Bez straha za budućnost Spotifya

poruka: 10
|
čitano: 12.478
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bez straha za budućnost Spotifya".
12 godina
offline
Bez straha za budućnost Spotifya

Slažem se da je Spotify bolji od Apple Musica, ali meni je Deezer bolji čak i od Spotifya. Ne znam zašto je izostavljen iz usporedbe, možda nije toliko zastupljen na cijelom svijetu, ali po korisničkom iskustvu, opcijama i broju dostupnih pjesama (jednako kao Spotify) mislim da može stajati uz Spotify. Opcija Flow pušta pjesme odabrane za vas i unutar Flowa ima opcije da odaberete raspoloženje kakve pjesme želite (Motivation, Chill, You&Me, Party, Focus i Melancholy). Osim glazbe isto ima i podcaste, a cijena je skoro ista kao Spotify, čak je jeftiniji kad se uzme godišnja pretplata. U Hrvatskoj je dosta zastupljen (više od Tidala i Apple Musica sigurno) jer je došao u ponudi HT-a još davno prije Spotifya, Tidala i Apple Musica pa mislim da zaslužuje da se i on spomene u ovakvim člancima.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 15:03 (dje-CAk).
 
8 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bez straha za budućnost Spotifya
Tako popularan servis a nemaju 2-factor autentikaciju...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bez straha za budućnost Spotifya

Joe Rogan je veći od Spotify-a. Da mu oni otkažu, sutra ga čeka druga mreža s još većim iznosom da pređe kod njih. Već ima ponude. Nema Spotify Joe Rogana, nego Joe Rogan ima Spotify. Ljudi su žedni čuti otvorene i argumentirane rasprave o temama društva. Prostor za njegovu popularnost stvorile su tv mreže koje su izbacije iz svojeg programa kritičko razmišljanje i sagledavanje s više uglova, nego sve jednoumlje i zabrana razmišljanja vlastitom glavom.

Idi i radi nešto korisno!
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Bez straha za budućnost Spotifya

Pregleda po emisiji u milijunima gledatelja:

CNN 0.8

MS NBC 1.2

Fox News 2.3

Joe Rogan 11.0

Dakle, prema Joe Roganu, svi ostali mediji su patljuci. Svi zajedno zbrojeni, sa svim tisućama zaposlenika i produkcijama - skoro da su manji od njega.

https://twitter.com/APompliano/status/1478059547688374281/photo/1

Idi i radi nešto korisno!
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.2.2022 21:16 (Keso).
 
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bez straha za budućnost Spotifya
Keso kaže...

Pregleda po emisiji u milijunima gledatelja:

CNN 0.8

MS NBC 1.2

Fox News 2.3

Joe Rogan 11.0

Dakle, prema Joe Roganu, svi ostali mediji su patljuci. Svi zajedno zbrojeni, sa svim tisućama zaposlenika i produkcijama - skoro da su manji od njega.

https://twitter.com/APompliano/status/1478059547688374281/photo/1

 Vidoviti Milan je bio najveća medijska zvijezda ex Yu država. 

Joe Rogan je imbecil koji sukladno tome privlači imbecilnu publiku. To da imbecili čine većinu populacije nije ništa novo.

Nema koju temu čovjek ne pokriva. Pametan čovjek će raspravu o znanosti tražiti sa znanstvenikom, o vjeri sa svećenikom, o mehanici s mehaničarem, o tehnologiji s adekvatnim inženjerom.... Tako se pametni raštrkaju po bespućima medija. Budali sve to može pokriti jedna budala.

16 godina
moderator
offline
Re: Bez straha za budućnost Spotifya
BlueMax kaže...

 Vidoviti Milan je bio najveća medijska zvijezda ex Yu država. 

Joe Rogan je imbecil koji sukladno tome privlači imbecilnu publiku. To da imbecili čine većinu populacije nije ništa novo.

Nema koju temu čovjek ne pokriva. Pametan čovjek će raspravu o znanosti tražiti sa znanstvenikom, o vjeri sa svećenikom, o mehanici s mehaničarem, o tehnologiji s adekvatnim inženjerom.... Tako se pametni raštrkaju po bespućima medija. Budali sve to može pokriti jedna budala.

 

E bravo, to je to 

Never put Dolby on snake detectors.
2 godine
neaktivan
offline
Bez straha za budućnost Spotifya

lmao spotify ne moze propast niti da se maknu svi podcasti sa njega jer je to glazbeni servis i ljudima bi bilo drago da se podcasti uopce maknu sa njega jer ljudi su tu zbog muzike uglavnom i zato i je popularan. a deezer se ne moze usporedjivat sa spotify jer na spotifyu ima puno malih izvodjaca koje deezer nije vidio niti nece i deezer je jedino dobar ako slusas aktualnu muziku cim zagrebes malo ispod vide se nedostaci. 

 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Bez straha za budućnost Spotifya

Tema je budućnost Spotifyja

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Bez straha za budućnost Spotifya
Zato sam i spomenuo vidovitog Milana. Jedino on može nešto suvislo on topic napisati.
Dok god imaju ovako dobre algoritme za preporuku glazbe nemam brige za njihovu budućnost.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Bez straha za budućnost Spotifya

Cenzura na BUG-u: napisao sam post u kojem govorim da je za izbjegavanje ratova bitno moći argumentirano raspravljati, uz uzajamno poštovanje različitih mišljenja. Post je obrisan, iako nisam nikoga vrijeđao. Referirao sam se na post koiji jest nekoga vrijeđao, zapravo puno ljudi, kako to nije lijepo i više govori o onome tko vrijeđa nego onima koje vrijeđa. Međutim, vrijeđalački post je ostao. Dakle, novo dno BUG-a. Nadam sam se da je ovo mjesto za intelektualce i otvorene rasprave, ali - nije. Mislim da ću se odmaknuti od buga i manje svog dragocjenog vremena trošiti ovdje, jer očito sloboda mišljjenja je prošlost. A vidimo kamo cenzure vode. Svi počeci ratova počeli su eliminacijom drugačijeg mišljenja, i uspostavom siledžije koji je silom a ne argumentima pobijao one koji s ne slažu s njegovim mišljenjem. Kako su nagovorili Nijemce da napadnu ostatak svijeta? Kako su nagovorili Ruse? Kako će nagovoriti vas da se međusobno poubijate? Prvo - kontrola medija. Eto, bug se pridružuje tom mentalitetu.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 1 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice