Youtube premium

poruka: 629
|
čitano: 248.586
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Youtube premium
Mali322 kaže...
Nevjerojatan si...ti već duže tupiš i plaćaš skuplje a ja ne tupim nego plaćam 1.70 € +-, već 3 godine preko Turske...samo ti tupi i dalje...i da mislim da smo mi pametniji...
Živio i ti nama i plaćao sve punu cijenu...

I malo samo matematike 36x10€...360
36x2 €....72 €.

...eto pa ti tupi...300 keka razlike laganini...

I da al stvarno, jel te sram malo kada se hvališ da si ti kao nešto u pravu i da si pametan a mi te kao eto ne razumijemo jer smo glupasti!?

 Frende moj "ispravak" nije 10€ nego je 14,60€ jer plaćam "obiteljski".
Sad mi vrag neda mira pa se tu fališ koliko ste pametni a ja glup. Idem mejlat jubitu tubiju da vidim šta oni kažu na ove vaše "(i)legalne" kupovine. I tebe ću navest ko primjer. Živ ti meni bio još godina 100
BTW. Odgovor YouTube-a napišem u potpunosti u temici.

14 godina
offline
Re: Youtube premium
Gale92 kaže...
Mali322 kaže...
Nevjerojatan si...ti već duže tupiš i plaćaš skuplje a ja ne tupim nego plaćam 1.70 € +-, već 3 godine preko Turske...samo ti tupi i dalje...i da mislim da smo mi pametniji...
Živio i ti nama i plaćao sve punu cijenu...

I malo samo matematike 36x10€...360
36x2 €....72 €.

...eto pa ti tupi...300 keka razlike laganini...

I da al stvarno, jel te sram malo kada se hvališ da si ti kao nešto u pravu i da si pametan a mi te kao eto ne razumijemo jer smo glupasti!?

 Frende moj "ispravak" nije 10€ nego je 14,60€ jer plaćam "obiteljski".
Sad mi vrag neda mira pa se tu fališ koliko ste pametni a ja glup. Idem mejlat jubitu tubiju da vidim šta oni kažu na ove vaše "(i)legalne" kupovine. I tebe ću navest ko primjer. Živ ti meni bio još godina 100
BTW. Odgovor YouTube-a napišem u potpunosti u temici.

 Koliki biser moraš biti da bi to išao radit?! Ne moraš odg..

10 godina
offline
Youtube premium

kakav paćenik isusati

 

Moj PC  
9 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Youtube premium
x18x05x kaže...

 Koliki biser moraš biti da bi to išao radit?! Ne moraš odg..

 Kaži mi ti odgovor, pošto si manji biser od mene

Del_Boy97 kaže...

kakav paćenik isusati

 

 Paćenik jesam. Ali vi ste jači paćenici od mene kada nešto "ilegalno" uzimate i na prevaru.
Boli mene k*** za vaše posrane VPN-ove samo želim kazati da vam taj "kurvin pir" neće još dugo trajati.
Jer kako vas je počistio Netflix počistiti će vas i YT.
Jebo Vas VPN

6 godina
offline
Re: Youtube premium
A moj Gale, čega se budala ponosi pametan se stidi...ti stida nemaš a ponos ti puca! 🤦...i nismo mi nešto posebno pametni nego si ti, kako da ti to kažem a da me razumiješ...ne znam, stvarno ne znam...možda je pravi izraz, obična budala si ti...na mali, na 1.70€ mjesečno! 🥳🤡😁🤣
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 16:15 (Mali322).
7 godina
offline
Youtube premium

 

Čist mislim da se dotični

gale92 

zajefrkava da se zercu useremo . 😱🤣

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 18:09 (MUĆAK).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Youtube premium
Gale92 kaže...
x18x05x kaže...

 Koliki biser moraš biti da bi to išao radit?! Ne moraš odg..

 Kaži mi ti odgovor, pošto si manji biser od mene

Del_Boy97 kaže...

kakav paćenik isusati

 

 Paćenik jesam. Ali vi ste jači paćenici od mene kada nešto "ilegalno" uzimate i na prevaru.
Boli mene k*** za vaše posrane VPN-ove samo želim kazati da vam taj "kurvin pir" neće još dugo trajati.
Jer kako vas je počistio Netflix počistiti će vas i YT.
Jebo Vas VPN

 Rekoh ti da ne odg. Samo više gluposti možeš napisati. 

11 godina
offline
Youtube premium

Što nije pametnije kupiti neki VPN za 2-3 eura svaki mjesec te gledati bez reklama ako si spojen na - Albaniju , Moldaviju , Mongoliju i Mianmar plus ako imate Netflix , Amazon , Disney dobijete tonu dodatnog sadržaja. Ja makar tako gledam na android TV-u i za sada funkcionira super .

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.3.2024 19:14 (azzie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Youtube premium
Gale92 kaže...
x18x05x kaže...

 Koliki biser moraš biti da bi to išao radit?! Ne moraš odg..

 Kaži mi ti odgovor, pošto si manji biser od mene

Del_Boy97 kaže...

kakav paćenik isusati

 

 Paćenik jesam. Ali vi ste jači paćenici od mene kada nešto "ilegalno" uzimate i na prevaru.
Boli mene k*** za vaše posrane VPN-ove samo želim kazati da vam taj "kurvin pir" neće još dugo trajati.
Jer kako vas je počistio Netflix počistiti će vas i YT.
Jebo Vas VPN

 

Mali322 kaže...
A moj Gale, čega se budala ponosi pametan se stidi...ti stida nemaš a ponos ti puca! 🤦...i nismo mi nešto posebno pametni nego si ti, kako da ti to kažem a da me razumiješ...ne znam, stvarno ne znam...možda je pravi izraz, obična budala si ti...na mali, na 1.70€ mjesečno! 🥳🤡😁🤣

 VRAG MI NE DA MIRA, IDEM I JA IMAT vpn YT za 1,70€.

MUĆAK kaže...

 

Čist mislim da se dotični

gale92 

zajefrkava da se zercu useremo . 😱🤣

 Ne. Ja samo želim znat zašto ste vi pametniji nego ja. Odnosno zašto kažete da sam ja glup jer plaćam 300€ na godinu Premium. Dal Švabo il Englez il Kinez koristi VPN. I plaća YT Premium za "siću".

x18x05x kaže...
Gale92 kaže...
x18x05x kaže...

 Koliki biser moraš biti da bi to išao radit?! Ne moraš odg..

 Kaži mi ti odgovor, pošto si manji biser od mene

Del_Boy97 kaže...

kakav paćenik isusati

 

 Paćenik jesam. Ali vi ste jači paćenici od mene kada nešto "ilegalno" uzimate i na prevaru.
Boli mene k*** za vaše posrane VPN-ove samo želim kazati da vam taj "kurvin pir" neće još dugo trajati.
Jer kako vas je počistio Netflix počistiti će vas i YT.
Jebo Vas VPN

 Rekoh ti da ne odg. Samo više gluposti možeš napisati. 

 ŽIVI MENI VI BILI LIPI MOJI BUGOVCI FORUMAŠI.

7 godina
offline
Youtube premium

J**em onog tko je naljutio Galu92 što mu je to trebalo sad ćemo svi fasovat  😭😭 zbog nečije zajebancije , hajde lipo ispričajte mu se i on će zažmirit i neće izdat sirotinju forumaše .

 

Pokrećem inicijativu da za Galu92 skupimo novac i da ode na operaciju morala pa da onaj višak morala podijeli sa nama lopovčinama , inzistiram da ga ubuduće ne zovete nacionalnim veleizdajnikom BUG forumaša jer nas je ocinkao

sirotom vlasniku GUGLU .

 

🤣

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.3.2024 0:44 (MUĆAK).
 
6 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Youtube premium
Del_Boy97 kaže...

ja se mislim probat preko gamsgo-a, kazu da je legit a 2.84€ fakat nije puno, a na godinu je cak i manje

 probao sam preko ovog sajta i radi sve korektno, posto mi je na playstoreu turska onda su me stavili u turski family group ali radi sve za 2.20 eura mjesecno

 

 

6 godina
offline
Youtube premium

Urban Vpn vise ne radi, koji koristite za tursku  vpn i radite li novi racun?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Youtube premium
Del_Boy97 kaže...
Del_Boy97 kaže...

ja se mislim probat preko gamsgo-a, kazu da je legit a 2.84€ fakat nije puno, a na godinu je cak i manje

 probao sam preko ovog sajta i radi sve korektno, posto mi je na playstoreu turska onda su me stavili u turski family group ali radi sve za 2.20 eura mjesecno

 

 

 jesi probao netflix odavde

10 godina
offline
Re: Youtube premium

nisam, samo yt prem i to radi

 

12 godina
offline
Youtube premium

Samo FYI: Jutros pokušan NordVPN na Turskoj, Argentini i Ukrajini pa ne prolazi, kaže da offer nije dostupan, da odem na postavke accounta, onda kad odem tamo i probam od tamo akrivirat YT Premium, javlja: We couldn't verify your country Please visit Help Centre for mor information, a na famoznom Help Centreu kažu da ako imaš problema sa logiranjem, ne bi bilo loše ugasiti VPN, ergo očito raspoznaju upotrebu VPNa.

Fun fact: čisto iz znatiželje, spojio se NordVPNom na Hrvatsku, i tako spojen, bez problema mi je ponudilo da uzmem YT Premium za 9,50€ 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Youtube premium
bubr3g kaže...

Samo FYI: Jutros pokušan NordVPN na Turskoj, Argentini i Ukrajini pa ne prolazi, kaže da offer nije dostupan, da odem na postavke accounta, onda kad odem tamo i probam od tamo akrivirat YT Premium, javlja: We couldn't verify your country Please visit Help Centre for mor information, a na famoznom Help Centreu kažu da ako imaš problema sa logiranjem, ne bi bilo loše ugasiti VPN, ergo očito raspoznaju upotrebu VPNa.

Fun fact: čisto iz znatiželje, spojio se NordVPNom na Hrvatsku, i tako spojen, bez problema mi je ponudilo da uzmem YT Premium za 9,50€ 

 Pozz, isto probao ne prolazi, ocito da je dosao kraj kupovini po povlastenim cjenama :)

10 godina
offline
Youtube premium

probajte sa revolut masterom ako ga imate, meni je jedan kompic rekao da mu je radio rev master ali visa ne

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Youtube premium
A šta nam drug Gale cvjeta, ko maslačak! 😂
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Youtube premium

Bez brige tu je Pandar tv za 2,90 mjesečno. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Bas me zanima sto bude s onima koji imaju npr. obiteljsku pretplatu koja ima istjece nakon 1god u Turskoj, kako ide obnova te pretplate i hoce li proci. Znam da se neki jos vrte na Indiji i Argentini, a to je kao odavno "ukinuto"
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Youtube premium

ja sam imao godisnju obicnu i nije prosla nazalost, a tad nisam jos probo s masterom

5 godina
offline
Youtube premium

Prije 6 dana menio uredno skinulo sa visa kartice.... Mjesecna pretplata....

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Youtube premium

meni argentinu skida uredno skoro dvije godine. Kolko god digli cijenu, inflacija je takva da me mjesecna obiteljska kosta 1,72€.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Youtube premium
Posmatrač kaže...

Prije 6 dana menio uredno skinulo sa visa kartice.... Mjesecna pretplata....

 ma skida i meni sa vise za Tursku, ali što ce biti kad bude trebalo obnoviti pretplatu 

13 godina
offline
Re: Youtube premium
Mali322 kaže...
A šta nam drug Gale cvjeta, ko maslačak! 😂

 Gale prati.... 
Gale zna.... 

Zovi čovika, zovi zovi čovika, kojeg čovika ne znam samo zovi ga !!!!! 

6 godina
offline
Re: Youtube premium

Zaboli me kad će skužit i ukinit sve skupa, jer meni več skoro 5 godina fercera preko Indije family account za 2,3 ojra. Dok traje traje...

6 godina
offline
Re: Youtube premium
Zoviii, samo zoviii, svi će sookooolooovi za premium euro datiii! 🤡😂
5 godina
offline
Re: Youtube premium
Repko kaže...
Posmatrač kaže...

Prije 6 dana menio uredno skinulo sa visa kartice.... Mjesecna pretplata....

 ma skida i meni sa vise za Tursku, ali što ce biti kad bude trebalo obnoviti pretplatu 

 Hm. Nisam siguran o cemu pricas... Meni skida svaki mjesec. Kad je to tacno obnavljanje pretplate?

16 godina
offline
Re: Youtube premium
A zakaj vi mislite da Google ne zna?
Znaju oni jako dobro, ali ih trenutno boli pisa jer tucu lovu iako je to sice, ali nakupi se. Nakupilo se i google one pretplata cim uveli limitaciju free na 15GB.
Samo sto normalno nece javno govoriti, ali 100% ih boli briga jer zaradjuju vise nego ikad. 20 eura godisnje za 20 milijuna novih korisnika u 2 godine po niskoj "3rd world country" tarifi (cca, a sigurno ima milijune i skuplje tarife)! Puno novaca ak se mene pita.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Youtube premium
Posmatrač kaže...
Repko kaže...
Posmatrač kaže...

Prije 6 dana menio uredno skinulo sa visa kartice.... Mjesecna pretplata....

 ma skida i meni sa vise za Tursku, ali što ce biti kad bude trebalo obnoviti pretplatu 

 Hm. Nisam siguran o cemu pricas... Meni skida svaki mjesec. Kad je to tacno obnavljanje pretplate?

 ma neke regije poput turske imaju godisnju pretplatu, to sam i ja uzeo i izvisio sad kad je isteklo

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice