Youtube premium

poruka: 629
|
čitano: 248.388
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Re: Youtube premium
Turska poskupljuje sa 16.99 lira na 29.99 iliti sa 7 kuna na 12.50...da se izdržati! 🤭
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Youtube premium

turska vidimo se

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Youtube premium
Jel postupak isti kao i s Argentinom?
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Youtube premium

Jedno pitanje, jel se može sad npr. dok plaćam preko Argentine prebaciti na Tursku? Može neko objašnjenje kak sad recimo otkazat Argentinu i preći na Tursku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Youtube premium
mazy651 kaže...

Jedno pitanje, jel se može sad npr. dok plaćam preko Argentine prebaciti na Tursku? Može neko objašnjenje kak sad recimo otkazat Argentinu i preći na Tursku.

 I ja cu prijeci na tursku jer argentina ode na 4,5 eur a ni u ludilu necu toliko dati za YT....

6 godina
offline
Youtube premium

I Turska je poskupila (individual package increased from 16.99 TL to 29.99 TL, and the family plan increased from 25.99 TL to 59.99 TL(€ 3.30)).

 

Ima li netko rješenje kako se dočepati Indije? A monthly family plan costs Rs 189 (€ 2.34) and allows you to add up to 5 accounts.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Youtube premium

Meni je i ova nova cijena okej. 19 kn mjesečno, bez reklama, i još youtube music imam, ma odlično.  S obzirom da puno više gledam videa na youtubeu, nego recimo HBOu i Netflixu, ovo cijena je super, plus youtube music mi je totalno zamijenio spotify.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Youtube premium

meni isto yt music draži od spotify,bolje mi nove pjesme daje,prijedloge kako vec...

ostajem na argentini

...potpis nije potreban...
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Youtube premium
markma kaže...

I Turska je poskupila (individual package increased from 16.99 TL to 29.99 TL, and the family plan increased from 25.99 TL to 59.99 TL(€ 3.30)).

 

Ima li netko rješenje kako se dočepati Indije? A monthly family plan costs Rs 189 (€ 2.34) and allows you to add up to 5 accounts.

 Indija vise nema opciju za automatsko placanje, nego valjda svaki put moras platit rucno, iako ne znam kak to funkcionira tak da nit ne zelim pokusavat, radije odem na tursku i platim 1€ vise da ne moram brinut o tom.

 

Edit: nema turske na tunnelbearu  sad moram isprobavat sa nekakvim drugim VPNovima

 

Edit2: Microsoft Edge (na Operi mi neda jer nema vjerovatno, ali s obzirom da je Edge preinstaliran onda sam njega koristio) - UrbanVPN extenzija - Turska... 30 TL kak je receno gore za jednu osobu (~12.45kn), family pack 60 TL (24.90kn)... nisam htio odma saltat na Tursku jer jos jedan mjesec mogu bit na argentini za ovih 9kn family pack (19og sam se pretplatio a ovo skuplje pocinje od 21og).

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.10.2022 12:55 (hahhaajaads).
12 godina
offline
Youtube premium

Uzeo godišnju preko Turske, ispadne oko 10,50 kn mjesečno

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Youtube premium

VPN za Tursku ima na Windscribe-u i kako vidim godišnja nema za family....  

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Premium india, preko revolut samo skida kao i netflix ili stagod drugo, meni sve automatski ide, premium family 5 ljudi 17kuna mj
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Youtube premium

Naravno da indijski YT skida automatski, samo mi Revolut javi - plaćeno 189 rupija i to je to...

Ju je je? Je ju je!
14 godina
moderator
offline
Re: Youtube premium
Stric_Jura kaže...

Naravno da indijski YT skida automatski, samo mi Revolut javi - plaćeno 189 rupija i to je to...

 Također.

 

Iako, dobio sam obavijest od YT da to automatsko plaćanje neće više biti moguće od pred 3 mjeseca, ali i dalje radi bez problema.

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
14 godina
offline
Re: Youtube premium
Stric_Jura kaže...

Naravno da indijski YT skida automatski, samo mi Revolut javi - plaćeno 189 rupija i to je to...

 čudno, meni je u jednom trenutku naplata u Indiji stala i tad sam se prebacio u Argentinu. Bila je neka priča da zbog njihove središnje banke ne prolaze više naplate s neverificiranim adresama u Indiji (ili tako nešto ?). Spominjalo se i na ovoj temi.

8 godina
offline
Re: Youtube premium
Da sjecam se te priče, ja stavio adress generator india i prošlo
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Youtube premium

evo:

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Youtube premium
Bencho2211 kaže...
Premium india, preko revolut samo skida kao i netflix ili stagod drugo, meni sve automatski ide, premium family 5 ljudi 17kuna mj

 

Meni i prijatelju ne prolazi naplata. Spojeni na indiju preko urban VPN-a, youtube prepozna lokaciju, no na zadnjem koraku nakon unosa revolut kartice i adrese u indiji ne prolazi dalje.

8 godina
offline
Re: Youtube premium
Ja sam preko surfshark vpn, u incognito da ne pokupi kolačiće,pa adress generator, revolut virtual kartica, i prošlo, makar to je bilo negdje proslu zimu sad neznam ako su mjenjali šta, uzimaju u rupijima ali sd automatski konvertira
4 godine
offline
Youtube premium

Preko Surfsharka sad radi samo Turska,Indija i Argentina ne.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Youtube premium

Koji VPN koristiti za Indiju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Youtube premium
FileFicho kaže...

Koji VPN koristiti za Indiju?

 

"AHEAD OF THE deadline to comply with the Indian government’s new data-collection rules, VPN companies from across the globe have pulled their servers out of the country in a bid to protect their users’ privacy."

 

Jedan od problema s indijskim serverima.

Više na ovoj poveznici.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 25.10.2022 9:20 (gorjanzg).
10 godina
offline
Youtube premium

Dodajte hola vpn ekstenziju radi vam za tursku...gotovo za minut sve.

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Youtube premium

Evo nakon oko godinu dana uspjesnog automatskog placanja za Indiju sad vise ne prolazi, ne pise kako i zasto. Sad se samo prebacim na neko drugo trziste s istim accountom ili moram novi raditi? I koja je zemlja trenutacno najisplativija nakon rasta cijena?

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Youtube premium
Minneyar kaže...

Evo nakon oko godinu dana uspjesnog automatskog placanja za Indiju sad vise ne prolazi, ne pise kako i zasto. Sad se samo prebacim na neko drugo trziste s istim accountom ili moram novi raditi? I koja je zemlja trenutacno najisplativija nakon rasta cijena?

Turska ima opciju za nekih 300 try cca 15.5€, godinu dana. Nažalost nema slične opcije za family. 

 

16 godina
offline
Youtube premium

Urabn VPN add-on za browser ima Indiju i radi bez problema. Druga najjeftinija država je Turska nakon nje.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Youtube premium

Kolika je razlika između njih dvije u HRK/EUR? Nisam uspio nigdje naći ažurne podatke, sve nešto starije prije ovog poskupljenja..

8 godina
offline
Re: Youtube premium
Trawis kaže...

Kolika je razlika između njih dvije u HRK/EUR? Nisam uspio nigdje naći ažurne podatke, sve nešto starije prije ovog poskupljenja..

 Evo azuriranih cijena, skuplje je family, jeftinije je individualni

8 godina
offline
Re: Youtube premium
Trawis kaže...

Kolika je razlika između njih dvije u HRK/EUR? Nisam uspio nigdje naći ažurne podatke, sve nešto starije prije ovog poskupljenja..

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2022 17:11 (Bencho2211).
12 godina
offline
Re: Youtube premium
Minneyar kaže...

Evo nakon oko godinu dana uspjesnog automatskog placanja za Indiju sad vise ne prolazi, ne pise kako i zasto. Sad se samo prebacim na neko drugo trziste s istim accountom ili moram novi raditi? I koja je zemlja trenutacno najisplativija nakon rasta cijena?

 Da sam sebi odgovorim... Da, prebacis se s istim accountom bez problema, otisao sam s Indijskog family accounta (18 kn/mj) na turski (23 kn). Prezivjet cu :)

 

Hola ekstenzija koju je kolega preporucio pred par postova je bila dovoljna za uspjesnu TR registraciju.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice