Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.085
|
čitano: 2.902.015
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nastavak na Band of Brothers i The Pacific, Masters of the Air, sutra izlazi treća epizoda:

 

https://www.imdb.com/title/tt2640044/

Magia Posthuma
6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Mr and Mrs Smith Netflix verzija meni osobno dragog filma. Još nisam pogledao do kraja, zanima me jesu li ispunili lgbt kvotu, hoće li glavni glumci otkrit predivne čari istog spola...  Ostalo je sve tu. Zasad mi se i nije nešto svidjelo.  

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Purger155 kaže...

True detective, sezona 4.U kratkim crtama, meni je serija jebeno smece i razocaranje. Od preforsiranog AI krajolika, gluma mi je loša i neuvjerljiva do "modernih" woke sranja i proljeva.A kap koja je prelila casu je zadnja scena u posljednjoj epizodi - da ne spoilam previse..

 

Pogledao sam prve 3 epizode za sad i mogu reći da nemam pojma o čemu pričaš. Serija nije savršena, gluma nije savršena, ali da je *ebeno smeće? I šta te toliko uznemirilo u zadnjoj sceni?

PSN - darklydexter
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Griselda

 

 Iako ovo nije serija na razini Narcosa, Sofia Vergara čini ovu seriju vrijednom gledanja.  7/10

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.2.2024 13:37 (HOME123456).
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Kakav je onaj Yellowjackets jeli ko pogleda?

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

Ja sam. Ovisi, nije za svakoga i nije uopće kako se čini, ali daj šansu. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
13 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?

kao ok je, ali odustao sam na sezoni 2. pogledao epku dvije i nije mi se dalo više...

9 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

End of summer, Pickbox serija, jako dobra, samo 6 epizoda, i nema 2. sezone, swedska serija

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Ezio kaže...
Purger155 kaže...

True detective, sezona 4.U kratkim crtama, meni je serija jebeno smece i razocaranje. Od preforsiranog AI krajolika, gluma mi je loša i neuvjerljiva do "modernih" woke sranja i proljeva.A kap koja je prelila casu je zadnja scena u posljednjoj epizodi - da ne spoilam previse..

 

Pogledao sam prve 3 epizode za sad i mogu reći da nemam pojma o čemu pričaš. Serija nije savršena, gluma nije savršena, ali da je *ebeno smeće? I šta te toliko uznemirilo u zadnjoj sceni?

 Ako nemaš pojma o čemu pričam, onda jednostavno imamo druge poglede iliti u konačnici-ukus i sve 5.

Nemoj me tjerati da pišem u detalje jer ću onda definitivno poprilično zaspoilati nekome tko seriju tek planira pogledati. .

6 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Dexter: New blood. Nisam gledao odmah kad je izašla, sad nedavno me uhvatila želja. Gledao sam svih 9 sezona Dextera, ovo je jednako dobro po mom mišljenju. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cvaja997 kaže...

Dexter: New blood. Nisam gledao odmah kad je izašla, sad nedavno me uhvatila želja. Gledao sam svih 9 sezona Dextera, ovo je jednako dobro po mom mišljenju. 

 

Odlična sezona, osim zadnjeg nastavka. Zadnji nastavak sve uništio. Zbrzan i glup kraj, isto kao i kraj 8. sezone.  Išli su s 9. sezonom da poprave loš dojam od kraja 8. sezone, i opet isto ponovili :D

9 mjeseci
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mmafan kaže...
cvaja997 kaže...

Dexter: New blood. Nisam gledao odmah kad je izašla, sad nedavno me uhvatila želja. Gledao sam svih 9 sezona Dextera, ovo je jednako dobro po mom mišljenju. 

 

Odlična sezona, osim zadnjeg nastavka. Zadnji nastavak sve uništio. Zbrzan i glup kraj, isto kao i kraj 8. sezone.  Išli su s 9. sezonom da poprave loš dojam od kraja 8. sezone, i opet isto ponovili :D

 ta serija je trebala završiti nakon druge ili treće sezone, sve nakon toga je reciklaža i ponavljanje.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
millennial kaže...
mmafan kaže...
cvaja997 kaže...

Dexter: New blood. Nisam gledao odmah kad je izašla, sad nedavno me uhvatila želja. Gledao sam svih 9 sezona Dextera, ovo je jednako dobro po mom mišljenju. 

 

Odlična sezona, osim zadnjeg nastavka. Zadnji nastavak sve uništio. Zbrzan i glup kraj, isto kao i kraj 8. sezone.  Išli su s 9. sezonom da poprave loš dojam od kraja 8. sezone, i opet isto ponovili :D

 ta serija je trebala završiti nakon druge ili treće sezone, sve nakon toga je reciklaža i ponavljanje.

Meni je četvrta sezona najbolja. Fenomenalni Lithgow kao negativac, pa onaj kraj sezone. Ali da, slažem se s tobom, da je trebalo seriju ranije završiti. Poslije četvrte sezone kvaliteta je samo padala.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Halo S2 krenula, lajk

16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
digitall kaže...

Halo S2 krenula, lajk

 Nego, ona prva scena fighta u prvoj epizodi je bila top, brzina i tehnika, općenito koreografija je bila odlična. Baš se u ove dvije epizode dobiva dojam kolko su moćni Spartanci u odnosu na obične marince.

Neka im se lagano povećava buđet po epizodi da vidimo više fighta sa Covenantom i bit će super.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Kakva je serija 1883, neko pogledao? 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Artem kaže...

Kakva je serija 1883, neko pogledao? 

 Dobra. Jedna sezona, zaokružena bez ikakvih repova i cliffhangera.

Inače, to ti je vezano za Yellowstone universe ali može se bez problema gledati i ako nisi gledao Yellowstone. Ako ćeš tražiti dlaku u jajetu serija nije 100% autentična i ima nešto malo političke korektnosti ali gledano u cjelini vrlo dobra serija.

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Reacher Sezona 2 - meni osobno remekdjelo zanra, i povratak pravih tv serija kakve trebaju biti, prica, jaki likovi i nikakve "drustvene poruke", kick ass and taking names

 

Frances Neagley - e tako izgleda pravi jaki zenski lik, a ne ove moderna sranja

 

vratila me u djetinjstvo i podsjetila na takoder jedno remek djelo Cover up

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Timo kaže...

Reacher Sezona 2 - meni osobno remekdjelo zanra, i povratak pravih tv serija kakve trebaju biti, prica, jaki likovi i nikakve "drustvene poruke", kick ass and taking names

 

Frances Neagley - e tako izgleda pravi jaki zenski lik, a ne ove moderna sranja

 

vratila me u djetinjstvo i podsjetila na takoder jedno remek djelo Cover up

 Blago nama sa ovakvim remek djelima....

Jaki likovi a lik izgleda kao nabildani maloumni moron....IQ sobne temperature....

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Posmatrač kaže...
Timo kaže...

Reacher Sezona 2 - meni osobno remekdjelo zanra, i povratak pravih tv serija kakve trebaju biti, prica, jaki likovi i nikakve "drustvene poruke", kick ass and taking names

 

Frances Neagley - e tako izgleda pravi jaki zenski lik, a ne ove moderna sranja

 

vratila me u djetinjstvo i podsjetila na takoder jedno remek djelo Cover up

 Blago nama sa ovakvim remek djelima....

Jaki likovi a lik izgleda kao nabildani maloumni moron....IQ sobne temperature....

aj ne gruntaj. napisao sam da je remek djelo zanra

 

likovi izgledaju i ponasaju se upravo kako je u knjizi, serija je dosljedna skoro u svakome pogledu knjizevnom predlosku i zato je odlicna, posebna i rijetka u danasnje vrijeme, jer nije prilagodena "modernoj publici" i ne prodaje nikakve ideologije

 

Reacher iz knjige i ovaj kojega gledamo je pogoden u dusu, to sto tebi izgleda kao moron, je upravo kako treba izgledati i kako se ponasa, manje vise u knjizi, cudno, neprilagodeno, direktno i moronski kao da je pao s marsa, dobro odraden posao glumca. 

 

"In the books, he is described as being 6'5 inches with a weight of around 210–250 pounds. Additionally, he has a 50-inch chest and a 6-pack like a cobbled city street, Interestingly, he doesn't work out, claiming his size is genetic.

Every member of Jack Reacher's family is described as large and well-built in the novels, therefore, his claim about genetics is entirely accurate.
It's thanks to their size and strength that they all joined the military or special government agencies. Reacher's mother, Josephine Moutier-Reacher, is even reported to have killed a person as early as the age of 13."

ako ti se serija ne svida, to je sasvim u redu, svatko ima svoj tip serije i ukus i zanr koji voli

medutim, govoriti da nevalja zato sto nemas pojma kako likovi iz knjige izgledaju, i kako se ponasaju, i da je to preneseno na ekran kako treba, a tebi ne pase, je tvoj problem, a ne problem serije i knjiga

 

nije za tebe i ok, sigurno ima drugih serija, koje ti odgovaraju.

 

 

 

 

4 godine
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Odgledan Reacher, meni dobar, nije remek djelo, slažem se sa oba po malo.

Ja sam oduševljen sa najnovijim Fargom, svaki mi je dobar, neki više neki manje, ali ovaj 5. meni vrh vrhova.

To je žanr koji mi se najviše dopada - malo opičeno, brutalno i nesvakidašnje.

Ako imate nešto slično za predložiti - pucajte.

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
zaboravni12 kaže...

Odgledan Reacher, meni dobar, nije remek djelo, slažem se sa oba po malo.

Ja sam oduševljen sa najnovijim Fargom, svaki mi je dobar, neki više neki manje, ali ovaj 5. meni vrh vrhova.

To je žanr koji mi se najviše dopada - malo opičeno, brutalno i nesvakidašnje.

Ako imate nešto slično za predložiti - pucajte.

 ako nisi vec, pogledaj si Banshee

5 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Timo kaže...
...

aj ne gruntaj. napisao sam da je remek djelo zanra

 

likovi izgledaju i ponasaju se upravo kako je u knjizi, serija je dosljedna skoro u svakome pogledu knjizevnom predlosku i zato je odlicna, posebna i rijetka u danasnje vrijeme, jer nije prilagodena "modernoj publici" i ne prodaje nikakve ideologije

 

Reacher iz knjige i ovaj kojega gledamo je pogoden u dusu, to sto tebi izgleda kao moron, je upravo kako treba izgledati i kako se ponasa, manje vise u knjizi, cudno, neprilagodeno, direktno i moronski kao da je pao s marsa, dobro odraden posao glumca. 

 

"In the books, he is described as being 6'5 inches with a weight of around 210–250 pounds. Additionally, he has a 50-inch chest and a 6-pack like a cobbled city street, Interestingly, he doesn't work out, claiming his size is genetic.

Every member of Jack Reacher's family is described as large and well-built in the novels, therefore, his claim about genetics is entirely accurate.
It's thanks to their size and strength that they all joined the military or special government agencies. Reacher's mother, Josephine Moutier-Reacher, is even reported to have killed a person as early as the age of 13."

ako ti se serija ne svida, to je sasvim u redu, svatko ima svoj tip serije i ukus i zanr koji voli

medutim, govoriti da nevalja zato sto nemas pojma kako likovi iz knjige izgledaju, i kako se ponasaju, i da je to preneseno na ekran kako treba, a tebi ne pase, je tvoj problem, a ne problem serije i knjiga

 

nije za tebe i ok, sigurno ima drugih serija, koje ti odgovaraju.

 

 

 

 

 Zasto je odlicna ako vjerno prenosi knjigu? Kakav je to kriterijum? Knjiga i video su dva potpuno razlicita medija i jako rijetko dobra knjiga se pretoci u odlican film seriju sta vec....Ako se to i uradi to je zato sto se ne drze slijepo knjige....

Meni kao gledaocu je povrsna i glupava. Ne znam o kojem zanru pricas ali ako pricas o zanru kung fu filmova onda je remek djelo....

Ja dajem svoje misljenje ti svoje i to je ok....

4 godine
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Timo kaže...
zaboravni12 kaže...

Odgledan Reacher, meni dobar, nije remek djelo, slažem se sa oba po malo.

Ja sam oduševljen sa najnovijim Fargom, svaki mi je dobar, neki više neki manje, ali ovaj 5. meni vrh vrhova.

To je žanr koji mi se najviše dopada - malo opičeno, brutalno i nesvakidašnje.

Ako imate nešto slično za predložiti - pucajte.

 ako nisi vec, pogledaj si Banshee

 Pogledano, al pogodio si u sridu, ima li još šta?

15 godina
online
Koju seriju trenutno pratite?

pogledao sam spartacusa jos davno kad je izlazio i sad se odlucio na rewatch. 

tad nisam tolko cijenio kvalitetu ove serije, ali sada ju smatram jednom od najboljih koje sam gledao. ovo je prava "muska" serija, s hektolitrima krvi, psovki, zgodnih zena i golotinje. odlican prikaz tog doba, odlicni kostimi, gluma, dijalozi koji su totalno prilagodeni tom vremenu i onda se nekad bas nasmijes. glavni glumac nakon prve sezone umire od raka i dobiva zamjenu koja odraduje odlican posao, ma cijela serija od pocetka do kraja je po meni obavezno stivo. 

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

pogledao sam spartacusa jos davno kad je izlazio i sad se odlucio na rewatch. 

tad nisam tolko cijenio kvalitetu ove serije, ali sada ju smatram jednom od najboljih koje sam gledao. ovo je prava "muska" serija, s hektolitrima krvi, psovki, zgodnih zena i golotinje. odlican prikaz tog doba, odlicni kostimi, gluma, dijalozi koji su totalno prilagodeni tom vremenu i onda se nekad bas nasmijes. glavni glumac nakon prve sezone umire od raka i dobiva zamjenu koja odraduje odlican posao, ma cijela serija od pocetka do kraja je po meni obavezno stivo. 

 Spartacus je i meni dobra serija ali za tu seriju izjaviti da je "odlican prikaz tog doba" je isto kao i da za film 300 veliš da vjerno prikazuje povijesne događaje iz Grčko-Perzijskog rata.

16 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Spartacus je dosta dobra serija, a posebno za vrijeme kad je izlazila. Bila je očiti vizualni rip off filma 300, no i dalje jako zabavno. Čak se iza te gomile krvi, nasilja i seksa provukla i solidna priča, sa relativno razrađenim likovima i odnosima. No, velika šteta za glavnog glumca iz prve sezone jer je stvarno bio odličan za tu ulogu. Nakon njegovih zdravstvenih problema je obustavljeno snimanje te je snimljen prequel koji je bio solidan, a nakon toga je nastavljeno snimanje osnovne serije sa drugim glavnim glumcem koji ipak nije na razini prethodnika. Lucy Lawless i John Hannah odlično odglumili svoje likove - možda i najbolje uloge gdje sam ih gledao.

 

Sve u svemu serija za preporuku.

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.2.2024 13:58 (Bichanich).
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Spartacus meni osobno najbolja serija svih vremena. Zato sto je jedna od rijetkih koja je odlicna od pocetka do kraja. Pase mi jako taj 300-vizualni stil, pa masa sisa, krvi i seksa (i to zenske tipa Lucy Lawless), odlicne borbe i akcija, al i ostalo je odlicno - upecatljivi likovi za koje te bude itekako briga - Gannicus, Crixus, Doctore itd., odlicna prica, politicke intrige i izdaje na sve strane prime-GoT style... Ma bas full package. I prequel/ Gods of the Arena koji je zapravo nastao neplanski radi bolesti glavnog glumca jos ispao i najbolji od citave serije. 

 

Inace za fanove Spartacusa, slicna serija, isto Starz, samo smjestena u zlatno doba gusara - Black Sails. Iako mi je Spartacus ipak drazi.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Spartacus je dobar, iako mislim da nisam odgledao sve sezone. Možda nekad opet čekiram. Black Sails je super, možda sezonu predug.

 

I tko nije gledao Rome https://www.imdb.com/title/tt0384766/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_4_nm_4_q_rome, također odlično.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Hexfire kaže...

Spartacus je dobar, iako mislim da nisam odgledao sve sezone. Možda nekad opet čekiram. Black Sails je super, možda sezonu predug.

 

I tko nije gledao Rome https://www.imdb.com/title/tt0384766/?ref_=nv_sr_srsg_0_tt_4_nm_4_q_rome, također odlično.

Rome je koprodukcija BBCa i HBOa i to iz njihovog zlatnog doba (i jednih i drugih). Uz bok GoT, Žici, Sopranosima i sličnim. Možda zbog tematike i doba u kojem je smještena je malo otišla ispod radara, no meni jedna od najboljih serija svih vremena.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice