PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.796.772
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Taj Hardline ti više nitko živ ne igra multiplayer, ali kampanja nije loša i traje 7.5 sati

 

Battlefield 4 je odlična igra, sa nešto kraćom kampanjom i još uvijek aktivnim multiplayerom

 

Za 10€ uzmi. Nećeš ništa izgubiti. Samo što u paketu ne dobiješ Battlefield 4 Premium, koji ti ima 20 mapa  u multiplayeru (od ukupno 30).

 

Po meni bolje uzeti BF4 Premium Edition za 10€, a Hardline preskoči.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
offline
PlayStation 4

Molim pomoć,

 ako otvorim us acc uz ovaj naš i uzmem sada preko amazoma ps+ na godinu dana jel cu igre koje imam na našem acc moći igrati sa us accounta i jel će se moći igrati multiplayer sa igrama koje su na hr acc, ako se prijavim na konzolu sa us acc ? Nadam se da ste shvatili pitanje, jer za us acc je skoro 100 kn jeftinija godišnja pretplata za ps+, a vjerojatno su i neke igre jeftiije. Još nešto, ako igram sa  us acc multiplayer jel se spajam možda na usa servere pa mi je neigrivo ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Da za ovo prvo, drugo ne znam.

12 godina
offline
PlayStation 4

Kolko sam vidio na amazonu je US PS+ 270kn a HR PS+ je 330kn. 

 

Ja sam sad krenuo kupit PS+. I prvi puta mi izbaci da moram upisat passcode za Visu. Do sada je sve islo sa mTokenom. Naravno da sam probo 3 puta i banana.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

za one koji igraju Marvel Heroes, igra se gasi sutra

 

KLIK

Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
@SimeKZ tako je i meni bilo preko moba i pc-a pa sam otisao direkt na store sa ps-a i nikakvih problema.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
duxx369 kaže...

u razmisljanju je jos gran turismo i shadow of war (makar, prvi dio sam kupio box izdanje na proslom balck firdayu i jos je u celofanu)

 

jedino je jos preostalo odabrat nesto za zenu - vecera za nas dvoje? welness popodne? dizajnerska torbica? 

Ako ti je prvi dio u celofanu, nemas potrebe za drugim dijelom. Radije uzmi GTS (dolazi solo eventi (kampanja) 27.11).

 

Za zenu, Doom ili Lovers In A Dangerous Spacetime.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni stigao horizon. Čekam poštara da napokon uzmem tu igru:) Bojim se da kreće žešće igranje:)
Nego, ovaj cod drži dobru cijenu. Mislio sam da se može naći za manje. Imam xbox 360, ali htio bi ovo igrati na ps4. Prvo witcher 3 pa ću ovaj cod.
https://store.playstation.com/en-us/product/UP0002-CUSA03522_00-CODMWRTHEGAME001
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni stigao horizon. Čekam poštara da napokon uzmem tu igru:) Bojim se da kreće žešće igranje:)
Nego, ovaj cod drži dobru cijenu. Mislio sam da se može naći za manje. Imam xbox 360, ali htio bi ovo igrati na ps4. Prvo witcher 3 pa ću ovaj cod.
https://store.playstation.com/en-us/product/UP0002-CUSA03522_00-CODMWRTHEGAME001
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...

E ako sam u pravu ne mogu taj kod koristiti ako mislim nešto uzimati na rate, jel da. Taj kod služi samo za jednokratno plaćanje ili i na rate???

 Nemam pojma, probaj pa ćeš vidjeti...

11 godina
offline
PlayStation 4

Ako se koristi kod mozes platiti samo jednokratno, bez koda do 36 rata.

 

inace stigao mi danas VR. Jucer popodne narucio preko web shopa,danas u 10 ujutro mi ga dostavili. 

 

Izbornici su malo pikselasti sto se tice slike ali igre recimo su mi dobre. Nisam puno stignuo isprobavati, isprobao sam ono di si u oceanu i izgleda super bas je dobar dozivljaj. Sutra cu imati vremena pa cu probati GT sport i driveub u VR-u.

PSN:Tomislav025
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Ako se koristi kod mozes platiti samo jednokratno, bez koda do 36 rata.

 

inace stigao mi danas VR. Jucer popodne narucio preko web shopa,danas u 10 ujutro mi ga dostavili. 

 

Izbornici su malo pikselasti sto se tice slike ali igre recimo su mi dobre. Nisam puno stignuo isprobavati, isprobao sam ono di si u oceanu i izgleda super bas je dobar dozivljaj. Sutra cu imati vremena pa cu probati GT sport i driveub u VR-u.

 

Ajd baš me zanima kako će ti biti dok stisneš gas. Javi.

Meni je bilo mučno cijeli dan nakon što sam u Linksu probao DriveClub VR i prošao samo dva zavoja.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Ajd baš me zanima kako će ti biti dok stisneš gas. Javi.

Meni je bilo mučno cijeli dan nakon što sam u Linksu probao DriveClub VR i prošao samo dva zavoja.

 E moj Bitanga pa popi tabletu za mučninu i kupi taj VR već jednom.

I tako svaki put prije igranja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 15:58 (hummer0).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...

 

Ajd baš me zanima kako će ti biti dok stisneš gas. Javi.

Meni je bilo mučno cijeli dan nakon što sam u Linksu probao DriveClub VR i prošao samo dva zavoja.

 E moj Bitanga pa popi tabletu za mučninu i kupi taj VR već jednom.

I tako svaki put prije igranja.

 

Budem, nek još malo rade na tome. Sljedeću generaciju možda.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
PlayStation 4

Ako vozi polako u driveclubVRu, ne bu mu nis bilo. Dakle fino penzionerski sa 30 kmh u zavoj a pust mlade nek divljaju.

PSN - darklydexter
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Je li iko zna u kakvom je stanju Mass Effect Andromeda sada? Gledam black friday popuste na psn pa vidim da je poprilicno snizena.

Isto vazi i za Final Fantasy XV.

Nisam igrao ni Mass Effect prethodne dijelove ni Final Fantasy tako da nemam pojma sta je za ocekivati (a i nisam pod utjecajem prethodnih nastavaka)...

Bilo koji komentar je dobrodosao :D

 

Takodjer South Park djeluje cool (dobiju se obje igre) i The Evil Within 2 (cujem da je sequel ali nisam prvi dio igrao).

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
U početku mi horizon bio malo čudan. Nije baš da sam igrao slične igre. Grafika na pro i lg 4k vauuu baš predivan svijet. Stavio na hdr game mode i pojačao malo svjetlost. Super je. Malo mi trebalo vremena da se ufuram u taj predivan svijet i sad sam oduševljen:) Nadam de je priča zanimljiva do kraja. Ja jedino nisam skužio kad se šuljaš oko tih dinosaur robota šta već trebali ih skenirati svaki put i ako da zbog čega? To me jedino buni. Kažem ovo je za mene nešto sasvim novo nakon večinom sporta i pucačina:) Sad je ustvari veći problem što ne mogu prestati igrati. Ovo i TLOU je meni extra. Još sa slušalicama se sav udubim u taj svijet. Baš mi je drago da sam se u početku natjerao da to zaigram. Propustio bih jednu posebnu igru sa ludo prekrasnim svijetom;) Nadam se da me šta razumijete.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Marijano22 kaže...

Ima li kakav kod za popust aktivan na Sancta Domenici, ako tko zna? :)

 

Prijavi se na njihov newsletter i dobit ćeš mailom kod za 10 posto popusta na bilo koju online kupovinu.

8 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Kad će PS dobit podršku za miš i tipkovnicu da kupim više tu konzolu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Glavas_ZG kaže...

Kad će PS dobit podršku za miš i tipkovnicu da kupim više tu konzolu.

 A zakaj?

Kaj želiš igrati PES sa mišem i tipkovnicom.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 17:41 (hummer0).
8 godina
odjavljen
offline
PlayStation 4

Ne, last of us.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

I tako... 

 

 

Moj PC  
14 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...

I tako... 

 

 

 Što se mora nije teško. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
PlayStation 4

Nick: NuclearDisaster5 

 

Upravo uzeo GT Sport, pa ako je netko za neki rejs, nek doda :D 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
omomomomoomm kaže...

Ako se koristi kod mozes platiti samo jednokratno, bez koda do 36 rata.

 

inace stigao mi danas VR. Jucer popodne narucio preko web shopa,danas u 10 ujutro mi ga dostavili. 

 

Izbornici su malo pikselasti sto se tice slike ali igre recimo su mi dobre. Nisam puno stignuo isprobavati, isprobao sam ono di si u oceanu i izgleda super bas je dobar dozivljaj. Sutra cu imati vremena pa cu probati GT sport i driveub u VR-u.

 

Ajd baš me zanima kako će ti biti dok stisneš gas. Javi.

Meni je bilo mučno cijeli dan nakon što sam u Linksu probao DriveClub VR i prošao samo dva zavoja.

 Javim, nadam se da necu imati nekih problema.

PSN:Tomislav025
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jeli moguće da je Uncharted: The Nathan Drake Collection rasprodan u svim trgovina gdje je bio od danas 150kn.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Nick: NuclearDisaster5 

 

Upravo uzeo GT Sport, pa ako je netko za neki rejs, nek doda :D 

 i ja. Bacelj1811

HAKOSUKA
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bacelj kaže...
SimeKZ kaže...

Nick: NuclearDisaster5 

 

Upravo uzeo GT Sport, pa ako je netko za neki rejs, nek doda :D 

 i ja. Bacelj1811

 Takodjer, Tokioplastic292

PSN Tokioplastic292
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Glavas_ZG kaže...

Kad će PS dobit podršku za miš i tipkovnicu da kupim više tu konzolu.

 Za igre - NIKAD!

 

I što su svi PC-jaši zapeli za K&M? Meni je osobno gamepad way to go

11 godina
offline
PlayStation 4

Dodajte i mene za GT sport moj psn vam je u potpisu.

 

tokioplastic mi sme vec ffendovi znali smo bf1 zajedno igrati.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice