Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda daje

poruka: 15
|
čitano: 9.611
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda daje".
16 godina
offline
Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda daje

No no.... Otisao sam pogledat film i svidio mi se je. Zasto? Jer nisam ocekivao remek djelo u stilu Lord of the ringsa, nego obicnu rasturacinu iz 90 godina i umjesto Van Dama, Jasona i to je to. Ako je mogao nasamarat Mega u proslom filmu, ovo mu je bila sitnica

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda daje

gravitiram vjerovati recenzijama herr komorčeca jer su odrasle, sarkastične, iznimno inteligentne, pismene i kirurški precizne. a propos stathama, ako je mogao biti u expendables 4 ("oslobodibože"), onda je sve moguće. a i on mora plaćati račune. doduše, takvom bih logikom i ja mogao biti "akcijska zvijezda" - zbog dobi bliža liamu neesonu - ali u nas po ulicama, bar u zagrjebu ob savi (ili tu, na forumu) - nitko ne traži išta, osim možda neazijskog dostavljača hrane. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2024 7:10 (Ajar).
Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
suspendiran
offline
Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda daje

Nisam gledao, pa ne znam kakav je film, ali recenzija je definitivno strašno dooosaaaadnaaaaa. 

 
3 3 hvala 0
4 mjeseca
protjeran
offline
Re: Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda da
Tko zapošljava i plaća za ovakve kupus-članke? Odavno ne vidjeh gore napisanu recenziju (ičega) prepunu glupih, isforsiranih kobasica-rečenica... majko mila, ovo je novinarstvo u Hrvata.
Moj PC  
1 4 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda da
Osim leada članak nisam čitao, ali film sam na žalost sinoć gledao. Slab. Šteta. Uz boljeg scenarista i režisera mogao je biti puno bolji.
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.1.2024 11:13 (Macumba).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda daje

Dok sam bio mlađi i obilazio kinodvorane, dobro se vagalo što se ide gledati, ovo danas kada je sve dostupno na razne načine jest katastrofa, ljudi se zapikavaju i daju sat vremena života za nešto što realno ne vrijedi sat vremena nečijeg života.

Vode se računicom da ih ništa ne košta ali ne razmišljaju da zapravo daju nepovratno svoje vrijeme.

 

 

 
13 0 hvala 0
6 godina
offline
Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda daje

Čekamo GalaxyRG 1600mb ili 800mb...mada ovakve filmove treba dozirat u ograničenim količinama jer uzrokuju odumiranje neuronskih veza...i još oni očekuju 7E za kino kartu...koji je meg 2 bio neuronski ubojica

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda daje

Ayer je samo tip koji je shvatio da više ništa ne može izmusti iz Training day formule (Dark Blue, Swat, Street Kings, End of Watch, Harsh times, pa čak i Sabotage), pa se okrenuo filmovima kojima motivacija kakti nije tipični krim milje već neka fentezi/franšizibilna sranja, ali je u suštini također obični krim film gdje fentezi/franšizibilna sranja maskiraju da se nije maknuo od Training daya (gdje se vidi zasluga dobrog redatelja).

 

Tu je i pokušaj velikog studija da solidnim redateljima/scenaristima uvale svoje stripovske/blockbuster materijale nadajući se da će isti ponoviti svoje prijašnje uspješnice, a rezultati su svi redom podbacili (Zhao, Trunk, Trevorrow), sa izuzetkom Garetha Edwardsa koji je napravio jedini Star Wars film vrijedan spomena nakon 2003. godine.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Re: Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda da
Zeolit kaže...
Tko zapošljava i plaća za ovakve kupus-članke? Odavno ne vidjeh gore napisanu recenziju (ičega) prepunu glupih, isforsiranih kobasica-rečenica... majko mila, ovo je novinarstvo u Hrvata.

 samo ti zajebaji pa kad nam se vrati Mostarac biti će belaja.

14 godina
offline
Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda daje

Lopovi, ubojice i dvije nabijene puške kultni film?

Možda u velikoj britaniji...

 

Ja ne znam jeli potrebno ovako pisat recenziju? Stvarno se ne može drugačije? Svi su isti, ti "filmofili", ali pod navodnike. Opiše isprdak od filma kao da je ne znam šta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2024 8:43 (KIKI3ooo).
 
0 3 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda da

Jel znas da, makar radim posao u struci, makar sam ing strojarstva, bespovratno trunem i dajem vrijeme "gazdi", vlasniku, dionicarima... Sve to samo da bih jeo. Ako ne radim, za 6 mjeseci sam na ulici. Stoga, najmanja stvar mi je sat izgubljenog vremena na zabavu. Ucit novo ne zelim. Zelim radit to sto radim, ali sam za sebe. Bit ce. Dotada, jedem gov...pardon, med. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
14 godina
offline
Re: Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda da
cvaja997 kaže...

Jel znas da, makar radim posao u struci, makar sam ing strojarstva, bespovratno trunem i dajem vrijeme "gazdi", vlasniku, dionicarima... Sve to samo da bih jeo. Ako ne radim, za 6 mjeseci sam na ulici. Stoga, najmanja stvar mi je sat izgubljenog vremena na zabavu. Ucit novo ne zelim. Zelim radit to sto radim, ali sam za sebe. Bit ce. Dotada, jedem gov...pardon, med. 

 Tek si za 6 mjeseci na ulici? Pa stari moj, pun si ka brod znači.

9 mjeseci
offline
Re: Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda da
KIKI3ooo kaže...

Lopovi, ubojice i dvije nabijene puške kultni film?

Možda u velikoj britaniji...

 

Ja ne znam jeli potrebno ovako pisat recenziju? Stvarno se ne može drugačije? Svi su isti, ti "filmofili", ali pod navodnike. Opiše isprdak od filma kao da je ne znam šta.

 pa Lock, stock and two smoking barrels i je kultni film. Ujedno i film koji je lansirao Stathama i po meni vjerojatno i njegov zadnji koji je bio dobar. ovo kasnije sve pizdarija za pizdarijom. ajde onaj sa Amy Smart kad se kresnu na tržnici mi je bio donekle zabavan, ali u globalu trash samo takav.

14 godina
offline
Re: Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda da
millennial kaže...
KIKI3ooo kaže...

Lopovi, ubojice i dvije nabijene puške kultni film?

Možda u velikoj britaniji...

 

Ja ne znam jeli potrebno ovako pisat recenziju? Stvarno se ne može drugačije? Svi su isti, ti "filmofili", ali pod navodnike. Opiše isprdak od filma kao da je ne znam šta.

 pa Lock, stock and two smoking barrels i je kultni film. Ujedno i film koji je lansirao Stathama i po meni vjerojatno i njegov zadnji koji je bio dobar. ovo kasnije sve pizdarija za pizdarijom. ajde onaj sa Amy Smart kad se kresnu na tržnici mi je bio donekle zabavan, ali u globalu trash samo takav.

 To je film koji sam ja iznajmia u videoteci kad je izaša zajedno sa još 4 filma preko vikenda i vratio u pon. Taj film ima kultni status sada? Onda je do mene...

15 godina
offline
Re: Pčelar – film koji puno zuji, ali malo meda da

Napisati za Lock stock and two smokin barrels da nije kultni film može samo isprdak!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice