Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.433
|
čitano: 7.547.071
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
moksha kaže...

Escape Plan 2 Hades (2018)

 

Kakvo je ovo smeće?

 Veliko.

Ubi bene, ibi patria.
6 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
moksha kaže...

Escape Plan 2 Hades (2018)

 

Kakvo je ovo smeće?

 Cim sam vidio onaj efekt eksplozije izbrisao sam film, eto gledao sam ga 2min :p

http://www.aocsource.com/
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gorstak79 kaže...

ako novi predator nije gej, nisu nish napravili...

 

Ako se kojim slučajem Netflix primi posla...

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
WalterWolfy kaže...
moksha kaže...

Escape Plan 2 Hades (2018)

 

Kakvo je ovo smeće?

 Cim sam vidio onaj efekt eksplozije izbrisao sam film, eto gledao sam ga 2min :p

 Meni je trebalo 3 minute da ga pogledam do kraja ;)

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Beirut (2018)

 

Ono kad pomisliš da si vidio dosta smeća za jednu večer.

Hrvatsku od 45. vode genetski otpad, biološki izrodi i anacionalna bagra.
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Only the Brave

 

Rijetko se dogodi da mi film od kojeg nista ne ocekujem ovako dobro "sjedne". Iako mi se po tematici cinilo da nije za mene, film je odlican - odlicna gluma, likovi, zanimljiva radnja, prikaz njihovih zivota... Dugo mi se nije dogodilo da sam jos sat vremena nakon pogledanog filma razmisljao o njemu. Velika preporuka 8.5/10

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ready Player One,"na slijepo" bez da sam kakve trailere gledao samo sam znao da je Spielberg redatelj nisam ocekivao puno ali ugodno me iznenadio film,nikakvo remek djelo ali bio mi je zabavan i vizualno i po prici i likovima da 2 i nesto sata nisu bila razvucena i dosadna.

7.5/10

6 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Predložite neke ljetne filomove :D

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Jurrasic world 2

 

Po meni do sada najbolji nastavak!

Film je malo podugacak,efekti kao i uvjek top,prica ok,zabava zagarantirana!

Glavni bad guy dinosaur bas je fora,lupkanje kanđe u kinu daje bas jezivi car.Napravljen je bas podlo.

Forsiranje Blue raptora pomalo ide na zivce i to je jedini minus filmu,ali sve ostalo je ok.

Preporuka

 

8/10

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ready Player One (2018)

 

Film je u početku dosta obećavao, ali me poslije malo razočarao. Prvih sat vremena mi je bilo dosta dobro i onda dolazi onako poprilično straightforward i lame do otkrivanja likova iz igrice. Nažalost od tog trenutka film kao da mijenja koncepciju i postaje super-hero film s dosta neuvjerljivim glumcima što me dosta smori. Na kraju, kraj bude dobar. Ocjena 7/10.

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Tomb Raider (2018)

 

Zaista sam imao niska očekivanja od ovog filma i mislio sam da me ništa ne može iznenaditi. Međutim, film me uspio iznenaditi... bio je dosadan. Pa glavna svrha filmova kao Tomb Raider je da zabave čovjeka, a ovaj film je uspio u tome failat. Pročitao sam da film dosta dobro prati igricu, ali to nije opravdanje da bude toliko plitak. Moglo se to bolje ukomponirati. One zamke nemaju veze s vezom, ona JEDNA zagonetka u filmu da je zelena boja života je presmiješna, a ćale Lare Croft je nevjerojatno glup. Ruku na srce film je mogao ispasti veće smeće, ali ne treba mu za to pljeskat. Mislim da čovjek neće ništa propustiti ako ne pogleda ovaj film, tako da preporuka za preskočiti.

11 godina
protjeran
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

Tomb Raider (2018)

 

Zaista sam imao niska očekivanja od ovog filma i mislio sam da me ništa ne može iznenaditi. Međutim, film me uspio iznenaditi... bio je dosadan. Pa glavna svrha filmova kao Tomb Raider je da zabave čovjeka, a ovaj film je uspio u tome failat. Pročitao sam da film dosta dobro prati igricu, ali to nije opravdanje da bude toliko plitak. Moglo se to bolje ukomponirati. One zamke nemaju veze s vezom, ona JEDNA zagonetka u filmu da je zelena boja života je presmiješna, a ćale Lare Croft je nevjerojatno glup. Ruku na srce film je mogao ispasti veće smeće, ali ne treba mu za to pljeskat. Mislim da čovjek neće ništa propustiti ako ne pogleda ovaj film, tako da preporuka za preskočiti.

 Odigraj igru, pa neke gluposti i nelogičnosti će pasti na mjesto taman dovoljno da film bude zabavan.

Ja sam imao sreće što sam odigrao lani igru, pa mi je film bio čist ok.

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Oh Bože samo ja pišem na ovu temu hhehe

 

Still Alice (2014)

 

Prvo bih napisao zašto sam se odlučio pogledati ovaj film. Imam na max-tvu snimalicu pa mogu gledati sve filmove unazad tjedan dana, a ovaj film je igrao u utorak na hrt-u.

U par crtica ću napisati svoj doživljaj o filmu:

  •  film prikazuje ženu koja ima Alzheimera i njenu borbu s tom bolesti
  •  film je čista drama, bez elemenata ijednog drugog žanra, npr. komedije, kriminalistike, itd...
  •  ima sporu radnju što i priliči žanru
  •  Moore mi je jako dobra i njena uloga je dosta zahtijevna, Baldwin mi se ne sviđa, a Kristen Stewart je puno bolja nego inače
  •  film je dosta težak, zadnja scena probada u srce pogotovo zbog Julianne Moore
  •  generalno mi nedostaje malo više događanja u filmu kako bi bio zanimljiviji

Ocjena: 6/8.

 

Update.

Black Panther (2018)

Jedan od boljih Marvelovih filmova. Sviđa mi se što su spojili afrička plemena i visoku tehnologiju, dobri su efekti i vizualno film djeluje dosta lijepo. Nemam problema s time što su crnci prikazani kao superiornija rasa, barem sam ja tako doživio. Nije mi najbolji Marvelov film kao što neki govore, jer nema neku dubinu kao recimo Logan, ali dobar je za zabavu. Moram napomenuti da mi je u filmu najviše smetao Michael B. Jordan koji djeluje jako usiljeno. To kako on glumi, tako se nitko ne ponaša u stvarnosti. Imam dojam kao da nije pohađao satove glume. 

Ocjena 8/10.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 11:01 (luka998).
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Safety Not Guaranteed http://www.imdb.com/title/tt1862079/?ref_=nv_sr_1

 

Indi sladunjava rubno romanticna dramica.Na oglas cudaka da trazi suputnika za putovanje kroz vrijeme, javlja se novinarski tim koji ga pokusava iskoristiti za pricu.Ocekivano otkriva se pozadina i stvari se kompliciraju.Za mene previse secerovine, a i nisam sklon ovakvim indi filmovim koji su mi atmosferom uvijek nalik jedan drugom.Svak prema nahodjenju

14 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Black Panther (2018)

Ovo da je dobar film pa ovo je jedno od najvecih smeca ove godine 1/10

Samsung S8+
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ne preteruj. nije za oskara ali nije ni smeće. Navedi šta si to dobro pogledao ove godine pa će se isto naći neko i za neki od tvojih favorita dati 1/10. to je stvar ukusa.

Najgori su mi tipovi kao odu u kino da gledaju Deadpoll 2 i očekuju drugi Shawshank. Onda pljuju po filmu po forumima... Valjda im je žao što su platili kartu a nisu pogledali Shawshank po 457 put. Stvarno, ne znam ,šta je u njihovim glavama

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Rampage (2018)

 

Tko je gledao Godzillu, ili Kong Island, ili možda Planet majmuna zna o čemu se u film radi. U filmu je sve već viđeno, isfurano, stvarno ne znam koja je svrha ovog filma. Preporuka za preskočiti.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

Rampage (2018)

 

Tko je gledao Godzillu, ili Kong Island, ili možda Planet majmuna zna o čemu se u film radi. U filmu je sve već viđeno, isfurano, stvarno ne znam koja je svrha ovog filma. Preporuka za preskočiti.

 

 

Pa poanta filma je da bude zabavan i da ga svatko s pol mozga može pratit i pogledat. Po meni je u tome i uspio, isto kao i većina Rockovih filmova. Ja sam ga i gledao sa stajališta da neću pogledat film koji će me ostavit bez daha zbog neke deep priče ili takih stvari.

Nathan Young
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
pasko kaže...

Black Panther (2018)

Ovo da je dobar film pa ovo je jedno od najvecih smeca ove godine 1/10

 Black lifes matter

9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
amadeeeej kaže...
luka998 kaže...

Rampage (2018)

 

Tko je gledao Godzillu, ili Kong Island, ili možda Planet majmuna zna o čemu se u film radi. U filmu je sve već viđeno, isfurano, stvarno ne znam koja je svrha ovog filma. Preporuka za preskočiti.

 

 

Pa poanta filma je da bude zabavan i da ga svatko s pol mozga može pratit i pogledat. Po meni je u tome i uspio, isto kao i većina Rockovih filmova. Ja sam ga i gledao sa stajališta da neću pogledat film koji će me ostavit bez daha zbog neke deep priče ili takih stvari.

Stvar je u tome da film nije ni zabavan kad su sve preuzeli iz drugih filmova.

 

The Matrix (1999)

Inače ne gledam filmove više puta, ali zaželio sam se Matrixa. Što reći, osim zahvaliti se redatelju što nam je ponudio takvo remek djelo. Stvarno moraš imati dobar kliker u glavi da napraviš takav film. Još je svakom glumcu dobro sjela uloga. Svaki put se naježim kod zadnje scene kad Neo vidi agente kao matricu, a Morpheus kaže on je Taj. :) Evo, skoro će proći 20 godina od prikazivanja filma, a ja još nisam gledao ništa slično. 

 

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Room http://www.imdb.com/title/tt3170832/?ref_=fn_al_tt_1

 

Sjecam se da je ovo bilo dosta hvaljeno.Osim drugacijeg pogleda, iz ociju djeteta umjesto zene, koje donekle mastom pokusava razumjeti situaciju u kojoj se nasao, kasnije se prilagoditi ''stvarnom'' svijetu, nista me se nije dojmilo.Do pola je film ''zatocenistvo'', druga polovica nosenje sa novostecenom slobodom.Gluma je korektna, ali mi nema ''snaznih'' trenutaka koji su mi potrebiti u ovakvim filmovima.Film usprkos ''teskoj'' temi i angaziranosti ostavio me ravnodusnim spram likova i dogadjanja.Za mene prosjek, svak prema nahodjenju

10 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Minneyar kaže...

Only the Brave

 

Rijetko se dogodi da mi film od kojeg nista ne ocekujem ovako dobro "sjedne". Iako mi se po tematici cinilo da nije za mene, film je odlican - odlicna gluma, likovi, zanimljiva radnja, prikaz njihovih zivota... Dugo mi se nije dogodilo da sam jos sat vremena nakon pogledanog filma razmisljao o njemu. Velika preporuka 8.5/10

Ja sam o tom filmu razmisljao i vise od sat vremena, par dana mi je bio u glavi. Odlican zbilja vrlo emotivan, snima prema istinim dogadajima. Jako volim ovakve filmove koji prikazuju "obicne" ljude i njihove zivote na realan nacin, totalan odmor od klasik blockbustera. Npr jos jedan takav slican u zadnje je Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

 

Gledao sam dalje:

Tomb Raider - po ocekivanju solidan film https://www.imdb.com/title/tt1365519/

Baywatch - nisam nista drugo pronasao pa iz dosade odlucio to pogledat, za potratiti jedno vecer ok ali sigurno nezasluzuje vecu ocjenu od 5.5:) https://www.imdb.com/title/tt1469304/?ref_=nv_sr_1

 

 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...

Sweet country - 2017 - IMDB 7,2/10

https://www.imdb.com/title/tt6958212/

Izvrsna australska crime/drama o "odbjeglom" Aboridžinu koji u samoobrani ubije bjelca, o lovu na čovjeka i kasnijem suđenju lulovljenoj ovini (koja se zapravo sama predala). Australija i inače obiluje vrsnim naslovima filma, a ovaj se samo pridružio društvu odličnih djela. Poznata filmska imena australskog filma (Bryan Brown, Sam Neil) doprinose kvaliteti i ugođaju. Visoka preporuka za pogledati.

 

 

 

Pridruzujem se preporukama,dobar film.

10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Išli u nedjelju gledat Deadpool 2...

 

Najbolji dio filma je Celine Dion - Ashes.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Stigao trailer za meni najiščekivaniji film godine:

 

In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
7 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Preporučio bi dva malo manje poznata filma. 

Unsane (2018) - psihološki triler, za zamisliti se

Terminal (2018) - ispred ovog filma da piše Quentin Tarantino uopće me ne bi iznenadilo, te bi bio znatno poznatiji. Fantastična Margot Robbie

15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A Quiet Place https://www.imdb.com/title/tt6644200/?ref_=nv_sr_1

 

Prilikom gledanja je potrebito smanjiti razum na minimum, jer film nije ''dosljedan postavljenim pravilima'' i obiluje razumskim ''glupostima''.Takodjer volio bi da ne zavrsi tipicnom ''ahilovom petom''.

No razum postrani, filmski cist pristojno djelce.Napetost solidna (ok manje u ovakvom filmu bi bilo vise, da nisu sasvim razotkrita cudovista), igra sa zvukom ok, efekti ok, trajanje taman kratko.

Slobodno bacite oko u visku vremena 

15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ja sam ga isto danas pogledao i bas mi je lijepo lego.

Od mene preporuka.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
luka998 kaže...

Ready Player One (2018)

 

Film je u početku dosta obećavao, ali me poslije malo razočarao. Prvih sat vremena mi je bilo dosta dobro i onda dolazi onako poprilično straightforward i lame do otkrivanja likova iz igrice. Nažalost od tog trenutka film kao da mijenja koncepciju i postaje super-hero film s dosta neuvjerljivim glumcima što me dosta smori. Na kraju, kraj bude dobar. Ocjena 7/10.

Ako već nisi, pročitaj knjigu, neusporedivo je bolja od filma.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice