Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko

poruka: 13
|
čitano: 3.765
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko".
12 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko

Ovo nije pravi Oleg. Pravi Oleg se nikad ne smije, a priča se da je nestao negdje u Nepalu. Tko zna koga su podmetnuli.

 
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko
ante_etna kaže...

Ovo nije pravi Oleg. Pravi Oleg se nikad ne smije, a priča se da je nestao negdje u Nepalu. Tko zna koga su podmetnuli.

A i fotka je crno bijela s natruhama obrade od Marka Grubnića. Osobno mislim da je Oleg na pripremama za  reli Budimpešta - Bamako. Pošto na put idu Teslom, logično su zaključili da će guranje automobila biti najbitnija vještina tako da se pripremaju na nepoznatoj lokaciji.

Stručnjak za odmaganje...
6 godina
neaktivan
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko
ante_etna kaže...

Ovo nije pravi Oleg. Pravi Oleg se nikad ne smije, a priča se da je nestao negdje u Nepalu. Tko zna koga su podmetnuli.

 Totalno se slažem, nije ovo vidilo Olega. Jbt čekaš iz dana u dan kad će Oleg a ono na kraju uvale ti nešto generičko ...

16 godina
odjavljen
offline
Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko

Drzim da ima puno boljih destinacija od Dublina ako ces ici na put oko svijeta...

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko

"avanturisti i alkoholičari isključeni". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko

Od svih bugovaca, jedina osoba sposobna za kritično razmišljanje. Svi ostali valjda traže od Mira dozvolu.

 
3 1 hvala 2
11 godina
odjavljen
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko
ante_etna kaže...

Ovo nije pravi Oleg. Pravi Oleg se nikad ne smije, a priča se da je nestao negdje u Nepalu. Tko zna koga su podmetnuli.

 Susreo sam dotičnog gospodina prije par godina, i još tada, eto prilikom, gotovo sam siguran da mu je utekla nekakva gestikulacija s lica, gotovo nalik na smiješak. 

...................................... funny facts
7 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko
skorvy kaže...

 Susreo sam dotičnog gospodina prije par godina, i još tada, eto prilikom, gotovo sam siguran da mu je utekla nekakva gestikulacija s lica, gotovo nalik na smiješak. 

 

 

ravna zemlja i šupalj mjesec
11 godina
odjavljen
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko
Louis Pluto kaže...

 Jok,

Ovako :

...................................... funny facts
13 godina
offline
Re: Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko
sve super ali zasto karta mora bit avionskog prikaza, sto fali vlaku, autu, kočiji, pa i propješačeni put...
oleg, mijenjaj ovu kartu oko svijeta
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko

 

Sretna 2018.

 

o7

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko

Sjećam se da je, ako se ne varam 2004 ili tu negdje Oleg dobio novinarksu nagradu zbog teksta o MP3 playerima, te ga je na televiziji novinar koji je u informativnoj emisji čitao vjesti predstavio kao legendu informatičkog novinarstva.

Oleg je legendarni novinar naših prostora. Neupitno to mogu napisati, te se sa tim složiti.

 

Čitao sam tokom godina uvelike Olegove tekstove, bili u knjizi, bilo u samom magazinu, te je on po mnogi mišljenjima doslovno legenda kompjutersko novinarstva u nas, jer nekako ima svoj stili pisanja koji drži čitatelja prikovanog za tekst od početka do kraja. 

 

Olegovi tekstovi su uvelike utjecali na mene kao gejmera, jer sam igrao igre koje je on preporučio. Mislim dakako na wargaming, te se sjećam njegov uvoda u wargaming kada je u tri nastavka obradio temu wargaminga na kompjuteru. 

Te, kad bolje razmislim upravo su mene, a i mnoge druge gejmer odgajali njegovi tekstovi....

 

Lajkam njegov humor i dosjetke koje se lijepo iščitavaju u njegovim tekstovima, kao i sada kada je napisao primjerice, da izbor brenodova između određene vrste hardvera nisu za IT profesionalce...

 

Koliko pratim BUG mogu napisati da su njegovi tekstovi najviše uzbuđivali čitatelji, te da je napisao za nas kompjuteraške neke legendarne tekstove. Npr., obrana od onih koje igre zovu igrice....

 

Bez obzira na godine koje lete, svi se mjenjamo, ali bugovci se mjenjaju na drugi način. Uvijek na bolje.

 

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.12.2017 0:36 (PzKpfw).
Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Redakcijski leksikon 2017: Oleg Maštruko

prerasli tematiku ratovanja između intel i amd-a,sve što obavlja posao osim Jabuke...njih prerast

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice