Rusija odlučila: svi zrakoplovi kupljeni na leasin

poruka: 36
|
čitano: 10.569
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rusija odlučila: svi zrakoplovi kupljeni na leasin".
9 godina
offline
Re: Rusija odlučila: svi zrakoplovi kupljeni na le
captain_soap_McTawish kaže...
digitall kaže...

 

a kad se već uspoređuju dva zla, nekako se ne sjećam da su ameri radili na način da opkole neki grad, ne puštaju civile van, i uništavaju ga dok više nema što za uništiti, pri tome naravno oni koji prežive raketiranje umiru od gladi i žeđi.. to im nije prvi put, u čečeniji su isto radili.. takvu nehumanost mogu samo rusi i srbi izvoditi...

 Pušiš najluđu zapadnu propagandu i onda na temelju toga donosiš zaključke, lol

 

 joj sorry, išao sam pogledati rusku tv, ipak su došli saditi cvijeće u tuđu državu, sve je ok... uh dobro pa sam tamo pogledao, već sam se uplašio da donosim krive zaključke..

14 godina
offline
Re: Rusija odlučila: svi zrakoplovi kupljeni na le
digitall kaže...

 joj sorry, išao sam pogledati rusku tv, ipak su došli saditi cvijeće u tuđu državu, sve je ok... uh dobro pa sam tamo pogledao, već sam se uplašio da donosim krive zaključke..

Nije ovo bajka gdje imaš crnobijelu situaciju borbe apsolutnog dobra i apsolutnog zla. Nisu došli saditi cvijeće, došli su izvršiti agresiju i to je činjenica. No iz toga ne slijedi da idu okolo i rade ono što si ti napisao. Ima masa drugih činjenica za koje ti ne želiš čuti.

 

Na drugoj strani imaš Azov, Desni sektor, otvorene neonacističke bojne postrojbe. Ti ako misliš da oni sade cvijeće, da nisu ispod toga da civile koriste kao živi štit i slično, onda si jako naivan.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2022 23:02 (captain_soap_McTawish).
9 godina
offline
Re: Rusija odlučila: svi zrakoplovi kupljeni na le

Da nemam tebe živio bi u zabludi... Hvala

Naravno da ništa nije crno bijelo, niti je ikad bilo, al da su činjenice to što sam napisao, jesu.

2 godine
offline
Re: Rusija odlučila: svi zrakoplovi kupljeni na le
PzKpfw kaže...

 

Ukrajina sa ratom neće napraviti ništa. Opet će na kraju biti denacificirana, demilitazirana, te neutralana. Da su bar naučili na primjeru naroda sa zapadnog Balkana.

 

Nitko se sa Rusijom ne poigrava nekažnjeno. Sada plaćajte deset puta skuplji plin sa druge strane oceana.

 

 

da nema takve trolčine kao što si ti, ovaj forum bi bio superdosadan...

 

Rusu naš, javljaš li se iz rova pored Kijeva ?

koliko si ukrajinskih ustaša i fašista pobio ?

 

gledam upravo neku smrdljivu emisiju na Happy tv, i samo im ti nedostaješ da ukrajinske branitelje zajedno prozivate ustašama.

 

*radije ću krepati, jesti djetelinu, biti bez struje, plina, nafte, nego biti nečovjek poput tebe.

 

--ti si zaposlenik firme ili netko jako poznat urednicima Bug d.o.o. inače bi odavno letio s foruma zbog trolanja.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.4.2022 23:33 (Zaporožac).
12 godina
offline
Re: Rusija odlučila: svi zrakoplovi kupljeni na le
PzKpfw kaže...

 

 

Hm, ljudi vidim, da ne vidite dalje od onoga što prozapadni mediji serviraju, nama koji živimo pod NATO paktom.

 

Jel' se tko pitao, zašto mi čujemo samo argumente jedne strane? One zapadne.

 

 

Dok smo bili nesvrstani, imali smo Hrvatsku najjaču od svake HR koja se pojavljivala u povijesti. Mada to sa historijom zna biti škaljivo. Prije ' 44 HR nikada nije ni postojala. HR je stvorena borbom svih nacija kroz partizanski rat. Prije toga ste bili kmetovi. Pod stranim monarhom. 

 

 

Mnogi navijači za Ukrajinu vrlo brzo će početi proklinjati istu, kada budu morali plaćati energente deset puta više, kada dođe do redukcija struje, vožnje par-nepar, nestašice na policama, poskupljenja svega i svačega,.....

Tko voli Ukrajinu nek ' tamo ide ratovati. U RH imade 500k registriranih branitelja. Valjda znate automatsku pušku očistiti? Malo deterdženta i vode, sve riješava....

 

Kao i "neovisne" zemlje zapdnog Balkana, rat će Ukrajinu skupo stajati u ljudskim životima, materijalim dobrima, te će ju rat unazaditi za 1000 godina.

Još će zadnja fukara postati elita. Poltička mafija će se obogatiti.

nw

Ukrajina sa ratom neće napraviti ništa. Opet će na kraju biti denacificirana, demilitazirana, te neutralana. Da su bar naučili na primjeru naroda sa zapadnog Balkana.

 

Nitko se sa Rusijom ne poigrava nekažnjeno. Sada plaćajte deset puta skuplji plin sa druge strane oceana.

 Poserem se na takvu tvoju Rusiju. Svi Rusi koje pratim na YT su otišli iz države. 

14 godina
offline
Rusija odlučila: svi zrakoplovi kupljeni na leasin

Jooooooooj Baže!!!!!! Sreća da sam sjedio na WC šolji u momentu kad sam pročitao naslov!
Pa kao da čitam B92 ili RT Srbija ili Sputnjik Srbija?! Što vam trebaju naslovi ovog tipa: Putun potpisao….Rusija odlučila….Rusija planira……

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice