Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio gamerski

poruka: 21
|
čitano: 5.163
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio gamerski".
16 godina
offline
Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio gamerski

Ajd konačno su krenuli u tom smjeru.

 

Sad čekam modularni sistem, gdje će korisnici slagati sve po svojim željema.

 

 

 

 

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
4 0 hvala 2
6 godina
protjeran
offline
Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio gamerski

Kome ovo treba? Kakvo bacanje para, pa tko igra ozbiljne igre na mobitelu?

 
8 4 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio game
Paolo Maldini kaže...

Kome ovo treba? Kakvo bacanje para, pa tko igra ozbiljne igre na mobitelu?

Prije par god su Acer i NVIDIA pokusali sa gaming tabletima... znamo kak je zavrsilo 

 

Doduse prije par god nije bio Fortnite i PUBG na mobitelima...

 

 

Nevezano za temu, prije par dana izidje i Steam Link, ono svi kao wow... a opet kontam za koga?!

 

Pa ako imas gaming PC doma, jel nije bolje igrat na njemu, nego stream-at (preko WiFi) na mob 

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.6.2018 8:53 (nathan.fake).
14 godina
offline
Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio gamerski

Sviđa mi se ovaj trend odmicanja od tanko, stakleno, minimalno.

Pa ovo već liči na pravu konzolu, 90Hz zaslon, fizičke tipke, velika baterija, teksturirano kućište, poboljšane vibracije (daj bože iphone/lg v30 level), brutalne specifikacije, posebno hlađenje, ultrazvučne tipke (??), dva mjesta za punjenje, stereo zvučnici, android - brdo igara......

Jako zanimljivo, kome nije ne znam šta hoće više?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio gamerski

Svaka čast na hrabrosti, nešto novo i drugačije. 

Izgleda fantastično a vjerujem da je zvjerski dobar, tko oće nešto drugačije od konkurencije koja je ko slična ko jaje jejetu. 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio game
Paolo Maldini kaže...

Kome ovo treba? Kakvo bacanje para, pa tko igra ozbiljne igre na mobitelu?

 Ja imam dva sina, jednog od 11 i drugog od 14 godina i viruj mi više vrimena provode igrajuči na mobitelu i tabletu nego na kompjuteru ili PS-u, a kako sam vidio i njihovi kompanjoni prakticiraju iste običaje. 

Današnja balavurdija preferira igre na mobitelima što su primjetili i veliki proizvođači pa stoga i prave ovakve monstrume za igru. 

Gledajući današnju djecu čini mi se da je vrime CoD-a i BF-a prošlo svršeno vrime kojem mi stariji ne damo da umre skroz

MISCREATED
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio game
Paolo Maldini kaže...

Kome ovo treba? Kakvo bacanje para, pa tko igra ozbiljne igre na mobitelu?

 

candy chrush sada u 120 fps pri 4k rezoluciji na vašem mobilnom uređaju

15 godina
online
Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio gamerski

ono sto mene zanima je zasto kupit gamerski mobitel za igranje na mobitelu? zar nemoze sve to isto i bilokoji flagship? samo sto on ima bolju kameru i tanji je. neznam, samo pitam.

meni ovo nema smisla, to je kao da imamo laptope koji za 7000 kn pokrecu s lakocom igre ali su normalnog izgleda i lako prenosivi i onda neko odlucio stavit skoro iste komponente u "gaming" kuciste i nazove to gamer laptop-- hej, pa i imamo...

 

sve u svemu fora izgleda ovaj mobitel, bolje nego ostali gaming mobiteli bar meni, cijena je upitnik.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio game
mar123 kaže...

ono sto mene zanima je zasto kupit gamerski mobitel za igranje na mobitelu? zar nemoze sve to isto i bilokoji flagship? samo sto on ima bolju kameru i tanji je. neznam, samo pitam.

meni ovo nema smisla, to je kao da imamo laptope koji za 7000 kn pokrecu s lakocom igre ali su normalnog izgleda i lako prenosivi i onda neko odlucio stavit skoro iste komponente u "gaming" kuciste i nazove to gamer laptop-- hej, pa i imamo...

 

sve u svemu fora izgleda ovaj mobitel, bolje nego ostali gaming mobiteli bar meni, cijena je upitnik.

 Xiaomi sa 625 chipsetom za 1300kn pogoni San Andreas na max detaljima, tako da ni meni nije jasno.

15 godina
online
Re: Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio game
DuxTm kaže...
mar123 kaže...

ono sto mene zanima je zasto kupit gamerski mobitel za igranje na mobitelu? zar nemoze sve to isto i bilokoji flagship? samo sto on ima bolju kameru i tanji je. neznam, samo pitam.

meni ovo nema smisla, to je kao da imamo laptope koji za 7000 kn pokrecu s lakocom igre ali su normalnog izgleda i lako prenosivi i onda neko odlucio stavit skoro iste komponente u "gaming" kuciste i nazove to gamer laptop-- hej, pa i imamo...

 

sve u svemu fora izgleda ovaj mobitel, bolje nego ostali gaming mobiteli bar meni, cijena je upitnik.

 Xiaomi sa 625 chipsetom za 1300kn pogoni San Andreas na max detaljima, tako da ni meni nije jasno.

 moj bratic igra free fire(neka kopija pubg-a) na p8 liteu, kaze mi da bi htio pubg igrat al da mu je mob preslab, no to je mobitel sad vec godinama star. mislim da svaki mobitel koji je izaso u 2018. godini bez problema pokrece bilokoju igru, ispravite me ako grjesim.

13 godina
offline
Re: Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio game
Tja, sto ljudi, sto cudi :)

Imam komp i laptop sposobne pokrenuti skoro bilo sta, a opet nemam vremena sjediti za njima tako da se igram samo na mobu/tabletu, u letu, kad uhvatim vremena.. izgleda da ima interesa za to trziste , inace ne bi izlazili sa takvim proizvodima.
12 godina
offline
Re: Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio game
nicky.sl kaže...
Paolo Maldini kaže...

Kome ovo treba? Kakvo bacanje para, pa tko igra ozbiljne igre na mobitelu?

 Ja imam dva sina, jednog od 11 i drugog od 14 godina i viruj mi više vrimena provode igrajuči na mobitelu i tabletu nego na kompjuteru ili PS-u, a kako sam vidio i njihovi kompanjoni prakticiraju iste običaje. 

Današnja balavurdija preferira igre na mobitelima što su primjetili i veliki proizvođači pa stoga i prave ovakve monstrume za igru. 

Gledajući današnju djecu čini mi se da je vrime CoD-a i BF-a prošlo svršeno vrime kojem mi stariji ne damo da umre skroz

 DA !!!

 

Meni nećaci isto...Ja im složim finog Ryzenčića, natrpam od MAME arkada, SIMS-a do CoD-a, a oni i dalje pilje u tablet i mob ko hipnotizirani.

10 godina
offline
Re: Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio game
DarthMarkus kaže...
nicky.sl kaže...
Paolo Maldini kaže...

Kome ovo treba? Kakvo bacanje para, pa tko igra ozbiljne igre na mobitelu?

 Ja imam dva sina, jednog od 11 i drugog od 14 godina i viruj mi više vrimena provode igrajuči na mobitelu i tabletu nego na kompjuteru ili PS-u, a kako sam vidio i njihovi kompanjoni prakticiraju iste običaje. 

Današnja balavurdija preferira igre na mobitelima što su primjetili i veliki proizvođači pa stoga i prave ovakve monstrume za igru. 

Gledajući današnju djecu čini mi se da je vrime CoD-a i BF-a prošlo svršeno vrime kojem mi stariji ne damo da umre skroz

 DA !!!

 

Meni nećaci isto...Ja im složim finog Ryzenčića, natrpam od MAME arkada, SIMS-a do CoD-a, a oni i dalje pilje u tablet i mob ko hipnotizirani.

 Tvoje nećake razumijem i znam zašto i dalje igraju na tablet, to ti je zbog Ryzenčića. Znaju dica da to nije to ali kod mojih je Intel u pitanju pa svejedno. 

ps: ovo je samo šala pa molim AMD fanove da ne reagiraju. 

 

 

 

 

MISCREATED
11 godina
offline
Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio gamerski

vaši muškići su pi**ice...

moje curke se igraju ko velike na kompu, od simsa do gta 5 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio game
picajzla0707 kaže...

vaši muškići su pi**ice...

moje curke se igraju ko velike na kompu, od simsa do gta 5 

 Pa normalno da igraju na kompu kad im nisi tija kupit mobitele i tablete

MISCREATED
13 godina
neaktivan
offline
Re: Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio game
mar123 kaže...
DuxTm kaže...
mar123 kaže...

ono sto mene zanima je zasto kupit gamerski mobitel za igranje na mobitelu? zar nemoze sve to isto i bilokoji flagship? samo sto on ima bolju kameru i tanji je. neznam, samo pitam.

meni ovo nema smisla, to je kao da imamo laptope koji za 7000 kn pokrecu s lakocom igre ali su normalnog izgleda i lako prenosivi i onda neko odlucio stavit skoro iste komponente u "gaming" kuciste i nazove to gamer laptop-- hej, pa i imamo...

 

sve u svemu fora izgleda ovaj mobitel, bolje nego ostali gaming mobiteli bar meni, cijena je upitnik.

 Xiaomi sa 625 chipsetom za 1300kn pogoni San Andreas na max detaljima, tako da ni meni nije jasno.

 moj bratic igra free fire(neka kopija pubg-a) na p8 liteu, kaze mi da bi htio pubg igrat al da mu je mob preslab, no to je mobitel sad vec godinama star. mislim da svaki mobitel koji je izaso u 2018. godini bez problema pokrece bilokoju igru, ispravite me ako grjesim.

 Adreno 506 u Snapdragon 625 chipsetu pojede Mali 450 u tom P8 i to za 1300kn. To sam htio reć, ne znam zašto ljudi keširaju toliko za bijesne mobitele.

11 godina
offline
Re: Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio game
nicky.sl kaže...

 Pa normalno da igraju na kompu kad im nisi tija kupit mobitele i tablete

 tablete im ionako neću kupiti, a mobitele imaju već treću ili četvrtu seriju i to trenutno 10-jezgrene s 4gb rama... skoro pa jače od mojeg kompa 

16 godina
offline
Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio gamerski

Gejmerski mobitel=smeče za ovce, još samo fali i gejmerska WC školjka za ozbiljne gejmere.Dalje je barem lako, recimo gejmerski ručni sat, i naprimjer gejmerska četkica za zube itd.

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Moj PC  
1 4 hvala 0
10 godina
offline
Re: Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio game
rambox kaže...

Gejmerski mobitel=smeče za ovce, još samo fali i gejmerska WC školjka za ozbiljne gejmere.Dalje je barem lako, recimo gejmerski ručni sat, i naprimjer gejmerska četkica za zube itd.

 Akoš tako gledat sve je smeće za ovce. Gamerska WC školjka postoji (moj stariji obožava sidit na njoj dok igra na tabletu). 

 

MISCREATED
15 godina
offline
Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio gamerski

Ja bih rekao da je ovo pogodak.

Nintendo Switch je izveo podvig to je činjenica i otvorio put prema ovakvim setupovima.

Realno igre za mobitel će se razvijati ogromnom brzinom a isto tako će to pratiti i HW na mobitelima.

Tu će biti razni dockovi koji će hladit uređaj/punit i dati mu još vecu snagu kao što je to sada kod Switcha

 

Ne vidim ništa negativnog naprotiv..

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pričalo se, dogodilo se - Asus predstavio gamerski

jel je meni promakla snaga baterije? ja čekam mobitel sa još dva dodatna ekrana omjera 16:9,bez ovoga to još nije to.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice