GTX 1080 TI- ponuda

poruka: 6
|
čitano: 1.299
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
GTX 1080 TI- ponuda

Pozz, imam ponudu od jednog slovenaca pa tko je zainteresiran nek se javi.

 

Trebao sam od njega prije tjedan dana kupit Zotac Mini GTX 1080 Ti no prodal ju je pa mi je rekao da njegov kolega ima par kartica za prodat i da ce mi javit.

 

Jedna je nova(armor) po cijeni od 550 eura dok su ove ostale rabljene koristene za mining cca. 4-5 mjeseci i njihova cijena je 480 eura.

 

Garanciju imaju u mindfactory.de(od tamo sam prije kupovao i nije nikakav fejk shop).

 

Rekao je da ce doc u hrvatsku posto je iz ljubljane no samo ako se uzimaju tri grafe, znaci ja i jos 2 kupca. Moj frend je zainteresiran tako da nam fali jos jedan tip.

 

Frend i ja bi uzimali ove rabljene(svejedno koja marka), ko je zainteresiran nek se javi tu a onaj ko oce vidit racun nek se javi u box.

 

 
 
 
 
 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
GTX 1080 TI- ponuda

Mene interesira, samo trebam prodat ovu 1070Ti do onda, bitno mi je samo da nije referentna.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2018 18:23 (8ax).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 1080 TI- ponuda
8ax kaže...

Mene interesira, samo trebam prodat ovu 1070Ti do onda, bitno mi je samo da nije referentna.

 a gle ja sam mislil to rijesit prije nove godine, imas kupca vec za 1070Ti.

14 godina
neaktivan
offline
GTX 1080 TI- ponuda

Ma ja sam isto definitivno mislio sve to riješit prije nove godine, trebalo bi ovo otić za par dana s obzirom da (mislim da) sam korektnu cijenu stavio.

Daj samo pogledaj pošto su samo slike kutija, jesu sve referentne osim ove Armor? Pošto imam sad 1070Ti Armor nisam siguran dal bi isti cooling solution bio jednako zadovoljavajuć na 1080Ti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
GTX 1080 TI- ponuda

Sad mi je javio da su sve rabljene referentne, znaci samo ta armor ima ima custom coolere

 

Pogledaj si na netu za tu armor 1080 ti, kolko sam ja vidio u Ghost Recon Wildlands,Fan Locked at 80% temp max 76c

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.12.2018 19:10 (karlo125).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 1080 TI- ponuda
karlo125 kaže...

Sad mi je javio da su sve rabljene referentne, znaci samo ta armor ima ima custom coolere

 

Pogledaj si na netu za tu armor 1080 ti, kolko sam ja vidio u Ghost Recon Wildlands,Fan Locked at 80% temp max 76c

 Ma previše mi je to malo za flagship karticu, ova nejde iznad 50-60%/70°C s tim coolerom. Ništa onda od mene ali vjerovatno će se netko već javit.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice