Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.760.885
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Meni su odgovorili na mail da vrijedi. Idem danas ili sutra u Sanctu pa javim jel je prošlo
11 godina
offline
Sony PlayStation 5

probao portal al mojom brzinom to lose radi, glupi ht vec godinu dana slazu optiku

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Kakav net imaš? 

Ja imam od A1 osnovni paket, pa da se ne zahebem ako ga kupim pa bude štekalo...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
S kojom točno brzinom?
Ja imam 4G od Telemacha, problem je kaj navečer padne na 2-10mbps, inače ide prek 40.
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

probao portal al mojom brzinom to lose radi, glupi ht vec godinu dana slazu optiku

 

Zašto, pa u lokalnoj mreži radi neovisno o brzini interneta.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lobotomac90 kaže...

Može li netko potvrditi da vrijedi HT kod za umanjenje računa i za Portal? Čisto da se ne natežem sa skupljanjem srca 10 dana da bi uštedio 10 eura više, ako ne vrijedi 

 

Pozdrav.

 

Ako pričaš o onom kodu koji otključaš s 2500 srca da bi uštedio 25€, meni ne vrijedi. Barem ne na webshopu, a nemam u blizini fizičkog dućana da isprobam.

Piše da se može iskoristiti prilikom kupnje odabranog dijela asortimana, a očito Portal u to ne ulazi.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Taj kod ne prolazi kad se upiše u polje za popust. On se upisuje u komentar i onda oni umanjuju cijenu i ažuriraju cijenu
13 godina
offline
Sony PlayStation 5

Oni kodovi od HT-a za popust u Santa Domenici još vrijede? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

nebi bas reko, bitna je brzina

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

imam od ht-a, brzina je oko 15

11 godina
offline
Sony PlayStation 5

sad dal je bitna brzina neta na koju je konzola spojena ili portal, probat cu na posao uzeti portal i spojiti, tu je brzina oko 80

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

sad dal je bitna brzina neta na koju je konzola spojena ili portal, probat cu na posao uzeti portal i spojiti, tu je brzina oko 80

 Trebala bi biti lokalna mreža, ali ako ti je lokalno spojeno puno uređaja na tvoj spori internet možda to usporava.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

nebi bas reko, bitna je brzina

 

A ono, bitno je da razumiješ ono što pričaš, a meni se čini da ne razumiješ baš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2024 15:27 (Bitanga).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

pa ocito nije tak kak oni pisu, gledo sam po youtubu di testiraju na svakakve nacine, znaci meni bi na lokalnoj trebalo savrseno raditi bez obzira na brzinu

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pretpostavljam da se na 2.4 ghz routerima nećete baš naigrati (pogotovo a/b/g ako netko još ima takve krame, N još ajde)... 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2024 15:45 (Nuclear_Phoenix).
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

probat cu trazit drugi ruter od ht-a pa cemo vidjet

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Polako, koji imaš, točan model, ne samo "onaj bijeli". Piše dolje na naljepnici.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

huawei ha35-11

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...
Taj kod ne prolazi kad se upiše u polje za popust. On se upisuje u komentar i onda oni umanjuju cijenu i ažuriraju cijenu

 Tako je. Nisam procitao sve detalje. Prilazem fotografiju da vide i drugi ako ih zanima koristenje tog popusta. 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Dosta su šture informacije o tom smeću na netu ali čini mi se da ima i 2.4 i 5ghz wifi. Da li vidiš dvije mreže sa istim imenom, tj druga bi mogla biti ista kao prva ali u nastavku _5G ili tako nešto. Spoji se na njegov web UI i vidi je li ima kakvih postavki da se upali 5 ghz WiFi ako je ugašen - lako moguće da je HT to ugasio iz nekog samo njima znanog razloga. Portal i PS5 (ako nije spojen žicom) moraju biti na istoj toj 5 ghz mreži.

 

Ali da, router je smeće. Uopće me ne bi čudilo da stvara probleme jer svašta su oni nagurali u tu škatulu od par € vrijednosti i još je unakazili sa svojim custom FW.

11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

samo imam tamo pise 2.4 ghz, nigdje ne vidim 5, dali ako ja kupim svoj ruter bude radilo ili mora njihov bas

10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Naručio sam u linksu dana Portal. Piše da ga imaju na skladištu, valjda je to istina.

Nadglednik dina
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

samo imam tamo pise 2.4 ghz, nigdje ne vidim 5, dali ako ja kupim svoj ruter bude radilo ili mora njihov bas

To se sad mijenjalo od 1.1.2024., korisnik ima pravo na svoju opremu ali ti imaš specifičnu situaciju sa tim hibridom, teško da ćeš naći jeftin router koji ima ADSL/VDSL + SIM (LTE) i tel. portove - ja se na tvom mjestu ne bi upuštao u to, pogotovo zato jer si napisao gore da je optika u dolasku - kasnije nećeš imati nikakve koristi od nje. Takvi routeri postoje, recimo FRITZ!Box 6890 LTE ali košta 200€. Hoće li to uopće raditi na HTu, ne znam, uopće ne spominju hibride na onom dokumentu o opremi.

 

Traži od HTa noviji, reci da ovaj radi neke probleme, da stalno gubiš wifi (to ne mogu daljinski potvrditi) i traži noviji router. Ovo je baš neko pretpotopno smeće, valjda prvi hibrid kojeg su ikad dijelili.

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
80h3m1r kaže...
lars82 kaže...
Taj kod ne prolazi kad se upiše u polje za popust. On se upisuje u komentar i onda oni umanjuju cijenu i ažuriraju cijenu

 Tako je. Nisam procitao sve detalje. Prilazem fotografiju da vide i drugi ako ih zanima koristenje tog popusta. 

 

Jesi odradio narudžbu i stavio kod u komentar pa su ti odgovorili da ne prolazi ili?

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2024 16:56 (lars82).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Joky007 kaže...

samo imam tamo pise 2.4 ghz, nigdje ne vidim 5, dali ako ja kupim svoj ruter bude radilo ili mora njihov bas

 

Ne moraš kupiti router. Možeš kupiti 1gbitni switch i dobar WiFi access point i spojit ga u taj switch skupa s PS5, a sa Portalom se zakačiš na taj novi WiFi. 

Zamjena routera je zajebancija koju možda nećeš znati napraviti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

Imas neku preporuku koji switch ili link

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

Ne moraš kupiti router. Možeš kupiti 1gbitni switch i dobar WiFi access point i spojit ga u taj switch skupa s PS5, a sa Portalom se zakačiš na taj novi WiFi. 

Zamjena routera je zajebancija koju možda nećeš znati napraviti.

HT će mu zamijeniti router, donesti noviji - mislim da ide Speedport sa stickom ili baš pravi Speedport "hibrid". Nema on ništa sa time, samo neka prijavi neki "problem" da dođu zamijeniti ovu kramu - možda dobije i bolju brzinu na mobilnoj mreži jer noviji LTE routeri (u pravilu) podržavaju više kanala. Ili bolju DSL vezu nego sa ovim smećem - ako mu nekim čudom donesu Fritza sa LTE, sigurno će mu biti bolje.

Joky007 kaže...

Imas neku preporuku koji switch ili link

Bilo koji gigabitni (10/100/1000) switch, koštaju od 15-20€ (Dlink) na više. Dlink ili Tplink su ok. Ja imam oba, jedan 8 port dlink, stoji ispod TVa i na njemu je sva sila opreme (3 konzole, NAS, raspberry) a na radnom stolu tplink 5 port u metalnom kućištu na kojem su 2x PC i laptop - oba rade bez greške godinama, ne možeš pogriješiti.

 

Što se tiče access pointa, to je malo kompliciranija tema. Pogledaj neku od tema tu na forumu koji se bave odabirom wifi routera. Cijene su od 30 eur na dalje, ovisi što točno želiš. Trebat će ti i par LAN kablova ako nemaš viška.

 

Ja ti to ne bi preporučio - nek ti HT donese novi hibrid, kasnije kad dovedeš optiku razmišljaj o promjeni opreme jer velike su šanse da što kupiš sad neće biti od prevelike koristi kasnije - sa većom brzinom ćeš htjeti neki mesh (koji ti sad ništa baš puno ne znači), pa onda možda nećeš htjeti imati hrpu te opreme nego jedan pošten router koji sve to hendla itd...

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2024 17:37 (Nuclear_Phoenix).
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nuclear_Phoenix kaže...
Bitanga kaže...

Ne moraš kupiti router. Možeš kupiti 1gbitni switch i dobar WiFi access point i spojit ga u taj switch skupa s PS5, a sa Portalom se zakačiš na taj novi WiFi. 

Zamjena routera je zajebancija koju možda nećeš znati napraviti.

HT će mu zamijeniti router, donesti noviji - mislim da ide Speedport sa stickom. Nema on ništa sa time, samo neka prijavi neki "problem" da dođu zamijeniti ovu kramu - možda dobije i bolju brzinu na mobilnoj mreži jer noviji LTE routeri (u pravilu) podržavaju više kanala.

Joky007 kaže...

Imas neku preporuku koji switch ili link

Bilo koji gigabitni (10/100/1000) switch, koštaju od 15-20€ (Dlink) na više. Dlink ili Tplink su ok. Ja imam oba, jedan 8 port dlink, stoji ispod TVa i na njemu je sva sila opreme (3 konzole, NAS, raspberry) a na radnom stolu tplink 5 port u metalnom kućištu na kojem su 2x PC i laptop - oba rade bez greške godinama, ne možeš pogriješiti.

 

Što se tiče access pointa, to je malo kompliciranija tema. Pogledaj neku od tema tu na forumu koji se bave odabirom wifi routera. Cijene su od 30 eur na dalje, ovisi što točno želiš. Trebat će ti i par LAN kablova ako nemaš viška.

 

Ja ti to ne bi preporučio - nek ti HT donese novi hibrid, kasnije kad dovedeš optiku razmišljaj o promjeni opreme jer velike su šanse da što kupiš sad neće biti od prevelike koristi kasnije - sa većom brzinom ćeš htjeti neki mesh (koji ti sad ništa baš puno ne znači), pa onda možda nećeš htjeti imati hrpu te opreme nego jedan pošten router koji sve to hendla itd...

 

Naravno, to je svakako bolja solucija ako će mu donijeti nešto pošteno. Ja sam sa Speedportom imao više problema nego sa ijednim routerom prije njega.

Na kraju sam uspio isposlovati FritzBoxa, a i on zna imati žute minute. 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
lars82 kaže...
80h3m1r kaže...
lars82 kaže...
Taj kod ne prolazi kad se upiše u polje za popust. On se upisuje u komentar i onda oni umanjuju cijenu i ažuriraju cijenu

 Tako je. Nisam procitao sve detalje. Prilazem fotografiju da vide i drugi ako ih zanima koristenje tog popusta. 

 

Jesi odradio narudžbu i stavio kod u komentar pa su ti odgovorili da ne prolazi ili?

 Nisam. Kod sam upisao u ono polje za popust i tamo mi pise da kod nije valjan. Isao sam kreirati narudzbu, popunio podatke i upisao kod pod komentar i odradio skroz sve do samog placanja, ali cijena je i dalje bila nepromijenjena. Nisam se usudio dalje na placanje upravo zbog toga sto cijena nije promijenjena u manju pa da mi ne skine puni iznos s racuna. 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
80h3m1r kaže...
lars82 kaže...
80h3m1r kaže...
lars82 kaže...
Taj kod ne prolazi kad se upiše u polje za popust. On se upisuje u komentar i onda oni umanjuju cijenu i ažuriraju cijenu

 Tako je. Nisam procitao sve detalje. Prilazem fotografiju da vide i drugi ako ih zanima koristenje tog popusta. 

 

Jesi odradio narudžbu i stavio kod u komentar pa su ti odgovorili da ne prolazi ili?

 Nisam. Kod sam upisao u ono polje za popust i tamo mi pise da kod nije valjan. Isao sam kreirati narudzbu, popunio podatke i upisao kod pod komentar i odradio skroz sve do samog placanja, ali cijena je i dalje bila nepromijenjena. Nisam se usudio dalje na placanje upravo zbog toga sto cijena nije promijenjena u manju pa da mi ne skine puni iznos s racuna. 

 Cijena ostane ista da, i ti platiš tu cijenu onda onda njihova SZK to promjeni i napravi povrat ili promjeni cifru jer su sredstva prvo vrlo vjerojatno samo rezervirana. Ja ću sutra u poslovnicu pa javim jel prošlo

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice