Sony PlayStation 5 izdvojena tema

poruka: 25.619
|
čitano: 4.746.903
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Nije direktno vezano za PS5, ali je za next gen igre. 

 

E ovako treba izgledati next gen igra: 

 


Svaka čast. 

 
6 0 hvala 3
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5

Pa ako su leakovi točni i ako Xbox Series X ima stvarno 12TF GPU onda stvarno ne vidim razlog zašto igra ne bi izgledala ovako, pogotovo kad će u konzoli biti i pravi CPU, a ne tablet jezgre kao u ovoj generaciji. Nadam se da Sony prati ovo i da će i njihova konzola biti otprilike iste jačine tako da svi devovi imaju sličnu base razinu grafike. Naravno, s druge strane, zahtjevi na PC-u bi izlaskom nove generacije mogli fino skočiti jer ako je tih 12TF istina, što je na razini Radeon VII i RTX 2080 (Ti) kartica. Zato i ja odugovlačim s kupovinom nove kartice , GTX 970 mi još sada pokreće igre zadovoljavajuće, a prelaskom GPU-ova na 7nm i 7nm+ procese bi se trebao dogoditi novi skok u performansama.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Nije direktno vezano za PS5, ali je za next gen igre. 

 

E ovako treba izgledati next gen igra: 

 


Svaka čast. 

 Ovo je svakako puno bolje.

Ali svakako nije godfall lvl hellbladea ii bar po prikazanom.

Stvarno jebeno izgleda.

 

8 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Gulaš kaže...
Vandit kaže...

Nije direktno vezano za PS5, ali je za next gen igre. 

 

E ovako treba izgledati next gen igra: 

 


Svaka čast. 

 Ovo je svakako puno bolje.

Ali svakako nije godfall lvl hellbladea ii bar po prikazanom.

Stvarno jebeno izgleda.

 

 samo to je in engine
vidjet cemo kak ce to na kraju izgledat

14 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Nije direktno vezano za PS5, ali je za next gen igre. 

 

E ovako treba izgledati next gen igra: 

 


Svaka čast. 

 Znam da su ovo svi već vidjeli . Ali ako grafika nije ovako realistična onda je ta next gen grafika samo nova verzija trenutne generacije . Recimo kao da PS4 PRO dobije pro verziju.

 

shit happens too often
9 godina
offline
Sony PlayStation 5

Microsoft se hvali po netu kako će novi xbox pičiti 8K i 120 God. Samo su taktički zaboravili napomenuti da neće moći oboje u isto vrijeme, bit će 8k i 25-30 fpsa.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Cansee kaže...

Microsoft se hvali po netu kako će novi xbox pičiti 8K i 120 God. Samo su taktički zaboravili napomenuti da neće moći oboje u isto vrijeme, bit će 8k i 25-30 fpsa.

 Pa i Sony je za PS5 rekao 8K i 120fps. Ali to nije vezano za igre, već za specifikaciju HDMI 2.1 koja to omogućava za multimediju. Nitko to ne misli za igre.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Vandit kaže...

Nije direktno vezano za PS5, ali je za next gen igre. 

 

E ovako treba izgledati next gen igra: 

 


Svaka čast. 

 Da li će ta igrica biti dostpuna i na PC-iju ili samo na novoj xbox konzoli ?

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
Za sad je potvrdena samo za Xbox SeX, poznavajuci microsoft to ce doci na PC
Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2019 0:40 (persona_user).
11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5
Evo naletio sam na neki post kao neki leak (prije ce biti nagadjanja) za Sony event 5. februara.
>More major PlayStation 5 news will be unveiled at a PlayStation Meeting event for the press/media on February 5, 2020
>PlayStation Meeting will be held at the Sony Hall in NYC (Sony Hall is an indoor venue in which Sony sponsors and supplies tech inside the theatre)
>The console design, controller, UI/home screen, certain features, console specs, talk from third parties/indie publishers, as well as announcements for PS5 exclusives will be shown.
>Buzz words for the console's features include "little to no load times", "blazing fast downloads", "immersive controls", "modular installs for games, download whatever", "disc drive included", and "download the games, or stream the games as an option" (we're looking at you Stadia)
>PlayStation Now plays a vital role. You can either access games through a subscription fee or own the games out right. Sony (for a limited time) will bundle a 3-month PS Now subscription with the PS5 in select regions in an effort to promote the service to many new owners
>Remote Play is a big feature too, allowing to play your PS5 games on your smartphone, tablet, laptop or desktop. Play those game anywhere, so long there's a Wi-Fi or cellular connection. The console will act as the database for those games to be streamed wherever
>The PlayStation app on mobile gets updated for PS5, adding a new design and other features to enhance your PS5 experience
>Backwards compatiblty with all PS4 games is also a big feature. Through a new transferring features, users will easily transfer their PS4 games to the PS5 if those games are downloaded. Save data/backups for PS4 games will also be transferable
>Backwards compatibility is such a major feature, that games from all 5 PlayStation platforms (PS1, PS2, PSP, PS3 and PS4), will be compatible on PS5, making it an "ultimate PlayStation console", putting an emphasis on past and present gaming. More details about backwards compatiblty will be discussed at a later date, especially at E3
>DualSchock 4 controllers, PSVR, and other PS4 accessories will be forwards compatible on the console as well, making it easy for existing PS4 to transition to the PS5 as well
>Gran Turismo 7, MLB The Show 21, Demon Souls Remastered, Godfall and Legendz (new IP from SIE Santa Monica Studio) are some of the launch titles for the console
>Other games are teased, such as a new Horizon game, new Spider Man from Insomniac, new Crash Bandicoot game, new sci-fi IP from Naughty Dog, new IPs from SIE Japan and London Studio, Final Fantasy 16 qnd a new Resident Evil title
>PS5 will launch worldwide in October 2020. Priced at $499 USD / £449 UK / €449 EU / ¥54,999 JP
>Launching in one model only. No "pro" model at launch
>Specs to be almost on par with Xbox Series X (which will be $100 more), and more powerful than Xbox Lockhart (a console that's $100 less with 4TFlops of compute power compared to the PS5's 10TFlops)
>Press/media will go hands on with the PS5 and it's software demos after the presentation. Expect lots of news coverage that day
>Pre orders for the PS5 will go up on the same day in select regions
>Sony will return to E3 for 2020 to discuss more on the PS5 and other upcoming titles
>"IT'S TIME TO PLAY." is PlayStation's new slogan for the PS5 and the brand as a whole
Od Sonia za sad jedino potvrdjen je logo PS5 i one stvari oko hardverske podrske: 3D Aduio zvuk, haptics/adaptive triggers, ultra-high speed SSD, Hardware-based Ray Tracing i Ultra HD Blu-Ray.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Sony PlayStation 5

Zanimljive informacije, no mislim da ih ni polovica neće biti potvrđena na nadolazećem sajmu. Iako vjerujem da ih je većina istinita. 

 

 

 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

stvarno bih volio vidjeti tih famoznih 450 eura. 3000kn da košta ?
ne znam u kojem svijetu, 2800 trenutno 4 pro bez popusta

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Kao prvo ne nasjedajte na cinematic trailere, to je samo trik, pogledajte watch dogs, anthem, days gone itd. Njima je lako izrenderat kratki video i nabacat razne efekte i gluposti, krajnji proizvod je drugo. Mogu sigurno reci da ovaj Xbox naslov nece tako izgledati, mozda blizu u cutscenama ali u gameplayu ne.
Ako ce kostati 500$ onda bi sigurno kostao 500€ u europi a kod nas oko 4500 kn.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

Ma hrv je jeftinija, nevjerujem da ce stock ps4 po izlasku bit toliko skuplji od msrp

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Evo govor sa novog interviewa sa Jim Ryan.

 

"

On the Similarities Between the PlayStation 4 and PlayStation 5 Logos

Jim Ryan:“It is important to give off a sense of consistency for products within the PlayStation brand. It is a must for anyone who sees [the logo] to immediately and positively think, ‘That’s PlayStation.’

“There are over 100 million PlayStation 4 owners—there is a community there. We have an obligation to keep them happy, interested, and absorbed [in PlayStation].”

On the Migration from PlayStation 4 to PlayStation 5

Jim Ryan:“During the migration from PlayStation 4 to PlayStation 5, there will still be a great deal of PlayStation 4 users. That is very important and we have an obligation to those users. In the same way, we need to work out new appeals for PlayStation 5. This year will be a tough, but special year for us compared to previous console releases.”

On the Unique Appeals of PlayStation 5

Jim Ryan:“Each time a new console is released, the processor and graphics improve. Those are enticing of course, but we need to have special appeals as well. We have already confirmed the use of an solid-state drive. Having load times that are next to nothing is a major change.

“3D audio and the haptic feedback support of the controller are also things that, when you try them, you will be surprised at how big a change they are. Even just playing the racing game Gran Turismo Sport with a PlayStation 5 controller is a completely different experience. While it runs well with the previous controller, there is no going back after you experience the detailed road surface via haptic control and play using the adaptive triggers.

“But you know. There are still more unique elements for PlayStation 5 to come that separate it from previous consoles. The ‘bigger differences’ have yet to be announced.”

On the Japanese Release Window

Jim Ryan:“I cannot comment on the timing of release or launch markets. However, the three-month delay for the release of PlayStation 4 in Japan was a decision that I was deeply involved in. There was reasonable ground for that decision, but these days I do not think that was a good idea. It was a decision made after much debate, but there may have been other options.”"

 

 

https://www.gematsu.com/2020/01/ps5-unique-unannounced-features-teased-by-sony-interactive-entertainment-president

 

 

"The ‘bigger differences’ have yet to be announced.”

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.1.2020 13:34 (arnes_king).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sony PlayStation 5

E3 sa malo zelenjave sa strane ce bit topčina gledat 😍😍

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
 
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Citam po netu, sad koliko je pouzdano, da ce sony pri izlasku PS5 imati odmah eksluzivne igre samo za PS5. Ovo bi me radovalo i za ocekivat je, dok je Microsoft najavio da ce launch igre za XBOX SEX biti kompatibilne sa ranijim sistemima.

Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
arnes_king kaže...

Citam po netu, sad koliko je pouzdano, da ce sony pri izlasku PS5 imati odmah eksluzivne igre samo za PS5. Ovo bi me radovalo i za ocekivat je, dok je Microsoft najavio da ce launch igre za XBOX SEX biti kompatibilne sa ranijim sistemima.

 A čemu te to veseli? Jer ćeš moć drugima mahat digitalnim pimpekom i govorit kak niko osim ovih s PS5 ne može igrat? 

 

Što manje ekluzivnih igara i ograničavanja igrača to mi je kompanija draža.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
11 godina
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
JozoBozo121 kaže...
arnes_king kaže...

Citam po netu, sad koliko je pouzdano, da ce sony pri izlasku PS5 imati odmah eksluzivne igre samo za PS5. Ovo bi me radovalo i za ocekivat je, dok je Microsoft najavio da ce launch igre za XBOX SEX biti kompatibilne sa ranijim sistemima.

 A čemu te to veseli? Jer ćeš moć drugima mahat digitalnim pimpekom i govorit kak niko osim ovih s PS5 ne može igrat? 

 

Što manje ekluzivnih igara i ograničavanja igrača to mi je kompanija draža.

 Smijesno ti je razmisljanje. Veseli me jer bi u startu dobili dobre prave next gen igre a ne osakacene jer su developeri morali paziti gornju granicu da bi igre bile podrzane i na trenutnoj generaciji. 

 

Pogotovo sto se tice sony eksluziva, uvijek su to igre sa najboljom grafikom i skoro sve su medju najvecim hitovima opcenito.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Eskluzive su ono sto prodaje konzole. I sony eskluzive su super igre.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Sony PlayStation 5
arnes_king kaže...
JozoBozo121 kaže...
arnes_king kaže...

Citam po netu, sad koliko je pouzdano, da ce sony pri izlasku PS5 imati odmah eksluzivne igre samo za PS5. Ovo bi me radovalo i za ocekivat je, dok je Microsoft najavio da ce launch igre za XBOX SEX biti kompatibilne sa ranijim sistemima.

 A čemu te to veseli? Jer ćeš moć drugima mahat digitalnim pimpekom i govorit kak niko osim ovih s PS5 ne može igrat? 

 

Što manje ekluzivnih igara i ograničavanja igrača to mi je kompanija draža.

 Smijesno ti je razmisljanje. Veseli me jer bi u startu dobili dobre prave next gen igre a ne osakacene jer su developeri morali paziti gornju granicu da bi igre bile podrzane i na trenutnoj generaciji. 

 

Pogotovo sto se tice sony eksluziva, uvijek su to igre sa najboljom grafikom i skoro sve su medju najvecim hitovima opcenito.

 Ima dobre i lose strane. Da sad moram uzet novi X samo zbog novog Haloa itd a prije 2-3 mj sam uzeo OneX. Tako da sve kako se uzme. 

Get a life! What? I'm a gamer, I have tons of lives!
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.1.2020 14:20 (funky boy).
14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
funky boy kaže...
arnes_king kaže...
JozoBozo121 kaže...
arnes_king kaže...

Citam po netu, sad koliko je pouzdano, da ce sony pri izlasku PS5 imati odmah eksluzivne igre samo za PS5. Ovo bi me radovalo i za ocekivat je, dok je Microsoft najavio da ce launch igre za XBOX SEX biti kompatibilne sa ranijim sistemima.

 A čemu te to veseli? Jer ćeš moć drugima mahat digitalnim pimpekom i govorit kak niko osim ovih s PS5 ne može igrat? 

 

Što manje ekluzivnih igara i ograničavanja igrača to mi je kompanija draža.

 Smijesno ti je razmisljanje. Veseli me jer bi u startu dobili dobre prave next gen igre a ne osakacene jer su developeri morali paziti gornju granicu da bi igre bile podrzane i na trenutnoj generaciji. 

 

Pogotovo sto se tice sony eksluziva, uvijek su to igre sa najboljom grafikom i skoro sve su medju najvecim hitovima opcenito.

 Ima dobre i lose strane. Da sad moram uzet novi X samo zbog novog Haloa itd a prije 2-3 mj sam uzeo OneX. Tako da sve kako se uzme. 

 Pa tko lud sad uzima novu konzolu, kad za manje od godinu dana dolaze nove? Naravno da će biti ekskluziva za nove konzole da se bolje prodaju.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Sony PlayStation 5

Ja isto mislim da nije potrebno maltretirat developere sa starim konzolama

 

 

Btw. Sony nece bit  na E3

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
Santana kaže...

Ja isto mislim da nije potrebno maltretirat developere sa starim konzolama

 

 

Btw. Sony nece bit  na E3

 

bome je. o tome se šuškalo, sad se i potvrdilo. također se šuška da će sony u veljači imati neki svoj show gdje će pokazati konzolu

11 godina
protjeran
offline
Sony PlayStation 5

Ima sony od danas pa do 16-og neki event za proslavu 25 godina Playstation-a, https://www.sony.com/square-nyc.html

 

 

"Sony Square NYC is a public space committed to showcasing innovations in products, music, movies and gaming.  Visit us in the bustling Flatiron District for exclusive content, product launches, creative workshops, live performances and more."

 

Experience PlayStation

  • January 14, 2020 - February 16, 2020
  • 12:00pm to 7:00pm EST

Celebrate 25 Years of Play with a collection of titles on PS4 and PS VR.

 

 

Ne vjerujem da ce tu predstaviti novu konzolu ali moze biti na kraju da bar nesto pokazu.

 

 

Evo jos neka nagadjanja, http://www.pushsquare.com/news/2020/01/sony_bosses_descend_on_san_francisco_as_ps5_reveal_looms

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.1.2020 9:29 (arnes_king).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

stvarno bih volio vidjeti tih famoznih 450 eura. 3000kn da košta ?
ne znam u kojem svijetu, 2800 trenutno 4 pro bez popusta

 

Da. Nema šanse. Možda je ovo cijena bez pdv-a i ostalih nameta pod kojima se prodaje konzola u HR. 

 

Moja procjena je 550€ - u najboljem slučaju. 

14 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...

stvarno bih volio vidjeti tih famoznih 450 eura. 3000kn da košta ?
ne znam u kojem svijetu, 2800 trenutno 4 pro bez popusta

 PS3 je u 2013. još uvijek držao cijenu (bez popusta), iste godine kad je PS4 izašao i koštao 400 eura.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
Re: Sony PlayStation 5
antimadridista kaže...
bloodborne kaže...

stvarno bih volio vidjeti tih famoznih 450 eura. 3000kn da košta ?
ne znam u kojem svijetu, 2800 trenutno 4 pro bez popusta

 PS3 je u 2013. još uvijek držao cijenu (bez popusta), iste godine kad je PS4 izašao i koštao 400 eura.

 Ispravi me ako grijesim ali ps4 je kostao kod nas 4200-4500 kad je dosao.

9 godina
offline
Re: Sony PlayStation 5
bloodborne kaže...
antimadridista kaže...
bloodborne kaže...

stvarno bih volio vidjeti tih famoznih 450 eura. 3000kn da košta ?
ne znam u kojem svijetu, 2800 trenutno 4 pro bez popusta

 PS3 je u 2013. još uvijek držao cijenu (bez popusta), iste godine kad je PS4 izašao i koštao 400 eura.

 Ispravi me ako grijesim ali ps4 je kostao kod nas 4200-4500 kad je dosao.

 

ja se iskreno i ne sjećam, ali ako je tako, ps5 će biti 4500 minimum minimuma

8 godina
offline
Sony PlayStation 5

ps4 je kostao 399 eura

 

ocekujem da ce ps5 bit 499 eura

 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice