Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličnim o

poruka: 12
|
čitano: 6.193
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličnim o".
6 godina
offline
Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličnim o

43QN90B za 900E...za 90% nas smrtnika bolja opcija

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličn
HCMAA kaže...

43QN90B za 900E...za 90% nas smrtnika bolja opcija

 Kupio sam taj model ali 55" bratu u 12/2022 za 7400 kn , koliko je to 980 eura u Svijet Medija...

Sada je toliko 43? Užas...

11 godina
offline
Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličnim o

Nazalost vec je velik broj korisnika koji su kupili QDoled monitore dobilo burn in pa oprezno,nista bez 5 godina garancije 🥂

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličnim o

Kad ce 27" OLED monitor koji je jeftiniji od 55" OLED TV..sto je toliki problem to napravit za 3-4K kn..i naravno bez zakrivljenosti!!

AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličn
volegradele kaže...

Kad ce 27" OLED monitor koji je jeftiniji od 55" OLED TV..sto je toliki problem to napravit za 3-4K kn..i naravno bez zakrivljenosti!!

 Pa nije problem vec nesmiju zbog medusobnih ugovora za koje mi neznamo izmedu najvecih firmi za proizvodnju panela, oni tocno znaju koliko neka tehnologija mora biti vremenski i novcano isplativa da nakon te mogu ponuditi svijetu nesto novo, bolje povoljnije itd, slucaj kao i s svim tehnologijama do sada!
Zamisli sto bi se desilo s ostalih 5 najvecih proizvodaca panela koji u ponudi nemaju ista slicno za iste ili slicne novce?

Poruka je uređivana zadnji put ned 16.4.2023 16:39 (Boris grozni).
11 godina
offline
Re: Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličn
volegradele kaže...

Kad ce 27" OLED monitor koji je jeftiniji od 55" OLED TV..sto je toliki problem to napravit za 3-4K kn..i naravno bez zakrivljenosti!!

Sa razlogom su takve cijene,radi se o tome koliko panela odredjenih velicina se moze izrezat iz jedne ploce.

15 godina
offline
Re: Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličn
Auuu dobar je ali skup. Oled c2 42” je cca 799eura u pola cijene
be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličn
Di?!
Da je bar 32”..😅
AUDIOFIL
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.5.2023 22:25 (volegradele).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličn
Horned Reaer kaže...
Auuu dobar je ali skup. Oled c2 42” je cca 799eura u pola cijene

Tako je.

Kvalitetniji je OLED nego ovo sranje "kvedoled" gdje svaki drugi panel zagori.

Kupiš 55" OLED tv za 980 € i imaš veći ekran, 120 Hz, odličan odaziv i ne kontam tko će kupiti ovo govance od monitora ?

Zbog  175 Hz ?

Svašta..

 

Gejmerima je i 175 Hz malo, oni već traže 240 Hz pa sve do 480 Hz

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
12 godina
offline
Re: Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličn
Nezz kad ce te skuzit da ima ljudi kojima ne pase da na desktopu imaju TV od 55”..pa zato i postoje monitori i TVi.
24”,27”,32”
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličn
volegradele kaže...
Nezz kad ce te skuzit da ima ljudi kojima ne pase da na desktopu imaju TV od 55”..pa zato i postoje monitori i TVi.
24”,27”,32”

Ćete, a ne "će te"..

 

Ovdje se ne radi o tome, nego o neisplativosti monitora koji košta 1500€ u odnosu na ono što pruža. 

QD-OLED nepouzdana tehnologija panela već provjerene opasnosti od burn in-a, 5 x opasnija od OLED tehnologije, što imate za pročitati na temi o televizorima.

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
12 godina
offline
Re: Samsung Odyssey G8 je QD-OLED monitor s odličn
Sve znam ali ne moze se svakako nudit 55” za monitor sad da je duplo jeftiniji i bolji!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice