Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.431
|
čitano: 609.797
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch

Centar tehnike, 15% na Mario igre do kraja mjeseca.
*It's something*

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.6.2023 17:47 (kratos091).
Moj PC  
2 0 hvala 2
4 godine
offline
Nintendo Switch

Rustler (Grand Theft Horse) je još 2 dana na akciji, 2,99 E sniženo s nekih 20-30 E, mora vrijediti tih novaca.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nintendo Switch

Jedna od SNES igara za koje sam najvise zalio sto ih nisam imao priliku odigrat na SNESu u devedesetima.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nintendo Switch

Danas nisam stigao gledat ovaj Direct i naravno ispao fantastican.

Mario Bros Wonder izgleda apsolutno fenomenalno.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nintendo Switch

Slažem se, novi 2D Mario izgleda predivno, bilo je i vrijeme da se napokon malo promjeni gledajući koliko dugo 2d Mario izgleda isto. 

LP
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nintendo Switch

Super Mario Bros Wonder i Mario RPG mi djeluju fenomenalno i te dvije cu kupit sigurno.

Ljep zavrsetak Nintendo Switch generacije.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Nintendo Switch
MEGATAMA kaže...

Super Mario Bros Wonder i Mario RPG mi djeluju fenomenalno i te dvije cu kupit sigurno.

Ljep zavrsetak Nintendo Switch generacije.....

 Ovo je dosta snažan komentar gledajući na zadnju rečenicu. Smatraš da je došlo vrijeme za novu konzolu? 

Senior IT Consultant
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Izgleda fora, ali nekako bi me neki novi Wario Land više obradovao...
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nintendo Switch
GreenDevil kaže...
MEGATAMA kaže...

Super Mario Bros Wonder i Mario RPG mi djeluju fenomenalno i te dvije cu kupit sigurno.

Ljep zavrsetak Nintendo Switch generacije.....

 Ovo je dosta snažan komentar gledajući na zadnju rečenicu. Smatraš da je došlo vrijeme za novu konzolu? 

 Ocekujem najavu nove Nintendove konzole na ovom Gamescomu a izlazak iduce godine.

14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Nekako mi Gamescom nije neki event za nešto tako veliko. Prije da će Nintendo samo odjednom najaviti na svojim kanalima kad god nova konzola bude spremna.

Uostalom, na nintendo directu su i dalje najavljivane igre za 2024. godinu. Sumnjam baš da će nova konzola tako brzo.
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Evo napokon sam kupio NS, za sad imam samo Mario kart, pa možete mi preporučiti par Mario igara koje mogu igrati u local co-op ako uopce ima takvih, i neke igre koje su dobre za move kontroler tipa ona Sports
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nintendo Switch
zaki23 kaže...
Evo napokon sam kupio NS, za sad imam samo Mario kart, pa možete mi preporučiti par Mario igara koje mogu igrati u local co-op ako uopce ima takvih, i neke igre koje su dobre za move kontroler tipa ona Sports

Odlične couch co-op igrice:

Super Mario Party
Super Smash Bros

Mario Tennis Aces

It Takes Two (nije Mario igra, no velika preporuka)

 

Movement:

Switch Sports nemoj gledati. Igra je koma, neusporedivo lošija od kultnog Wii Sportsa.

Super Mario Party i Tennis koriste pokrete jako puno.

Imaš i 1-2-Switch, no pre skupo je za ono što nudi.

Arms
Ring Fit Adventure

 

No praktički svaka ofišl Nintendo igra koristi gyro movement za nešto. Po meni je Splatoon jedna od boljih "pucačina", samo zbog odličnog gyro aiminga.

The planet broke before the Guard did!
12 godina
offline
Re: Nintendo Switch
antimadridista kaže...
Nekako mi Gamescom nije neki event za nešto tako veliko. Prije da će Nintendo samo odjednom najaviti na svojim kanalima kad god nova konzola bude spremna.

Uostalom, na nintendo directu su i dalje najavljivane igre za 2024. godinu. Sumnjam baš da će nova konzola tako brzo.

 Baš sam poslije predstavljanja ovih igara išao gledati kanale koji se bave Nintendom, i izgleda da su skoro svi do sada bili uvjereni da nam za koji mjesec stiže novi Switch, ali više nisu tako sigurni..

Ja sam jedan koji je odustao od kupovine Switcha, jer sam vidio dosta informacija da bi mogao doći novi.... E, sad više ne znam

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 mjeseci
neaktivan
offline
Nintendo Switch
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.6.2023 17:52 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Nintendo uopće nije trebao najaviti ovu igru

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nintendo Switch
CyberDemonVZ kaže...
antimadridista kaže...
Nekako mi Gamescom nije neki event za nešto tako veliko. Prije da će Nintendo samo odjednom najaviti na svojim kanalima kad god nova konzola bude spremna.

Uostalom, na nintendo directu su i dalje najavljivane igre za 2024. godinu. Sumnjam baš da će nova konzola tako brzo.

 Baš sam poslije predstavljanja ovih igara išao gledati kanale koji se bave Nintendom, i izgleda da su skoro svi do sada bili uvjereni da nam za koji mjesec stiže novi Switch, ali više nisu tako sigurni..

Ja sam jedan koji je odustao od kupovine Switcha, jer sam vidio dosta informacija da bi mogao doći novi.... E, sad više ne znam

Doci ce konzola "brzo" posto je Nintendo savjetovao Ubisoftu da ne izbacuju Mario Rabbids 2 za NS vec da cekaju novu konzolu.

Ne bi im to savjetovali da se radilo o cekanju od godinu dvije,vjerovatno su u pitanju mjeseci.

12 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
MEGATAMA kaže...
CyberDemonVZ kaže...
antimadridista kaže...
Nekako mi Gamescom nije neki event za nešto tako veliko. Prije da će Nintendo samo odjednom najaviti na svojim kanalima kad god nova konzola bude spremna.

Uostalom, na nintendo directu su i dalje najavljivane igre za 2024. godinu. Sumnjam baš da će nova konzola tako brzo.

 Baš sam poslije predstavljanja ovih igara išao gledati kanale koji se bave Nintendom, i izgleda da su skoro svi do sada bili uvjereni da nam za koji mjesec stiže novi Switch, ali više nisu tako sigurni..

Ja sam jedan koji je odustao od kupovine Switcha, jer sam vidio dosta informacija da bi mogao doći novi.... E, sad više ne znam

Doci ce konzola "brzo" posto je Nintendo savjetovao Ubisoftu da ne izbacuju Mario Rabbids 2 za NS vec da cekaju novu konzolu.

Ne bi im to savjetovali da se radilo o cekanju od godinu dvije,vjerovatno su u pitanju mjeseci.

 Nintendo je prošle godine izjavio da je Nintendo Switch na pola puta svog životnog vijeka. Moje mišljenje je da će nova konzola izaći krajem 2024. ili 2025.

 

https://www.nintendolife.com/news/2022/02/nintendo-president-reiterates-that-switch-is-just-in-the-middle-of-its-lifecycle

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2023 19:00 (Spellcaster).
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
MEGATAMA kaže...
CyberDemonVZ kaže...
antimadridista kaže...
Nekako mi Gamescom nije neki event za nešto tako veliko. Prije da će Nintendo samo odjednom najaviti na svojim kanalima kad god nova konzola bude spremna.

Uostalom, na nintendo directu su i dalje najavljivane igre za 2024. godinu. Sumnjam baš da će nova konzola tako brzo.

 Baš sam poslije predstavljanja ovih igara išao gledati kanale koji se bave Nintendom, i izgleda da su skoro svi do sada bili uvjereni da nam za koji mjesec stiže novi Switch, ali više nisu tako sigurni..

Ja sam jedan koji je odustao od kupovine Switcha, jer sam vidio dosta informacija da bi mogao doći novi.... E, sad više ne znam

Doci ce konzola "brzo" posto je Nintendo savjetovao Ubisoftu da ne izbacuju Mario Rabbids 2 za NS vec da cekaju novu konzolu.

Ne bi im to savjetovali da se radilo o cekanju od godinu dvije,vjerovatno su u pitanju mjeseci.

 A što je s drugim igrama koje su najavljene prije par dana i dolaze tek u 2024. godini? Uhvatio si se tog Mario Rabbids ko da je neka ogromna igra. Nekako ne vjerujem u tu vijest.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2023 19:03 (antimadridista).
11 godina
offline
Re: Nintendo Switch
antimadridista kaže...
MEGATAMA kaže...
CyberDemonVZ kaže...
antimadridista kaže...
Nekako mi Gamescom nije neki event za nešto tako veliko. Prije da će Nintendo samo odjednom najaviti na svojim kanalima kad god nova konzola bude spremna.

Uostalom, na nintendo directu su i dalje najavljivane igre za 2024. godinu. Sumnjam baš da će nova konzola tako brzo.

 Baš sam poslije predstavljanja ovih igara išao gledati kanale koji se bave Nintendom, i izgleda da su skoro svi do sada bili uvjereni da nam za koji mjesec stiže novi Switch, ali više nisu tako sigurni..

Ja sam jedan koji je odustao od kupovine Switcha, jer sam vidio dosta informacija da bi mogao doći novi.... E, sad više ne znam

Doci ce konzola "brzo" posto je Nintendo savjetovao Ubisoftu da ne izbacuju Mario Rabbids 2 za NS vec da cekaju novu konzolu.

Ne bi im to savjetovali da se radilo o cekanju od godinu dvije,vjerovatno su u pitanju mjeseci.

 A što je s drugim igrama koje su najavljene prije par dana i dolaze tek u 2024. godini? Uhvatio si se tog Mario Rabbids ko da je neka ogromna igra. Nekako ne vjerujem u tu vijest.

Pa to su izjavili iz Ubisofta tako da ne moze bit "stvarnija"

Nove igre dolaze i za Ps4 te Xone a nasljednici su izasle prije skoro 3 godine.

 

12 mjeseci
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Sony je za akviziciju Bungieja tvrdio da je Nintendo njihov konkurent, a sada tvrdi da nije njihov konkurent.

 

Sony said Nintendo is thier competition when they acquired Bungie in a presentation for CMA Which contradicts claims Nintendo is not thier competition.

 

https://twitter.com/HazzadorGamin/status/1673750036289822721

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.6.2023 20:05 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
MEGATAMA kaže...

Pa to su izjavili iz Ubisofta tako da ne moze bit "stvarnija"

Nove igre dolaze i za Ps4 te Xone a nasljednici su izasle prije skoro 3 godine.

 

 

To su izjavili u smisli da im je zato loša prodaja što su izbacili dvije mario + rabbids igre u jednoj generaciji, a ne zato što novi izlazi uskoro.

I da ih je Nintendo upozorio da će im tako ispasti prodaja i da bolje da pričekaju. Takve igre ionako ne zastarjevaju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Pa ja bi rekao da je loša jer ljudi znaju da ce prije ili kasnije biti popust, kao sto je bio za prvu. Zasto dati 50-60, kad znas da ce za par mjeseci biti po 30.
Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
kratos091 kaže...
Pa ja bi rekao da je loša jer ljudi znaju da ce prije ili kasnije biti popust, kao sto je bio za prvu. Zasto dati 50-60, kad znas da ce za par mjeseci biti po 30.

 

Popusti su tu da pokriju i siromašniji dio tržišta i one neodlučne. To vrijedi za svaku igru, ne samo ovu.

Ne vjerujem da je u tome ovdje bio problem, ne znam u čemu je, ali vjerojatno je nešto drugo. Vjerojatno što je izašla u vrijeme kad je izašlo nekoliko puno jačih igara.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 mjeseci
neaktivan
offline
Nintendo Switch
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2023 9:56 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Demo za Pikmin 4 je sada dostupan

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.6.2023 12:37 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
 
0 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Ovo Nintendu uopće ne treba

 

Q: Recently, the concept of the metaverse – where multiple unspecified users can play together in a shared virtual space – has emerged. What do you think about this?

Furukawa:
Although the enthusiasm may not be as high as before, the metaverse continues to capture the attention of many companies around the world, and I think the concept has potential. But though we sense its potential, we also believe it will not be easy to clearly define what kinds of fun and surprises it can provide to consumers.

We might consider something if we can find a way to express it with a Nintendo like approach – which is to say, one that is easily understood by many consumers – but I believe that this would be difficult at the present time.

 

https://www.nintendolife.com/news/2023/06/nintendo-sees-potential-in-the-metaverse-but-thinks-it-would-be-difficult

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2023 16:58 (Spellcaster).
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Nintendo Switch

Razmišljam da li napraviti modifikaciju na Oled verziji ili ne? Klinac mi ima PS5 i dobio je Oled verziju u 4 mjesecu. Neda se meni davati toliko love Nintendu za igrice. Kontaktirao sam 3 prodavača sa Njuskala koji su napisali da rade modifikacije na Oled modelu. Cijena je 200 €, što se brzo isplati s obzirom koje su cijene samo za Super Mario verzije igrica.

 

Klinac mi je nabrojio 5 igrica koje mu se sviđaju tako da im je cijena debelo preko 300 € u trgovinama i Nintedo shopu, tako da mislim da ću ga dati na modifikaciju, isplati se u ovom slućaju, jedino gubi garanciju.

 

Ima tko ovdje modificiranu Oled verziju da napiše kako je zadovoljan?

 

 
2 0 hvala 0
12 mjeseci
neaktivan
offline
Nintendo Switch

 Nintendu se očito ne žuri izdati novu konzolu jer još vjeruje da ima života u Nintendo Switchu.

 

https://mynintendonews.com/2023/06/30/nintendo-believes-the-switchs-performance-is-good-enough-though-admits-developers-always-want-more/

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2023 10:46 (Spellcaster).
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
robiKc kaže...

Razmišljam da li napraviti modifikaciju na Oled verziji ili ne? Klinac mi ima PS5 i dobio je Oled verziju u 4 mjesecu. Neda se meni davati toliko love Nintendu za igrice. Kontaktirao sam 3 prodavača sa Njuskala koji su napisali da rade modifikacije na Oled modelu. Cijena je 200 €, što se brzo isplati s obzirom koje su cijene samo za Super Mario verzije igrica.

 

Klinac mi je nabrojio 5 igrica koje mu se sviđaju tako da im je cijena debelo preko 300 € u trgovinama i Nintedo shopu, tako da mislim da ću ga dati na modifikaciju, isplati se u ovom slućaju, jedino gubi garanciju.

 

Ima tko ovdje modificiranu Oled verziju da napiše kako je zadovoljan?

 

 
Kupis igre na kartici na nuskalu, pa ih poslije prodaš. Kakve modifikacije, samo si probleme stvaraš i još platiš za to.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice