Ukrali mi SteamID zaključana tema

poruka: 22
|
čitano: 3.441
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Ukrali mi SteamID!!! HITNO!!!!!

Ukraden mi je SteamID. Lopov ga ne koristi, samo je pass promijenio da ga više ne mogu koristiti. Dao sam mu username i pass u chatu jer je rekao da se još netko služi mojim accountom te da ga trbeam potvrditi. Nakon odgovora, pogledal sam mu account i videl da je u PCPlay grupi. Lagal je cijelo vrijeme. Uz ime Automated Validation System, avatarom od Steama, engleski, pa nisam znal  zbunili...  Tek sam sad saznal da te Steam nikada neće pitati za username i pass. Kaj da radim ljudi, HITNO!!!!!

Deal with the facts and live with them.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Ukrali mi SteamID!!! HITNO!!!!!

Možeš probati tražiti da ti blokiraju taj account i naprave novi besplatno.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. Gigabyte EP35-DS3 | Intel C2D E8200 @3.2 GHz | Gigabyte HD4850 | 2 GB Kingmax PC 6400 | Chieftec 550 W
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ukrali mi SteamID!!! HITNO!!!!!
crystal6 kaže...

Možeš probati tražiti da ti blokiraju taj account i naprave novi besplatno.

 Napravio sam novi i išao pod SteamSupport odmah nakon krađe te im poslao pismo s problemom. Poslali su mi mail da ću dobiti odgovor, ali to je bilo prije par sati. Da li netko ima iskustva s time? Mene je strah da mi neće ponovno vratiti account, a ponovno kupovanje Team Fortress 2 ne dolazi u obzir jer ne smijem kupovati preko interneta, a ponovno kupovanje The Orange Boxa zbog jedne igre je suludo. Trebam nečiju potvrdu da će account opet doći!!!!
Deal with the facts and live with them.
16 godina
neaktivan
offline
Ukrali mi SteamID

:DDDDD

 

nisam znao da jos ima budala koje nasjedaju na to :DD

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ukrali mi SteamID
zemnik kaže...

:DDDDD

 

nisam znao da jos ima budala koje nasjedaju na to :DD

 Nije smješno, budala. Ak nemaš ništa pametnog za reć onda šuti. S tim se još nisam susretal, tak da...
Deal with the facts and live with them.
16 godina
neaktivan
offline
Ukrali mi SteamID

cek cek,

tip to dodje, kaze da mu das pass i username, ti mu to das i on te zajebe i onda vices da ti je ukralo?!!??

 

ovako se nisam nasmijo jos od...

 

Bili mu tako dao i broj svoje kreditne i pin?1.....

haha

 

stvarno si budala, bez uvrede..

Kako  to ispraviti, odi na steam.com (?), ides da si zaboravio pass, oni ti generiraju novi pass i posalju na mail ,to odes na mail i taj novi pass promijenis u zeljeni pass (nije nuzno) i to ti je to,.

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ukrali mi SteamID
We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the universe. That makes us something very special. - Stephen Hawking
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ukrali mi SteamID
puma1400 kaže...

cek cek,

tip to dodje, kaze da mu das pass i username, ti mu to das i on te zajebe i onda vices da ti je ukralo?!!??

 

ovako se nisam nasmijo jos od...

 

Bili mu tako dao i broj svoje kreditne i pin?1.....

haha

 

stvarno si budala, bez uvrede..

Kako  to ispraviti, odi na steam.com (?), ides da si zaboravio pass, oni ti generiraju novi pass i posalju na mail ,to odes na mail i taj novi pass promijenis u zeljeni pass (nije nuzno) i to ti je to,.

 No znam, ne treba mi više poniženja Plač Ovaj tvoj prijedlog nije izvediv. Al zaj***alo me njegovo ime i avatar. Zgledalo je ko da je Valveov radnik. A i rekel je da se još netko služi mojim accountom tak da...Plač
@vjeko : To sam napravil, sad samo treba čekati, zar ne?
Deal with the facts and live with them.
15 godina
neaktivan
offline
Ukrali mi SteamID

To ti je kazna za naivnost.

 

Important:

Valve Software, Steam Support or any other affiliates of Steam will *never* ask you for your account password. Do not provide your password to anyone.

Gigabyte EP35-DS3,C2D E8500,Sapphire HD4850 dual slot fansink,Corsair XMS2 (2x1gb) 800mhz,Corsair TX650w,Thermaltake Soprano
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2008 17:41 (F1-IVO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Ukrali mi SteamID

Da! To je jedini način na koji možeš vratit account.

We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the universe. That makes us something very special. - Stephen Hawking
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ukrali mi SteamID

Pa horagio više pameti idući put.Nego, ti bi mogao dobro proći ako si napravio ono što ti je crystal6 savjetovao (budući da je lik očiti prevarant - predstavio se je kao Valveo radnik i rekao ti je to što ti je rekao).Jedino što ti preostaje je da čekaš na Valveov odgovor.

Failure is never an option
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2008 17:52 (MegaMass 2000).
16 godina
protjeran
offline
Ukrali mi SteamID
Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove.
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Ukrali mi SteamID

Danas su Svi Sveti pa niti ne očekujem odgovor od Valvea. Nego, poslan mi je mail da ću dobiti odgovorSmijeh. Jedan prijatelj mi je preko Steama već sve rekao šta bi trebalo napraviti i rekao je da su njegovom prijatelju tako vratili acc (dont worry, ovaj izvor je provjeren). Njegovom drugu su odgovor poslali za 1 dan. Znam da sam pogriješio i da je to bilo jako glupo, stoga bi molio da više ne pišete te stvari, slažem se s njima. Nego, the_tux, ovaj frajer je bio stručniji.

Deal with the facts and live with them.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ukrali mi SteamID
the_tux kaže...
  Ajme, riknuo sam od smijeha čitajući transkript.
Failure is never an option
16 godina
protjeran
offline
Ukrali mi SteamID

Neznam Horagio kako nisi vidio u Steamovom chat programu natpis.Never tell your password to anyone.

 

Ovo ti je škola, drugi puta ćeš pametnije.

Steam chat Steam chat
Developers,developers,developers...coming and coming and coming... Dao bi sto Amerika, Sve na svijetu ja bi dao Tek da sjednem na verandu Pa uz karte i bevandu brojim valove.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2008 18:53 (the_tux).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ukrali mi SteamID
the_tux kaže...

Neznam Horagio kako nisi vidio u Steamovom chat programu natpis.Never tell your password to anyone.

 

Ovo ti je škola, drugi puta ćeš pametnije.

 Znam, više se neće ponoviti.
Deal with the facts and live with them.
16 godina
neaktivan
offline
Ukrali mi SteamID

Hehe.... Stvarno naivno..

 

Nego, kako je on to stručan bio? Na koji način. Izgleda da je prilično stručan kad te uspio nagovorit da mi daš podatke.

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Ukrali mi SteamID

@Ljudi koji ismijavaju Horagia

Ajde ljudi, stvarno niste fer. Napravio je pogrešku, pa svima se dogodi da napravimo neke ovakve stvari. Mislim, čovjek vas traži za pomoć a vi ga odmah popljuvali (čast iznimkama).

 

@Horagio

Glavno da si poslao njima taj mail, sada samo pričekaj da ti odgovore, pošto kažeš da od resetiranja passa nema ništa. Samo strpljenja do preksutra.

Try not to become a man of success but rather to become a man of value - Albert Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2008 22:05 (HappyD).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ukrali mi SteamID
coder_ kaže...

Hehe.... Stvarno naivno..

 

Nego, kako je on to stručan bio? Na koji način. Izgleda da je prilično stručan kad te uspio nagovorit da mi daš podatke.

 Jest, bio je. Ne mogu ti niti opisati kako(nije sarkazam)
Deal with the facts and live with them.
16 godina
neaktivan
offline
Ukrali mi SteamID

Vjerojatno ti je bacao fraze koje ti nisi skužio pa zato misliš da je stručan. Lik je samo uvjerljiv, ništa više..

There's too many self-Indulgent wieners in this city with too much bloody money!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ukrali mi SteamID
coder_ kaže...

Vjerojatno ti je bacao fraze koje ti nisi skužio pa zato misliš da je stručan. Lik je samo uvjerljiv, ništa više..

 Razumio sam sve šta je rekao. Al nisam znao da se tim frikovima da pisati cijeli sastavak samo da mene prevare. Priznajem da sam pogriješio, a sad bi molio da prestaneš jer s ovim ne pomažeš. Svi znamo da sam pogriješio i gotovo.
Deal with the facts and live with them.
16 godina
neaktivan
offline
Ukrali mi SteamID

Prije 10 minuta mi je stiglo pismo i moj account :) LOCK molim

Deal with the facts and live with them.
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.11.2008 19:30 (Horagio).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice