Gameri imaju poboljšanu moždanu aktivnost i vješti

poruka: 11
|
čitano: 5.273
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gameri imaju poboljšanu moždanu aktivnost i vješti".
15 godina
offline
Gameri imaju poboljšanu moždanu aktivnost i vješti

znanstvenom metodom dedukcije može se zaključiti kako nitko u rvackoj vlasti (i pratećem organluku) nije gejmer. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
14 0 hvala 0
9 godina
offline
Gameri imaju poboljšanu moždanu aktivnost i vješti

Nisam ni pročitao članak, mogu zaključit ovako napamet što je napisano jer "gameriram" 2 sata na dan.  

 
1 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Gameri imaju poboljšanu moždanu aktivnost i vj
Ajar kaže...

znanstvenom metodom dedukcije može se zaključiti kako nitko u rvackoj vlasti (i pratećem organluku) nije gejmer. 

 vi matorci bi trebali ispunjavati križaljke, igrati šah, rješavati Sudoku, osmosmjerke, rebuse, a ne gejmati po cijeli dan...

 

* navedene aktivnosti isto blagotvorno djeluju na neurone, a možeš negdje u staračkome domu zbariti i neku babu.. 

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
6 godina
offline
Re: Gameri imaju poboljšanu moždanu aktivnost i vj
#Ajar

Bivši ministar Tolušić je imao pametnije posla nego gubiti vrijeme na videjo igre...igrao je on neke druge igre
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Gameri imaju poboljšanu moždanu aktivnost i vj
A sad bu na njemu igrali sinjsku alku u čuzi.
Šteta što nemamo ljudi tamnije puti i duže motke 😁
2 godine
neaktivan
offline
Re: Gameri imaju poboljšanu moždanu aktivnost i vj
teze je biti dobar gamer nego radit posao svaki dan jer se mozes svercat na neki nacin, dok u igrama nema toga zato mozak radi na visoj razini i vise je fokusiran.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gameri imaju poboljšanu moždanu aktivnost i vj
HCMAA kaže...
#Ajar

Bivši ministar Tolušić je imao pametnije posla nego gubiti vrijeme na videjo igre...igrao je on neke druge igre

 Da on je igrao GTA: Wine City

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Gameri imaju poboljšanu moždanu aktivnost i vješti

Ako je sudit po klincima (15-25) frendova, to više nit ne gejma nego češu jaja, jedu čips, loču colu i gledaju streamere koji igraju.

Vjerojatno neke UwU kvazi gejmerice poluispalih sisa na onlyfans i sličnim sajtovima.

Ne žele radit, samo žicaju pare i troše internet.

Nitko niš ne bari, ode populacija u kua.

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Gameri imaju poboljšanu moždanu aktivnost i vj
Krx kaže...

 

Nitko niš ne bari, ode populacija u kua.

prošlo je vrijeme barenja, a samo gubiš živce s tim..

kad uđeš u četrdesete i kad se već lijepo izigraš komp igara, daš oglas u novine, nađeš trebu, napraviš joj bebu i osamostališ se.

Du bist eines meiner kleinen Schweinchen !
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.7.2022 23:53 (Zaporožac).
15 godina
neaktivan
offline
Gameri imaju poboljšanu moždanu aktivnost i vješti

To prevodim kao: oni koji više stimulišu mozak imaju bolju moždanu aktivnost od onih koji ga manje stimulišu. Igre ispunjavaju 2 važna kriterija: 1. stavljaju pred osobu problem koji treba riješiti, 2. to čine na način da je osobi zabavno i da je motivirana riješiti problem/zadatak. A ako igra zakaže u tome, igrač prosto mijenja igru. To se ne dešava tako u "stvarnom životu", ljudi nastavljaju raditi svakodnevne dosadne stvari na način da umiru iznutra. Može se doduše štošta raditi na način da postane zabavno i izazovno. S videoigrom je to lakše jer stavlja osobu u drugo stanje svijesti po "klik" principu, dok bi promjena stava prema realnosti bila postepena, mukotrpna.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Gameri imaju poboljšanu moždanu aktivnost i vješti

Ja sam, iskreno, zaposlio samo multiplayer gamere, eto najotvorenije. Odmah sam znao da ću se s njima nekako sporazumit, način razmišljanja idr. Mogu još dodat da mi je potpuno apsurdno da je netko informatičar a ne igra igrice.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice