Ništa od Appleovog Touch ID-ja ispod zaslona u sko

poruka: 5
|
čitano: 2.185
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ništa od Appleovog Touch ID-ja ispod zaslona u sko".
15 godina
offline
Ništa od Appleovog Touch ID-ja ispod zaslona u sko

Može li i jedan članak o Appleu proći a da se ne spomene izraz "tvrtka iz Cupertina"? To "selo" Cupertin mi se na glavu popelo u svakom članku.

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Ništa od Appleovog Touch ID-ja ispod zaslona u sko

sad će forsirat taj face id još koju godinu a onda kad se konačno odluče za čitač otiska ispod zaslona onda će to biti nešto novo i revolucionarno, bez obzira što nekoliko kineza već pola godine ima u prodaji modele s tom tehnologijom 

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.9.2018 0:27 (dtdtdt).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Ništa od Appleovog Touch ID-ja ispod zaslona u
Envy kaže...

Može li i jedan članak o Appleu proći a da se ne spomene izraz "tvrtka iz Cupertina"? To "selo" Cupertin mi se na glavu popelo u svakom članku.

 I sad zamisli da si na kvizu tko želi biti milijujnaš i pitanje za milijun bude "sjedište tvrtke apple nalazi se u..."

A: Cupertinu

B: Vinkovcima

C: New Yorku

D: Las vegasu

 

Priznaj, da nisi čitao bug 100% bi rekao B

8 godina
offline
Re: Ništa od Appleovog Touch ID-ja ispod zaslona u
Dead kaže...
dtdtdt kaže...

sad će forsirat taj face id još koju godinu a onda kad se konačno odluče za čitač otiska ispod zaslone onda će to biti nešto novo i revolucionarno, bez obzira što nekoliko kineza već pola godine ima u prodaji modele s tom tehnologijom 

 Nagađaš!

 ćemo da vidimo

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Ništa od Appleovog Touch ID-ja ispod zaslona u
Dead kaže...
dtdtdt kaže...

sad će forsirat taj face id još koju godinu a onda kad se konačno odluče za čitač otiska ispod zaslone onda će to biti nešto novo i revolucionarno, bez obzira što nekoliko kineza već pola godine ima u prodaji modele s tom tehnologijom 

 Nagađaš!

Apropos obadvojice, koliko sam ja skromno subjektivno upoznat sa problemom 

 

U poziciji FaceID tehnologije,  još ovu godinu ostaje tu i ne mrda nikuda, ali za 2019 je u najavi nešto sasvim drugo, sasvim novoga! 

Što se mene dotikavle, meni je FaceID vrhunska tehnologija, pa uz novi A12 chip, jednostano MORAM uzeti novi gadget, vjerojatno iPXs sa 512GB interne memorije! 

Koliko god bila suverena “ona neka nova tehnologija”, ja se još nekih 4 godine vidim samo uz FaceID! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice