PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.804.380
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
7 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4
Steta,cekao sam Black Friday da kupim sebi PS4 ali nema ga na akciji u SD,zna li netko ducan gdje je PS4 na akciji? ili da uzmem ponudu od tele 2 (Mobitel(tarifa)+PS4+5 igara) za 300 kuna mjesečno na 2 godine
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Kako nema evo ps4 pro za 2.498kn LINK

Ta cijena ti vrijedi od 24.11

Battlelog: LtMoNkK
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 13:25 (Doca15).
Moj PC  
2 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Doca15 kaže...

Kako nema evo ps4 pro za 2.498kn LINK

 Pa mislio sam obicni PS4,neki su govorili da ce slim past na 1700

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...
hummer0 kaže...
omomomomoomm kaže...

Kad malo bolje razmislim neznam zasto se uopce zivciram ak ima taj VR HDR ili nema takionak imam onu prvu konzolu sto je dosla kod nas jos sam i preorder napravio bio.

 

Nista uzet cu sad onaj bundle VR za 2250kn pa kud puklo da puklo, previse sam zabrijao na to da bi sad odustao.

 

Kupit cu preko web shopa recite mi imate iskustva sa njihovom dostavom i koliko im dana od kupnje treba da dostave? zivim u zagorju ako to sta znaci.

 Jel se to isplati uzimat za par igara koje to podržavaju.

Ja sam probao u Linksu kad je bilo izloženo to mi uopće nije neka stvar koju bi često koristio, a opet možda sam u krivu.

 Ja sam isto brijo na vr dok ga nisam probao ovu subotu,  ohladio sam se dosta ne pomaze ni sa pro konzolom.

 Gdje si probao? Sto te tocno ohladilo kvaliteta slike ili nesto drugo?

PSN:Tomislav025
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...
Doca15 kaže...

Kako nema evo ps4 pro za 2.498kn LINK

 Pa mislio sam obicni PS4,neki su govorili da ce slim past na 1700

 Imaš na Alzashopu za 1800. Slim 500GB verzija.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
PlayStation 4

Pored Pro za 2500kn, ne bih gledao Slim, ako nije 1500kn.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...
Ghost777 kaže...
hummer0 kaže...
omomomomoomm kaže...

 Gdje si probao? Sto te tocno ohladilo kvaliteta slike ili nesto drugo?

 Probao  sam u linksu i to dosta kroz par igara. Ohladilo me to sto je grafika na razini last gena,  mozda i gora te to sto se pixeli vide. Sve to sam ocekivao mozda ne bas u toj mjeri ali totalno me ohladilo. Bio sam euforican prije sada sam misljenja da je ps4 (bio obicni ili pro)  preslab da bi to bilo nesto sto bi ja igrao redovito. Jedini plus mi je tih 120hz, nije mi stvaralo nikakvu mucninu ili dezorjentaciju. Uglavnom ja bih rekao da je ps vr nesto bolji od vr koji mozes dobit s google cardboardom  prvenstveno zbog ogranicenja same konzole.

Kada bi se ps vr mogao spojiti i na pc onda bih lakse progutao nedostatke koji bi sigurno jaci hardware dijelom eliminirao. 

Najvise se bojim da bi mi vr zavrsio isto kao wii, 2500 kn skuplja prasinu na polici nakon par sati igranja. 

MadeInCroatia
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Pored Pro za 2500kn, ne bih gledao Slim, ako nije 1500kn.

 Ne znam koja je uopce razlika izmedju pro i obicnog,ali znam da nemam love bas :D

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...
Chaky kaže...

Pored Pro za 2500kn, ne bih gledao Slim, ako nije 1500kn.

 Ne znam koja je uopce razlika izmedju pro i obicnog,ali znam da nemam love bas :D

Ako imaš FullHD TV uzimaš obični, a ako imaš 4k HDR TV onda uzimaš Pro.

14 godina
offline
PlayStation 4

Sa mali-a 

 

"Iskoristi popust ograničenog trajanja od 25 % za 12-mjesečnu pretplatu na PlayStation®Plus i pregledaj ponude za Black Friday prije svih ostalih.*"

MadeInCroatia
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel ikako moguce kupit igricu sa americkog PSN storea i aktivirat ju na svom accountu? Npr. Fifa 18 je 36$ na americkom PSN storeu, a kod nas ju cigani nebi ni malo spustili...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...
Chaky kaže...

Pored Pro za 2500kn, ne bih gledao Slim, ako nije 1500kn.

 Ne znam koja je uopce razlika izmedju pro i obicnog,ali znam da nemam love bas :D

Onda promisli, da li imas i za Slim. Jer igre isto kostaju.

Ja sam komentirao s stajalista (netko spomenuo Slim za 1800kn) o omjeru cijena 1800kn Slim vs 2500kn Pro.

 

Podborka nije losa, ali tarifa je 170kn + uredaju 125-160kn. Znaci mjesecno 300kn iducih 2g. A upitno je, da li ti treba ta tarifa i mobitel.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bazinga kaže...

Jel ikako moguce kupit igricu sa americkog PSN storea i aktivirat ju na svom accountu? Npr. Fifa 18 je 36$ na americkom PSN storeu, a kod nas ju cigani nebi ni malo spustili...

Napravi US Account, kupi bonove za 40$ s Amazona i to ti je to. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bazinga kaže...

Jel ikako moguce kupit igricu sa americkog PSN storea i aktivirat ju na svom accountu? Npr. Fifa 18 je 36$ na americkom PSN storeu, a kod nas ju cigani nebi ni malo spustili...

 Pa od sutra je BF sale a bi mogao biti. Inace ovo sto pitas nije moguce.

MadeInCroatia
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak
Witcher 3 goty za ps4 nisam nigdje našao za 170 kuna. Očito krivo gledam ili?
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ghost777 kaže...
Bazinga kaže...

Jel ikako moguce kupit igricu sa americkog PSN storea i aktivirat ju na svom accountu? Npr. Fifa 18 je 36$ na americkom PSN storeu, a kod nas ju cigani nebi ni malo spustili...

 Pa od sutra je BF sale a bi mogao biti. Inace ovo sto pitas nije moguce.

 Ma taman i da ju kod nas spuste nece ju dat za manje od 400, ko da zlata vrijedi. A ovo izađe oko 230kn. I onda se pitaju zas je kod nas piratstvo tak popularno, pola ljudi zivi na rubu egzistencije, a oni daju vece popuste u bogatim drzavama nego kod nas. Bas jadno.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bazinga kaže...
Ghost777 kaže...
Bazinga kaže...

Jel ikako moguce kupit igricu sa americkog PSN storea i aktivirat ju na svom accountu? Npr. Fifa 18 je 36$ na americkom PSN storeu, a kod nas ju cigani nebi ni malo spustili...

 Pa od sutra je BF sale a bi mogao biti. Inace ovo sto pitas nije moguce.

 Ma taman i da ju kod nas spuste nece ju dat za manje od 400, ko da zlata vrijedi. A ovo izađe oko 230kn. I onda se pitaju zas je kod nas piratstvo tak popularno, pola ljudi zivi na rubu egzistencije, a oni daju vece popuste u bogatim drzavama nego kod nas. Bas jadno.

Prije je bilo ako uzmes USA Fifu, spaja te s amerima. Ping and shit. ne znam da li to jos vrijedi (pretpostavljam da, da). 

Hvala antimadridista na korekciji.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 15:45 (Chaky).
13 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ionako me online ne privlaci, kupio bi je da igram s bratom i frendovima i manager mod, ostalo me više manje ne interesira.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Prije je bilo ako uzmes USA Fifu, spaja te s amerima. Ping and shit. ne znam da li to jos vrijedi (pretpostavljam da, da). 

 Ne. FIFA te spaja po IP adresi. Ja igram s američkog accounta i nema pinga niti input laga i slično.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pročitao sam da je to samo za PES, ali kad sam isprobao pes 18 lite online me spojilo par utakmica sa našim ljudima. Na jednom forumu za djeljenje igara tvrde da samo PES kad uzmeš na US te spaja sa US. Za fifu kažu sve ok.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bazinga kaže...

Ionako me online ne privlaci, kupio bi je da igram s bratom i frendovima i manager mod, ostalo me više manje ne interesira.

Pa onda OVO i vozi.

Chaky kaže...
Bazinga kaže...

Jel ikako moguce kupit igricu sa americkog PSN storea i aktivirat ju na svom accountu? Npr. Fifa 18 je 36$ na americkom PSN storeu, a kod nas ju cigani nebi ni malo spustili...

Napravi US Account, kupi bonove za 40$ s Amazona i to ti je to. 

 

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...
Chaky kaže...

Pored Pro za 2500kn, ne bih gledao Slim, ako nije 1500kn.

 Ne znam koja je uopce razlika izmedju pro i obicnog,ali znam da nemam love bas :D

 razlike nema, odnosno toliko je mala da je obični smrtnici nemogu prepoznati, a u tu skupinu ubrajam i sebe...ovi što mogu prepoznati razliku su ili nadnaravna bića ili su kupili pro konzolu, pa moraju javno uvjeravati sebe kako se isplatilo baciti više novaca za istu stvar...to ti je surova realnost koja izaziva bijes kod ljudi, što ces vidjeti po broju minusa na ovom komentaru

15 godina
online
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
Nikolacurak kaže...
Chaky kaže...

Pored Pro za 2500kn, ne bih gledao Slim, ako nije 1500kn.

 Ne znam koja je uopce razlika izmedju pro i obicnog,ali znam da nemam love bas :D

 razlike nema, odnosno toliko je mala da je obični smrtnici nemogu prepoznati, a u tu skupinu ubrajam i sebe...ovi što mogu prepoznati razliku su ili nadnaravna bića ili su kupili pro konzolu, pa moraju javno uvjeravati sebe kako se isplatilo baciti više novaca za istu stvar...to ti je surova realnost koja izaziva bijes kod ljudi,što ces vidjeti po broju minusa na ovom komentaru

 

Evo ti od mene jedan :-)

A onda preporučam da se educiraš na Digital Foundryu :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 18:13 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bazinga kaže...

 Ma taman i da ju kod nas spuste nece ju dat za manje od 400, ko da zlata vrijedi. A ovo izađe oko 230kn. I onda se pitaju zas je kod nas piratstvo tak popularno, pola ljudi zivi na rubu egzistencije, a oni daju vece popuste u bogatim drzavama nego kod nas. Bas jadno.

 Kod nas će vjerojatno biti za Winter sale nekih 250 kuna, ko prošle godine. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
13 godina
online
Re: PlayStation 4
tomko kaže...
Nikolacurak kaže...
Chaky kaže...

Pored Pro za 2500kn, ne bih gledao Slim, ako nije 1500kn.

 Ne znam koja je uopce razlika izmedju pro i obicnog,ali znam da nemam love bas :D

 razlike nema, odnosno toliko je mala da je obični smrtnici nemogu prepoznati, a u tu skupinu ubrajam i sebe...ovi što mogu prepoznati razliku su ili nadnaravna bića ili su kupili pro konzolu, pa moraju javno uvjeravati sebe kako se isplatilo baciti više novaca za istu stvar...to ti je surova realnost koja izaziva bijes kod ljudi, što ces vidjeti po broju minusa na ovom komentaru

 Evo ja ti dajem pljus da bude 1:1 (ja sam provokator možda se rasprava malo zakotrlja )

Iako ima razlike muhahahahha.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 18:28 (hummer0).
12 godina
offline
PlayStation 4

Nastavno na raspravu od neki dan, čim je izašla ponuda za BF sam išao vidjeti što je sniženo od TV-a i snižen je naravno svaki Sony koji je dolazio u obzir. Sad treba odlučiti... 49XE8005, 55XE8096 ili 55XE9005.

 

Uzeo bih čak možda ovog srednjeg, ali me buni zašto je on 8096, a ne 8005, jel zna netko u čemu je razlika? Ako je neka znatnija razlika, onda bih išao na 9005, jer bih radije 55 inča nego 49. 

 

Bemti rasprodaju... 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

PSN plus digital code (12 mjeseci) za us account 39,99$ na Amazon.com

BattleTag - Yovitssa-2302; PSN - Yovitssa; Steam - jovica0106
Moj PC  
4 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...

Nastavno na raspravu od neki dan, čim je izašla ponuda za BF sam išao vidjeti što je sniženo od TV-a i snižen je naravno svaki Sony koji je dolazio u obzir. Sad treba odlučiti... 49XE8005, 55XE8096 ili 55XE9005.

 

Uzeo bih čak možda ovog srednjeg, ali me buni zašto je on 8096, a ne 8005, jel zna netko u čemu je razlika? Ako je neka znatnija razlika, onda bih išao na 9005, jer bih radije 55 inča nego 49. 

 

Bemti rasprodaju... 

 Prva dva broja su ti razlika u modelu, a zadnja dva u boji. 

Serija 90 ima VA panel s brutalnim kontrastom i odličan HDR brightness. Uzmi njega ako nisi picazjla za Motionflow i input lag, kao ja.

 

Što god da uzmeš, instaliraj si Terrarium TV i uživaj. Offtopic, znam.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
13 godina
online
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.11.2017 21:56 (hummer0).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4

 

Malo su se jutros zaigrali :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice