Xiaomi Pocophone F1

poruka: 1.535
|
čitano: 385.911
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
Hm, uvjeren sam da sam negdje vidio/pročitao da nema LEDicu za obavijesti, ispričavam se na dezinformaciji.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Marques Brownlee: The Truth About the Pocophone F1!

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
Marques ni riječi u vezi Netflix...
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
e.peace kaže...
Marques ni riječi u vezi Netflix...

  Mislim da je reka u prijašnjem videu.

10 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Za one kojima je netflix presudan:

 

This is a temporary fix until Poco solves the Widevine issue for watching Netflix in HD and UltraHD.

Hi everyone, I have found a modded version of Netflix which allows HD and Ultra HD streaming on devices with WideVine L3 support.
I have extensively tested this app, it actually streams in 720p and above on Poco F1.

Instructions for 1st run:
Skip update and sign in, it may lag just close the app and reopen it and it will work after that flawlessly.

The link for HD only is: [URL="http://www.mediafire.com/file/i08g9us89xeu1xf/netflixlatest.hdonly.apk/file"]http://www.mediafire.com/file/i08g9us89xeu1xf/netflixlatest.hdonly.apk/file[/URL]

And The link for Ultra HD is:
[URL="http://www.mediafire.com/file/8wmaxnftgr1h2m4/netflixlatest.ultrahd.apk/file"]http://www.mediafire.com/file/8wmaxnftgr1h2m4/netflixlatest.ultrahd.apk/file[/URL]

Credits:
The original thread is [URL="https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/netflix-hd-ultrahd-ultrahd-dolby-5-1-l1-t3535349"]https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/netflix-hd-ultrahd-ultrahd-dolby-5-1-l1-t3535349[/URL]

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
Ma nije ni meni Netflix presudan,ne koristim ga nikako.Već kad nabraja mane nek i to spomene kao i izostanak IP rating.
Da znaju ljudi zbog čega je toliko jeftiniji.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
e.peace kaže...
Marques ni riječi u vezi Netflix...

 rekao je na 8:30 

13 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
Meni je NFC u neku ruku nedostatak, iako ga nisam do sada koristio. Dolaskom Google Paya u Hrvatsku mi se znatno promijenilo mišljenje o toj tehnologiji, iako vidim da i Zaba nudi neko svoje rješenje. Ovo ljeto je bilo par situacija gdje bi mi beskontaktno plaćanje mobitelom putem NFC-a znatno pomoglo. Zato i gledam kao nedostatak NFC kao malo veći minus nego što bi mi bio recimo prošle godine.
10 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
milinho kaže...
Meni je NFC u neku ruku nedostatak, iako ga nisam do sada koristio. Dolaskom Google Paya u Hrvatsku mi se znatno promijenilo mišljenje o toj tehnologiji, iako vidim da i Zaba nudi neko svoje rješenje. Ovo ljeto je bilo par situacija gdje bi mi beskontaktno plaćanje mobitelom putem NFC-a znatno pomoglo. Zato i gledam kao nedostatak NFC kao malo veći minus nego što bi mi bio recimo prošle godine.

 

 

Realno, Xiaomi Mi8 je za nesto malo vecu cijenu puno bolji izbor... da je razlika u cijeni veca nebi tako mislio.

600 mah veca baterija mi nije nikakav presudan motiv jer i na Mi8 je autonomija odlicna zbog odlicne optimizacije koja je Xiaomiu jaca strana...ako nekome trba vise prostora ima i 128GB verziju.

Ono sto mi se svidja na Mi8, a Poco nema je vrlo korisna tele kamera i NFC.

10 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
ocean77 kaže...
milinho kaže...
Meni je NFC u neku ruku nedostatak, iako ga nisam do sada koristio. Dolaskom Google Paya u Hrvatsku mi se znatno promijenilo mišljenje o toj tehnologiji, iako vidim da i Zaba nudi neko svoje rješenje. Ovo ljeto je bilo par situacija gdje bi mi beskontaktno plaćanje mobitelom putem NFC-a znatno pomoglo. Zato i gledam kao nedostatak NFC kao malo veći minus nego što bi mi bio recimo prošle godine.

 

 

Realno, Xiaomi Mi8 je za nesto malo vecu cijenu puno bolji izbor... da je razlika u cijeni veca nebi tako mislio.

600 mah veca baterija mi nije nikakav presudan motiv jer i na Mi8 je autonomija odlicna zbog odlicne optimizacije koja je Xiaomiu jaca strana...ako nekome trba vise prostora ima i 128GB verziju.

Ono sto mi se svidja na Mi8, a Poco nema je vrlo korisna tele kamera i NFC.

 Realno poco na honorbuy 128gb 379$ 2427kn, mi8 128gb 499$ 3195kn i nije baš mala razlika. 

 

s time da:

 

Note:
- Mi 8 supports only English and Chinese now.
- Mi 8 is available in EU warehouse, shipments will be handled within 48 hours after payment verified.

 

Dodatno, vecina ljudi ga kupuje na domacem trzistu, najniza cijena prema nabavi:

 

poco 64gb 2688kn

mi8 64gb 3558kn

 

Opet, nije baš ne zanemarivo.

Slažem se da na polju kamere i nfc mi8 nudi više, ali je i slabije dostupan na domacem trzistu te razlika u cijeni nije zanemariva. 

 

 

10 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
Poco najmanje sto sam vidio je oko 2400, a Mi8 tko zeli i zna naci pronaci ce ga za nesto vecu cijenu...na njuškalu se povremeno pojavi neki za 2700-2800 64GB...na to sam mislio.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

danas ga prvi puta koristio stvarno me ugodno iznenadio mobitel 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Kako da maknem na Poco ovaj lijevi početni zaslon?

I jel moguće ubaciti gmail inbox na lijevu stranu. Ne znam kako uopće upravljati tim lijevim zaslonom.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 12.9.2018 10:08 (ChillyBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Kome je bitno, uređaji su opet in stock na Honorbuyu.

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
ChillyBoy kaže...

Kako da maknem na Poco ovaj lijevi početni zaslon?

I jel moguće ubaciti gmail inbox na lijevu stranu. Ne znam kako uopće upravljati tim lijevim zaslonom.

 

 

 

 Pogledaj u Settings > Home screen & recents > App vault (to isključi)

Xiaomi Mi Note 3 - MIUI Super Moderator
10 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
zabranjeniples kaže...

Kome je bitno, uređaji su opet in stock na Honorbuyu.

 

 

Nisu jos, PreOrder su...bit ce kroz tjedan dana, ali se mogu naruciti vec danas.

14 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
ocean77 kaže...
zabranjeniples kaže...

Kome je bitno, uređaji su opet in stock na Honorbuyu.

 

 

Nisu jos, PreOrder su...bit ce kroz tjedan dana, ali se mogu naruciti vec danas.

 Da, tek sad vidim da je preorder.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
Cromaki kaže...
ChillyBoy kaže...

Kako da maknem na Poco ovaj lijevi početni zaslon?

I jel moguće ubaciti gmail inbox na lijevu stranu. Ne znam kako uopće upravljati tim lijevim zaslonom.

 

 

 

 Pogledaj u Settings > Home screen & recents > App vault (to isključi)

 

Nema te opcije u Settings > Home screen & recents >. Bar ne u Global verziji. Uzeo Poco direktno od Hr dobavljača.

Čitam po forumima da se jedino na rootanim može deativirati. 

15 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
ChillyBoy kaže...

 

Nema te opcije u Settings > Home screen & recents >. Bar ne u Global verziji. Uzeo Poco direktno od Hr dobavljača.

Čitam po forumima da se jedino na rootanim može deativirati. 

 Skini nova launcher i rješiš se svih problema? 

Stoja
12 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
maks0806 kaže...

Ne treba nikakva asistencija Iliona... Samo se javite Goldwayu porukom sa brojem neplaćene narudžbe i to je to, poprave cijenu i sa dostavom me došao 2209kn skinuto sa tekućeg

 

 

Poslao sam im poruku da smanje cijenu i ne javljaju se 3 dana. Je to normalna praksa kod njih ili je to specijalna usluga samo za mene?

6 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Steta sto nema NFC, navikao na njega zbog google pay-a 

 

:(

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
pozdravljudi kaže...
maks0806 kaže...

Ne treba nikakva asistencija Iliona... Samo se javite Goldwayu porukom sa brojem neplaćene narudžbe i to je to, poprave cijenu i sa dostavom me došao 2209kn skinuto sa tekućeg

 

 

Poslao sam im poruku da smanje cijenu i ne javljaju se 3 dana. Je to normalna praksa kod njih ili je to specijalna usluga samo za mene?

 Meni se javili idući dan, čudno 

Hearthstone: Maks0806#2960
14 godina
neaktivan
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

ja imam cudan problem, narucio sam na honorbuy nekidan poco zajedno s mi a2. Sve je naplaceno kak spada samo sto je stigao mi mail u kojem kazu "We have received your payment, but you didn't pay with the registered and verified paypal account.
According to the policy of our company, we need to review your order, since there is a risk for the deal. "

 

A dalje me traze da posaljem presliku dokumenta na kojem se vidi adresa

"Please send us the scanned copy of your driver's license or passport copy to confirm yourself as a cardholder or account holder.
You can cover all secure digits on your copy.
We need to see the copy of a valid document with your name and address on it.
Please send your copy to support@honorbuy.com."

 

Da li je itko imao slicna iskustva s njima?

Alexandar-II
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Da. Slikaj osobnu i posalji. Sve ok.

Moj PC  
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Stigao Poco iz Uzija danas, zasada sam jako zadovoljan.
Presao sam sa Pixela 2 i ne vidim neku bitniju razliku osim sto Poco ima puno veci ekran ali ostalo je tu sve negdje.
Ocekivao puno goru kameru ali sto sam do sada slikao i snimao ugodno sam iznenadjen.

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Ja ne znam dal ste vi primjetili ''scroll lag'' ( ne znam kako da drugačije nazovem) na ovom uređaju ili sam ja lud.

Upišem u google i nisam jedini.

Jer meni ovo nije na razini, ako pričamo o ispoliranosti.

 

E sad, ako je problem do mene i do nas koji to vidimo, onda je očito problem tipa onoga na Mi5 i radi se o lutriji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

koja je fora probao sam instalirati aplikaciju samsung gear za sat i slusalice,instalira mi aplikaciju ali je uopce nema na mobitelu,u play storeu je mogu samo deinstalirati ne mogu je otvoriti??

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Pozdrav

 

razmisljam uzet mob s honorbuya pa me sad zanima par stvari. Posto nikad nisam kupovao mobitel online zanimam me koja je stvar s porezom i carinom?? citao sam da se ne treba nis dodatno placat ak se narucuje s honorbuya jer ima europsko skladiste. samo cijena + troskovi dhl-a. zapravo me zanimam iskustvo ljudi koji su od tamo nabavili jer vidim da je par ljudi u temi uzelo s honorbuya :)

dobrodosao je bilo koji savjet ukoliko imate bolji izvor za kupovinu :)

 

a jos me zanima par stvari od vas koji vec neko vrijeme koristite mob. imate li problema sa screen bleedingom? navodno je to jedan od propusta lcd-a. jel imate problema s notifikacijama koji se ne pojavljujuil koristite neki laucher pa ste to sredili dok xiaomi na izbaci update koji ce fixat buggove. jel multitouch stvarno ne radi il je to problem kod nekih aplikacija kao sto je PUBG pa zato ljudi rageaju(PUBG mi nis ne znaci u zivotu samo ga navodim kao primjer)?

takoder me zanima kakav je osjecaj kvalitete? ono kolko je plastican mob? mislim trenutno imam s5 mini koji je po meni isto plastican tak da mi to ne radi neku razliku, al ono cisto me zanima misljenje kvalitete. i naravno kolko ste zadovoljni sad kad koristite mob duze od dva-tri dana

 

Hvala na odgovorima :D

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.9.2018 23:08 (king07).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pocophone F1 od Xiaomija

Da li su pozivi i 4G povezanost stabilni na našim mrežama? Kakva je kvaliteta poziva?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pocophone F1 od Xiaomija
king07 kaže...

Pozdrav

 

razmisljam uzet mob s honorbuya pa me sad zanima par stvari. Posto nikad nisam kupovao mobitel online zanimam me koja je stvar s porezom i carinom?? citao sam da se ne treba nis dodatno placat ak se narucuje s honorbuya jer ima europsko skladiste. samo cijena + troskovi dhl-a. zapravo me zanimam iskustvo ljudi koji su od tamo nabavili jer vidim da je par ljudi u temi uzelo s honorbuya :)

dobrodosao je bilo koji savjet ukoliko imate bolji izvor za kupovinu :)

 Moras izabrati mobitel koji ima oznaceno da je stock in eu i onda nema carine, dodje ti za par dana. Druga opcija ti je seller goldway na aliexpressu, isto moras gledati da ima na slici oznaku da salju za eu bez carine uz opciju slanja dhl-om

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice