Serializd – zajednica namijenjena strastvenim ljub

poruka: 9
|
čitano: 3.810
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Serializd – zajednica namijenjena strastvenim ljub".
6 godina
offline
Serializd – zajednica namijenjena strastvenim ljub

Tracktv

 
1 0 hvala 0
11 godina
online
Serializd – zajednica namijenjena strastvenim ljub

gotovo u potpunosti prestao sam gledati serije, osim mini serija koje imaju glavu i rep

ostalo se pretvorilo u beskonačno štancanje epizoda, koje već nakon 3-4 sezone postaju smeće

 

čak i kad zadrže koliko-toliko kvalitet, čekat godinu dana na nove epizode u neznam ni sam koliko serija, postalo mi je prezamorno

Moj PC  
9 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Serializd – zajednica namijenjena strastvenim
Točno tako, krenilo je sa Igre prijestolja, svi vau, bau, kad ono nakon treće sezone negledljivo, na nagovor krenem gledati ypeaky Blinders, nakon treće sezone sam na ubrzanom gledao. Valjaju stare serije ala Carstvo poroka, a ima i u komšiluku dobrih ala Senke nad Balkanom.
Festina lente
15 godina
offline
Serializd – zajednica namijenjena strastvenim ljub

zanima me kako to izgleda ako si/kad si "strastveni ljubitelj" televizijskih serija. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Serializd – zajednica namijenjena strastvenim ljub

Meni bitnija stvar od svega vezanog za tv, postoji li kod nas neka stranica/app di bih mogao ukucat film ili seriju koji me zanimaju i da mi izbaci ak se nalazi na nekom od domacih streaming servisa. 

Ovo nađi film, otvori na telki hbo max, jebi se sa utipkavanjem naslova pa nema pa otvori amazon, repeat pa Netflix, repeat me samo potiče da otvorim stremio i pogledam to kak treba. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Serializd – zajednica namijenjena strastvenim
Mislim da ti ovo može pomoći - https://www.justwatch.com/
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Re: Serializd – zajednica namijenjena strastvenim
gocc01 kaže...

Meni bitnija stvar od svega vezanog za tv, postoji li kod nas neka stranica/app di bih mogao ukucat film ili seriju koji me zanimaju i da mi izbaci ak se nalazi na nekom od domacih streaming servisa. 

Ovo nađi film, otvori na telki hbo max, jebi se sa utipkavanjem naslova pa nema pa otvori amazon, repeat pa Netflix, repeat me samo potiče da otvorim stremio i pogledam to kak treba. 

 
postoje i drugi nacini i rade nemjerljivo bolje od streaminga.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Serializd – zajednica namijenjena strastvenim

Ja koristim JustWatch, odabereš zemlju i streaming servise koje imaš i stvarno dobro radi.

 

Preporuka je također da imaš VPN pa onda možeš streamati stvari koje nisu dostupne u Hrvatskoj a jesu recimo u SAD-u.

10 godina
offline
Re: Serializd – zajednica namijenjena strastvenim
Pero Dinamit kaže...
Mislim da ti ovo može pomoći - https://www.justwatch.com/

 I još ima aplikacija  

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice