://www.ebay.com/itm/Nillkin-For-Xiaomi-Mi-Note3-Mi-Max-2-Mi-6-Case-Cover-TPU-Silicone-Transparent/142581926416?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&var=441562655176&_trksid=p2057872.m2749.l2648

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.1.2018 13:06 (ocean77).
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Imaš negdje link za kaljeno staklo?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja sam kaljeno narucio zajedno sa mobitelom na Honorbuy pa mi je doslo u paketu.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Aha. To je ovo sa crnim rubovima?

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
Izbjegavajte Mi global store, spori su..
Znači Goldway + Ilion = dobitna kombinacija za Aliexpress.
Ako hoćete brže onda Geekbuying, a najbrže i malo skuplje Honorbuy.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ibirkic kaže...

Aha. To je ovo sa crnim rubovima?

 

 

Da, kada stavis to kaljeno izgleda kao i da ga nema.

13 godina
odjavljen
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ima li jos neko iz Zagreba da bi prodao svoj Note? Toliko se svidio i mami da bi ga ona uzela. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Je li tko od vas rootao ovaj mob na globalni rom? Kolega također uzeo MN3, ali dobio je kineski rom i treba ga sad prebaciti na globalni. U vodiču za root traži promjenu lokacije na Kinu a fejk aplikacije tipa Floater i slično ne daju rezultata. 

Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
I meni se svidio da mi se uopce neda mijenjati ga za nesto drugo, a to nesto drugo ce me morati jako motivirati da ga zamjenim.
Posebno mi se svidja u kontekstu cijene koju sam platio za taj mob...jeste vidjeli tecaj, Dolar pao na 5.9 Kn (prosle godine u ovo vrijeme bio 7.1) i sada je povoljan moment za bilo koju kupnju preko neta u Dolarima.
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Evo i moj jučer stigao. Imao lg g2 prije ovog, traži malo navikavanje na veličinu, ali mislim da će biti ok. MIUI isto tako moram malo prokljuvit, s obzirom da sam do sada manje više bio na nekoj varijanti stock androida. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi Note 3

Prekjučer stigao i moj sa Mi Global Store- naručeno 10.01., znači točno 14 dana. Diglo mi je živac to kaj su mi odmah poslali DHL UK tracking number, a u poruci napisali da ću kroz dan-dva dobiti i HK tracking number da pratim put prema UK. Taj broj nisam nikad dobio, na poruke nisu odgovarali (osim nekih automatiziranih faq poruka), sve dok nije stigao u UK u utorak navečer u 20h.

Drugo jutro mi je bio na vratima.

Inače, preporučam 17track aplikaciju za praćenje pošiljaka - za one koji naručuju stvari s neta i vole znati di su. :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
17 track je ok, ali kasni.
Najbržu informaciju imaš direktno na stranicama špeditera DHL, UPS....
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Evo da se i ja malo pohvalim.

 

Stigao danas s Mi global stora, plaćen 14.01. Sinoć stigao u UK, jutros u Bergamo (IT), oko 10.30 u Zagreb, oko 14.00 Rijeka.

 

Istina je za Mi global, užasno su spori, na poruke teško odgovaraju ili nikako. Dodali su mi u pakiranje dio za punjač (EU plug).

 

Kako je USD sad ispod 6kn, ovaj mobitel je stvarno bagatela.

 

Dojmovi: za sad sam jako zadovoljan, ima se tu još dosta za igrati, pokazati će on pravo lice slijedećih dana.

 

Eto, nakon 3 godine se rješih svog starog dobrog LG G2 D802 (quo vadis LG)...nadam se da će Šaomi biti dostojna zamjena.

 

Pozdrav ekipa.

 

 

bunch
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.1.2018 20:11 (bunch).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
bunch kaže...

 

 

Dojmovi: za sad sam jako zadovoljan, ima se tu još dosta za igrati, pokazati će on pravo lice slijedećih dana.

 

Eto, nakon 3 godine se rješih svog starog dobrog LG G2 D802 (quo vadis LG)...nadam se da će Šaomi biti dostojna zamjena.

 

Pozdrav ekipa.

 

 

 

 

Ako meni nije problem sa Galaxy S8+ na Mi Note 3 sumnjam da ce tebi sa G2 biti.

Imam ga vec skoro 2 mjeseca i nemam zamjerki, baterija do sada najbolja od svega sto sam ikada imao od mobitela, super ekran, odlicne kamere, brz u radu...bas nicim me ne zivcira, cak mi je i dizajn odlican, zadnja strana mi je ljepsa nego na Galaxy S8 (prednja ne).

Stvarno uz ovakav Dolar cijena je smijesna i dalje se cudim ekipi koja kupuje neznatno jeftiniji Mi A1 pored ovoga.

 

Ova tele kamera me isto cesto iznenadi svojom upotrebljivoscu i definitivno je korisna.

Neki drugi mobitel sa samo jednom kamerom bi trebao crop da dobijes isto ovo, a onda se gube detalji.

Ove tri slike ispod su sve sa tele kamerom...cak je i po noci upotrebljiva.

Ova SPAR reklama je ISO 400, blenda f/2.6 i shutter speed 1/11 sec.

 

https://www.flickr.com/photos/91060809@N05/shares/C8v698

13 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Evo i mene sa MI Noteom! Do sada sam bio na Redmi Note 4x pa prešao na ovaj.

Sa 4x-om sam bio pre zadovoljan, no ovaj je u kratkom vremenu što sam ga koristio zmaj naspram 4x-a.

 

Očekivao sam napredak u performansama i u kameri, ali me oduševio ekran a i dizajn iako sam koristio istu veličinu mob!

Kameru ću tek imati prilike testirati ali mislim da će me i te kako zadovoljiti, jedino mi je za sada donekle minus zvuk, nije mi baš najsretnije rješen stereo a i donji zvučnik mi malo djeluje kao ispran zvuk!

 

 

Stigao je sinoć, 12 dana od narudžbe sa MI Global Storea. Očekivao sam i duže da će putovati s obzirom da sam na par mjesta pročitao da ih treba izbjegavati radi njihove brzine, no ja sam zadovoljan s obzirom da sam prošle godine sa Goldwaya čekao nešto više od mjesec dana Redmi Notea 4x, oba naručena sa DHL-om! Zanimljivo mi je samo kako je iz UK do Zagreba preko Italije trebalo skoro 12 sati da stigne paket, a u ZG od skladišta do mene 8 sati!

 

Također kao i kolega prije, uopće nisam mogao pratiti paket od Kine do UK-a, i u paketu sam isto dobio "adapter" za struju.

Mob je došao sa Global Stable ROMom v.9.1.4.0 i silikonskom maskicom za koju nisam mislio da će doći jer nije bilo navedeno na Storeu a i nude da se naruči uz mob pri odabiru. 

 

Tracking:

 

Friday, January 26, 2018
12 Delivered - Signed ZAGREB 19:38
11 With delivery courier ZAGREB - CROATIA 11:34
10 Arrived at Sort Facility ZAGREB - CROATIA ZAGREB - CROATIA 10:22
9 Departed Facility in BERGAMO - ITALY BERGAMO - ITALY 07:50
8 Processed at BERGAMO - ITALY BERGAMO - ITALY 06:10
7 Arrived at Sort Facility BERGAMO - ITALY BERGAMO - ITALY 05:36
6 Departed Facility in EAST MIDLANDS - UK EAST MIDLANDS - UK 02:09
5 Processed at EAST MIDLANDS - UK EAST MIDLANDS - UK 00:50

Thursday, January 25, 2018
4 Arrived at Sort Facility EAST MIDLANDS - UK EAST MIDLANDS - UK 22:49

3 Departed Facility in DOCKLANDS - UK DOCKLANDS - UK 20:29
2 Processed at DOCKLANDS - UK DOCKLANDS - UK 20:28

Wednesday, January 17, 2018
1 Shipment information received GATWICK - UK 08:13

 

Steam: krvavasisa, Battlelog: krvavasisa, Rockstar SC: valentino4
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.1.2018 11:25 (VWalentino).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Evo malo današnjih slika. Slikano na automatici, nisam imao baš nešto vremena za igranje. Popunit ću galeriju kako bude vrijeme prolazilo.

 

https://photos.app.goo.gl/FR5sEGPF9MBHRFAk2

 
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
bunch kaže...

Evo da se i ja malo pohvalim.

 

Stigao danas s Mi global stora, plaćen 14.01. Sinoć stigao u UK, jutros u Bergamo (IT), oko 10.30 u Zagreb, oko 14.00 Rijeka.

 

Istina je za Mi global, užasno su spori, na poruke teško odgovaraju ili nikako. Dodali su mi u pakiranje dio za punjač (EU plug).

 

Kako je USD sad ispod 6kn, ovaj mobitel je stvarno bagatela.

 

Dojmovi: za sad sam jako zadovoljan, ima se tu još dosta za igrati, pokazati će on pravo lice slijedećih dana.

 

Eto, nakon 3 godine se rješih svog starog dobrog LG G2 D802 (quo vadis LG)...nadam se da će Šaomi biti dostojna zamjena.

 

Pozdrav ekipa.

 

 

 ajd ako ti se da opali koju sliku, usporedbe velicina s g2 (ako ga jos uvijek imas)

isto vec nesto vise od 3 god koristim g2, malo mi je dosadio, idalje je odlican telefon za svoje godiste, nikad nikakvih problema s njim, al nikad, baterija i dalje drzi solidno, pa rekoh sebi sto ne bi kupio nesto novo za do 2tkn +

pa gledaj trazi i mi note 3 cini kao pun pogodak, malo me ''smeta'' samo ta home tipka jer sam tolike godine navikao na g2, sve tipke odozada + jako malo mesa, sto gore dole, a pogotovo sastrane

 

kakav je ekran u odnosu na g2, kvaliteta zvuka sto u slusalici, sto zvucnika (g2 je tu bio srednje los po meni)?

jel ima smisla uopce uspoređivati, kad citam da su drugi s daleko boljih tj skupljih mobitela presli na mi N3

 

pri kupovini sa honora da li se dobije normalni punjac ili posalju u paketu dodatni adapter?

i za kraj kako je nemoguce slusati glazbu na slusalice i puniti mobitel da li postoje neki adapteri koji omogucuju punjenje i slusanje odjednom

 

 

 

 

 

 

 

12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Ja sam presao sa g2 na mi note 3. Veci je, al ako sam se ja mogao naviknuti, a rekao sam da nikad necu na 5.5 incni mob. Doduse, g2 je zadnji mob koji sam mogao u potpunosti koristiti jednom rukom. 

 

Ekran je bolji, puno je svijetliji, ali moze po potrebi biti i puno tamniji kad prilike zahtijevaju.

 

Zvučnik je dobar, i može biti jako glasan, ja zadovoljan.

 

Ne smeta mi uopce raspored tipki, prelazak sa g2 i njegovog rasporeda nije bio problematičan. 

 

Mobitel je naravno poprilično brz i u kombinaciji sa 6GB rama ništa ne šteka. 

 

Kameru ne mogu komentirati, premalo slika sam okinuo, ali prvi dojmovi su pozitivni.

 

Baterija je vrlo dobra, trenutno na 4 sata upaljenog ekrana od sinoc, jos 50 posto baterije. Wifi jedno 70 posto toga, ostatak na 4g. Sinkonizacija upaljena stalno, whatsapp, instagram, facebook i sl.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3

Evo, uspio sam ih uslikati zajedno, pa baci oko.

 

Što se tiče kamere, tu ti nisam baš nešto jer mi slike nisu baš od velikog značenja.

Ono što je najvažnije možeš naći ovdje:

 

https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-note-3-exceptional-images-bells-whistles/

 

Ovaj je mobitel dobio najbolje ocjene što se tiče kamere od svih Šaomi mobitela.

 

Znam, G2 nas je razmazio, ali nemaš brige, na home tipku ćeš brzo naviknuti, a tek na otključvanje prstom (munja).

 

Pazi, sve što ti ja napišem je subjektivno. Ekran je odličan, zvuk nema zamjerke, MIUI traži navikavanje...

 

Ono što mogu reći objektivno da za ovaj novac definitivno nećeš naći ništa bolje.

 

Mislim da je netko već spomenuo da s honorbuy-a šalju eu plug (MI store šalje dodatak).

 

Koliko vidim za sad ništa od usb-c splittera, ima nešto na amazonu, ali ne šljaka. Belkin je napravio za iphone, ne znam što je s ostalima.

 

lp

bunch
15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Kad npr dobijem mail, pojavi mi se na lock screenu notifikacija 1 email tak nes, kako se ukljuci da vidim kratki preview od koga je i te fore?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Mislim da na stable varijanti softvera to nije još omogućeno. Navodno će biti uskoro, tj. biti će sličnije notifikacijama na čistom androidu.

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Gledam koje mreže ima model koji je na goldaway, pa ne vidim da ima B20 (800 mgh) pošto je to bio problem kod redmi note 4x da se treba pripaziti, pa da pitam dali kod ovoga isto ima taj problem ili oko toga ne treba brinuti?

 

Edit: mislim na ovaj model

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Poruka je uređivana zadnji put čet 1.2.2018 22:34 (ivan262).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi Note 3
ivan262 kaže...

Gledam koje mreže ima model koji je na goldaway, pa ne vidim da ima B20 (800 mgh) pošto je to bio problem kod redmi note 4x da se treba pripaziti, pa da pitam dali kod ovoga isto ima taj problem ili oko toga ne treba brinuti?

 

Edit: mislim na ovaj model

 Pa ako ne patis za 4g mrezom toliko onda ne vidim zasto bi bio problem. Ja iovako ionako stavim 3g prefefiranu mrezu pa mi je tak svejedno imo b20 ili ne 

15 godina
offline
Xiaomi Mi Note 3

Nije da patim za 4g mrežom, sada na mobitelu je imam, a dali je bolja od 3g (h+ ili kako se zove) to neznam. Na mobu net mi uglavnom služi za viber I pregled bug foruma, a sve što treba skidam preko wifi-a.

 

Ma bi če dobro, sada samo da legne plata I da me popravak auto dođe što manje pa da ga naručim 

S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice