Suosnivač Crnog Jajeta i serijski uspješan poduzet

poruka: 3
|
čitano: 2.115
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Suosnivač Crnog Jajeta i serijski uspješan poduzet".
10 godina
offline
Suosnivač Crnog Jajeta i serijski uspješan poduzet

Radujem me budućnost koja nas čeka, te se nadam da će tehnologija premositi ljudske razlike koji su neki ljudi radi svojih uskih interesa nametnulima drugima, samo kako bi dijeli raju. Zato je zanimljivo ovo što je gospodin B. Mušćet da će tehnologija imati utjecaj i na društvo, općenito.

U svakom slučaju čeka nas uzbudljiva budućnost.

 

Sada se vidi što znači pobjeda na BUG Ideaknockout kada je gospodin H. Bujas rekao koliko je iznosilo kada je sam plaćao put i boravak tamo u Las Vegasu.

 

 

Iako je i Star Tech bila posebna i super emisija, ovo mi je isto tako odlična emisija, jer dolazi do većeg kruga ljudi i ljudi će moći na novi i drugačiji način upoznati tehologiju, a ne samo onako kako prenose neuki mediji koji na tehnologiju gledaju samo kroz gledanost...

E, ljudi posebno lajkam ovo što je gospodin H.Bujas rekao o našem Albertu. Albert roka na najjače na svijetskoj razini.

 

Gips Kostelić je odradio svoj posao, a kada se već spominju oni kao familija, želim napisati da je Gips uvijek tvrdio da ne postoji talent(ona prića kako za uspjeh treba, npr. 90% rada i 10% talenta ili kako već ti omjeri po raznim verzijama iznose), nego je rekao da je za uspjeh potrebno 100% rada.Slažem se sa njim, jer osobno jako vjerujem u rad.

Naši gosti u emisiji, te voditelj drPetric nemaju sa tim problema, jer pored svega i veliki radnici.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Suosnivač Crnog Jajeta i serijski uspješan pod
Da barem ja imam tako pozitivan pogled na tehnologiju u smislu društvenih promjena.
Ja rekoh
16 godina
offline
Suosnivač Crnog Jajeta i serijski uspješan poduzet

Bujas osvaja Ameriku, Amerika na kolenima!

 

\o/\o/\o/\o/\o/

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice