Bacanje medicinskog biserja by Doc (#3) - Samouboj

poruka: 34
|
čitano: 8.319
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bacanje medicinskog biserja by Doc (#3) - Samouboj".
16 godina
suspendiran
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#3) - Samo
učo kaže...
Stric_Jura kaže...

ja sam popio s 20 godina jednom prilikom 13 šalica turkinjice u pol sata - i ništa, niti se srce zavrtjelo jače, niti se znojio...  sve 5, samo Renault 4

 

 Je, Jura, ali ovdje je bila riječ o 42 espressa, koji su koliko ja znam živi koncentrat kave. Ajde probaj to pa mi javi rezultat (u kratkom vremenu, max. 2 sata, da se ne stigne nabrzinu razgraditi)

 ja sam znao tako od instant drhtati. Zaboravim da sam već jednu popio, napravim drugu sa 4 velike žlice "aglomerirane", mlijekom i gomilom šećera koje zavara koliko je jaka (citat; "Treba znati da se u procesu dobivanja instant kave u zrnu događaju brojne kemijske promjene. Količina kofeina znatno raste i može biti i dvostruko veća nego u običnoj kavi, a povećava se i količina minerala do 10 %") a prazan želudac, i onda krene hladan znoj i drhtavica. Ružan osjećaj. Ali ako dobro doziram, bolje funkcionira od energy drinka za one dane kad se ima vremena za po samo 3 sata sna.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#3) - Samo
učo kaže...

 Ili što bi Bob Rock rekao: Bolje živjeti 100 godina kao lav nego 3 dana kao miš (ili je to pisalo Grunfu na majici, nisam siguran)

 "bolje živjeti čitav život kao bogataš nego sedam dana u bijedi" - grunfu na majici. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Re: Bacanje medicinskog biserja by Doc (#3) - Samo
Hebeš Grunfa.... sir Oliver je zakon
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Bacanje medicinskog biserja by Doc (#3) - Samouboj

Evo ga na, subliminalno mi je u glavu utureno ono pod #15 pa me konstantno svrbe uši kad god nataknem sluške.

A i malo-malo mi se priprc..., ovaj, zaboli me glava (iako sam muško). Čudno!?!

 

Joj, Doc, platit ćeš mi zbog ovih nepodopština!

 

P.S.

#13 ne komentiram jer je to odavno poznata činjenica.

Pis on ju, tu :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice