Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.751.809
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Response time nije isto sto i input lag

9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

svejdno, tražim Tv koje je extra za ps5 i zadovoljava sve bez nekih velikih kompromisa

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 17:41 (ljanboo).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Lg oled. Imam ja i prezadovoljan sam
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
ljanboo kaže...

svejdno, tražim Tv koje je extra za ps5 i zadovoljava sve bez nekih velikih kompromisa

 

Ako nećeš kompromise u HDRu onda idi na OLED ili barem QLED.

Crystal je kompromis.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Stavrno sam se nadao da neće se praviti pametni već jednostavni napisat  npr

 

kupi Samsung QN90A QLED bestbuy itd i link ako ima i di ima kupiti 

 

naravno da cijena igra ulogu...

Moj PC  
0 3 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
ljanboo kaže...

Stavrno sam se nadao da neće se praviti pametni već jednostavni napisat  npr

 

kupi Samsung QN90A QLED bestbuy itd i link ako ima i di ima kupiti 

 

naravno da cijena igra ulogu...

 

Znači ipak pristaješ na kompromise? Malo si kontradiktoran.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Onda za početak probaj napisati cijenu do koje bi išao.
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ljanboo kaže...

Stavrno sam se nadao da neće se praviti pametni već jednostavni napisat  npr

 

kupi Samsung QN90A QLED bestbuy itd i link ako ima i di ima kupiti 

 

naravno da cijena igra ulogu...

 Kažeš da ne želiš kompromise i ljudi ti navedu jedini TV koji to zadovoljava i sad ti cijena igra ulogu?

 

Želiš 120hz TV bez puno kompromisa za 300 eura ili šta? Ne kužim.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Za mene, u smislu ugođaja prilikom igranja i nekakvog sveukupnog dojma, OLED bez daljnjega. Naravno da ima svoje mane, ali nakon njega se jako teško vratiti na nešto drugo..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja sam odabrao LG CX3 55, trenutno je 8k u Elipsu, 5 godina jamstva i 2 godine kaska.

 

Bug recenzija 10/2020Lg-oled55cx3la-jedan-od-najboljih-ovogodisnjih-televizora-17189

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.6.2021 23:21 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

 NanoCell 49 NANO 086 - eto na tome se igram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Neki dan nisam uspio upalit plejku iz rest moda. Svjetlilo je bijelo al bez signala. Nisam htio iskapčat iz struje pa sam držao gumb za paljenje nekih 20 sekundi i restartao konzolu preko safe moda. E sad, nakon kaj se upalila, normalno je ostalo tamo di sam sve zaustavio al mi se CX prebacio na normal mode a game moda nije bilo za odabrat. Tek nakon gašenja i paljenja konzole se ponovno pojavio game mod. 

 

Igram na njemu jer jedini nema lag.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Neki dan nisam uspio upalit plejku iz rest moda. Svjetlilo je bijelo al bez signala. Nisam htio iskapčat iz struje pa sam držao gumb za paljenje nekih 20 sekundi i restartao konzolu preko safe moda. E sad, nakon kaj se upalila, normalno je ostalo tamo di sam sve zaustavio al mi se CX prebacio na normal mode a game moda nije bilo za odabrat. Tek nakon gašenja i paljenja konzole se ponovno pojavio game mod. 

 

Igram na njemu jer jedini nema lag.

HDMI 2.1 bugovi,pocesto za sve uredjaje koji ga koriste a mogu prikazivat visoke rezolucije uz visoki refresh...naprimjer 4k/120hz.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Problem je vezan uz CEC. I ja imam često taj problem a imam hdmi2.0. Vec nekoliko puta sam napisao u temi, ako konzola radi a nema slike na ekranu, ne gasite konzolu vec TV.
Samo ugasite tv i hdmi cec ce ugasiti konzolu. Slijedeći put mozete normalo upaliti konzolu. Tako ja radim svaki put. 😄
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Problem je vezan uz CEC. I ja imam često taj problem a imam hdmi2.0. Vec nekoliko puta sam napisao u temi, ako konzola radi a nema slike na ekranu, ne gasite konzolu vec TV.
Samo ugasite tv i hdmi cec ce ugasiti konzolu. Slijedeći put mozete normalo upaliti konzolu. Tako ja radim svaki put. 😄

Problem je hdmi 2.1,tvoj Ps5 sigurno nema hdmi 2.0,naravno ako se referiras na Ps5.

3 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Čini se da plejke polako dolaze u većem broju, nema više čekanja od par mjeseci, Njuškalo je puno konzola koje nitko neće, cijene idu dolje. Tržište se stabilizira.

 
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Tražim za oko 8000 KN, ali može do max 10K

 

Koliko vidim najbolji za ps5 po mnogim starnim forumima je LG C1 OLED 

 

kod nas on kotsa 10223 kn za 55"

12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ljanboo kaže...

Tražim za oko 8000 KN, ali može do max 10K

 

Koliko vidim najbolji za ps5 po mnogim starnim forumima je LG C1 OLED 

 

kod nas on kotsa 10223 kn za 55"

 I to ti je to, nemaš dalje što razmišljati. Nabaci još te 223 kn i uživaj u ultimativnoj kombinaciji. Garantiram ti da neces pozaliti lipe..

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2021 14:40 (Purger155).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
user2206 kaže...

Čini se da plejke polako dolaze u većem broju, nema više čekanja od par mjeseci, Njuškalo je puno konzola koje nitko neće, cijene idu dolje. Tržište se stabilizira.

 Svijet medija i Sancta domenica ih imaju na stanju- isporuke idu odmah

3 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sancta ima samo digitalnu s dodatnim kontrolerom.

U zeldi ima bolja i jeftinija ponuda

https://www.zelda.hr/playstation-5-konzole
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2021 15:38 (foofajter).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ljanboo kaže...

Tražim za oko 8000 KN, ali može do max 10K

 

Koliko vidim najbolji za ps5 po mnogim starnim forumima je LG C1 OLED 

 

kod nas on kotsa 10223 kn za 55"

 

OLED je generalno odličan ali:

 

1. Vjećno ćeš strahovati od burn-in-a. Kod nekih se ne javi niti nakon 4-5 godina korištenja, drugi ga popuše nakon godinu i pol dana. Ako gledaš puno TV programa, sporta ili igraš često jedne te iste igre sa statičnim HUD-ovima, OLED nije za tebe.

 

2. Premda OLED ima odličan kontrast i savršene kutove gledanja, peak brightness im je generalno bijedna u odnosu na npr. Samsung QLED. Ako se igraš po danu i imaš svijetlu sobu (u smislu da dosta dnevnog svjetla ulazi), morat ćeš možda malo zamračivati prostoriju da bi imao dobar pregled nad igrom.

 

3. Što više dižeš brightness na OLED-u, to brže trošiš piksele. Nije isto gurnuti brightness na 100 ili, npr. 50. Ovo je vezano za prošlu točku.

 

Moj savjet, osim ako te ništa od ovoga ne smeta, je da pogledaš Samsung QN90A ili Sony X90J. Jedno je najbolji Samsungov QLED, drugo najbolji Sony LED.

15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
ljanboo kaže...

Tražim za oko 8000 KN, ali može do max 10K

 

Koliko vidim najbolji za ps5 po mnogim starnim forumima je LG C1 OLED 

 

kod nas on kotsa 10223 kn za 55"

 

Bio je nedavno CX na akciji za 8.3k, najniže što sam vidio. C1 je sad najnoviji model, ali vjerujem da nisu ništa zeznuli i da je i dalje sigurno najbolji izbor za multimediju.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
greysaint0 kaže...

OLED je generalno odličan ali:

 

1. Vjećno ćeš strahovati od burn-in-a. Kod nekih se ne javi niti nakon 4-5 godina korištenja, drugi ga popuše nakon godinu i pol dana. Ako gledaš puno TV programa, sporta ili igraš često jedne te iste igre sa statičnim HUD-ovima, OLED nije za tebe.

 

Pretjerivanje. Burn-in se pri normalnom i uobičajenom korištenju televizora za miješani sadržaj (gledanje različitih kanala, serija, filmova, gaming...) neće pojaviti. Pojavit će se u ekstremnim uvjetima, da godinama imaš na ekranu jedan te isti kanal ili jednu te istu igru. Zbilja ne znam koji pacijent kupuje OLED da na njemu gleda jedan kanal godinama.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
greysaint0 kaže...

OLED je generalno odličan ali:

 

1. Vjećno ćeš strahovati od burn-in-a. Kod nekih se ne javi niti nakon 4-5 godina korištenja, drugi ga popuše nakon godinu i pol dana. Ako gledaš puno TV programa, sporta ili igraš često jedne te iste igre sa statičnim HUD-ovima, OLED nije za tebe.

 

Pretjerivanje. Burn-in se pri normalnom i uobičajenom korištenju televizora za miješani sadržaj (gledanje različitih kanala, serija, filmova, gaming...) neće pojaviti. Pojavit će se u ekstremnim uvjetima, da godinama imaš na ekranu jedan te isti kanal ili jednu te istu igru. Zbilja ne znam koji pacijent kupuje OLED da na njemu gleda jedan kanal godinama.

 

Naravno, ali teško je argumentima proturječiti izjavi "Kod nekih se ne javi niti nakon 4-5 godina korištenja, drugi ga popuše nakon godinu i pol dana.".

Kad tako napišeš onda tjeraš strah u kosti onima koji su neodlučni, pa će rađe kupiti nešto drugo.

Jer to drugo nikad ne rikne. NIKAD!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2021 18:39 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
foofajter kaže...
Sancta ima samo digitalnu s dodatnim kontrolerom.

U zeldi ima bolja i jeftinija ponuda

https://www.zelda.hr/playstation-5-konzole

 Prikazano je cijena za keš. Dok je u SDu za keš 3500kn + kontroler. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...
greysaint0 kaže...

OLED je generalno odličan ali:

 

1. Vjećno ćeš strahovati od burn-in-a. Kod nekih se ne javi niti nakon 4-5 godina korištenja, drugi ga popuše nakon godinu i pol dana. Ako gledaš puno TV programa, sporta ili igraš često jedne te iste igre sa statičnim HUD-ovima, OLED nije za tebe.

 

Pretjerivanje. Burn-in se pri normalnom i uobičajenom korištenju televizora za miješani sadržaj (gledanje različitih kanala, serija, filmova, gaming...) neće pojaviti. Pojavit će se u ekstremnim uvjetima, da godinama imaš na ekranu jedan te isti kanal ili jednu te istu igru. Zbilja ne znam koji pacijent kupuje OLED da na njemu gleda jedan kanal godinama.

 

Naravno, ali teško je argumentima proturječiti izjavi "Kod nekih se ne javi niti nakon 4-5 godina korištenja, drugi ga popuše nakon godinu i pol dana.".

Kad tako napišeš onda tjeraš strah u kosti onima koji su neodlučni, pa će rađe kupiti nešto drugo.

Jer to drugo nikad ne rikne. NIKAD!

 

Najžalosnije je što je tako samouvjereno izvalio totalnu dezinformaciju i neistinu, kao da je jako dobro upućen u te stvari i netko tko ne zna vjerojatno bi ga i poslušao.

 

Ljudi, ne odlučujte se na kupnju skupih stvari na temelju savjeta "znalaca" s foruma.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Q-Tip kaže...
Bitanga kaže...
Q-Tip kaže...
greysaint0 kaže...

OLED je generalno odličan ali:

 

1. Vjećno ćeš strahovati od burn-in-a. Kod nekih se ne javi niti nakon 4-5 godina korištenja, drugi ga popuše nakon godinu i pol dana. Ako gledaš puno TV programa, sporta ili igraš često jedne te iste igre sa statičnim HUD-ovima, OLED nije za tebe.

 

Pretjerivanje. Burn-in se pri normalnom i uobičajenom korištenju televizora za miješani sadržaj (gledanje različitih kanala, serija, filmova, gaming...) neće pojaviti. Pojavit će se u ekstremnim uvjetima, da godinama imaš na ekranu jedan te isti kanal ili jednu te istu igru. Zbilja ne znam koji pacijent kupuje OLED da na njemu gleda jedan kanal godinama.

 

Naravno, ali teško je argumentima proturječiti izjavi "Kod nekih se ne javi niti nakon 4-5 godina korištenja, drugi ga popuše nakon godinu i pol dana.".

Kad tako napišeš onda tjeraš strah u kosti onima koji su neodlučni, pa će rađe kupiti nešto drugo.

Jer to drugo nikad ne rikne. NIKAD!

 

Najžalosnije je što je tako samouvjereno izvalio totalnu dezinformaciju i neistinu, kao da je jako dobro upućen u te stvari i netko tko ne zna vjerojatno bi ga i poslušao.

 

Ljudi, ne odlučujte se na kupnju skupih stvari na temelju savjeta "znalaca" s foruma.

 Ja vratio LG B8 nakon 18 mj sa burn-inom....nikakav statican sadrzaj. Lol...

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Poceo je Weekend Sale PS5 igara na PS Storeu.
Returnal 450kn/$50
Spiderman Miles Morales 300kn/$30
Demon's Souls 450kn/$50
NIOH Collection 450kn/$50
Sackboy 375kn/$40
Ponuda traje do 29.6.2021.
Link: https://store.playstation.com/en-hr/category/16617674-2165-4899-9dbc-d56a68992cef/1
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Poceo je Weekend Sale PS5 igara na PS Storeu.
Returnal 450kn/$50
Spiderman Miles Morales 300kn/$30
Demon's Souls 450kn/$50
NIOH Collection 450kn/$50
Sackboy 375kn/$40
Ponuda traje do 29.6.2021.
Link: https://store.playstation.com/en-hr/category/16617674-2165-4899-9dbc-d56a68992cef/1

 

Prije su to bile release price haha. Jebote čem se ti veseliš :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...
Gogy7 kaže...
Poceo je Weekend Sale PS5 igara na PS Storeu.
Returnal 450kn/$50
Spiderman Miles Morales 300kn/$30
Demon's Souls 450kn/$50
NIOH Collection 450kn/$50
Sackboy 375kn/$40
Ponuda traje do 29.6.2021.
Link: https://store.playstation.com/en-hr/category/16617674-2165-4899-9dbc-d56a68992cef/1

 

Prije su to bile release price haha. Jebote čem se ti veseliš :-)

 Pa jel napisao igdje da se veseli? Čovjek samo stavio informaciju ako nekoga zanima.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice