Huawei P50 Pro dostupan u Hrvatskoj

poruka: 11
|
čitano: 4.860
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Huawei P50 Pro dostupan u Hrvatskoj".
5 godina
offline
Huawei P50 Pro dostupan u Hrvatskoj

Preporučena maloprodajna cijena P50 Pro pametnog telefona iznosi 8.999,00 HRK

 

Evo idem odmah...

 
12 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei P50 Pro dostupan u Hrvatskoj
5G?
Google?
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Huawei P50 Pro dostupan u Hrvatskoj
Bas je super ova naslovna slika bas me potaklo da ga kupim jer je toliko relevantna
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Huawei P50 Pro dostupan u Hrvatskoj
#encoding

postoji razlog:

"korisniku omogućava snimanje fotografija visoke rezolucije s povećanjem do 100x."
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
13 godina
offline
Huawei P50 Pro dostupan u Hrvatskoj

Radi li na njemu ona huawei aplikacija kloniranja P30PRO (kao što se moglo klonirati P30 na P40 i dobiti OS i sve google aplikacije koje su radile na P30)? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Huawei P50 Pro dostupan u Hrvatskoj

Mene više iznenađuje činjenica da je Huawei i dalje prisutan na europskom tržištu...

 
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Huawei P50 Pro dostupan u Hrvatskoj
HCMAA kaže...
#encoding

postoji razlog:

"korisniku omogućava snimanje fotografija visoke rezolucije s povećanjem do 100x."

 Tako nesto ima i samsung jos od S20 Ultra, dakle 2020., ne vidim nijedan razlog uzeti ovo nad Samsungom, osim, naravno, ako si Kinez :)

15 godina
offline
Huawei P50 Pro dostupan u Hrvatskoj

Za koju god dam aplikaciju prtrežio na ovom AppsOnHMS - Your online library for apps on HUAWEI devices postoji ista na ovom Huawei App Galery. Viber, WhatsApp, YouTube, Gmail, Edge, Microsoft Office, Zoom itd. itd...

Samo je cijena ovdje upitna. Telefon je zmaj!

Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei P50 Pro dostupan u Hrvatskoj

Bez ljutnje, ali tko god kaže da na Huaweiju ne fali aplikacija, laže. AppGallery fali brdo aplikacija, pa i neke najpopularnije poput Facebooka i Instagrama.

 

WhatsApp se mora skinuti s njihove stranice i ručno instalirati. Zbog toga što nema Google Drivea, nema ni backupa već sve morate backupirati ručno preko računala i onda prebacivati na novi mobitel.

Nadalje, Microsoft 365 aplikacije koje koriste mnoge firme kod nas također nisu dostupne. U AppGalleryju je dostupna samo osnovna Office aplikacija (Word, PowerPoint, Excel). Na Outlook, SharePoint, Skype slične aplikacije možete zaboravit. Eventualno koristiti web verzije, ali budimo realni, nije ni približno isto.

Da ne spomenem da su neke aplikacije doslovno samo ikona koja otvara stranicu u pregledniku. 

 

Kolega kupio Huawei i bio je razočaran kada sam mu rekao da će neke aplikacije morat skidat i instalirat ručno, ali ja sam ga bio upozorio da je Android bez Googlea nula. Najbolja fora je što AppGallery, ako ne sadrži neku aplikaciju, preporučuje traženje iste na nekim trgovinama aplikacija trećih strana bez ikakve garancije da su sigurne i da će sigurno raditi.

Envy kaže...

Za koju god dam aplikaciju prtrežio na ovom AppsOnHMS - Your online library for apps on HUAWEI devices postoji ista na ovom Huawei App Galery. Viber, WhatsApp, YouTube, Gmail, Edge, Microsoft Office, Zoom itd. itd...

Stranica ne valja. Govori da je Skype dostupan na AppGalleryju, nije. Upišem WhatsApp, kaže da je, ali u stvarnosti nije jer ga treba preuzet s WhatsAppove stranice i ručno instalirat. Googleovih aplikacija uopće nema na AppGalleryju, ta tvoja stranica kaže da su sve na istom.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.2.2022 1:04 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Huawei P50 Pro dostupan u Hrvatskoj
Marko :D kaže...

Bez ljutnje, ali tko god kaže da na Huaweiju ne fali aplikacija, laže. AppGallery fali brdo aplikacija, pa i neke najpopularnije poput Facebooka i Instagrama.

 

WhatsApp se mora skinuti s njihove stranice i ručno instalirati. Zbog toga što nema Google Drivea, nema ni backupa već sve morate backupirati ručno preko računala i onda prebacivati na novi mobitel.

Nadalje, Microsoft 365 aplikacije koje koriste mnoge firme kod nas također nisu dostupne. U AppGalleryju je dostupna samo osnovna Office aplikacija (Word, PowerPoint, Excel). Na Outlook, SharePoint, Skype slične aplikacije možete zaboravit. Eventualno koristiti web verzije, ali budimo realni, nije ni približno isto.

Da ne spomenem da su neke aplikacije doslovno samo ikona koja otvara stranicu u pregledniku. 

 

Kolega kupio Huawei i bio je razočaran kada sam mu rekao da će neke aplikacije morat skidat i instalirat ručno, ali ja sam ga bio upozorio da je Android bez Googlea nula. Najbolja fora je što AppGallery, ako ne sadrži neku aplikaciju, preporučuje traženje iste na nekim trgovinama aplikacija trećih strana bez ikakve garancije da su sigurne i da će sigurno raditi.

Envy kaže...

Za koju god dam aplikaciju prtrežio na ovom AppsOnHMS - Your online library for apps on HUAWEI devices postoji ista na ovom Huawei App Galery. Viber, WhatsApp, YouTube, Gmail, Edge, Microsoft Office, Zoom itd. itd...

Stranica ne valja. Govori da je Skype dostupan na AppGalleryju, nije. Upišem WhatsApp, kaže da je, ali u stvarnosti nije jer ga treba preuzet s WhatsAppove stranice i ručno instalirat. Googleovih aplikacija uopće nema na AppGalleryju, ta tvoja stranica kaže da su sve na istom.

Dobro je da si javio. Meni je barem tako izgledalo preko ove stranice koju je Bug preporučio. Što god da ukucam imam. A za Word i Excell i slične su z pravu samo taj Office. A nema ni Edge, nisam dobro vidio.

Ali ako je to tako kao što ti kažeš. Su se nema što razmišljati o kupnji kod nas pogotovo ako se uzme cijena uređaja.

Za 3-4 godine cijena flagshipa biti će 20.000 kuna.

BTW: Kad smo kod Huaweia: neki dan kupim starom za 100 kuna kao nov Y6 2019. Telefon za njegove potrebe kao raketa nebeska. On prezadovoljan. 

11 godina
offline
Huawei P50 Pro dostupan u Hrvatskoj

Koja steta da je Huawei ovako zavrsio jer mi je P20 Pro i dalje bolji od Galaxy S20+ 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice