Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vodeća,

poruka: 12
|
čitano: 7.274
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vodeća,".
16 godina
offline
Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vodeća,

Dongfeng Forthing T5 EVO, to je jedan model, nije Donfeng jedna marka, a Forthing druga.https://www.autohrvatska.hr/dongfeng-novi-automobili.aspx

Poredak isto nije dobar, 0 prodanih i iznad je na listi od modela sa 1 prodanim. :)

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vod
Ovih Lynkova ima puno po sjeveru Italije
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vodeća,

Koliko je od toga broja privatnih korisnika, ne vidim u tekstu taj podatak? Koliko je od tih npr. 278 Octavia kupila privatna osoba?

 Hvale se s brojkama prodanih vozila koda mi imamo proizvodnju istih.

A ovo napuhavanje i guranje kineza mi je presmješno, 30000€ za neki auto mi nije nikako povoljno. Ako s njim ne moram stajati u gužvi na Slavonskoj onda odmah kupujem.

 
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vod
juraj8 kaže...

Dongfeng Forthing T5 EVO, to je jedan model, nije Donfeng jedna marka, a Forthing druga.https://www.autohrvatska.hr/dongfeng-novi-automobili.aspx

Poredak isto nije dobar, 0 prodanih i iznad je na listi od modela sa 1 prodanim. :)

 

Forthinga sam pred par tjedana imao priliku sresti na obilaznici Rijeke. Odozada sam mislio da je neka varijacija Cayenna/Macana, kad sam ga prestigao, pogledam u retrovizor, a ono na prvu Urus (Lamborghini). Kazu djeca da pise nesto "za stvar" odozada u Porsche fontu, trazimo po internetu, nadjemo da je to "Za Stvar T5" model (For Thing, LOL).

 

Auto nije stravicno ruzan, ali katastrofa. Dovoljno mi bilo ovo ljeto sto je kraj mene bio Talijan s nekim mini SUV-om za koji sam bio siguran odozada da je neki Hyundai, al kad sam ga vidio naprijed sam shvatio da je Ford.

 

Lako cemo mi za cijene i sve, ima koji Euro NCAP tih naprava? Samo C-NCAP, kineski, ne fala.

16 godina
offline
Re: Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vod
Skoda je naprodavaniji sluzbeni auto u svemiru i ove brojke su ko Bog neke nabavke nekih ministarstava/drzave.
Inace vozim Skodu i auto je ok, "ne smrdi, niti ne mirisi".
15 godina
offline
Re: Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vod
Većina kineskih auta u EU postiže 5 zvjezdica. BYD, Zeekr, Xpeng... Pripremili su se za EU kupce.
Kad sve ostalo propadne, pročitajte upute.
15 godina
offline
Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vodeća,

Ili nam je standard nemilo porastao, ili u ovom izvješću nešto smrdi, Opel 34 primjerka prodana, Porsche 49 komada.

Otkad Porsche ide bolje nego Opel?

logic sense of no sense.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2024 3:12 (Saryne).
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vod
NEW_MAN kaže...
Skoda je naprodavaniji sluzbeni auto u svemiru i ove brojke su ko Bog neke nabavke nekih ministarstava/drzave.
Inace vozim Skodu i auto je ok, "ne smrdi, niti ne mirisi".

 Do prije tri godine sam vozio Octavio vrs 2016, 10x udobniji auto od oba bmw-a koja sad imam, zao mi je samo sto nisam bio pametniji pa nabavio 2.5tfsi iz golfa 7.5 i to ubacio, nego prodo pa uzeo 335i........

Skoda rules anyways

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2024 6:23 (Hazzard From da Hood).
12 godina
offline
Re: Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vod
Saryne kaže...

Ili nam je standard nemilo porastao, ili u ovom izvješću nešto smrdi, Opel 34 primjerka prodana, Porsche 49 komada.

Otkad Porsche ide bolje nego Opel?

 Mozda je stvar u tome da se smanjio price gap, odnosno sad cak i povijesno drek/budget auti poput Francuza, Kia, Dacia, kostaju preko 25k EUR. Pa onda radije doplatis jos par tisuca za neki zbilja pristojan auto nego preplacivati francuske drekove. Prije su se uzimali jer su bili jeftini, a sad moras bit manijak da ak npr imas 30 000 EUR budzet uzmes Citroena ili Opela... pa stoga i losija prodaja istih. Cisto laicko razmisljanje, evo nedavno sam kupovao pa sam ostao zapanjen kolko su ti neki brandovi precijenjeni - znaci mozda bi razmisljao o njima da kostaju puno manje nego ostali, a kostaju isto ili vise...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
7 godina
offline
Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vodeća,

Zapravo je ljudima teško pojmiti trenutnu inflaciju (vjerovatno je već sad najveća u povijesti, tj. postotno gledano kroz kratko vremensko razdoblje, uz iznimku Njemačke nakon 2. svjetskog rata).

One famozne usporedbe dolara sredinom prošlog stoljeća i danas su zapravo smiješne u usporedbi s ovim u zadnjih par godina.

Tak da, realno, auti su čak i poprilično pojeftinili, samo mi nemamo osjećaj koliko je vrijednost svih valuta pala.

A pogotovo mi u RH, taman su nam i kunu maknuli, pa nije ni čudno da ne možemo pojmiti pravo stanje.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.3.2024 11:46 (fer-de-lance).
 
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vod
Minneyar kaže...
Saryne kaže...

Ili nam je standard nemilo porastao, ili u ovom izvješću nešto smrdi, Opel 34 primjerka prodana, Porsche 49 komada.

Otkad Porsche ide bolje nego Opel?

 Mozda je stvar u tome da se smanjio price gap, odnosno sad cak i povijesno drek/budget auti poput Francuza, Kia, Dacia, kostaju preko 25k EUR. Pa onda radije doplatis jos par tisuca za neki zbilja pristojan auto nego preplacivati francuske drekove. Prije su se uzimali jer su bili jeftini, a sad moras bit manijak da ak npr imas 30 000 EUR budzet uzmes Citroena ili Opela... pa stoga i losija prodaja istih. Cisto laicko razmisljanje, evo nedavno sam kupovao pa sam ostao zapanjen kolko su ti neki brandovi precijenjeni - znaci mozda bi razmisljao o njima da kostaju puno manje nego ostali, a kostaju isto ili vise...

I opet uz tu matematiku Citroen i Peugeot, svaki ima x4 prodanih nego Opel, nema logike.

Meni se čini da je ChatGPT bio "matematičar" u ovoj tablici.

logic sense of no sense.
6 godina
offline
Re: Nastavlja se dobra prodaja u 2024. - Škoda vod
Eh, KIA u istom košu kao Daćija, Pežo i Sitroen. KIA već 15 godina jedina marka koja daje 7 godina garancije za sve dijelove. Dok prije 15 god. ostali su davali jedva garancije na motor godinu - dvije, sad se već zna naći dulja garancije (Hiundai 5god.).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice