Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.760.014
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Sorry na offtopicu

Posto ste me zagrijali za razer baracuda, recite mi dali imaju neke slicne a da nemaju vanjski mikrofon.

Znaci:
Bežične
Integriran mikrofon
Roze boje

Poklonio sam sestri Pulse 3D pa kako ona sad ima rozu tipkovnicu i miša od logitecha, htio bih joj uzeti neke roze slusalice i taman naletim na razer barakuda, no njoj se ne sviđa sto ima rucicu za mikrofon.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sorry na offtopicu

Posto ste me zagrijali za razer baracuda, recite mi dali imaju neke slicne a da nemaju vanjski mikrofon.

Znaci:
Bežične
Integriran mikrofon
Roze boje

Poklonio sam sestri Pulse 3D pa kako ona sad ima rozu tipkovnicu i miša od logitecha, htio bih joj uzeti neke roze slusalice i taman naletim na razer barakuda, no njoj se ne sviđa sto ima rucicu za mikrofon.

Mic je detachable.

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Sorry na offtopicu

Posto ste me zagrijali za razer baracuda, recite mi dali imaju neke slicne a da nemaju vanjski mikrofon.

Znaci:
Bežične
Integriran mikrofon
Roze boje

Poklonio sam sestri Pulse 3D pa kako ona sad ima rozu tipkovnicu i miša od logitecha, htio bih joj uzeti neke roze slusalice i taman naletim na razer barakuda, no njoj se ne sviđa sto ima rucicu za mikrofon.

 Ne razumijem kakvu rucicu,mic je detachable

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

znam da nitko vjerovatno ne moze pomoci ali eto....

 

ps5, kupljen iza nove godine, u trgovini, novi. radi sve, osim cd drivea. nikako do danas nije isproban, kupljena igra, ubacim disk, cuje se onako 2 puta nesto kao klikne, skljocne, i to je to. ne cita, kad se stisne eject, cuju se tri bipa, kao da diska ni nema unutra.

 

vjecna lovista, pa na reklamaciju,ili se mozda moze nesto lokalno bez gubitka garancije?

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Pa daj na reklamaciju, što bi išao prčkati ako je pod garancijom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5

jesi siguran da guraš disk na dobru stranu?

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
ZgGost kaže...

jesi siguran da guraš disk na dobru stranu?

 ZgGost

Trebao si ga pitati jel gura u dobru rupu.

koja je razlika izmedju AH i OH?? POGRESNA RUPA.

Srry petak je. 

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

if in doubt, put in both holes.... :)

 

guram na dobru stranu, a i kad gurnem na pogresnu, isto se ponasa, tako da, vjerovatno je prpblem u rupi :)

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...

if in doubt, put in both holes.... :)

 

guram na dobru stranu, a i kad gurnem na pogresnu, isto se ponasa, tako da, vjerovatno je prpblem u rupi :)

 Probaj ovu treću opciju. Vjv si probao prve dvije.

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

tnx, ali sve sam probao, ejectat s home screena ne mogu, jer se ikona diska uopce ne pojavi na ekranu, cak niti ono sto se vrti u cosku dok ga ne ocita, osim ta dva klika ili skljocaja, uopce se ne cuje da se disk vrti ili da ga pokusava procitati, kao da ga nisam ni ubacio

 

probao sam i resetirati postavke, butat u safe mod, restartirati iz safe moda, rebuildati database, sve osim factory reseta

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 21:29 (Damir22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sony PlayStation 5

što je sa dragons dogma?

zna li se u koliko će fpsa ići?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...

tnx, ali sve sam probao, ejectat s home screena ne mogu, jer se ikona diska uopce ne pojavi na ekranu, cak niti ono sto se vrti u cosku dok ga ne ocita, osim ta dva klika ili skljocaja, uopce se ne cuje da se disk vrti ili da ga pokusava procitati, kao da ga nisam ni ubacio

 

probao sam i resetirati postavke, butat u safe mod, restartirati iz safe moda, rebuildati database, sve osim factory reseta

 Onda ga sa ovom trećom opcijom izvadi. 

13 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Damir22 kaže...

tnx, ali sve sam probao, ejectat s home screena ne mogu, jer se ikona diska uopce ne pojavi na ekranu, cak niti ono sto se vrti u cosku dok ga ne ocita, osim ta dva klika ili skljocaja, uopce se ne cuje da se disk vrti ili da ga pokusava procitati, kao da ga nisam ni ubacio

 

probao sam i resetirati postavke, butat u safe mod, restartirati iz safe moda, rebuildati database, sve osim factory reseta

 Damir22

Pitam samo reda radi jel imaš malu djecu možda su gurnuli nešto u plejku. Mislim otvor pa smeta disku.

Znam par slučajeva. 

9 godina
online
Re: Sony PlayStation 5
Kill Frenzy kaže...

što je sa dragons dogma?

zna li se u koliko će fpsa ići?

 

neki leakeri su rekli 30 fpsa na PS5, nije službeno potvrđeno.

 

Mogli bi se organizirati ovdje na temi pa skupiti koju kintu i uplatiti misu za zagovor da bude 60 fps opcija

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Game director je rekao 60 fps - unlocked framerate.
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

ps nije moj tako da ne znam detalje, no, nema nista unutra, ne cita niti jedan disk, uopce ga ni ne zavrti, pretpostavljam da je to ipak hardverski kvar, tako da, reklamacija.....

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Jel netko uspio pokrenut remote play preko mobilne mreže? 

Uspio sam spojit i igrat samo kad mi je mobitel spojen na wireless. Spojio gamepad prek bluetootha na mobitel i radi bez problema. 

Navodno ima neka caka da se u routeru mora postavit al nisam na fritzu našao kaj. Na konzoli su mi upaljene sve potrebne postavke. Jedino još nisam probao tak da konzola bude preko wirelessa, spojena je žicom al mislim da tak i treba bit. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Sony PlayStation 5

Ostavi konzolu spojenu žicom, nemoj na wifi jer samo ćeš imati problema. Nisam probao preko mobilne mreže ali vrlo vjerojatno te muče portovi - upali UPnP na routeru ako ima tu opciju a ako i dalje neće, imaš recimo ovdje koje su portove otvarali da proradi. Ili stavi statičku IP na konzolu i stavi tu IP u DMZ. Nije baš sigurno ali eto...

15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
S time da će ti prek 5g raditi puno lošije nego na lokalnom Wifi-u.
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2024 14:56 (Bitanga).
10 godina
offline
Sony PlayStation 5

Šljaka! Upalio sam upnp, bez nekih dodatnih petljanja oko portova. Zadnji put sam preko kućne mreže probao RDR2 i ok je to, bez laga al ko da je kretanje bilo nekak "lepršavo" ili lagano. Ono jahanje mi se činilo ko da samo leti kroz šumu, da nemam neku kontrolu nad konjem. 

Idući problem je micanje dualsensea iz pairing moda. 

Kad se spojim na mobitel pa ugasim sve, nakon toga pritisnem ps gumb, dualsense se upali i cijelo vrijeme blinka plavo. 

Ne mogu s njim više upalit konzolu. Ugasim BT na mobu pa čak i da zaboravi spajanje al DS ostane u tom pairing modu i moram se spojit žicom da se to ugasi. 

Probat ću jedino u samom ps remote appu odradit to odspajanje. Mislim da će to čak i radit. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
gocc01 kaže...

Šljaka! Upalio sam upnp, bez nekih dodatnih petljanja oko portova. Zadnji put sam preko kućne mreže probao RDR2 i ok je to, bez laga al ko da je kretanje bilo nekak "lepršavo" ili lagano. Ono jahanje mi se činilo ko da samo leti kroz šumu, da nemam neku kontrolu nad konjem. 

Idući problem je micanje dualsensea iz pairing moda. 

Kad se spojim na mobitel pa ugasim sve, nakon toga pritisnem ps gumb, dualsense se upali i cijelo vrijeme blinka plavo. 

Ne mogu s njim više upalit konzolu. Ugasim BT na mobu pa čak i da zaboravi spajanje al DS ostane u tom pairing modu i moram se spojit žicom da se to ugasi. 

Probat ću jedino u samom ps remote appu odradit to odspajanje. Mislim da će to čak i radit. 

 

Ako si DS spajao bluetoothom na mobitel, onda da, moraš ga svaki put s kabelom ponovo upariti nazad sa PS5.

Blinka plavo jer se pokušava opet spojiti na mobitel, a ne može.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Nisam nikad odigrao spiderman igre, a djeca sad zapela da odigramo. Zanima me da li ima neka nadogradnja za Spider-Man 1 ps4 disk ako igram na ps5 ili je bolje da kupim baš Spider-Man Remastered? Ako je to uopće isto.

Baš se razmišljam kako nisam odigrao ni God of War igre, Ghost of Tsushima (počeo pa posudio prijatelju i nije mi vratio skoro 2 godine), Horizon igre i Uncharted serijal i još neke igre. Ima se šta igrati🙂
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Koliko znam, nema upgradea na PS5 za Spider-Man, moraš kupiti Remastered da bi dobio PS5 verziju sa 60 fps-a.
12 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Hvala ti na odgovoru. Vidjeti ću onda za remastered da sačekam da bude na akciji ili da ga odigramo na pc.

Miles Morales nabavio nov povoljno.

Dok sve to odigramo bit će i drugi dio jeftiniji. Hvala.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
mariclius kaže...
Nisam nikad odigrao spiderman igre, a djeca sad zapela da odigramo. Zanima me da li ima neka nadogradnja za Spider-Man 1 ps4 disk ako igram na ps5 ili je bolje da kupim baš Spider-Man Remastered? Ako je to uopće isto.

Baš se razmišljam kako nisam odigrao ni God of War igre, Ghost of Tsushima (počeo pa posudio prijatelju i nije mi vratio skoro 2 godine), Horizon igre i Uncharted serijal i još neke igre. Ima se šta igrati🙂

 imaš upgrade

https://gamerant.com/how-to-get-marvels-spider-man-remastered-how-to-upgrade/

15 godina
offline
Sony PlayStation 5

Uzeo sam slucajno addon za Callisto Protocol i htio bi refund,medutim kad idem na PS store stranicu na Contact us formu,nista se ne dogada.
Probao sam preko chat bota kojemu stalno pise da je offline/nedostupan.

Gdje se tocno javiti za refund ili na koji email ?  Thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Bitanga kaže...

 

Rekao sam, a to je i činjenica i možete provjeriti u bilo kojoj recenziji da Pulse 3D nisu bogzna kakve kvalitetne slušalice. Niti su udobne, niti su kvalitetne izrade, niti mic nije nešto specijalno dobar.

Imao sam prije one Sonyeve za PS4 generaciju, tek to je bila teška tragedija. 

 Kupio sam ih za Božić, srećom na popustu u Njemačkoj i slažem se. Realno, slušalice su u rangu slušalica od 30€. Ergonoski ništa posebno, kvaliteta zvuka solidna. Za casual gamera čist' ok, ali ako se traži kvaliteta, kako ergonomska i zvučna, onda Pulse 3D treba zaobići. 

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Mechovi dolaze u Helldivers 2, igra li tko?
Moj PC  
3 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gogy7 kaže...
Mechovi dolaze u Helldivers 2, igra li tko?

 

Igram ja na PCu, nemam svoju ekipu nego s random likovima... zabavno je.

Ne znam koliko će me držati, ali za sad je super.

 

Prvi dio mi nije toliko bio dobar radi izometrijskog prikaza.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice