Ps3 vs pc

poruka: 52
|
čitano: 7.201
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 vs pc

posto imam i jedno i drugo zanima me isplati li mi se vise nadogradivati komp i kupovati igre preko steama ili kupiti igre za ps3

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Ps3 vs pc

kombiniraj 

Lone wanderer
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ps3 vs pc

Glupo pitanje, da ti udem u glavu, aj i nekako

The ONE and ONLY!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ps3 vs pc
PLASMAorLCD kaže...

Glupo pitanje, da ti udem u glavu, aj i nekako

nekuzim vas

malada
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 vs pc

PC naravno!

(Ako svijetli da sam online, ne znači da sam tu)Two beer or not two beer--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Ps3 vs pc

ja bi na tvom mjestu sad počeo štedit za gt5,ako vidiš neku dobru akciju na steamu kupuj

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ps3 vs pc

jel to gran turismo 5

malada
14 godina
offline
RE: Ps3 vs pc
malada kaže...

jel to gran turismo 5

da

15 godina
offline
Ps3 vs pc

Gledaj, sve to ovisi o tvojim ukusima. PS3 ima dosta dobrih ekskluziva, ali opet cijena igara je daleko veča od onih na PC-u. PC s druge strane ima puno veči comunity, snižene igre na steamu, g2playu i sličnim servisima.

Na PC-u shootere moš igrati sa tipkovnicom i mišem što je daleko ergonomičnije od gamepada, a gamepad si lako nabaviš za neke igre.
Ali opet ako ti se žarko igraju GT5, Heavy Rain i slične igre, onda uzimaj PS3. Čisto tvoja odluka.

Igre koje su multiplatform bolje je igrati na PC-u zbog ljepše grafike i daleko fluidnijeg frameratea nego na konzolama.

We are nothing but the stones to pave the way...
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 17:25 (Ad4pt3r).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Ps3 vs pc

Kako mislis ne kuzis? Pa pitas sto ti se vise isplati? Sta se tu ima isplatit, sto ti volis vise? Uzivas li igrajuci ovo na ovoj platformi, ili ono na onoj? Ako imas oboje valjda ti je najbolje za PS3 kupovati exkluzive i slicno, a za PC pucacine, opcenito FPS igre, MP igre i slicno?

 

Sto se tice cijena, za obe platforme se da jeftino nabaviti igre s vana

 

EDIT: @adapter, on ima i jedno i drugo vec

The ONE and ONLY!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 17:25 (PLASMAorLCD).
15 godina
protjeran
offline
RE: Ps3 vs pc
Ad4pt3r kaže...

Gledaj, sve to ovisi o tvojim ukusima. PS3 ima dosta dobrih ekskluziva, ali opet cijena igara je daleko veča od onih na PC-u. PC s druge strane ima puno veči comunity, snižene igre na steamu, g2playu i sličnim servisima.

Na PC-u shootere moš igrati sa tipkovnicom i mišem što je daleko ergonomičnije od gamepada, a gamepad si lako nabaviš za neke igre.
Ali opet ako ti se žarko igraju GT5, Heavy Rain i slične igre, onda uzimaj PS3. Čisto tvoja odluka.

Zaboravljas da ps3 sa rabljenim igrama dosta dobro stoji u HR i to je velika stvar

Lone wanderer
15 godina
offline
RE: Ps3 vs pc
hrvatskafarkasevec kaže...
Ad4pt3r kaže...

Gledaj, sve to ovisi o tvojim ukusima. PS3 ima dosta dobrih ekskluziva, ali opet cijena igara je daleko veča od onih na PC-u. PC s druge strane ima puno veči comunity, snižene igre na steamu, g2playu i sličnim servisima.

Na PC-u shootere moš igrati sa tipkovnicom i mišem što je daleko ergonomičnije od gamepada, a gamepad si lako nabaviš za neke igre.
Ali opet ako ti se žarko igraju GT5, Heavy Rain i slične igre, onda uzimaj PS3. Čisto tvoja odluka.

Zaboravljas da ps3 sa rabljenim igrama dosta dobro stoji u HR i to je velika stvar

Ali PC stoji bolje sa novim igrama. Na njemu je odabir.

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 vs pc

ovako moji ukusi su

fps-ovi

pes

utrke(ali ne bas strasno)

 

 

sto se tice uzivanja uzivam na oboje(btw mos i na ps3 spojit i misa i tipkonicu)

imam plazmu tako da mi ps3 ima bolju grafiku

a za isplativost pitam zato jer pc zastari iste sec kad ga kupis pa makar on bio i od  999999999999999999€ jer se uvijek smisli nes bolje a ps3 je ps3

 

edit:sto se tice cjena steam je na nekim igrama cak skuplji od njuskala

malada
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 17:29 (malada).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Ps3 vs pc


. Na njemu je odabir.

naravno...kad on nas pita ono sto bi sebe trebo pitat

Lone wanderer
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 vs pc

moj je odabir ali zelim da bude uz vasu pomoc

malada
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ps3 vs pc
malada kaže...

ovako moji ukusi su

fps-ovi

pes

utrke(ali ne bas strasno)

 

 

sto se tice uzivanja uzivam na oboje(btw mos i na ps3 spojit i misa i tipkonicu)

imam plazmu tako da mi ps3 ima bolju grafiku

a za isplativost pitam zato jer pc zastari iste sec kad ga kupis pa makar on bio i od  999999999999999999€ jer se uvijek smisli nes bolje a ps3 je ps3

 

edit:sto se tice cjena steam je na nekim igrama cak skuplji od njuskala

Pa spoji PC na plazmu ( naravno dobar PC ) pa onda uspoređuj. Pa i PS3 je več dobrano zastario ako to tak uspoređuješ, inferioran je u svakom tehničkom pogledu naspram PC-a.

Da, ali steam konstantno ima ogromna sniženja gdje možeš blockbustere dobiti za pišljivih 5-10€, a PS3 ima ekskluzive koje se moraju odigrati, tako da ga to drži dosta visoko.

We are nothing but the stones to pave the way...
13 godina
neaktivan
offline
Ps3 vs pc

Nemoj spajat PC na Plasmu, mislim spoji ali nemoj drzati na njemu Desktop i slicno

The ONE and ONLY!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ps3 vs pc
Ad4pt3r kaže...
malada kaže...

ovako moji ukusi su

fps-ovi

pes

utrke(ali ne bas strasno)

 

 

sto se tice uzivanja uzivam na oboje(btw mos i na ps3 spojit i misa i tipkonicu)

imam plazmu tako da mi ps3 ima bolju grafiku

a za isplativost pitam zato jer pc zastari iste sec kad ga kupis pa makar on bio i od  999999999999999999€ jer se uvijek smisli nes bolje a ps3 je ps3

 

edit:sto se tice cjena steam je na nekim igrama cak skuplji od njuskala

Pa spoji PC na plazmu ( naravno dobar PC ) pa onda uspoređuj. Pa i PS3 je več dobrano zastario ako to tak uspoređuješ, inferioran je u svakom tehničkom pogledu naspram PC-a.

Da, ali steam konstantno ima ogromna sniženja gdje možeš blockbustere dobiti za pišljivih 5-10€, a PS3 ima ekskluzive koje se moraju odigrati, tako da ga to drži dosta visoko.

reci neke

malada
13 godina
neaktivan
offline
Ps3 vs pc

Red Dead Redemption ,Gran Turismo 5, God of War 3, Heavy Rain, inFamous serijal, MAG, ono prvo sto mi je palo na pamet

The ONE and ONLY!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 17:35 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ps3 vs pc
malada kaže...
Ad4pt3r kaže...

Pa spoji PC na plazmu ( naravno dobar PC ) pa onda uspoređuj. Pa i PS3 je več dobrano zastario ako to tak uspoređuješ, 2.inferioran je u svakom tehničkom pogledu naspram PC-a.

Da, ali steam konstantno ima ogromna sniženja gdje možeš blockbustere dobiti za pišljivih 5-10€, a PS3 ima ekskluzive koje se moraju odigrati, tako da ga to drži dosta visoko.

reci neke

Neke: Gran Turismo, Heavy Rain, Metal Gear Solid, Uncharted, InFamous, R&C, Little Big Planet.....

 

2.Zanimljivo, a opet su grafički u rangu.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 vs pc

znaci exluzive za ps3 a fps-ove za pc

malada
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Ps3 vs pc

Little big planet,Demons Souls,Killzone 2,resistance

 

i doci ce jos brdo dobrih igara

Lone wanderer
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 17:39 (hrvatskafarkasevec).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ps3 vs pc
PLASMAorLCD kaže...

Red Dead Redemption ,Gran Turismo 5, God of War 3, Heavy Rain, inFamous serijal, MAG, ono prvo sto mi je palo na pamet

I Little Big Planet i Uncharted jos, a PC od ekskluziva nema takav repertoar osim ak nisi fan MMO-a i strategija.

We are nothing but the stones to pave the way...
13 godina
neaktivan
offline
Ps3 vs pc

Au Uncharted i LBP, kako sam to zaboravio, presao sam sve tri igre, to moras preci :D

 

I sad ce Little Big Planet 2

The ONE and ONLY!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ps3 vs pc
nailer kaže...

Neke: Gran Turismo, Heavy Rain, Metal Gear Solid, Uncharted, InFamous, R&C, Little Big Planet.....

 

2.Zanimljivo, a opet su grafički u rangu.

Tu se ne mogu složiti. Sve to izgleda na oko tu negdje, ali nedostatak AA, slabi LOD, musave teksture i forsiranje blura je daleko od onog što PC može ponuditi.

Usporedi Metro na PS3 i PC pa vidi o čemu govorim, ili NFS Shift na PC-u u full HD čiji okoliš i živopisnost su daleko iznad GT5.

We are nothing but the stones to pave the way...
15 godina
protjeran
offline
Ps3 vs pc

zasto se uvijek spominje kod usporedba pc vs konzole grafika....po meni je to tek na 5. mjestu po vaznosti osobine igre(od 10) i grafika na konzolama nije toliko losa da se nebi dalo igrat...

Lone wanderer
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Ps3 vs pc
hrvatskafarkasevec kaže...

zasto se uvijek spominje kod usporedba pc vs konzole grafika....po meni je to tek na 5. mjestu po vaznosti osobine igre(od 10) i grafika na konzolama nije toliko losa da se nebi dalo igrat...

Istina, ali kad spominjemo prednosti svake platforme, zašto ne i to spomenuti.

We are nothing but the stones to pave the way...
16 godina
neaktivan
offline
Ps3 vs pc

ps3 može parirati pc-u. (grafički)

Pogledajte GT5 samo.

 

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.11.2010 17:51 (nailer).
Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ps3 vs pc

MUAHAHAHAHAHAHAHAHA

(Ako svijetli da sam online, ne znači da sam tu)Two beer or not two beer--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: Ps3 vs pc
Ad4pt3r kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

zasto se uvijek spominje kod usporedba pc vs konzole grafika....po meni je to tek na 5. mjestu po vaznosti osobine igre(od 10) i grafika na konzolama nije toliko losa da se nebi dalo igrat...

Istina, ali kad spominjemo prednosti svake platforme, zašto ne i to spomenuti.

Da,al u 90% slucajeva sam se grafika spomnje nista drugo 

 

npr. Crysis odlicna grafika,gameplay ,ali dosadna mi je nakon sta dođu alieni nisam ju niti pola prosao 

igrao sam se sa editorom i radio gluposti na onim prvim levelima di su samo koreanci 

 

tak da im je badava grafika sto se i pokazalo na prodaji

Crysis je vise benchmark nego igra(tj svrha)

Lone wanderer
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice