Bonbon usluge

poruka: 434
|
čitano: 233.386
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Bonbon usluge

Meni je cijena isto išla na 11.19e. Za taj novac sam dobio 8000min, 1000SMS i 71GB. Kod žene je otišlo na 8.11e ili tu negdje za 8000min, 1000SMS i 16GB.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Pa piše jasno duple jedinice 12 mjeseci

TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 22:48 (mp3david).
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
mp3david kaže...

Pa piše jasno duple jedinice 12 mjeseci

To je za nove korisnike. Mi postojeći dobit ćemo duplo samo ovaj mjesec?

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2023 22:58 (NetkoNegdje).
13 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Ne piše da dobivate samo ovaj mjesec nego da je ta akcija dostupna za aktivaciju samo ovaj mjesec.

13 godina
offline
Bonbon usluge

Meni piše da je aktivno, nisam ništa aktivirao sam.

To bi trebalo trajati 12 mjeseci?

Mislio sam preći na neku drugu mrežu ali mi je ovo čisto ok :)))

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Ali ako u velikoj kombinaciji koja kosta 19.50 dobijes 55gb + 55gb iducih 12 mjeseci, pa covjece to nema nitko.
I ja se javim sluzbi vezano za promociju 4.8 ponuda kombinacije i gle sta mi oni kazu. Moram priznati da vise nista ne kuzim,koja je onda finalna cijena? Jer prema tome taj cjenik nije tocan?
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
13 godina
offline
Re: Bonbon usluge

Da, ekipa na PC Ekspert forumu tvrdi da promocija za pretplatu traje samo ovaj mjesec, da je tako negdje pisalo, dok za bonove traje 12 mjeseci. 

 

U ovom Bonbonu se ne zna tko tu koga...

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2023 8:24 (Marko :D).
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
Marko :D kaže...

Ne piše da dobivate samo ovaj mjesec nego da je ta akcija dostupna za aktivaciju samo ovaj mjesec.

 Polako.

 

Za nove korisnike na bonove piše da akcija traje 12 mjeseci:

" Troši duplo 12 mjeseci!

Dođi u bonbon, jer samo u bonbonu dobivaš sve duplo! Aktiviraj bilo koji paket interneta, razgovora ili SMS-a i za istu cijenu zgrabi duplo! Ponuda vrijedi za sve mjesečne pakete interneta, razgovora i SMS-a te kombinacije. Promocija vrijedi 12 mjeseci od aktivacije prvog poziva, a u promociju se možeš uključiti od 28.9.2023. do 4.1.2024."

Za pretplatnike nisam pronašao baš ništa na Webu bonbona. U aplikaciji na mobitelu postoji mogućnost aktivacije i nakon što se aktivira, pod paketi - promocije klikom prstom na slovo "i" (informacije) piše:

 

"Paket ti traje do 01.11.2023. Preostalo ti je..." pa se nabrajaju jedinice iz kombinacije.

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
mp3david kaže...

Pa piše jasno duple jedinice 12 mjeseci

 Onda napiši precizno gdje si to vidio i na koga se odnosi.

 

Za nove korisnike na bonove piše da akcija traje 12 mjeseci:

" Troši duplo 12 mjeseci!

Dođi u bonbon, jer samo u bonbonu dobivaš sve duplo! Aktiviraj bilo koji paket interneta, razgovora ili SMS-a i za istu cijenu zgrabi duplo! Ponuda vrijedi za sve mjesečne pakete interneta, razgovora i SMS-a te kombinacije. Promocija vrijedi 12 mjeseci od aktivacije prvog poziva, a u promociju se možeš uključiti od 28.9.2023. do 4.1.2024."

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
mp3david kaže...
Ali ako u velikoj kombinaciji koja kosta 19.50 dobijes 55gb + 55gb iducih 12 mjeseci, pa covjece to nema nitko.
I ja se javim sluzbi vezano za promociju 4.8 ponuda kombinacije i gle sta mi oni kazu. Moram priznati da vise nista ne kuzim,koja je onda finalna cijena? Jer prema tome taj cjenik nije tocan?

 Nigdje ne piše da pretplatnicima "sve duplo" traje 12 mjeseci. To je tek potrebno utvrditi. Za sada piše da aktivirana promocija traje do 1.11.2023. što je i logično, jer se pretplatnicima sve računa na mjesečnoj bazi. Kada bilo tko dobije jasan odgovor od bonbona (što je ponekad jako teško dobiti), znat ćemo više.

 

Sličica: ako imaš jako jako veliku kombinaciju, njena puna cijena iznosi 19,50 EUR-a (146,92 kune). Ako ti još uvijek traje promocija od 24 mjeseca, onda na to imaš popust od 5,31 EUR-o ili 40 kuna, pa sam izračunaju koliko će ti stići račun za ovaj mjesec. Tako sam ja shvatio. A što je stvarno točno, ne znaju ni ovi agenti, jer svaki piše nešto drugo. Meni je to nevjerojatno za jednu takvu firmu kao što je HT, jer tih kombinacija u tarifama nema puno i to bi trebali znati.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2023 10:32 (NetkoNegdje).
13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
NetkoNegdje kaže...
Marko :D kaže...

Ne piše da dobivate samo ovaj mjesec nego da je ta akcija dostupna za aktivaciju samo ovaj mjesec.

 Polako.

 

Za nove korisnike na bonove piše da akcija traje 12 mjeseci:

" Troši duplo 12 mjeseci!

Dođi u bonbon, jer samo u bonbonu dobivaš sve duplo! Aktiviraj bilo koji paket interneta, razgovora ili SMS-a i za istu cijenu zgrabi duplo! Ponuda vrijedi za sve mjesečne pakete interneta, razgovora i SMS-a te kombinacije. Promocija vrijedi 12 mjeseci od aktivacije prvog poziva, a u promociju se možeš uključiti od 28.9.2023. do 4.1.2024."

Za pretplatnike nisam pronašao baš ništa na Webu bonbona. U aplikaciji na mobitelu postoji mogućnost aktivacije i nakon što se aktivira, pod paketi - promocije klikom prstom na slovo "i" (informacije) piše:

 

"Paket ti traje do 01.11.2023. Preostalo ti je..." pa se nabrajaju jedinice iz kombinacije.

Svaki paket ima trajanje mjesec dana, zato ti i piše da traje do 01.11.2023. To ne znači da ova promocija vrijedi samo ovaj mjesec.

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2023 10:40 (Marko :D).
14 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Samo da javim da je meni uspjelo bez ikakvih problema ono što sam pisao - istekla promocija -40 kn popusta.
Otišao na tomato, nakon 2 tjedna se vratio na bon bon kao novi korisnik i dobio opet -40kn. Uz povećanje cijena, 11,19e će mi biti račun, tako da imam sve što sam imao i opet po cijeni koja je bila mi i prije (+povećanje).
Ja zadovoljan i miran 24 mj.

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
Marko :D kaže...
NetkoNegdje kaže...
Marko :D kaže...

Ne piše da dobivate samo ovaj mjesec nego da je ta akcija dostupna za aktivaciju samo ovaj mjesec.

 Polako.

 

Za nove korisnike na bonove piše da akcija traje 12 mjeseci:

" Troši duplo 12 mjeseci!

Dođi u bonbon, jer samo u bonbonu dobivaš sve duplo! Aktiviraj bilo koji paket interneta, razgovora ili SMS-a i za istu cijenu zgrabi duplo! Ponuda vrijedi za sve mjesečne pakete interneta, razgovora i SMS-a te kombinacije. Promocija vrijedi 12 mjeseci od aktivacije prvog poziva, a u promociju se možeš uključiti od 28.9.2023. do 4.1.2024."

Za pretplatnike nisam pronašao baš ništa na Webu bonbona. U aplikaciji na mobitelu postoji mogućnost aktivacije i nakon što se aktivira, pod paketi - promocije klikom prstom na slovo "i" (informacije) piše:

 

"Paket ti traje do 01.11.2023. Preostalo ti je..." pa se nabrajaju jedinice iz kombinacije.

Svaki paket ima trajanje mjesec dana, zato ti i piše da traje do 01.11.2023. To ne znači da ova promocija vrijedi samo ovaj mjesec.

 Baš sam se pitao tko će prvi mudrovati. Imaš li potvrdu da će za POSTOJEĆE korisnike na pretplati promocija trajati 12 mjeseci i na temelju čega?

 

Jasno je da bi mogla (kondicional) trajati 12 mjeseci za NOVE pretplatnike, ali ni za to nisam pronašao potvrdu, ali da će za nas postojeće pretplatnike trajati 12 mjeseci - sumnjam.

 

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
x360gamer kaže...
Samo da javim da je meni uspjelo bez ikakvih problema ono što sam pisao - istekla promocija -40 kn popusta.
Otišao na tomato, nakon 2 tjedna se vratio na bon bon kao novi korisnik i dobio opet -40kn. Uz povećanje cijena, 11,19e će mi biti račun, tako da imam sve što sam imao i opet po cijeni koja je bila mi i prije (+povećanje).
Ja zadovoljan i miran 24 mj.

 Super za tebe.

 

Ali to je teška svinjarija. Ja za to naprosto nemam vremena jer putujem i mobitel mi treba za kontakt. Možda se pozabavim time u nekom trenutku jer mi za to trebaju barem 4 tjedna (1 tjedan za prijenos na drugu mrežu i to u idealnom slučaju (molim Marka da ne pametuje kako to traje 2-3 dana) + 2 tjedna boravka na nekoj mreži + 1 tjedan za prijenos natrag na bonbon u idealnom slučaju).

13 godina
offline
Bonbon usluge

A da li je netko upitao bonbon o ovoj ponudi za pretplatnike ili nagađamo bezveze?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
sinkee kaže...

A da li je netko upitao bonbon o ovoj ponudi za pretplatnike ili nagađamo bezveze?

 Pitao sam ja u chatu na Web stranici bonbona i čekam odgovor.

 

 

13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
NetkoNegdje kaže...
Marko :D kaže...
NetkoNegdje kaže...
Marko :D kaže...

Ne piše da dobivate samo ovaj mjesec nego da je ta akcija dostupna za aktivaciju samo ovaj mjesec.

 Polako.

 

Za nove korisnike na bonove piše da akcija traje 12 mjeseci:

" Troši duplo 12 mjeseci!

Dođi u bonbon, jer samo u bonbonu dobivaš sve duplo! Aktiviraj bilo koji paket interneta, razgovora ili SMS-a i za istu cijenu zgrabi duplo! Ponuda vrijedi za sve mjesečne pakete interneta, razgovora i SMS-a te kombinacije. Promocija vrijedi 12 mjeseci od aktivacije prvog poziva, a u promociju se možeš uključiti od 28.9.2023. do 4.1.2024."

Za pretplatnike nisam pronašao baš ništa na Webu bonbona. U aplikaciji na mobitelu postoji mogućnost aktivacije i nakon što se aktivira, pod paketi - promocije klikom prstom na slovo "i" (informacije) piše:

 

"Paket ti traje do 01.11.2023. Preostalo ti je..." pa se nabrajaju jedinice iz kombinacije.

Svaki paket ima trajanje mjesec dana, zato ti i piše da traje do 01.11.2023. To ne znači da ova promocija vrijedi samo ovaj mjesec.

 Baš sam se pitao tko će prvi mudrovati. Imaš li potvrdu da će za POSTOJEĆE korisnike na pretplati promocija trajati 12 mjeseci i na temelju čega?

 

Jasno je da bi mogla (kondicional) trajati 12 mjeseci za NOVE pretplatnike, ali ni za to nisam pronašao potvrdu, ali da će za nas postojeće pretplatnike trajati 12 mjeseci - sumnjam.

 

Zato jer bi inače napisali da pogodnost za pretplatnike traje toliko i toliko, a ne piše ništa. Pa niti u uvjetima. Ili igraju kao A1, ponude nešto novo bez da su se interno dogovorili što i kako, pa onda muljaju gdje stignu (primjer; Giga NET paket).

 

Baš me zanima što će ti odgovoriti.

NetkoNegdje kaže...
x360gamer kaže...
Samo da javim da je meni uspjelo bez ikakvih problema ono što sam pisao - istekla promocija -40 kn popusta.
Otišao na tomato, nakon 2 tjedna se vratio na bon bon kao novi korisnik i dobio opet -40kn. Uz povećanje cijena, 11,19e će mi biti račun, tako da imam sve što sam imao i opet po cijeni koja je bila mi i prije (+povećanje).
Ja zadovoljan i miran 24 mj.

 Super za tebe.

 

Ali to je teška svinjarija. Ja za to naprosto nemam vremena jer putujem i mobitel mi treba za kontakt. Možda se pozabavim time u nekom trenutku jer mi za to trebaju barem 4 tjedna (1 tjedan za prijenos na drugu mrežu i to u idealnom slučaju (molim Marka da ne pametuje kako to traje 2-3 dana) + 2 tjedna boravka na nekoj mreži + 1 tjedan za prijenos natrag na bonbon u idealnom slučaju).

Za što sam ja rekao da traje 2-3 dana?

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
Marko :D kaže...
NetkoNegdje kaže...
Marko :D kaže...
NetkoNegdje kaže...
Marko :D kaže...

Ne piše da dobivate samo ovaj mjesec nego da je ta akcija dostupna za aktivaciju samo ovaj mjesec.

 Polako.

 

Za nove korisnike na bonove piše da akcija traje 12 mjeseci:

" Troši duplo 12 mjeseci!

Dođi u bonbon, jer samo u bonbonu dobivaš sve duplo! Aktiviraj bilo koji paket interneta, razgovora ili SMS-a i za istu cijenu zgrabi duplo! Ponuda vrijedi za sve mjesečne pakete interneta, razgovora i SMS-a te kombinacije. Promocija vrijedi 12 mjeseci od aktivacije prvog poziva, a u promociju se možeš uključiti od 28.9.2023. do 4.1.2024."

Za pretplatnike nisam pronašao baš ništa na Webu bonbona. U aplikaciji na mobitelu postoji mogućnost aktivacije i nakon što se aktivira, pod paketi - promocije klikom prstom na slovo "i" (informacije) piše:

 

"Paket ti traje do 01.11.2023. Preostalo ti je..." pa se nabrajaju jedinice iz kombinacije.

Svaki paket ima trajanje mjesec dana, zato ti i piše da traje do 01.11.2023. To ne znači da ova promocija vrijedi samo ovaj mjesec.

 Baš sam se pitao tko će prvi mudrovati. Imaš li potvrdu da će za POSTOJEĆE korisnike na pretplati promocija trajati 12 mjeseci i na temelju čega?

 

Jasno je da bi mogla (kondicional) trajati 12 mjeseci za NOVE pretplatnike, ali ni za to nisam pronašao potvrdu, ali da će za nas postojeće pretplatnike trajati 12 mjeseci - sumnjam.

 

Zato jer bi inače napisali da pogodnost za pretplatnike traje toliko i toliko, a ne piše ništa. Pa niti u uvjetima. Ili igraju kao A1, ponude nešto novo bez da su se interno dogovorili što i kako, pa onda muljaju gdje stignu (primjer; Giga NET paket).

 

Baš me zanima što će ti odgovoriti.

NetkoNegdje kaže...
x360gamer kaže...
Samo da javim da je meni uspjelo bez ikakvih problema ono što sam pisao - istekla promocija -40 kn popusta.
Otišao na tomato, nakon 2 tjedna se vratio na bon bon kao novi korisnik i dobio opet -40kn. Uz povećanje cijena, 11,19e će mi biti račun, tako da imam sve što sam imao i opet po cijeni koja je bila mi i prije (+povećanje).
Ja zadovoljan i miran 24 mj.

 Super za tebe.

 

Ali to je teška svinjarija. Ja za to naprosto nemam vremena jer putujem i mobitel mi treba za kontakt. Možda se pozabavim time u nekom trenutku jer mi za to trebaju barem 4 tjedna (1 tjedan za prijenos na drugu mrežu i to u idealnom slučaju (molim Marka da ne pametuje kako to traje 2-3 dana) + 2 tjedna boravka na nekoj mreži + 1 tjedan za prijenos natrag na bonbon u idealnom slučaju).

Za što sam ja rekao da traje 2-3 dana?

 Daj se skini s teme. Ideš mi na živce i gubim vrijeme na tebe. Ostalima serviraš neprovjerene i nerijetko netočne informacije. Zaključivanje ti nije jača strane, a čitanje s razumijevanjem nisi nikada naučio.

13 mjeseci
protjeran
offline
Bonbon usluge

"Pretplatnik sam bonbona" Aktivirao sam promociju "duplo". Koliko dugo u mjesecima će trajati ta akcija za nas pretplatnike?"

 

"Bok, ako si novi korisnik traje 12 mjeseci, a ako nisi, traje do 1.11."

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.10.2023 12:33 (NetkoNegdje).
 
3 0 hvala 3
11 godina
offline
Re: Bonbon usluge
NetkoNegdje kaže...

"Pretplatnik sam bonbona" Aktivirao sam promociju "duplo". Koliko dugo u mjesecima će trajati ta akcija za nas pretplatnike?"

 

"Bok, ako si novi korisnik traje 12 mjeseci, a ako nisi, traje do 1.11."

 Ak cemo iskreno ne znam koliko korisnika treba 70GB mjesecno, ali kome se da zezat s prelaskom na tomato i natrag na bonbon, ima najbolju mogucu tarifu u hrvatskoj za te novce.

I jos ako vrijedi da ono sto ne potrosis ide u sljedeci mjesec, onda je bolesno.

Meni u aplikaciji pise 71GB i placam inace 11,19 i realno nikad ne potrosim preko 20GB, ali ponuda je stvarno super.

Iako vjerujem da su nesto zeznuli s cjenikom, stavkom 4.8, negdje zaboravili aktualizirat, a mi korisnici se hvatamo na sve moguce cake. Ako prodju, naravno top!

13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
chorba69 kaže...
NetkoNegdje kaže...

"Pretplatnik sam bonbona" Aktivirao sam promociju "duplo". Koliko dugo u mjesecima će trajati ta akcija za nas pretplatnike?"

 

"Bok, ako si novi korisnik traje 12 mjeseci, a ako nisi, traje do 1.11."

 Ak cemo iskreno ne znam koliko korisnika treba 70GB mjesecno, ali kome se da zezat s prelaskom na tomato i natrag na bonbon, ima najbolju mogucu tarifu u hrvatskoj za te novce.

I jos ako vrijedi da ono sto ne potrosis ide u sljedeci mjesec, onda je bolesno.

Meni u aplikaciji pise 71GB i placam inace 11,19 i realno nikad ne potrosim preko 20GB, ali ponuda je stvarno super.

Iako vjerujem da su nesto zeznuli s cjenikom, stavkom 4.8, negdje zaboravili aktualizirat, a mi korisnici se hvatamo na sve moguce cake. Ako prodju, naravno top!

 Ponuda je izvrsna. Ako ćemo tražiti kruha preko pogače, da je ostala varijanta da se jedinice nakon potrošene kombinacije plaćaju po istoj cijeni kao jedinice unutar kombinacije (znači, jako jeftino), bilo bi idealno. I ovako je dobro.


Ja plaćam 13,85 EUR-a. Postojeći korisnik, istekla 24 mjeseca promocije, tražio produženje promocije na 24 mjeseca, dobio pola popusta koliko dobivaju novi korisnici. To mi je poskupljenje od 50% u odnosu na mjesečni iznos u prethodna 24 mjeseca. Ali je i dalje povoljno u odnosu na HT ili A1. Sa ili bez SVE DUPLO, jer mjesečno imam 35 GB (ovaj mjesec 71 GB). Ako mi se bude dalo zezati, možda se prebacim na neku drugu mrežu, pa se vratim natrag za nižu mjesečnu pretplatu i SVE DUPLO na 12 mjeseci. Kao što sam napisao, za to treba potrošiti malo više vremena.

15 godina
offline
Bonbon usluge

Meni su danas dodali još 35GB na već onih 71GB, te piše da sve skupa imam 107GB. 

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Bonbon usluge

To su ti prenijeli nepotrošeno od prošlog mjeseca. Tak su i meni maloprije.

 
1 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Bonbon usluge

I ja imam 107 GB. :-D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Izgleda da je bonbon ukinuo ponudu kombinacije. Novi cjenik kaze da se mogla uzeti do 28.9, a za sve koji koriste ponudu kombinacije su iste poskupile.
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bonbon usluge
mp3david kaže...
Izgleda da je bonbon ukinuo ponudu kombinacije. Novi cjenik kaze da se mogla uzeti do 28.9, a za sve koji koriste ponudu kombinacije su iste poskupile.

 Tu su i dalje, samo su skuplje.

 

https://www.bonbon.hr/ponuda/na-bonove/gotove-kombinacije

 

https://www.bonbon.hr/ponuda/pretplata/gotove-kombinacije

 

Jedino ako si ti mislio na nešto drugo pod kombinacijom ili nešto staro što više ne postoji.

11 godina
offline
Re: Bonbon usluge
Mislio sam na ponudu 4.8 gotove kombinacije koje su se mogle dobiti jeftinije, stvar o kojoj se prica naveliko u ovoj temi
TikTok - bambitoss (Youtube - DAKI92 )
13 godina
offline
Re: Bonbon usluge
mp3david kaže...
Mislio sam na ponudu 4.8 gotove kombinacije koje su se mogle dobiti jeftinije, stvar o kojoj se prica naveliko u ovoj temi

ne kužim što si ti zabrijao.. popust na gotove kombinacije je ostao isti, a one su poskupile kao i sve ostalo.. cjenik pod 4.8 navodi nove cijene koje sada vrijede

7 godina
offline
Bonbon usluge

Poskupile su za 5.5%, koliko i ostale usluge u HTu.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Bonbon usluge

Da se ubacim ko padobranac, ispravite ne ako sam ovaj clusterfuck of promijena krivo pohvatao.

 

4.8. kaže da se cijena gotovih kombinacija povećavaju nešto sitno - 'za korisnike koji su ostvarili ponudu kombinacija'.

 

To je ona ponuda od prije 2+ godine u trajanju od 24 mjeseci? Do sad sam imao 'veliku kombinaciju' za 7.30€, sad je 8.19€. Kad mi tih 24 mjeseca isteknu bit će 13.50€?

 

13.50€ je veliki skok u cijeni, se može to kak smanjit opet neka 24 mjeseca kao i ovo prošli put? Definitvno mi se neda jebat sa odlaskom kod drugog operatera. Netko je spominjao da je tražio produženje promocijai dobio pola popusta koliko dobivaju novi korisnici.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice