Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.759.134
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
Sony PlayStation 5

Mislim da je ovih 30% sve sta cemo vidjet do Uskrsa. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Tih 30% vrijedi do 18.12., vrijedi i na Indijskom storu - 52€ (Extra). Meni je baš danas isteklo ono njihovo free produživanje, ali neću sad uzimat, ovaj mjesec je još jedan u nizu sa smećarskom ponudom. Uzet ću na onom New Year popustu - ako ću uopće uzimati.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2023 21:32 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nije uopće fer od Sonya da su većini cijelu godinu davali free/produživali, a neki koji su odmah kupili 12 mjeseci pretplatu ništa zauzvrat. Mogao sam jednostavno kupiti 1 mjesec, umjesto 12.
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Gdje mi je najjeftinije piknuti Diablo IV?

Nije bitno jel digital ili disk verzija. Počastio bi dijete za Božić...

Know your limits.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
U Sancta Domenici, iskoristi i kod
MULTIPLUS-BDAY-20
Konačna cijena s kodom bi trebala biti 35.99 eura.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vive24 kaže...
mar123 kaže...
Vive24 kaže...
mata94 kaže...

Dualsense kontroleri od 11.12. do 24.12. ponovno 49 eura u Sancti i s Moj telekom kodovima ispadnu 40 eura za one koji nisu uhvatili za Black Friday.

Kodovi vrijede i na igre, npr. Ghost of Tsushima PS4 ispadne 8 eura s kodom. Pogledajte i ostalu PS ponudu iz božićne promocije.

 

Moj Telekom kodovi za Sanctu su jednokratni i zbrajaju se s postojećim akcijskim cijenama:

- 20 posto na Playstation dodatnu opremu za PS4 i PS5 (kontroleri, kamere, slušalice, itd.)

- 20 posto na sve PS4 i PS5 igre

- 10 posto na Playstation VR2

Mogu se iskoristiti do 30.4.2024. I nije preduvjet da ste korisnik HT-ovih usluga. :)

 Hvala ti na linku. Ne znam da li je velika razlika između ps4 i ps5 verzije?

ps5 verzija se brze ucitava, ima bolje vizuale i veci framerate. po meni ako imas ps5 gledaj da uzmes ps5 verziju, a ne da igras ps4. 

 tnx. Ipak razlika je u cijeni 10 ili 40 eura

Pozdrav,

 

moj savjet ti je da uzmeš PS4 verziju i platiš 10€ upgrade na PS5 verziju pa te u tom slučaju ispadne 20€ :)

 

Imaš još jednu opciju koja je isto super (pogotovo ako nisi odigrao previše igrice iz prethodne generacije i s početka ove, a to ti je da

uzmeš PS+ Extra pretplatu jer s njom dobivaš pristup većini SONY ekskluziva (izuzev najnovijih) pa može odigati za dzabe Demon Souls, Ratchet&Clank,

Ghost of Tshushima Directors cut, Miles Morales, Death Stranding, GOW 2018, Returnal, a uz to još hrpuuuu ostalih igrica...

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni su radili produljenje zadnja dva mjeseca. Premium mi ističe 15.12. Trenutno mi piše 152€. Kaj znači da mi popust vrijedi kad mi istekne pretplata 15.12.? 

Onda imam fore do 18.12. produzit ili? 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Tako bi trebalo biti
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Sony PlayStation 5

stvarno je nisko da nude popuste samo neaktivnim preplatnicima

 

a s druge streane svi koji  su dobivali ps+ godinu dana se nemaju sta zaliti jer su dobili 100e besplatno

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
offline
Re: Sony PlayStation 5
dragutin985 kaže...
Vive24 kaže...
mar123 kaže...
Vive24 kaže...
mata94 kaže...

Dualsense kontroleri od 11.12. do 24.12. ponovno 49 eura u Sancti i s Moj telekom kodovima ispadnu 40 eura za one koji nisu uhvatili za Black Friday.

Kodovi vrijede i na igre, npr. Ghost of Tsushima PS4 ispadne 8 eura s kodom. Pogledajte i ostalu PS ponudu iz božićne promocije.

 

Moj Telekom kodovi za Sanctu su jednokratni i zbrajaju se s postojećim akcijskim cijenama:

- 20 posto na Playstation dodatnu opremu za PS4 i PS5 (kontroleri, kamere, slušalice, itd.)

- 20 posto na sve PS4 i PS5 igre

- 10 posto na Playstation VR2

Mogu se iskoristiti do 30.4.2024. I nije preduvjet da ste korisnik HT-ovih usluga. :)

 Hvala ti na linku. Ne znam da li je velika razlika između ps4 i ps5 verzije?

ps5 verzija se brze ucitava, ima bolje vizuale i veci framerate. po meni ako imas ps5 gledaj da uzmes ps5 verziju, a ne da igras ps4. 

 tnx. Ipak razlika je u cijeni 10 ili 40 eura

Pozdrav,

 

moj savjet ti je da uzmeš PS4 verziju i platiš 10€ upgrade na PS5 verziju pa te u tom slučaju ispadne 20€ :)

 

Imaš još jednu opciju koja je isto super (pogotovo ako nisi odigrao previše igrice iz prethodne generacije i s početka ove, a to ti je da

uzmeš PS+ Extra pretplatu jer s njom dobivaš pristup većini SONY ekskluziva (izuzev najnovijih) pa može odigati za dzabe Demon Souls, Ratchet&Clank,

Ghost of Tshushima Directors cut, Miles Morales, Death Stranding, GOW 2018, Returnal, a uz to još hrpuuuu ostalih igrica...

 Hvala...to mi je dobra informacija. Nisam bio siguran može li se nadograditi disk verzija ili mora biti digitalna. jel može sa bilo kog accounta? Indijskog naprimjer? A igrati na HR

14 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Meni su radili produljenje zadnja dva mjeseca. Premium mi ističe 15.12. Trenutno mi piše 152€. Kaj znači da mi popust vrijedi kad mi istekne pretplata 15.12.? 

Onda imam fore do 18.12. produzit ili? 

 Meni su isto radili produljenje i istekla mi je pretplata 10.12. Ne nude mi nikakav popust... i dalje je 152€....

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Switch kaže...
gocc01 kaže...

Meni su radili produljenje zadnja dva mjeseca. Premium mi ističe 15.12. Trenutno mi piše 152€. Kaj znači da mi popust vrijedi kad mi istekne pretplata 15.12.? 

Onda imam fore do 18.12. produzit ili? 

 Meni su isto radili produljenje i istekla mi je pretplata 10.12. Ne nude mi nikakav popust... i dalje je 152€....

 Si pogledao i preko aplikacije ili samo na webu? Meni preko aplikacije nudi popust. 5.12. mi je isteklo pa nema baš smisla da ja vidim, a ti ne.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

vrijedi li uzet ps plus premium za 7 eura vise (na godisnjoj razini) u odnosu na ps plus extra?

znam da u premiumu ima i classic catalogue sto povecava library za te igre iz prethodih ps izdanja i da se moze demo odigrati za neke nove naslove, no taj dio mi je bezveze jer sam cuo da je dosta kratko. ima li jos kakvih benefita?
Kod kupovine igara, postoji li kakav discount ovisno o tieru PS plus pretplate, (npr cijena xy igre za essentials pretplatnike je umanjena za 15%, za ps+ extra 20% a za premium 25%) ili nema nikakve veze koji si tier?

hvala na odgovorima

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sony PlayStation 5

Meni je isteklo 3. 12., vidim popust na webu, jučer popodne dobio i mejl o popustu

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 mjeseci
offline
Re: Sony PlayStation 5
guls kaže...

Gdje mi je najjeftinije piknuti Diablo IV?

Nije bitno jel digital ili disk verzija. Počastio bi dijete za Božić...

 

Sancta.

14 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Hexfire kaže...
Switch kaže...
gocc01 kaže...

Meni su radili produljenje zadnja dva mjeseca. Premium mi ističe 15.12. Trenutno mi piše 152€. Kaj znači da mi popust vrijedi kad mi istekne pretplata 15.12.? 

Onda imam fore do 18.12. produzit ili? 

 Meni su isto radili produljenje i istekla mi je pretplata 10.12. Ne nude mi nikakav popust... i dalje je 152€....

 Si pogledao i preko aplikacije ili samo na webu? Meni preko aplikacije nudi popust. 5.12. mi je isteklo pa nema baš smisla da ja vidim, a ti ne.

 I preko weba i preko aplikacije 0 bodova, ništ od popusta. Nije mi za glavu, kad bude popust bude. Po ovim cijenama ne mislim uzimat.

14 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bok,

 

Vi kaj ste uzimali nvme diskove sa cruciala, ste ih dobili?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Switch kaže...

 I preko weba i preko aplikacije 0 bodova, ništ od popusta. Nije mi za glavu, kad bude popust bude. Po ovim cijenama ne mislim uzimat.

 


daj pogledaj jesi li na playstation.com webu ulogiran (ili kad te prebaci iz appa u mobile web)... Kad se ulogiras, mora ti bit popust od 30% za Godisnji (12-month) subscription za PS+ Extra i za PS+ Premium

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2023 12:38 (kurjeoko).
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Svake godine koji dan prije Božića počne January Sale, i onda zna biti i PS+ na popustu.

Nadajmo se samo da bude vidljiv kod nas, jer ja osobno mislim da čekaju drugu godinu da ne trebaju iskazivati dvostruku valutu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
audiofonik kaže...

Bok,

 

Vi kaj ste uzimali nvme diskove sa cruciala, ste ih dobili?

 

Meni stiglo 06.12. 

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Armor kaže...
Svake godine koji dan prije Božića počne January Sale, i onda zna biti i PS+ na popustu.

Nadajmo se samo da bude vidljiv kod nas, jer ja osobno mislim da čekaju drugu godinu da ne trebaju iskazivati dvostruku valutu.

Nisam siguran u to.

Zašto bi popusti ovisili o prikazu valute? I sada moraju prikazivati cijene, samo nema sniženih.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
nisam dobio sa cruciala istarska županija u pitanju okolica Pule, vidim da su već neki dobili po RH
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Maat kaže...
audiofonik kaže...

Bok,

 

Vi kaj ste uzimali nvme diskove sa cruciala, ste ih dobili?

 

Meni stiglo 06.12. 

 Poštom ili nekom dostavnom službom? Kojeg datuma je shippan?

dejo74 kaže...
nisam dobio sa cruciala istarska županija u pitanju okolica Pule, vidim da su već neki dobili po RH

 Po njima ako do danas nisam dobio a shippan je 27.11 smatraju ga izgubljenim i pokrenut je refund.

6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
di si to pokrenuo preko njihove stranice nisam preko paypala plaćao nego direkt sa kartice?
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
sa supportom njihovim, imaš na stranici ikonicu za aktivaciju chata.
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

dupli post

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2023 13:43 (audiofonik).
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
pokrenuo refund preko chata hvala na informaciji
4 mjeseca
offline
Sony PlayStation 5

nabavio ps5 prosli tjedan i sve mi je ovo novo pa zanima me u vezi tih akcija oko ps plusa, dal su to vecinom akcije samo za 12 mjeseci ili ima akcija i za 3 ili mjesec dana?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Armor kaže...
Svake godine koji dan prije Božića počne January Sale, i onda zna biti i PS+ na popustu.

Nadajmo se samo da bude vidljiv kod nas, jer ja osobno mislim da čekaju drugu godinu da ne trebaju iskazivati dvostruku valutu.

 

Cijelu godinu ne iskazuju dvostruku valutu, tako da budi siguran da ih potpuno boli kitica za dvostruku valutu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Bolje da se Sony ne igra sa AP-om

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice