Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz rekla

poruka: 15
|
čitano: 15.936
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz rekla".
15 godina
offline
Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz rekla

E, sad kad genijalci krenu da oni bi televizora, ali da ne bi ugrožavali svoju privatnost i gledali reklame. Nešto ja bih uslugu badava, ali ne bi reklame. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz rekla

Fali vam opcija "Toliko mrzim reklame da bi dao 500 USD da ih ne vidim na tom TVu dokle god radi".

 

Anyway, što nije to netko već nudio, nešto jako slično? Možda neki set top box ili tako nešto? Isto je bilo, evo ti hw i pristup libraryu sadržaja ali imaš povremeno traku sa reklamama koja se ne da maknuti?

 
5 0 hvala 0
2 godine
offline
Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz rekla

Stavi se tabletić na donji ekran i win-win, baka sretna te lijep i oku ugodan detalj koji će ukrasiti i najsivije prostore.

Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz r
Jednostavno ne spojit tv na internet, nego preko hdmi-a drugi izvor gledanja, sta nisu na to razmišljali
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2023 6:47 (Bencho2211).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz rekla

Uređaj se "dobije" uz vezanu kreditnu kariticu, ako se ne držiš uvijeta, skidaju ti 500$ s računa.
HDMI ulazi su otovreni za alternativne sadržaje. Ali, Telly smije prikazivati reklame i na velikom ekranu i to u svakom trenutku. Da, i kad je TV ugašen. Zapravo, tek onda je zabavno upaliti reklame. Stvar ima mikrofon i "čuje" kad je neko u sobi. Ugrađena kamera ima šiber za pokriti ju.

 
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz rekla

Nez koliko bi ovo upalilo u SAD-u koji ima ohoho kupovnu moć i tamo TV možeš nabavit za siću. Na balkanu bi mogla bit druga priča, pogotovo s umirovljenicima.

 

Mada,kako njima objasnit taj deal, da TV "svira" i kad ga ugasiš

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz r
To ce samo pavijani uzeti🙈
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz rekla

Pun kufer mi je reklama i ovako, kamoli uzimati tv da me dodatno gnjavi s reklamama. To nije besplatni tv, to je mučitelj od tv-a. Usput, kako na xiaomi Mi box S staviti adbloker, da me reklame ne gnjave dok gledam neki koncert, film ili nešto slično. Na računalu mi adblokler radi savršeno, ali za prošetati se YT ne da mi se paliti računalo, nego idem preko Mi box S.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz r
reklame su buducnost. svi cemo zivjet dzabe samo ce se reklame vrtit po svuda
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz rekla

ja doma imam tv samo na zidu... nema ni antenu ni nista, samo jedan hdmi koji ide do kompa :D bas ne znam kada sam gledao TV zadnji put kao takav

NULL!=NULL
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz r
njuznjuz kaže...
reklame su buducnost. svi cemo zivjet dzabe samo ce se reklame vrtit po svuda

so true!

 Idiocracy (film iz 2006-te o SAD-u u 2505 godini)

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2023 11:54 (Ovo je kraj).
14 godina
online
Re: Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz r
učo kaže...

Pun kufer mi je reklama i ovako, kamoli uzimati tv da me dodatno gnjavi s reklamama. To nije besplatni tv, to je mučitelj od tv-a. Usput, kako na xiaomi Mi box S staviti adbloker, da me reklame ne gnjave dok gledam neki koncert, film ili nešto slično. Na računalu mi adblokler radi savršeno, ali za prošetati se YT ne da mi se paliti računalo, nego idem preko Mi box S.

Bok, učo 

 

pod postavkama Androida potraži Privatni DNS, i tamo upiši:

 

one.one.one.one

 

ili

 

dns.adguard.com

 

 

kao DNS servere (adrese)

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2023 12:23 (Stric_Jura).
6 godina
offline
Re: Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz r
Ljudi moji reklame su zakon...ako ti fali para...imaš reklamu za loto i kladionicu...ako te uvati depra jer nisi dobio pare..imaš reklamu za tensilen...ogladniš...reklama za McDonald's...dobiješ proliv od hambija...imaš reklamu za dobre bakterije
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz r
SmartTube, učo
15 godina
offline
Re: Besplatni 55" televizor, u zamjenu za prikaz r
Jel to NOA televizor u pitanju? Made in Kroejša? Ako je, ja sam onda ZA jer sam čuo da je kvaliteta istoga vrhunska.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice