Steam - pitanja i odgovori izdvojena tema

poruka: 6.624
|
čitano: 1.236.914
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Zodiak kaže...

ako posaljem prijatelju gift igru dali on može taj isti gift dati svom prijatelju?

Mislim da ne.

When all else fails - crowbar the fucker
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Zodiak kaže...

ako posaljem prijatelju gift igru dali on može taj isti gift dati svom prijatelju?

može,

kad dobije gift steam ga pita da li želi gift dodati u library ili u inventory, ako ga doda u libaray onda se igra trajno veže za njegov acc, ako ga doda u inventory onda sa njim dalje može radit što želi, pa tako u ovom slučaju, može ga poslati nekom svom prijatelju

Bonasera, Bonasera. What have I ever done to make you treat me so disrespectfully? If you'd come to me in friendship, then this scum that wounded your daughter would be suffering this very day.
13 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Znam da već postoji način dobivanja pristupa Steamu na Linuxu, no danas dobijem mail koji počinje ovako:

 

"Welcome to the Steam for Linux limited beta! Information about installing and getting started can be found here..." {#}

Please state the nature of the tehnical emer... oh, it's you. Have you tried turning it off and on again?
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
xhopeon kaže...

Znam da već postoji način dobivanja pristupa Steamu na Linuxu, no danas dobijem mail koji počinje ovako:

 

"Welcome to the Steam for Linux limited beta! Information about installing and getting started can be found here..." {#}

I ja sam dobio jutros {#}{#}

14 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

{#}

 

 

:D :D
Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Moze li tko pokrenuti update ili download neke igre da provjeri jel nesto nije u redu sa serverima ili kod mene nesto nevalja.

Download mi pocne, ide maksimalnom brzinom i samo padne na 0B/s i ne mice se(probao sam mijenjati lokacije servera).

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
12 godina
protjeran
offline
Steam - pitanja i odgovori

Meni uopće ne želi pokrenuti download.

 

EDIT: Da, stoji na nuli.

Poruka je uređivana zadnji put pet 7.12.2012 20:01 (NiramX).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Meni skida bez problema,

My global position systems are vocally addressed
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Meh, skinulo se u sekvencama downloada po 5 sekundi nakon pola sata.

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
14 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Skidam Black Ops 2 Zombie (nez zasto mi ih je obrisao) i sve radi normalno na 4.6 KB/S

Ako si opalio TU, opali i HVALA da znam tko si
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Skinuo Saints Row pri max. brzini. lol

Steam ID: BOSS-FaiL. xFire ID: josipcod
14 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

evo ovako, kako sam tek nedavno nabavio steam, imam jedno pitanje. kako sam ja  na faksu a tamo imam samo internet stick gdje mogu ostvariti 20 gb prometa, a doma imam flat, mogu li ja doma skinut igru pa je onda prebacit na hard disk i na ovo moje računalo na faksu? ako je to moguce što moram napraviti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
hrci24 kaže...

evo ovako, kako sam tek nedavno nabavio steam, imam jedno pitanje. kako sam ja  na faksu a tamo imam samo internet stick gdje mogu ostvariti 20 gb prometa, a doma imam flat, mogu li ja doma skinut igru pa je onda prebacit na hard disk i na ovo moje računalo na faksu? ako je to moguce što moram napraviti?

Samo stavis 'steamapps' folder na stick i prebacis ga na drugo racunalo.

 

I don't ask why people lie, I just assume they all do. // Steam: http://steamcommunity.com/id/Hexx2012
14 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori
Odlicno, hvala!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Malo sam gledao po Steam settingsu i vidim da se sad i na Steamu mogu birati različita mjesta za instalaciju pojedinih igara. Znam da to ima na Originu od prije ali mislim da se tako nešto prije na Steamu nije moglo napraviti. Sad vidim da može.

Korisno tko ima SSD ili HDD s manjkom prostora pa mora više igara snimiti na različite diskove.

 

Podešavanje:

Settings->Downloads+Cloud->Steam Library Folders->...

1 1
2 2
Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
2 0 hvala 5
16 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori

Sudjeluješ u beta verzijama? Ak ne, znači da je ta mogućnost napokon dostupna svima.

 

Jer oni koji sudjeluju u beta verzijama to već imaju dosta dugo.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
15 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
ZC_Someone kaže...

Sudjeluješ u beta verzijama? Ak ne, znači da je ta mogućnost napokon dostupna svima.

 

Jer oni koji sudjeluju u beta verzijama to već imaju dosta dugo.

Ne sudjelujem.

Drago mi je da su to uveli u standardnu verziju.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
13 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Nestala mi igra sa steama koju sam posteno platio radi se o thq humble bundle nestala igra je endless space zna netko mozda nesto o tome?

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.12.2012 21:02 (Zaba88).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Zaba88 kaže...

Nestala mi igra sa steama koju sam posteno platio dali se to nekome desavalo?

dokumentiraj/prikaži nam to nečim, inače sam čuo za to da su se znale micat igre sa računa uglavnom exploited keyevi, ali ako si igru kupio u steam storeu onda ti je ne bi mogli maknit nikako

Bonasera, Bonasera. What have I ever done to make you treat me so disrespectfully? If you'd come to me in friendship, then this scum that wounded your daughter would be suffering this very day.
15 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Zaba88 kaže...

Nestala mi igra sa steama koju sam posteno platio radi se o thq humble bundle nestala igra je endless space zna netko mozda nesto o tome?

Ta igra nije u tom bundleu nego je vjerojatno u vrijeme kad si kupio bila dostupna za download da je se isproba.

13 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

Kako sada odrediti igri da se downloada na d:\? Jer hoću samo imati dotu na SSD-u, a company of heroes i ostale pizd*drije na D disku.

prepičkavanje staklenkom ajvara ljudi koji pišu komentare poput LOL - tribute to Bojko
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Zaba88 kaže...

Nestala mi igra sa steama koju sam posteno platio radi se o thq humble bundle nestala igra je endless space zna netko mozda nesto o tome?

Ta igra nije u thq bundle,a i bio je free weekend za tu igru pa kad je prošao nestala je iz library jer ju nisi kupio. To je bilo samo da se isproba pa tko želi može ju i kupit.

13 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Pozdrav, imam problem sa steamom. Kupio sam bioshock 2 i skinuo sam igru, međutim kad je došlo do 100% nije mi instaliralo igru nego mi se samo pojavilo play. Stisnem play, upali se pješčani sat i par sekundi mi je status in game(bioshock20), a igra se nije pokrenula. Nakon par sekundi status se makne, a igra se i dalje ne pokreće. Pokušao reinstall, i dalje isti problem.

steam:hcplankton
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

koju je najbolje regiju stavit za download?

Iz HR sam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Steam - pitanja i odgovori

mađarija možda?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

Op TF2 Market je u beti :D

 

http://steamcommunity.com/market/

 

Prodajte svoju kolekciju itema za wallet lovu

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
Keops kaže...

Pozdrav, imam problem sa steamom. Kupio sam bioshock 2 i skinuo sam igru, međutim kad je došlo do 100% nije mi instaliralo igru nego mi se samo pojavilo play.

To je normalno.

 

Keops kaže...

Stisnem play, upali se pješčani sat i par sekundi mi je status in game(bioshock20), a igra se nije pokrenula. Nakon par sekundi status se makne, a igra se i dalje ne pokreće. Pokušao reinstall, i dalje isti problem.

Možeš probati desni klik na igru i pod Properties makni kvačicu s "Enable Steam Comminity In Game". Također možeš probati pokrenuti Steam kao administrator pa onda probati pokrenuti igru.

 

Ako to ne pomogne, a obično su relativno male šanse da će pomoći, vjerojatno imaš nekakav problem s samom igrom, a ne Steamom. Pa potraži na forumima vezanim uz Bioshock 2 dal ima kakav fix za "crash on startup".

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
RedHill kaže...

mađarija možda?

Ja stavio Austriju i skida dobro :=)

13 godina
neaktivan
offline
Re: Steam - pitanja i odgovori
ZC_Someone kaže...
Keops kaže...

Pozdrav, imam problem sa steamom. Kupio sam bioshock 2 i skinuo sam igru, međutim kad je došlo do 100% nije mi instaliralo igru nego mi se samo pojavilo play.

To je normalno.

 

Keops kaže...

Stisnem play, upali se pješčani sat i par sekundi mi je status in game(bioshock20), a igra se nije pokrenula. Nakon par sekundi status se makne, a igra se i dalje ne pokreće. Pokušao reinstall, i dalje isti problem.

Možeš probati desni klik na igru i pod Properties makni kvačicu s "Enable Steam Comminity In Game". Također možeš probati pokrenuti Steam kao administrator pa onda probati pokrenuti igru.

 

Ako to ne pomogne, a obično su relativno male šanse da će pomoći, vjerojatno imaš nekakav problem s samom igrom, a ne Steamom. Pa potraži na forumima vezanim uz Bioshock 2 dal ima kakav fix za "crash on startup".

 

Nije uspjelo, al' svejedno hvala. Morat ću googlati :(

steam:hcplankton
13 godina
neaktivan
offline
Steam - pitanja i odgovori

hej ekipo. Jedno pitanje samo pošto nisam punoletan i nemam te kartice niti PayPal acc jel ima neko da mi želi kupit CS:GO (košta 5,5€) a ja mu za uzvrat dam bon od 50 kn koji traži...ako netko ima da hoce  neka me doda na steam mikkel4241 :)

Šta radi plavuša na listu papira? Vozi A4 :D
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice