Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća

poruka: 13
|
čitano: 10.669
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća".
15 godina
offline
Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća

Pogledao neki dan prvu sezonu, ostao sam ugodno iznenađen. 

Moj PC  
15 1 hvala 0
15 godina
offline
Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća

izvrsna recenzija, kao i dosad.

 

ne znam koji mi bijaše kad sam čitao lee childa no krujzek se u knjižni opis nikako nije uklopio više od 45 % (u bilo kojim dimenzijama). ritchson (a.k.a. "govedo") je izvrstan odabir i serija je zbilja zabavna. prvu sam sezonu, jasno, odgledao u komadu no tako je i odašiljana (sve istoga dana). no druga sezona je malo rastrgana pa moram pričekati i tamo negdje u siječnju (ak bog da zdravlja i majka božja penêz) jer to se ne da gledati obročno. u općoj poplavi filmskog/televizijskog šrota rijetko zabavno štivo, koje ne nastoji vrijeđati inteligenciju konzumenta i/ili ga maltretirati ispraznim "životnim istinama".  

 

pe se: blue note

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.12.2023 6:54 (Ajar).
Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća
Odlicna serija preporuka 👍👍👍
SAMSUNG S23 ULTRA 512GB
Moj PC  
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća
Pročitao sam sve knjige o Reacheru, uključujući i objavljenu nedavno.
Reacher je super lik. Moram reći da zadnjih nekoliko knjiga nisu ni blizu starima.
A još davno sam mislio da bi Dolph Lungren mogao glumiti Reachera, iako je već prestar.
Serija je odlična. Preporučujem.

BTW, ne znam kakve su to "plave note".
Life is jazz. Play it cool.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2023 11:21 (Macumba).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća

Konačno glavni lik za kojeg možeš reći da pojavom može lagano lomiti kosti ko šibice (a ima dosta toga u seriji) 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća
Pročitao dosta knjiga o Reacheru, morao pogledati i 1. sezonu.
Uživao sam, i prilično su pogodili ideju pisca.
Naravno pošto su mi uzori bili Duke Nukem, Max Payne... Reacher mi logično štima kao lik.
U filmovima sam očekivao nekoga kao Lundgren, a ne Cruise, ali ajde..
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća
Slazem se s navedenim.
Serija je odlicna.
Glumac je pogođen na opisu iz knjiga, za razliku glumca iz filma.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća

Prava, nostalgična akcija iz 80-ih al' upakirana u novoj produkciji i srećom funkcionira prilično dobro.

Uostalom nije Cruise bezveze snimio 2 filma i okrenuo ozbiljnu lovu. Jebiga iako mi nije neki vrh, Cruise itekako zna nanjušit dobru priliku i vrhunski odradi akcijske filmove.

U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća

Blue note tj. plave note su izraz koji se koristi u muzici za naglasak na nekom dijelu pjesme ali se interpetira malo drugačije u prepjevu ili obradi. Uglavnom jazz i blues ali može se naći u svakom žanru. Odlično ga opisuju na https://en.wikipedia.org/wiki/Blue_note

Ima na YT još hrpa materijala oko toga koji se i razlikuju ali u globalu je to ta priča.

U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
14 godina
offline
Re: Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća
Azr43l kaže...

Prava, nostalgična akcija iz 80-ih al' upakirana u novoj produkciji i srećom funkcionira prilično dobro.

Uostalom nije Cruise bezveze snimio 2 filma i okrenuo ozbiljnu lovu. Jebiga iako mi nije neki vrh, Cruise itekako zna nanjušit dobru priliku i vrhunski odradi akcijske filmove.

Svaka čast Cruiseu, ali netko od 1.7m da glumi gianta kako ga u knjigama vole oslovljavati...

Ne zelim omalovažavati filim, ali iskreno to mi je razlog zašto ga nisam pogledao. 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom.
14 godina
offline
Re: Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća
merio kaže...
Azr43l kaže...

Prava, nostalgična akcija iz 80-ih al' upakirana u novoj produkciji i srećom funkcionira prilično dobro.

Uostalom nije Cruise bezveze snimio 2 filma i okrenuo ozbiljnu lovu. Jebiga iako mi nije neki vrh, Cruise itekako zna nanjušit dobru priliku i vrhunski odradi akcijske filmove.

Svaka čast Cruiseu, ali netko od 1.7m da glumi gianta kako ga u knjigama vole oslovljavati...

Ne zelim omalovažavati filim, ali iskreno to mi je razlog zašto ga nisam pogledao. 

 1,7m? Joj mislim da je 1.55m max 

Alan Ritchson je nekako bas legao u ovu ulogu a Tom Cruise sigurno nije netko koga je lako na ekranu zamijeniti koliko god da je visok ( tj. nizak )

 

p.s. https://www.youtube.com/watch?v=dROwEc4VyJA 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.12.2023 21:56 (konjRR).
16 godina
offline
Re: Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća
konjRR kaže...
merio kaže...
Azr43l kaže...

Prava, nostalgična akcija iz 80-ih al' upakirana u novoj produkciji i srećom funkcionira prilično dobro.

Uostalom nije Cruise bezveze snimio 2 filma i okrenuo ozbiljnu lovu. Jebiga iako mi nije neki vrh, Cruise itekako zna nanjušit dobru priliku i vrhunski odradi akcijske filmove.

Svaka čast Cruiseu, ali netko od 1.7m da glumi gianta kako ga u knjigama vole oslovljavati...

Ne zelim omalovažavati filim, ali iskreno to mi je razlog zašto ga nisam pogledao. 

 1,7m? Joj mislim da je 1.55m max 

Alan Ritchson je nekako bas legao u ovu ulogu a Tom Cruise sigurno nije netko koga je lako na ekranu zamijeniti koliko god da je visok ( tj. nizak )

 

p.s. https://www.youtube.com/watch?v=dROwEc4VyJA 

 Ma dobro, ali iskreno ja sam se potpuno mentalno odvojio s Cruiseom od lika iz romana, i poistovjetio samo s još jednim mission impossible i tako je sasvim fino funkcioniralo.
Glede Richsona, iskreno me čudi da dosad već nije dobio ponude za kakvog blockbuster superjunaka. Lik ima doslovno facu iz onog prvog wolfensteina, više on sliči piktogramu nego kasniji 3d remake. 

14 godina
offline
Reacher – akcijski junak po mjeri 21. stoljeća

Dobar je Reacher, iako mi je prva sezona bolja od druge, bar za sad.

 

Ovaj Alan Ritchson, baja je hodajuci ekstrakt testosterona, giga-chad, i čisto glumačko osvježenje u moru muških woke mekušaca i feminacija.

 

 

 

 

 

 

 

Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice