Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

poruka: 83
|
čitano: 19.312
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo".
13 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
PzKpfw kaže...

Frende, nitko ne tvrdi da je SFRJ bila idealna država...To nisam nikada napisao, a nije niti Drago.
Proguglaj po forumu, pa ćeš vidjeti da nikada ništa nije napisano o tome.
Radi se o tome da je SFRJ bila bolja, nego ova RH. Činjenice su to.

 

Ovi genijatori su proizvod politike koja je učinila sve sa drugim republičkim kolegama, da na puni svoje džepove na račun građana, te
da sruši sve što je Titova Jugoslavija stvorila. Bez obzira na zlo koje su pritom izvršili.

 

Ljude love na spike o domoljublju, a narod ne kuži da što više viču:"Hrvatska, Hrvatska....", to dublje guraju ruke u džepove naroda....

Linkaš mi Bauera, čovjeka nekadašnje prve ekipe BBB koja je poznata po svojoj surovosti i huliganizmu.
Ta navijačka skupina pored navijanja i skandiranja za Dinamo, ima naviku tu i tamo prebiti, nekoga tko nije njezin istomišljen.
Uvjet je da su brojčano jači, te da se žrtva ne može, ne zna ili neće braniti.
Thomas je bitan kotačić u svemu tome. Ne volim takve ljude.

 

U ovim tekstovima što si linkao, Bauer je usporedio Tita sa Hitlerom, što je suludo samo po sebi.
To je opet na tragu, one priče novovjekovnih ustaša koji pričaju o antitotalirazmu, gdje se izjednačava NOB sa ustaškim pokoljima.

Ovo je bitno reći i napisati, da je problem ove druge strane što laže, obmanjuje, služi se poluinformacijama itd.
Bilo da se radi o ovom "genijatoru", bilo o povijesti.


Bitno je od naroda njima izmusti lovu. Bez obzira na cijelu.
Što je njima učiniti zlo čovjeku zbog svojih profita?

 

Daj otkantaj s ovim pamfletima. Kakva korist od njih. OK svi smo skužili što ti preferiraš i ne trebaš nas dalje umarati s time. Prestani s oftopičarenjem.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud

to je intelektualno-profesionalno nepoštenje, jednako kao da neka druga javna djelatnost ne obavlja svoj posao (policija, vatrogasci itd..). Zavjetrina, ne talasaj? I naravno, osim te stručno-rizične mogučnosti (ismijavanja) postoji i ona pragmatičnija, novac-šef.. a institucije ne smiju tako raditi, mada nije lako viknuti car je gol.. Konformizam, rimuje se s nepotizam, kao i svaki izam..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
ihush kaže...

to je intelektualno-profesionalno nepoštenje, jednako kao da neka druga javna djelatnost ne obavlja svoj posao (policija, vatrogasci itd..). Zavjetrina, ne talasaj? I naravno, osim te stručno-rizične mogučnosti (ismijavanja) postoji i ona pragmatičnija, novac-šef.. a institucije ne smiju tako raditi, mada nije lako viknuti car je gol.. Konformizam, rimuje se s nepotizam, kao i svaki izam..

U društvu gdje su svi stručnjaci za sve teško je govoriti o intelektualno-profesionalnom nepoštenju. Koliko si puta doživio da te netko, tko nema nikakvih znanja o nekoj temi (osim pokupljenih iz žutih izvora), uči pameti i uvjerava te da nemaš pojma već da on zna. To postaje praksa. Biti inženjer/doktor bilo koje tehničke struke je totalno podcijenjeno. Danas su in znalci opće prakse odškolovani na internetu putem alternativnih izvora informiranja (da ne kažem neku težu riječ). Oni znaju sve o svemu a u biti nemaju pojma. Rasprava s njima nema smisla.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
mario.L_hr kaže...
..Danas su in znalci opće prakse odškolovani na internetu putem alternativnih izvora informiranja (da ne kažem neku težu riječ). Oni znaju sve o svemu a u biti nemaju pojma. Rasprava s njima nema smisla.

-defetizam, treba te eliminirat :))

-da, nije ponekad lako, nije lako ni biti Kastor. No kad se biraju npr rektori (ili rektumi?) tad se busaju u prsa junačka i brane svetu autonomnost.. khm, do iduće takve zgode. A tko zna, možda rektor izvadi one lanćiće koje dično nosi, pa s njima kao štitom .. ili na štitu. .. (ah, udarila me simbolika ili ideja da se kod nas nešto može ''normalnog''..)

 

-u pravu si, nema smisla. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud

@mario.L_hr

 

Mario, dragi. Ne radi se o meni. Osobno sam nebitan, kao i Jugoslavija u ovom kontekstu.
Ako imalo pratiš moje pisanje na ovom odličnom forumu našeg izvrsnog magazina BUG-a, znaš i možeš vidjeti da nikada ne ulazim u velike rasprave,
ali kada vidim djelovanje politike na malog čovjeka, volim se osvrnuti na to.
Stvar je u tome da ova druga strana barikade često olako poteže optužbe na bazi ideologije/vjera/nacije kada se netko ne slažeš sa njima, a
vidi što rade. Sve rade za svoj interes.


Znam što je ta politika napravila mojem kvartu, odnosno na Savici kada su išli provoditi svoju samovolju(gradnja bogomoljke)
(išli uništavati zelenu površinu...).
Narod nije dao, te nisu ništa mogli po tom pitanju....
Da su ratna vremena poslali bi dečke iz Pakračke poljane da riješe stvar, a ovako su samo slali provokatore kojima ništa nije uspjelo.
Narod je ostao miran, te nepodijeljen.

 

Ista je stvar i ova sa genijatorom. Ne zanimaju njih činjenice, nego samo lova.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
16 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
dastefan kaže...

Citiram iz drugog članka o genijatoru "Jončić je stoga radio sve i svašta. U jednom od svojih životopisa sve je točno pobrojao. Predstavljajući se kao slobodni umjetnik, jer je dugi niz godina dodatno zarađivao kao DJ, Jončić navodi svoje radno iskustvo: voditelj pizzerije Bolji život, dostavljač, vozač u Cammeu, prodavač Herbalifea, financijski savjetnik, stage menager na festivalima, radijski voditelj, direktor marketinga tvrtke za uzgoj puževa..." Pa jeb**te, Del Boy je za ovog mala beba. Pa šte mislite kome će Bandić prije vjerovati, nekom tam profesoru sa spikom koju ni najmanje ne kuži ili "Del Boyu" koji mu prodaje spiku. Je**te kad živiš u državi koja je kombinacija Mućki i Alan Forda...

 Realno, ja čak nemam nikakvog problema sa njegovim prijašnjim zanimanjima i naobrazbom. Ali ono što predstavlja kao svoj izum mora proći kroz službenu provjeru stručnih tijela, patent, mjerenja. 
Prije svega navedenog, netko odgovoran u tom nesretnom andriji štamparu gdje caruje taj ljubitlej striptizeta Šostar, trebao je barem par minuta guglati pa provjeriti da to što DJ predstavlja pod svoj izum postoji na dva klika narudžbe na alibabi.
Dapače, osim "njegovog" najjeftinijeg modela, ima ih impresivnijeg izgleda i dimenzija (kad je već ostalo znamo što). 
https://www.alibaba.com/showroom/hho-carbon-cleaner-machine.html?spm=a2700.7724857.scGlobalHomeHeader.356.5f80927dPMnmbR

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
overhaul kaže...
..
Prije svega navedenog, netko odgovoran u tom nesretnom andriji štamparu gdje caruje taj ljubitlej striptizeta Šostar, ..

 -nekako me to podsjeća na Dikensa, (pre)velika očekivanja? - od 'malog čovjeka' dok se penje.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

@ihushFSB se javio (možda si ih ti potaknuo svojim bockanjem)

 

Stručnjak za odmaganje...
 
2 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

https://genijator.com/services/prsten/

 

pogledajte ovaj genijalan izum, pored genijator elektrolizatora/čistaća motora je nažalost prošao nezapaženo... 

 

o majku ti jebem gdje živim, da ovakvi šarlatani uopće dobiju medijsku pažnju i to ih prezentiraju i guraju "ugledni" političari. 

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
lav1000 kaže...

https://genijator.com/services/prsten/

 

pogledajte ovaj genijalan izum, pored genijator elektrolizatora/čistaća motora je nažalost prošao nezapaženo... 

 

o majku ti jebem gdje živim, da ovakvi šarlatani uopće dobiju medijsku pažnju i to ih prezentiraju i guraju "ugledni" političari.

Pa vidi se da je bio Herbalife prodavač. Ovakvi bi trebali biti u zatvoru. Kad bolje razmislimo, sasvim je logično da se druži s našim političarima...

16 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
lav1000 kaže...

https://genijator.com/services/prsten/

 

pogledajte ovaj genijalan izum, pored genijator elektrolizatora/čistaća motora je nažalost prošao nezapaženo... 

 

o majku ti jebem gdje živim, da ovakvi šarlatani uopće dobiju medijsku pažnju i to ih prezentiraju i guraju "ugledni" političari.  

 

Pa ovaj prsten je zapravo Power Balance narukvica za auto! Ima da si odmah kupim 5-6 komada!

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
7 godina
protjeran
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
izith kaže...

 

Pa ovaj prsten je zapravo Power Balance narukvica za auto! Ima da si odmah kupim 5-6 komada!

 prsten ima učinak ko jagermeister naljepnica na stojadinu, 1 konj dodatne snage kad gazda sjedne za volan 

16 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud

Ne zaboravi tenisku lopticu nataknutu na kuku za sportski doživljaj!

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
7 godina
protjeran
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
izith kaže...

Ne zaboravi tenisku lopticu nataknutu na kuku za sportski doživljaj!

 ali mora biti ona s kojom je Miki odigrao partiju tenisa 

15 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

-ma radi i obična loptica, na ladi..

 

nego tu se sprdate od izuma krotitelja divljih puževa.. ko da je to lako, pogotovo skupit takvo zaleđe likova iz bajki-basni i šervuda, već to dovoljno naglašava sposobnost izumitelja, ako ne u uzgoju puževa onda u .. uvlačiteljstvu gradskim organima i likovima koji harače usred dana usred grada.. nije to lako, ne može to baš svatko osim krotitelja.

 

u gornem linkanom tekstu je jedan podnaslov, 'bandić protiv zakona prirode..' rekao bi to je malo preširoko, kraće je točnije, bandić protiv zakona. -- a tad bi opet netkomorao ''uskočiti'', zar ne? Ili je sve to protiv logike.. i protiv svega što civilizirano društvo treba biti.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
PzKpfw kaže...

Frende, nitko ne tvrdi da je SFRJ bila idealna država...To nisam nikada napisao, a nije niti Drago.
...

 

SFRJ je bila najbolja država ikad. Bolja od svih onih prije nje, a i od svih onih koje su došle ili će doći poslje nje.

 

 

Zadovaljan? 

8 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Soft: da bi nešto prodavao, moraš imati dokazani učinak inače se radi o prevari. Zamisli da odeš frizeru, on nešto radi, naplati a ti dođeš doma i još uvijek ne znaš jesi li ošišan. Suludo, zar ne
Ja rekoh
8 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Soft: da bi nešto prodavao, moraš imati dokazani učinak inače se radi o prevari. Zamisli da odeš frizeru, on nešto radi, naplati a ti dođeš doma i još uvijek ne znaš jesi li ošišan. Suludo, zar ne
Ja rekoh
6 godina
protjeran
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
markoBT kaže...
PzKpfw kaže...

Frende, nitko ne tvrdi da je SFRJ bila idealna država...To nisam nikada napisao, a nije niti Drago.
...

 

SFRJ je bila najbolja država ikad.

 Majkemi 

16 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Mirko935 kaže...
lav1000 kaže...

https://genijator.com/services/prsten/

 

pogledajte ovaj genijalan izum, pored genijator elektrolizatora/čistaća motora je nažalost prošao nezapaženo... 

 

o majku ti jebem gdje živim, da ovakvi šarlatani uopće dobiju medijsku pažnju i to ih prezentiraju i guraju "ugledni" političari.

Pa vidi se da je bio Herbalife prodavač. Ovakvi bi trebali biti u zatvoru. Kad bolje razmislimo, sasvim je logično da se druži s našim političarima...

 Mislim da to više govori o našim korumpiranim političarima i neukom/naivnom društvu, nego o samome "izumitelju". Lik je prepoznao priliku... trebalo bi ga nagraditi.

5 godina
offline
Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čudotvo

Moram uskrsnut ovog zombija, jer evo, priča ide dalje...

 

Otvoreno more - Promatrali smo proces čišćenja dizelaša elektrolizom destilirane vode: nakon tretmana hidrogenom motor lakše diše (slobodnadalmacija.hr)

 

Pa da li je ovo moguće, ista glupost, ali ovaj put je francuski proizvod i za brodske motore. Primjetite kako se u textu ne koriste izrazi HHO ni plin praskvac, nego su našli oxy-hydrogen plin i NonCarbon metoda. U stvarnom svijetu, radi se o HHO plinu praskavcu, istoj shemi kao i kod genijatora.

 

Naravno, ovo čudo čisti motor od karbonizacije, te smanjuje potrošnju goriva. Obe stvari su dematirane i HHO samo može uništit motor.

 

EDIT:

Upravo sam poslao jedan obavijesni email Slobodnoj Dalmaciji...

 

Više nisu Genijator, sad su NonCarbon...

NonCarbon - NonCarbon

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.4.2021 12:09 (Filox).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Filox kaže...

Moram uskrsnut ovog zombija, jer evo, priča ide dalje...

 Ja se prepao da si uskrsnuo ovoga iz naslova teme. Srce mi stalo.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
7 godina
offline
Re: Profesori s FESB-a nude Bandiću testiranje čud
Visak kaže...

Srce mi stalo.

 I njemu je 

 

Kruha i igala...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice