Crysis 2 benchmark

poruka: 258
|
čitano: 40.694
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Crysis 2 benchmark

Sry guys al morat ću vas razočarati jer sam nešto mjenjao konfiguraciju.. :( Sad je GTX-ica kod drugoga u rukama pa vjerujte njemu ili meni na riječ:D

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2 benchmark
Doc Holiday kaže...

Sry guys al morat ću vas razočarati jer sam nešto mjenjao konfiguraciju.. :( Sad je GTX-ica kod drugoga u rukama pa vjerujte njemu ili meni na riječ:D

a u bf3 temi si pitao jel bi 5670 mogla pokrenuti bf3...

i kako sada da ti vjerujemo? :)

12 godina
protjeran
offline
Re: Crysis 2 benchmark

Pa jer nemam više GTX570.  Našao kupca za dobre pare i mjenjao mbo-cpu-gpu BTW imaš pod Moj PC.

Pa ne kažem da mi trebate vjerovati. Uistinu je benchmark nešto različito od gameplaya u 90% slučajeva ne kažem da je Crysis iznimka niti tvrdim da sam imao konstantnih 60 FPS-ova u igri

nego jednostavno da je to sve tu negdje.

Evo da se izjasnim, u scenama sa puno efekata bilo je i 49-55 FPS stajalo na monitoru u gornjem desnom kutu s time na umu da je to ipak: Fraps: "program za mjerenje", a ne točan pokazatelj frejmrejta. I taj krade a ne dodaje da se razjasnimo odmah:D

Dok s druge strane iznimno kod ležernijeg obilaženja terena FPS bi išao i na 70, kažem opet mjereno Frapsom.

Recimo da su u igri tri scene iz igre koje benchmark podržava i svaka od te tri daje drugačiji rezultat. Prva najviši, posljednja najniži. Mislim da je svaka od tri relevantna!!!

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 benchmark

Fraps oduzima 1%.

I dao si 2500k za neki tamo AMD, ne mogu da vjerujem.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2011 8:18 (Leopard_st).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Crysis 2 benchmark
Leopard_st kaže...

Fraps oduzima 1%.

I dao si 2500k za neki tamo AMD, ne mogu da vjerujem.

 Meni je video blokirao i na nekih 10 FPS-ova se vrtilo gameplay dok sam snimao sa tim Fraps-om a ne 1%XD i BTW pogledaj si malo video gameplaya na YouTube za bilo koju igru mjereno Fraps-om rezultati su malo previše od tvojih očekivanja:PPP.. negdje uzima i 15-20 FPS-a dok se snimaXD a ako se ne uključi Fraps rezultati su ofkors relevantni!;)

I nisam DAO nego prodao MBO-CPU-GPU i uzeo što mi treba sada trenutno. To je moj PC i moj novac imam valjda pravo radit s njima što hoču? Ili...?

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 benchmark

Drugo je sada snjimanje sa Fraps-om, ja sam mislio da ti govoris o mjerenju FPS, iako i snimanje nece oduzeti puno ako imas dobar procesor, tj. CPU sa sto vise threadova, a sto se tice tvog novca, nitko nish ne prigovara, nego mi djeluje malo cudno. Iako evo ti link sto sam ja snimao sa Frapsom Crysis 2 sa i7 920 na 3,89 GHz.

Nikakvo trzanje i frame dropovi, udarac na perfomanse zbog snimanja je nekih 5-8%. Mozda zato sto i7 920 ima HT. Snimao sam i Metro 2033 i tamo je jos manji udarac na perfomanse, jer je Metro 2033 kao igra CPU nezahtjevna. U Metro 2033 je gubitak bio nekih 1-3%.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2011 10:31 (Leopard_st).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Crysis 2 benchmark

Lol pa to sam mogo i ja stavit video od 30 sek:D Nemaš ispunjen moj PC nez koju karticu imaš nema na ekranu dokaza o mjerenju frejmrejta.. Kakvo trzanje na GTX570? Lol o čem ti to pričaš?

Pa pitao si me da snimim video a sad tu gore govoriš da trebam mjerit FPS:DDD

No sad je stvar gotova. Uzeo sam novu platformu radi neisplativosti prijašnje a naj sam bio razočaran procesorom -K koji nije išao preko 4.4GHz na ploči od 1400kn!!! No nije to razlog prelaska na jeftiniji AMD.

Kartica više-manje svako ima svoje ukuse o tome se ne raspravlja. Jest da se radi o downgradeu ali mis da ipak ovaj moj otključani P II x4 nije mačji kašalj čak ni ako ga uspoređuješ sa zvjerkom kao 2500K?

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2011 11:37 (Doc Holiday).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Crysis 2 benchmark

Stonc ti uvik srahnje uradis.S konja na magarca.Taj X4 Phenom II ti jest dovoljan za gaming,samo dat I5 2500K za njega,nikako.Osim ako nisi u financijskoj stisci,sta cisto sumnjam da jesi.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Crysis 2 benchmark
zoharbizo kaže...

Stonc ti uvik srahnje uradis.S konja na magarca.Taj X4 Phenom II ti jest dovoljan za gaming,samo dat I5 2500K za njega,nikako.Osim ako nisi u financijskoj stisci,sta cisto sumnjam da jesi.

 Što je najgore ni nije Phenom nego Athlon II x4 jer nema L3 cachea:D No nmvz financije nisu a komp služi super svejedno!

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
13 godina
offline
Re: Crysis 2 benchmark
Doc Holiday kaže...
zoharbizo kaže...

Stonc ti uvik srahnje uradis.S konja na magarca.Taj X4 Phenom II ti jest dovoljan za gaming,samo dat I5 2500K za njega,nikako.Osim ako nisi u financijskoj stisci,sta cisto sumnjam da jesi.

 Što je najgore ni nije Phenom nego Athlon II x4 jer nema L3 cachea:D No nmvz financije nisu a komp služi super svejedno!

I kao Athlon II X4 na visokom taktu je super za gaming u kombinaciji sa HD 6970/GTX 570.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
neaktivan
offline
Crysis 2 benchmark

Također za fraps recordanje treba sto vise rama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2 benchmark
Doc Holiday kaže...

Lol pa to sam mogo i ja stavit video od 30 sek:D Nemaš ispunjen moj PC nez koju karticu imaš nema na ekranu dokaza o mjerenju frejmrejta.. Kakvo trzanje na GTX570? Lol o čem ti to pričaš?

Pa pitao si me da snimim video a sad tu gore govoriš da trebam mjerit FPS:DDD

No sad je stvar gotova. Uzeo sam novu platformu radi neisplativosti prijašnje a naj sam bio razočaran procesorom -K koji nije išao preko 4.4GHz na ploči od 1400kn!!! No nije to razlog prelaska na jeftiniji AMD.

Kartica više-manje svako ima svoje ukuse o tome se ne raspravlja. Jest da se radi o downgradeu ali mis da ipak ovaj moj otključani P II x4 nije mačji kašalj čak ni ako ga uspoređuješ sa zvjerkom kao 2500K?

Naslov videa ti govori koje su kartice u pitanju. Kao sto sam vec rekao, snimanje na duze staze u FRAPS zahtjeva puno rama, 12GB minimalno. Trzanje dok snimas na FRAPS nema veze sa karticama, nego cisto sa CPU i kolicinom rama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2011 18:17 (Leopard_st).
12 godina
protjeran
offline
Re: Crysis 2 benchmark
zoharbizo kaže...
Doc Holiday kaže...
zoharbizo kaže...

Stonc ti uvik srahnje uradis.S konja na magarca.Taj X4 Phenom II ti jest dovoljan za gaming,samo dat I5 2500K za njega,nikako.Osim ako nisi u financijskoj stisci,sta cisto sumnjam da jesi.

 Što je najgore ni nije Phenom nego Athlon II x4 jer nema L3 cachea:D No nmvz financije nisu a komp služi super svejedno!

I kao Athlon II X4 na visokom taktu je super za gaming u kombinaciji sa HD 6970/GTX 570.

 Super, ako bude trebalo znam što mi je raditi sa karticom;)

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
15 godina
online
Crysis 2 benchmark

Konfiguracija iz potpisa:

 

CPU: E8400 3000 MHz @ 3600 MHz

GPU: GTS250 512 MB DDR3,256 bit @ 830/1253/2059

RAM: Kingmax 4x1 Gb 800 MHz

OS: Windows 7 Ultimate x64 SP1

 

Na rezi 1920x1080 AVG FPS-29,55

       1680x1050 AVG FPS-33,97

       1280x1024 AVG FPS-38,51

 

Napomena: Kako grafa ne podržava DX11,tako je testirano samo na DX9

 

http://i285.photobucket.com/albums/ll49/PsyTiger/BUG/Crysis2Bench-1920x1080DX9.png

 

http://i285.photobucket.com/albums/ll49/PsyTiger/BUG/Crysis2Bench-1680x1050DX9.png

 

http://i285.photobucket.com/albums/ll49/PsyTiger/BUG/Crysis2Bench-1280x1024DX9.png

Old Insomniac
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Crysis 2 benchmark
zoharbizo kaže...
Doc Holiday kaže...
zoharbizo kaže...

Stonc ti uvik srahnje uradis.S konja na magarca.Taj X4 Phenom II ti jest dovoljan za gaming,samo dat I5 2500K za njega,nikako.Osim ako nisi u financijskoj stisci,sta cisto sumnjam da jesi.

 Što je najgore ni nije Phenom nego Athlon II x4 jer nema L3 cachea:D No nmvz financije nisu a komp služi super svejedno!

I kao Athlon II X4 na visokom taktu je super za gaming u kombinaciji sa HD 6970/GTX 570.

jedino za to.. za nista drugo i nije..

xfact
13 godina
offline
Re: Crysis 2 benchmark
=xfact= kaže...
zoharbizo kaže...
Doc Holiday kaže...
zoharbizo kaže...

Stonc ti uvik srahnje uradis.S konja na magarca.Taj X4 Phenom II ti jest dovoljan za gaming,samo dat I5 2500K za njega,nikako.Osim ako nisi u financijskoj stisci,sta cisto sumnjam da jesi.

 Što je najgore ni nije Phenom nego Athlon II x4 jer nema L3 cachea:D No nmvz financije nisu a komp služi super svejedno!

I kao Athlon II X4 na visokom taktu je super za gaming u kombinaciji sa HD 6970/GTX 570.

jedino za to.. za nista drugo i nije..

Fanboy tebe se nije nista pitalo.Ne zanima me tvoje misljenje u vezi AMD-A jer nisi objektivan a ni upoznat sa hardwerom.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
protjeran
offline
Re: Crysis 2 benchmark

Ja mislim da je moj Athlon otključan au-pair sa bilo kojim C2Q Intelove prve generacije:)

Pogotovo cjenovno gledajući: nađite mi Intela najnovijeg od 500 kuna, a da mu je ravan?

Fanboy ipak gledaj na to da je moj CPU quad core novije generacije na 3.3GHz stock!

When Youre Talking To YourSelf And Nobodys Home..
13 godina
offline
Crysis 2 benchmark

Evo i mene tu.Vjerujem da bi sa jacim procesorom na 1680*1050 izvukao jos koji FPS vise.

Athlon II X4 @ 3400 mhz

Radeon HD 5870 900/1300

6GB DDRII @ 870 mhz

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice