Vodič za odabir grafičke kartice izdvojena tema

poruka: 40.758
|
čitano: 5.671.838
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Kobajagi kaže...
forumaš kaže...

Tipčno za Balkanca je Golf ili eventualno Pasat s za sina BMW...sve ostalo je manje tipično 😂

 Ispadaš smiješan, Golf, Passat i Bmw nemaju nikakve veze s balkanom, jednostavno su statistički u svijetu bili ili najprodavaniji u svojoj klasi ili najpoželjniji, no evo malo za promjenu možeš reći da je to sad Toyota!
https://www.jutarnji.hr/autoklub/aktualno/golfa-nema-nigdje-a-toyota-caruje-ovo-su-bili-najprodavaniji-auti-na-svijetu-2022-godine-15335798

 Nemaju veze sa Balkanom ali imaju sa Balkancima. Zna se kaj vrijedi, Golf, Intel i Nvidija, nema tu lijevo/desno i crveno :D

14 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
forumaš kaže...

Pratim sve manje, ali koliko sam pratio, nova AMD serija grafičkih kartica cilja samo nižu i srednju klasu....tak da nvidijaši ni nemaju više nikakvu konkurenciju tamo gdje se mjeri dužina _urca.

Nadam se da će nvidija još dignut cijene 

Za cijene ne brini, svaku generaciju dižu jer jednostavno mogu.

AMD je uspio sjebati bahatluk Intela, nadam se da budu jednog dana i Nvidiju.

16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Zaboravio si i HDZ 

15 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
picajzla0707 kaže...
toxic kaže...

Mislim da znam razlog zasto vise ne posjecujem ovaj forum.

Sretno.

 nisi ih valjda ozbiljno shvatio?

 ko ne bi bio nervozan ako ga gpu zaebae

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
14 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
R3nchi kaže...

Naravno da  sam poslo s podsmjehom.. 

A to je upuceno vama fanboyevima AMD..  Tako dobra uber kul firma GPU da ih "CEO SVET" kupuje...

Il to samo neki fanboy balkanci furaju tu pricu??  Neda mi se 2123321342x pisat kako  sam imo mozda 1:1 intel vs amd proceve ( a mozda cak i vise amd )

te da su mi grafe bile 90% ATi /Amd..A prva grafa mi je bila voodo 1 grafa.. Od tada sve grafe su bile ati , sve do 2016g i prve geforce 1060 6gb.. KOja je vozila pun qurac.. Mislim da sam ju cca 3g imo..

A polovnu ju ubo..  ti ako masturbiras na +10/20 fps (koje me bas zanima dal vidis bez fps brojaca) dok ti se yaya iovako znoje od silne topline koja tvoja ljubljena 7900xt izbacuje,kudos to you... ja imam vise od 16g i nisam djevac pa me ne vesele znojna yaya dok gejmam..

Mogu mislit srece sad kad uiprzi 30c a ti za kompom saunas.. 

I jos jedna stvar. Koji je to uber ,Model koji ti imas 7900xt? koliko vidim u de asrock je 770e.. A sve ispod toga je upitno..

ja sam htio dat nakon 7900xt AMD jos jednu priliku, al kad sam vido da izbacuju rebrandirane 6xxx serije i govnjivom potrosnjom..Jebb te se vi i vas GPU odjel.. 

 

p.S. I ovo o MSI pa da oni su sigurno debili sto maltene odustaju od amd grafa isto ko sto EVGa nakon rastanka s koznatim nije ni pomisljala prec na amd.. 

Al valjda tu neki BUG forum doktori znaju bolje od njih..

Šta reći nego, sitna dušo. Znači pogledaj šta i kako pišeš. Jadan si na svoju sliku i priliku, možda nemaš 16 godina, ali tako pišeš i tako se izražavaš.

Iskreno mi te je žao, ali kad bolje ne znaš ne mogu ti pomoći (ne vezano uz AMD, nego opću kulturu i izražavanje).

Ni na jedan moj post nisi konkretno odgovorio, nešto pobio sa nekim dokazom, nego utaman nekulturno verbaliziraš svoje mentalne proljeve na ovom forumu i ovoj temi.

Pišeš gluposti koje nemaš ni sa čime potkrepiti, osim sa svojom velebnom "pameti".

Svu sreću ti želim i ne namjeravam se više spuštati na tvoj nivo komunikacije, jer nema potrebe, sve si napisao. Pametnom dosta.

14 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Od tebe mi je to samo kompliment .
Master of disaster
Ajd sad lijepo upali klimu na 16c i odi se gejmati .Sine.
R33mba#2892
Moj PC  
0 4 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
R3nchi kaže

A polovnu ju ubo..  ti ako masturbiras na +10/20 fps (koje me bas zanima dal vidis bez fps brojaca) dok ti se yaya iovako znoje od silne topline koja tvoja ljubljena 7900xt izbacuje,kudos to you... ja imam vise od 16g i nisam djevac pa me ne vesele znojna yaya dok gejmam..

Mogu mislit srece sad kad uiprzi 30c a ti za kompom saunas.. 

 

Ne razumijem ovo tvoje podbadanje na njegovu RX7900XT po pitanju potrošnje, to je kartica u rangu RTX4070Ti Super a ta ista RTX4070Ti Super troši cijelih 15w manje u gamingu.
Dakle da si išao na jaču karticu od te RTX4070 što imaš i ti bi imao znojavo međunožje ili Nvidine kartice ipak izbacuju hladni zrak tokom gaminga?

16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
dery kaže...
picajzla0707 kaže...
toxic kaže...

Mislim da znam razlog zasto vise ne posjecujem ovaj forum.

Sretno.

 nisi ih valjda ozbiljno shvatio?

 ko ne bi bio nervozan ako ga gpu zaebae

Misliš zbog Coil Whinea ? Istog onog kojeg sam imao i na rtx3070 i rtx 3080? 

Jedina razlika je sto mi se ovdje Coil whine pojavio nakon promjene konfiguracije.

Danas vise od 50% grafickih kartica dolazi s Coil whineom, kod nekih se to ne cuje toliko kod nekih se cuje.

 

Sto se tice perfomansi 7900xt i temperatura onda ne idu iznad 70 stupnjeva a cijela konfa mi je brutalno tiha.

Zasto bih kupio rtx 4070ti super kada mi je ova bolja? RT ne koristim ionako...

 

Jedina igra u kojoj mogu reci da sam vidio razliku izmedu upscalera je bio Robocop gdje mogu da je FSR bio implementiran ocajno no s druge strane kada sam prebacio na intelov Xess nisam vidio razliku izmedu DLS-a i Xessa, dal je to to igre ili do neceg nije me briga.

 

Nisam nervozan vec eto zelis nesto podijelit s ekipom pa ako netko slucajno ima isti problem da ga proba rijestiti kako sam ja rijesio i eto nakon hrpu vremena vidim da opet slicna ili ista ekipa radi nekakve flejm warove koji su za djecu od 12 godina...

 

Uglavnom ove sarkazme, podbadanja i slicno vise ne toleriram ili razgovaraj normalno ili nemoj uopce.

PS. Eto jutros instalirao ponovo HP Gaming HUB i RGB mi radi normalno. Doduse imam skroz novu platformu. 

 

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Coil Whine hoće i zbog napajanja da cvrči

16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Wiz3m4n kaže...

Coil Whine hoće i zbog napajanja da cvrči

Yep to sam skuzio kad sam promijenio PSU.

Naime s starim napajanjem meni 7900xt nije cvrcala uopce..

Zanimljivo je naime iduce.

RTX 3080 koja i vuce par W vise od 7900xt je cvrcala.

 

Uglavnom boli me dzon. Bez toga se ocito ne moze bar u mojem slucaju.

 

Bnet: mNik987#2148
9 mjeseci
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

 

Ne razumijem ovo tvoje podbadanje na njegovu RX7900XT po pitanju potrošnje, to je kartica u rangu RTX4070Ti Super a ta ista RTX4070Ti Super troši cijelih 15w manje u gamingu.
Dakle da si išao na jaču karticu od te RTX4070 što imaš i ti bi imao znojavo međunožje ili Nvidine kartice ipak izbacuju hladni zrak tokom gaminga?

Ma daj pusti lika vidiš da ne vrijedi, treba mu dat dvije tacne i da trči samo, jer ni za što drugo ni nije, ne znam ni kako radi to što radi kada mu matematika ne ide, a fiziku je izgleda padao kao kruška.

I uvijek uspoređuje slabije grafe od Nvidije i jače od Amd-a pa onda iznosi neke činjenice koje veze s vezom nemaju. Ugl. on je onaj tipični "stručljak" koji kupi nešto jer su i drugi kupili pa i on kupi da se vidi da ima. Tako je bilo i za mining ludilo i za sve drugo pa je tu na forum dolazio plakat i kmečat.

 

HrDsHL
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.5.2024 15:51 (Matan223).
14 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
evincar kaže...
forumaš kaže...

Pratim sve manje, ali koliko sam pratio, nova AMD serija grafičkih kartica cilja samo nižu i srednju klasu....tak da nvidijaši ni nemaju više nikakvu konkurenciju tamo gdje se mjeri dužina _urca.

Nadam se da će nvidija još dignut cijene 

Za cijene ne brini, svaku generaciju dižu jer jednostavno mogu.

AMD je uspio sjebati bahatluk Intela, nadam se da budu jednog dana i Nvidiju.

 Da dam na mjestu kožnatog testirao bi tržište fanova.

1. Cyberpunk path tracing 2.0

2. Frejmgen max samo za rtx 5XXX

3. RTX 5090 super 2599 eura

 

3 godine
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
forumaš kaže...
evincar kaže...
forumaš kaže...

Pratim sve manje, ali koliko sam pratio, nova AMD serija grafičkih kartica cilja samo nižu i srednju klasu....tak da nvidijaši ni nemaju više nikakvu konkurenciju tamo gdje se mjeri dužina _urca.

Nadam se da će nvidija još dignut cijene 

Za cijene ne brini, svaku generaciju dižu jer jednostavno mogu.

AMD je uspio sjebati bahatluk Intela, nadam se da budu jednog dana i Nvidiju.

 Da dam na mjestu kožnatog testirao bi tržište fanova.

1. Cyberpunk path tracing 2.0

2. Frejmgen max samo za rtx 5XXX

3. RTX 5090 super 2599 eura

 

 Povecanje cijena auto doslovno prati cijenu grafickih kartica cca 150%
1080ti vs 4090 8 godina razlike i 300% vece perfomanse, pa tko to nebi kupio

10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
forumaš kaže...
evincar kaže...
forumaš kaže...

Pratim sve manje, ali koliko sam pratio, nova AMD serija grafičkih kartica cilja samo nižu i srednju klasu....tak da nvidijaši ni nemaju više nikakvu konkurenciju tamo gdje se mjeri dužina _urca.

Nadam se da će nvidija još dignut cijene 

Za cijene ne brini, svaku generaciju dižu jer jednostavno mogu.

AMD je uspio sjebati bahatluk Intela, nadam se da budu jednog dana i Nvidiju.

 Da dam na mjestu kožnatog testirao bi tržište fanova.

1. Cyberpunk path tracing 2.0

2. Frejmgen max samo za rtx 5XXX

3. RTX 5090 super 2599 eura

 

 I onda dodjem ja sa 1660ti koja mi je jos uvijek dovoljna i daje FPSa bas onoliko koliko mi treba  Vjerovatno je budem mjenjao kad budem stavio i novi proc, znaci sljedeca generacija intela/amda (ovisi tko bude bolji)... 

8 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
hahhaajaads kaže...
forumaš kaže...
evincar kaže...
forumaš kaže...

Pratim sve manje, ali koliko sam pratio, nova AMD serija grafičkih kartica cilja samo nižu i srednju klasu....tak da nvidijaši ni nemaju više nikakvu konkurenciju tamo gdje se mjeri dužina _urca.

Nadam se da će nvidija još dignut cijene 

Za cijene ne brini, svaku generaciju dižu jer jednostavno mogu.

AMD je uspio sjebati bahatluk Intela, nadam se da budu jednog dana i Nvidiju.

 Da dam na mjestu kožnatog testirao bi tržište fanova.

1. Cyberpunk path tracing 2.0

2. Frejmgen max samo za rtx 5XXX

3. RTX 5090 super 2599 eura

 

 I onda dodjem ja sa 1660ti koja mi je jos uvijek dovoljna i daje FPSa bas onoliko koliko mi treba  Vjerovatno je budem mjenjao kad budem stavio i novi proc, znaci sljedeca generacija intela/amda (ovisi tko bude bolji)... 

 a cuj, svaki pravi gamer pokrene igru, i odmah 2 mozdana i 1 srcani kad vidi da mu igra radi u "bijednih" 90fps na high postavkama. odmah 3-4 sata gleda jutube da vidi kako podesiti postavke, sto moze staviti na medium, onda ima 94fps....

 

naravno, odmah omiljena trgovina da vidi cijene novih, paralelno njuskalo da vidi za koliko svoju moze utopiti, neizostavna "halo bing" komunikacija s poznatima, mozda netko bas treba takvu.....

 

3 ili 4 dan se malo osvjesti, dodje sebi, i shvati a) igra odlicno radi i na njegovoj kartici, i 90fps je savrseno glatko, i b) igra je u osnovi smece, i uopce je nece igrati, pa mu ni ne treba bolja kartica.....

 

i tako do slijece igre, onda sve ispocetka :)

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Damir22 kaže...
hahhaajaads kaže...
forumaš kaže...
evincar kaže...
forumaš kaže...

Pratim sve manje, ali koliko sam pratio, nova AMD serija grafičkih kartica cilja samo nižu i srednju klasu....tak da nvidijaši ni nemaju više nikakvu konkurenciju tamo gdje se mjeri dužina _urca.

Nadam se da će nvidija još dignut cijene 

Za cijene ne brini, svaku generaciju dižu jer jednostavno mogu.

AMD je uspio sjebati bahatluk Intela, nadam se da budu jednog dana i Nvidiju.

 Da dam na mjestu kožnatog testirao bi tržište fanova.

1. Cyberpunk path tracing 2.0

2. Frejmgen max samo za rtx 5XXX

3. RTX 5090 super 2599 eura

 

 I onda dodjem ja sa 1660ti koja mi je jos uvijek dovoljna i daje FPSa bas onoliko koliko mi treba  Vjerovatno je budem mjenjao kad budem stavio i novi proc, znaci sljedeca generacija intela/amda (ovisi tko bude bolji)... 

 a cuj, svaki pravi gamer pokrene igru, i odmah 2 mozdana i 1 srcani kad vidi da mu igra radi u "bijednih" 90fps na high postavkama. odmah 3-4 sata gleda jutube da vidi kako podesiti postavke, sto moze staviti na medium, onda ima 94fps....

 

naravno, odmah omiljena trgovina da vidi cijene novih, paralelno njuskalo da vidi za koliko svoju moze utopiti, neizostavna "halo bing" komunikacija s poznatima, mozda netko bas treba takvu.....

 

3 ili 4 dan se malo osvjesti, dodje sebi, i shvati a) igra odlicno radi i na njegovoj kartici, i 90fps je savrseno glatko, i b) igra je u osnovi smece, i uopce je nece igrati, pa mu ni ne treba bolja kartica.....

 

i tako do slijece igre, onda sve ispocetka :)

 Sva sreca pa sam ja jedan od onih koji ne voli igrat na high postavkama, osim ak se radi o racing igri ili tipa ets2, ali tu tak i tak imam i vise od tih 90 fpsa na tim postavkama. Za sad mi jedino stuca BF2042 (kojeg sam doduse i prestal igrat jer opet nemrem igrat redacted a neda mi se izlazit/ulazit na 30 servera da ga dobijem) koji je na 110-120 fpsa, sve ostale igre koje igram idu prek toga... Zato ja obozavam 1080p rezu, meni taman a ne moram mjenjat komponente svake god dana.

16 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Kod 1080p ako hočeš da nešto izgleda lijepo moraš mu dati barem nekakvu dozu AA i nekih medium/high detalja a AA pojede dosta performansi....kod 4k je rezolucija ta koja diktira više manje sve, AA je manje bitan, izgleda lijepo i bez njega ili pak sa minimalnim dozama,te  i na medium postavkama idojam je dobar, no sve pada u vodu ako se ganja high rr u 4k, čitaj 120 pa na više....onda nema pomoći nego posegnuti u žep.....tako da sve ima svoje pluseve i minuse. Zbog sveg navedenog 2k je nekakva zlatna sredina, pa je ljudi najviše biraju.

 

 

 

Zaboravih napomenut važnost cpu-a kod 1080p je poželjno da bude novije generacije i skuplji, kod 4k se da izvući i sa solidnom i5com, da ne kažem i i3 12gen pa na više 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2024 22:04 (Wiz3m4n).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Wiz3m4n kaže...

Kod 1080p ako hočeš da nešto izgleda lijepo moraš mu dati barem nekakvu dozu AA i nekih medium/high detalja a AA pojede dosta performansi....kod 4k je rezolucija ta koja diktira više manje sve, AA je manje bitan, izgleda lijepo i bez njega ili pak sa minimalnim dozama,te  i na medium postavkama idojam je dobar, no sve pada u vodu ako se ganja high rr u 4k, čitaj 120 pa na više....onda nema pomoći nego posegnuti u žep.....tako da sve ima svoje pluseve i minuse. Zbog sveg navedenog 2k je nekakva zlatna sredina, pa je ljudi najviše biraju.

 

 

 Sve igram na 4k i 144hza, naravno nikada pravi 4K jer se koristi FSR osim npr. nešto starija kao sada Fallout 4 koji nema fsr. Popune se bez problema 144 hza uz freesync i po želji AFMF naravno ne max detalji nego high i za sada još ni jednom medium.

Nije 4K 144hz više neki bauk. U dosta igara više je CPU kočnica negi GPU uz ove upscale tehnike.

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2024 22:04 (forumaš).
16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Svojevremeno sam koristio i3 12100f sa rtx 3080ti, nakon toga ubacio Ryzena 7600x te samo u rijetkim naslovima primjetio nešto fluidnije iskustvo, nije me nešto sputavao da budem iskren

11 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Stevo je danas taman izbacio video vezano za CPU i 4K

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

I dalje neznačajne razlike posebice ako se uzme da je ubacio u test Ryzen 3600 i Ryzen 7800x3d 

dobro da nije 1600x stavio, moglo je i tako

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

pa to je cijela poanta videa, da se vidi razlika uz slabiji/stariji cpu i best gaming cpu na 4K
i daleko je ono od "neznačajnih razlika" 

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.5.2024 11:35 (ibme74).
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Wiz3m4n kaže...

Kod 1080p ako hočeš da nešto izgleda lijepo moraš mu dati barem nekakvu dozu AA i nekih medium/high detalja a AA pojede dosta performansi....kod 4k je rezolucija ta koja diktira više manje sve, AA je manje bitan, izgleda lijepo i bez njega ili pak sa minimalnim dozama,te  i na medium postavkama idojam je dobar, no sve pada u vodu ako se ganja high rr u 4k, čitaj 120 pa na više....onda nema pomoći nego posegnuti u žep.....tako da sve ima svoje pluseve i minuse. Zbog sveg navedenog 2k je nekakva zlatna sredina, pa je ljudi najviše biraju.

 

 

 

Zaboravih napomenut važnost cpu-a kod 1080p je poželjno da bude novije generacije i skuplji, kod 4k se da izvući i sa solidnom i5com, da ne kažem i i3 12gen pa na više 

 

 

Nije mi do izgleda, bitno mi je tipa u FPS AAA da imam sto vise fpsa i da lakse skuzim neprijatelja a za takve stvari ce ti vece postavke samo odmoc a ne pomoc. A 1080p definitivno voli dobar proc + malo tjuniran ram, ali bar ne moras davat svake god-dvije 1000-1500€ za novu grafu kao na 4k rezi, ovak uzmes proc od 200-300€ i grafu od 200-300€ i uzivas godinama sa velikim FPSom..

3 godine
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

pa to je cijena poanta videa, da se vidi razlika na uz slabiji/stariji cpu i best gaming cpu na 4K
i daleko je ono od "neznačajnih razlika" 

 Razlika je paprena s 4090, iako nebi bila da je stavio neku prosjecnu karticu tipa 4070ti U videu je samo pokazano koliko AMD brzo stari

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.5.2024 22:56 (Boris grozni).
15 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
hahhaajaads kaže 

Nije mi do izgleda, bitno mi je tipa u FPS AAA da imam sto vise fpsa i da lakse skuzim neprijatelja a za takve stvari ce ti vece postavke samo odmoc a ne pomoc. A 1080p definitivno voli dobar proc + malo tjuniran ram, ali bar ne moras davat svake god-dvije 1000-1500€ za novu grafu kao na 4k rezi, ovak uzmes proc od 200-300€ i grafu od 200-300€ i uzivas godinama sa velikim FPSom..

 Mnogi prije tebe pa i ja smo tako uživali kao i ti i sad ali više nema šanse da se vratimo na takve postavke sa 1080p. Lijepo je živjeti tako i uživaj dok ne znaš kako je sa novom jakom grafom i monitorom. Vjeruj izgleda kao daje netko upalio svjetlo.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
8 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

unazad par godina kako sam ponovo poceo slagati, pratiti cijene i sl, nikad se nisam bolje i jeftinije naigrao nego kad sam imao ryzen 2200g......

 

900p, low ili medium, i udri....

 

cim sam napravio upgrade na rx580.... ode sve u tri krasne

pandorina kutija otvorena....nema nazad, trenutno igram horizon, 130fps, i cim padne ispod 120....e, a posto je ono 4080, jel sta pojeftinila..... :)

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Dery je dobro rekao na žalost 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Damir22 kaže...

unazad par godina kako sam ponovo poceo slagati, pratiti cijene i sl, nikad se nisam bolje i jeftinije naigrao nego kad sam imao ryzen 2200g......

 

900p, low ili medium, i udri....

 

cim sam napravio upgrade na rx580.... ode sve u tri krasne

pandorina kutija otvorena....nema nazad, trenutno igram horizon, 130fps, i cim padne ispod 120....e, a posto je ono 4080, jel sta pojeftinila..... :)

 Nije samo stvar u odzivu hz i fps več detaljima oštrini jasnoči slike bojama ma sve. Isprobao sam igrati na tv u 4K i ne mogah se odlijepiti od divote iako imam solidan monitor na 1440p.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
8 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Najveći pomak (barem meni) je prelazak s IPS na VA panel.

 

I točno znam kaj budete rekli, i gledao samo UFO test (i one ostale) preko sat vremena na 165 Hz, i opet je VA sto puta bolji jer nema backlight bleed (odnosno ima, ali skoro nevidljiv).

 

Ratna sjekira je službeno otkopana 

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Največi pomak uz brzinu odziva je i rezolucija i to je ono šta se najviše primjeti. 

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice